Opinie o FLIPSY w Stodzew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FLIPSY. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FLIPSY o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLIPSY w Stodzew

Kara Nowy wpis

Jaki jest system pracy w tej firmie ?

andrzej

nie ma żadnych benefitów tak jak nie ma towaru w firmie

@andrzej

Na chwile obecną firma przechodzi kryzys, pracownicy przeżywają horror po raz drugi

kaja Nowy wpis
@Lolek

@lolek, czy pracowałeś w tej firmie? jeśli tak, odezwij się proszę do mnie kaja.puto@gmail.com

JMC

Najlepiej jakby wszystko wróciło na stare śmieci, przed 2010... Gdy rządził Myrcha było ok, potem się posypało... ale to przez aniołów biznesu... no i niektórych pracowników-złodziei... Wiem co mówię....

JMD
@JMC

Kurcze ale pojechałeś.....pytanie kto tam byl uczciwy. Góra miliony niżej tysiące a pracownicy co się dało i ile się dało A dało się tyle ile uniosło. To musiało paść.

kaja Nowy wpis
@JMC

hej, czy pracowałeś w fabryce flipsów? jeśli tak, proszę, odezwij się do mnie na maila kaja.puto@gmail.com

Cezary Nowy wpis

Obwieszczenie Sąd Rejonowy w Siedlcach, V Wydział Gospodarczy, postanowieniem z dnia 13 grudnia 2019 r., wydanym w sprawie V GUp 1/10 stwierdził zakończenie postępowania upadłościowego FLIPSY

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FLIPSY się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Szkoda, że tak się stało ale w biznesie tak jest, że nie każdy radzi sobie.

Zapytanie

Witam, chciałbym się dowiedzieć ile zArabia pracownik dur, Stawk godzinowa. Na okresie próbnym oraz po. czy mechanik to również elektryk, hydraulik,, monter oraz automatyk czy od tego są inni.

Niestety nawet bardzo dobre firmy mają swoich hejterów. Szkoda, że oczekują tylko od firmy a sami niewiele dają!

Marqus

Flips został przejęty przez inna dużą POLSKĄ firmę zajmującą się produkcja chrupek i zdrowej żywności, jak ktoś chce więcej info szukajcie w necie ;) Ale z tego co się orientuję obecnie wychodza na prostą wynagrodzenia na czas itd

@Marqus

Kolego a kto wykupił flipsa

worker

sante, to taka firemka ze smiesznym włascicielem wiec straszno i smieszno

@worker

Zrobili dobry interes. A poprzedni włodarze to zniszczyli wszystko zostawiając ludzi przed świętami Bożego Narodzenia bez trzech ostatnich wypłat sami siedzieli przy syto zastawionych stołach, a myśmy nie wiedzieli co do garnka włożyć.

Hanna

@Xyz w Krajowym Rejestrze Sądowym widnieje informacja, że FLIPSY SP Z O O są w upadłości likwidacyjnej.

Xyz

Czy ktoś wie może czy ogłosili już upadlosc?

k

Czy coś się tam zmieniło? słyszałam ze jest nowy prezes. co z pensjami?

andrzej

zwolniono wszystkich przedstawicieli zaraz pewnie poleci biuro to juz koniec Flipsów

XXX

Bez przyszłości... ! Już nawet nie czarują, że będzie dobrze! Niech to się w końcu skończy!

Grubas

No ja znam firmę jakiś czas i moim zdaniem nie można jednoznacznie określić czy faktycznie wszystko jest aż tak bez przyszłości jak mówicie, dla mnie obojętnie na jaki obszar wejdą to i tak sobie doskonale poradzą

Abc
@Grubas

No właśnie sobie poradzili!

Asor
@Abc

Co masz na myśli ? Poradzili sobie z długami i teraz bedą wszystkim płacić ? Kiedy znów ruszy produkcja?

z okolic
@Abc

Co masz na myśli? Czyli Padli? Kto to przejmie? Coś wiadomo?

ono
@z okolic

Pewnie się sprzedali..

Lolek

Pisząc, że produkcja ustała miałem na myśli produkcje chrupek kukurydzianych, czyli to z czego firma jest najbardziej znana. W chwili obecnej ma się takie wrażenie ze firma ma zamiar się przebranżowić.

andrzej

Wilbo wyssało co sie dało z flipsa i przybiło gwóźdź do trumny.

Lolek

Pisząc, że produkcja ustała miałem na myśli produkcje chrupek kukurydzianych, czyli tego z czego firma jest najbardziej znana. W chwili obecnej ma sie takie wrazenie ze firma ma zamiar sie przebranżowić.

buhaha
@Lolek

Najlepiej niech gwozdzie produkują,bo to w co weszli to bez przyszlości jest.

Lolek

Pracuje tam, więc wiem jak jest.

Lolek

Pracuje tam, więc wiem jak jest. Produkcja ustała bo nic sie nie opłaca, nie ma kasy na wypłaty, w tygodniu siedzimy w domu a w weekend każą przychodzić do pracy. Żadnego ładu ani składu

Lolek

Ja tam pracuje obecnie to wiem, firma przechodzi kryzys, produkcja ustała, od dwóch miesięcy czekamy na pensje. A z własnej woli nikt stąd nie odejdzie

abc

z pracownikami to raczej w tej sytuacji nikt się nie przejmuje, najlepiej jakby się sami pozwalniali, to byłoby po problemie

observer

@Ania-odstaw to co bierzesz bo Ci szkodzi, jeżeli uważasz, że np. nie płacenie pracownikom dwa miesiące, brak produkcji w zarządzanych firmach , to oznacza wg Ciebie , że ... firma rozwija dość sprawnie... jest OK???

Zostaw merytoryczną opinię o FLIPSY - Stodzew

FLIPSY