Hydrosan sp z.o.o.

Gliwice

Opinie o Hydrosan sp z.o.o.

imp

dokładnie, a branża sanitarna to branża, która tak naprawdę nie musi się obawiać o jakieś wahania na rynku czy w branży, ponieważ jest ona stabilna, a poza tym w firmie panuje spoko atmosfera co też może być dla niektóych ważne

Ted

To czemu nie pracujesz jak Ci się tam podobało

DS

Szkoda, ze tam nie pracuje :( Bardzo mi sie tam podobało ;)

FCUK

Jest to poniekąd jakiś beton, który się trzyma, mimo archaicznych metod zarządzania

Ex-Pracownik

Bardzo fajna firma! To byla moja pierwsza praca i zawsze wspominam ją z sentymentem i bardzo miło. Pozwolila mi się wiele nauczyć. Organizacja firmy może troszke w stylu PRL, ale to wlasnie jest wielkim atutem tej firmy. Projekty wykonuje sie spokojnie, przemyslanie i w miarę dokładnie. Dyrektor [usunięte przez moderatora] jest bardzo fajnym człowiekiem i bardzo ludzkim. W dzisiejszych czasach takich dyrektorów brakuje. Pozdrawiam Wszystkich goraca

Zostaw opinię o Hydrosan sp z.o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrosan sp z.o.o.