Opinie o FLIPSY w Stodzew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FLIPSY. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FLIPSY o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLIPSY w Stodzew

były

Odradzam ! albo Cię wywalą po 3-ch miesiącach , albo odejdziesz bo nic nie zarobisz - bo nie wyrobisz targetów! a po sklepach straszna konkurencja! a półki nie z gumy! decyzja należy do Ciebie! no i jeszcze jedno - seicento bez klimy - powodzenia!

witam.prosze o pomoc.mam propozycje pracy u nich tylko po przeczytaniu post�³w mam delikatnie rzecz biorac du�¼e obawy.chodzi o handlowca.

flipsiara

szkoda takiej marki jak FLIPSY , nowi właściciele nie mają pomysłu i pieniędzy aby rozwinąć produkcje , wszyscy polecą z torbami jeszcze trochę i będzie po wszystkim - konkurencja i złe opinie pracowników zrobią swoje - szkoda marki - dobrze chociaż że wywalili tych pieprzonych , nic nie robiących dyrektorów !

Były

Mnie (przedstawiciel) mamili 2 miesiące kartami paliwowymi, tankowałem najpeirw za swoje pieniądze, potem za ciężko "wyrywane" zaliczki na paliwo. Podsumowując do tej pory ( już od miesiąca szczęśliwie tam nie pracuję) są mi winni pieniądze za paliwo i badania i po rozmowach z księgowością odwracają kota ogonem, ze nie doszły do nich wszystkie faktury. Wiem, że w ten sposób postąpili nie tylko ze mną. Jeśli pracowałeś wcześniej w tej branży i masz sdwoich starych klientów ( hurtownie, sklepy) to lepiej nie zaczepiać się na tzw miesiac czy dwa, bo tylko popsujesz sobie stare układy z odbiorcami, ze względu na totalną nierzetelność pracodawcy. Dodam, że ja miałem 1500 brutto na umowie 3 mies. z obietnica 1800 brutto po tym czasie, gdy się zbliżał okres przedłużenia nowej umowy nie było mowy o podniesieniu podstawy, a na premii, zostałem najprościej mówiąc OSZUKANY.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FLIPSY się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
marian

Powiem Ci ze wydaja sie ok, spróbuje zawsze po 3 msc mozna zrezygnować, a powiedzcie mi o co chodzi z tym tankowaniem samochodu za wlasna kase to dotyczy przedstawicieli czy kierowców ??

ojojoj !!!

Pensja handlowca to 1600-1800 brutto (!) .Oczywiście dochodzą premie z którymi jest jak z Yeti-ktoś słyszał że istnieją ale nikt nie widział.Ludzie zaczepiają się i następnego dnia szukają innej pracy. Nie chcę Cię zniechęcac ale przemyśl swoją decyzję.Prezes nie widzi żadnego problemu,że pensje są wypłacane z opóznieniem a o wszystko trzeba sie prosic.

marian

Widze same wady w tej, napiszcie jeszcze cos wiecej, chcialem tam pracowac jako regionalny handlowiec i po tym co tu wyczytalem zaczynam sie martwic, na co zwrocic szczegolna uwage bo troche sie boje.

Były

Firma działa pod nazwą Grupa BGK sp. z o.o., która nie ma praktycznie płynności finansowej. W stosunku do byłych i obecnych pracowników mają zaległości, paliwo tzreba tankowac ze swoich pieniędzy o które potem tzreba się wielokrotnie upominać. W kwietniu 2 tygodnie firma nie działała, ponieważ siedzibę, magazynby i produkcję zajeli syndyk i prokuratura. Nie potrafią się wywiązywać z obietnic w stosunku do pracowników i partnerów handlowych. Wiekszość ludzi zatrudnionych na okres próbny nie przedłużyła z nimi umowy, a pewnie pozostali tylko po to, żeby w międzyczasie znaleźc normalną pracę w stabilnej i uczciwej firmie.

agonia

Podobno firma działa na rynku pod inną nazwą ,ale nie rozwiną oni rynku ,nadal pracują ci sami kierownicy o beznadziejnm podejściu do pracy .Agonia firmy grudzień 2010 z tymi ludżmi co oni mają to mogą sobie pomażyć o wzroście sprzedaży.

agonia

Podałem firmę flips do sądu o tym jak postępują z pracownikami napiszę do programu Pani Jaworowicz niech cała Polska się dowie co to za firma

zawiedziony

Jest marzec ,a PIT-11 otrzymać z Flipsa graniczy z CUDEM. Bo nie ma ponoć nikogo kto mógł by PITy podpisać ! ! ! Firma umiera ,a jak coś umiera to pierwsze zbiegają się HIENY. Ponoć jedna z nich już tam się kręci co zwie się p.Grzyb. Nie jedną firmę ta HIENA DOBIŁA ! ! !

beznadzieja

Kierownicy regionalni to porażka nic nie robią przez 1 rok mój kierownik w 9 hurtowniach był tylko raz ja sprzedawałem a on brał pieniądze pisałem do Myrchy ale nie reagował.Brak profesjonalizmu w działaniu firma stawia na młodych a nie na doświadczonych mających rynek w ,,kieszeni,,tak dalej a flipsy zginą z rynku

załamany - 2010-02-04 23:31:42 Pracowałem w firmie Flips tylko 3 m-ce i to wielka porażka . Na pierwszą wypłatę czekałem 4 miesiące , a na ostatnią 6 miesiecy. Chrupki smażą na starym oleju . Nikt tego nie chce kupować . Firma porażka nie polecam. a PITU do dziś nikt nie przysłał . Co do OLEJU to wyobraźcie sobie co ODDAJE źle opłacana zmiana ? ? ?

Zostaw merytoryczną opinię o FLIPSY - Stodzew

FLIPSY