Opinie o FLIPSY w Stodzew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FLIPSY. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FLIPSY o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLIPSY w Stodzew

były

tu wszystkie dobre opinie są podstawione ale klienci i tak wiedzą co to za firma i nie kupują flipsów bynajmiej moi

xxx

Anonim !! jak pracowałeś to jeszcze paszczaków nie było !!!!! A jeśli byłeś zadowolony z zarobków to co się takiego stało że nie pracujesz ?? kto zmienia pracę jak są zarobki wysokie ?? Widać że to podstawiona wypowiedź !!!

anonnim

Ale wy pierdoły opowiadacie!!! Ja tam pracowałem parę miesięcy i było całkiem wporządku. Jak się pracuje i nie wali ściemy to i zarobisz kasę. A klienci są bardzo zadowoleni z flipsów i paszczaków.

nowa

hej jestem nowa w bgk i już szukam innej pracy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FLIPSY się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
xxx

towar badziewie a dyrekcja sama sobie wmawia że jest ok wszystko pada na pysk ph uciekają klienci też a dyrektor ŚCIEMNIA PREZESA ŻE JEST SUPER

ph flips

dobre też tak robimy w naszym rejonie ważne by sie 25 razy zatrzymać a prawdziwych wizyt 6 to max

ph ona

ja pracuje i fajne że są gps musze sie zatrzymać 20 razy dziennie czyli załatwianie moich spraw 10 razy 5 razy na fajke w lesie i 5 na wejście do sklepu rewelka to mi sie podoba a te gamonie śledzą monitory i sie podniecają i teraz sprzedaje inne produkty z innej firmy więc i wizyt będzie więcej i będą bardzo zadowoleni chodzcie tu do pracy tu jest luz i ściema i możesz zarobić bo masz auto i 20 wizyt a u dystrybutorów dostaniesz firmy jake masz sprzedawać bo dla nich flipsy to śmieci ale mają ciekawe ofert i w przeciwieństwie do flipsów płacą

były kwiecień

pracowałem tam i mc w kwietniu wprowadzałem flipsy w lubuskim ale już znikneły jak zwolnił sie ph i są inne w ich miejsce towar porażka a firma dno każdemu klientowi odradzam

ph

tak słyszałem od klienta że ten pajac cezary przedstawiał sie że jest troche z tbm i troche z flipsa to [usunięte przez moderatora]

była ph

w flipsie proszą byś odstawił auto a potem cie zostawiają na drodze w innym mieście a a takie nowiny zaraz sie roznoszą po dystryburorach i klientach wiedzą wszyscy

ja111

byłam tam - 2010-10-05 20:05:20 firma dno wszystko sie terminuje wszyscy uciekają u nas wszyscy uciekli bo pajaca na nowego kierownika przyjeli a gdzie tak zwalniaja kierowników i od kiedy to podwładni tacy lojalni ?

ph

pracowałem tam teraz odwiedzam tych samych klientów z inne firmy i każdemu odradzam flipsy i wycofują zamieniają na inne

byłam tam

ona

tak sam jeżdzi bo ludzie nie chciali z nim pracować bo taką ma opinie a flipsy bez ph już znikneły z sklepów i w nich miejsce jest tbm i inne tego jeszcze on nie wie ale dystrybutorzy też sie wycofają

ona dls

tak słyszałam że kierowkik zrezygnował a o tym nowym wszyscy wiedzą kto to jest bo jest znany że jest cienki i kłamczuch i przyisuje sobie sukcesy innych nic dziwnego że ludzie odeszli i dystrybutorzy też go potraktują bo już o nim słyszeli [usunięte przez moderatora]

była dls

ciakawostka w dls zwolnił sie kierownik i wszyscy ph uciekają na zwolnienie i wypowiedzenia bo nikt nie chce pracować z nowym kierownikiem

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Masakra co za firma same szkody,szkoda gadać !!! nikt nic nie wie !! a kasa beznadziejna !!

yyyy

hej xxx masz wielkie ambicje by tyrać za taką kase byłem tam i wiem że to sie nie sprzeda i padnie na [usunięte przez moderatora] sam zobaczysz

xxx

Jak się komuś nie chce pracować, albo kombinuje to zawsze będzie narzekać. Ja tam pracuję i nie narzekam. Pewnie zawsze może być lepiej. Nikt nie trzyma tutaj na siłę. Potencjał jest i to spory, wystarczy trochę nad nim popracować. I efekty przychodzą. Proste!

szczera

jak masz inne propozycje pracy to tam sie zatrudnij chyba że szukasz tak na 2 -3 mce żeby przeczekać

Zostaw merytoryczną opinię o FLIPSY - Stodzew

FLIPSY