Opinie o FLIPSY w Stodzew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FLIPSY. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FLIPSY o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLIPSY w Stodzew

anonim - 2010-12-14 11:05:14 Witajcie Szukam pracy i spotkalem ogloszenie firmy BGK na stronie www.pracuj.pl - produkt - FLIPSY - Przestawiciel Handlowy. Czy warto u nich pracowac? Roznie pisza i mowia ludzie. Odpiszcie. Dzieki. to tylko zalezy od ciebie, jak czytales to forum i kade inne to wszyscy pracownicy tu piszacy byli zwolnienie, niektorzy sami napisali za co wiec mozesz sam zobaczyc i wyciagnac wnioski z tego jak pracowali, a gps teraz to prawie standart, za jakis czas bada w kazdej firmie i w kazdym samochodzie, prawda jest taka ze dla obibokow pracy nie ma, a BGK jest ok, sam pracuje tam juz jakis czas i nie moge powiedziec zle, moi koledzy po fachu na moim terenie wcale nie maja lepiej niz ja a pracuja w duzych korporacjach

rambo

hislop ma racje, ja takiego (usunięte przez moderatora) nie chciałbym w swojej firmie, sam prowadze wlasna firme, nie wielka co prawda, ale zawsze jak sie zwolni pracownika ktory wali na scieme to pozniej chodzi i gada ze go oszukano, jakos wszyscy inni moga pracowac i sciemy nie wala.

hislop

same (usunięte przez moderatora) tu pisze, 70% PH to sciemniacze, w normalnych firmach tacy nie maja miejsca, nie dziwne ze taki (usunięte przez moderatora)pracowal nic nie robil i go zwolnili ja na ich miejscu tago (usunięte przez moderatora)ktory mial gps w samochodzie i sie zatrzymywal 20 razy pod sklepami na papierosa tez bym zwolnil, bo po co taki darmozjad, a pozniej sie pisze ze firma niereformowalna, proste pytanie czy ktorys z was tu piszacych chcialby takiego sciemniacza w swojej firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FLIPSY się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Szukam pracy pilnie i przypadkowo wszedlem na to formum. Widze ogloszenie na PH w firmy Grupa BGK w gazecie. Po tym co przeczytalem jestem w szoku. Ile w tym jest prawdy kolezanki / koledzy? Naprawde zalezy mi na robocie ale jak faktycznie tak jest jak piszecie to boje sie wpasc w bagno. Lubie prace jako PH ale w normalnych warunkach. Odpiszcie. Dziekuje.

Kto teraz jest Dyrektorem Handlowym w BGK? Imie / nazwisko

(usunięte przez moderatora)? On byl dobry? Ha, ha, ha, ha... O nim to dopiero slyszalem jaja. Myslal, ze to Pepsi gdzie pracowal i chcial zrobic rewolucje tylko nie bral pod uwage, ze nie pracuje w koncernie :) Teraz slyszalem, ze rzadzi jakis inny ( nie znam nazwiska ) tez \"dobry model\". Nic nie robi tylko sciemnia biedenego Prezesa. Zobaczymy jak daleko dojda. U dystrybutorow smieja sie, ze firma placi pieniedze na dzial handlowy a oni robia co chca tylko nie sprzedaja towaru jak nalezy. Wszycy razem zyczmy tej firmie powodzenia. Jak dalej tak bedzie to szybko wypadna z rynku. pozdrawiam.

hehe (usunięte przez moderatora)dyrektor ?? ale jazda !!! tam nie ma dyrektora !! oni praktykują !! sprzedają - uczą się !! (usunięte przez moderatora)to był dyrektor !! a teraz to praktykanci nieuki !!!

nz

Dyrektor handlowy bodajże - (usunięte przez moderatora)

pytanie do BYLAM TAM - kto tam jest DYREKTOREM HANDLOWYM? Znasz nazwisko imie?

PRZYSZLY PRACOWNIK

Tzn. ze nie placa? Traktuja czlowieka jak smiecia itp.? Szukam pracy i oglaszaja sie.

Kolego ktory odpiasles na temat dyrektora nic nie moge rozczytac. Napisz jeszcze raz. Jakies znaki sa w napisie. Ten dyrektor jeszcze pracuje do teraz?

Tak znam fajny go?????????? by?????, ale fa?????szywy jak u.............................j nie licz na premie dostaniesz jak sprzeda??Â? ca?????ego tira czyli 20 ko?????a 300 z????? brutto !!! zapomnij szukaj innej pracy !!! tu bieda Warszawska !! Luizjan????? tu nie ?????mierdzi !!

WITAM WSZYSTKICH. ZAINTERESOWANY JESTEM PRACA W FLIPSACH JAKO PH. CZY OPR?????CZ PODSTAWY PENSJI 1800 ZL BRUTTO PLACA JESZCZE PROWIZJE OD SPRZEDAZY? JAK TAK TO ILE.

WITAM WSZYSTKICH. ZAINTERESOWANY JESTEM PRACÄ? W FLIPSACH JAKO PH. CZY OPR??CZ PODSTAWY PENSJI 1800 Z?? BRUTTO P??ACA JESZCZE PROWIZJE OD SPRZEDA??Y? JAK TAK TO ILE.

Czy ktos zna nazwisko, imie obecnego Dyrektora Handlowego w Flipsach? ( GRUPA BGK ) Bede bardzo wdzieczny za informacje.

kp

Firma kierowana jest przez mało kompetentne osoby. Przykład- umowa z siecia real. rezultat- kilkaset palet do [usunięte przez moderatora].... bo ktos nie potrafi czytac tego co podpisuje. Naturalnie oszczednosci szukaja w pracownikach najnizszego szczebla.

były

dziasostwo ta firma oszuści i dobrze że flipsy sie nie sprzedają zobaczcie w sklepach

ph flips - 2010-10-07 22:23:22 dobre też tak robimy w naszym rejonie ważne by sie 25 razy zatrzymać a prawdziwych wizyt 6 to max no i z takiej postawy PH biorą się problemy Firm - wstyd , pracuje w branży FMCG około 20 lat - bez związku z BGK i tak nigdy nie postępowałem wstyd i nic wiecej , prawdą jest że prawdziwi PRZEDSTAWICIELE już wyginęli prawie , teraz tylko nieudacznicy !!!!!!!!!!!!! Z góry PRZEPRASZAM PRAWDZIWYCH PH !!!!! jeżeli są tu i czytają te ich brednie.

Zostaw merytoryczną opinię o FLIPSY - Stodzew

FLIPSY