Opinie o FLIPSY w Stodzew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FLIPSY. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FLIPSY o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLIPSY w Stodzew

obecny

jak nie umiał sprzedać to mu umowy nie przedłużyli, po co ktoś ma trzymać darmozjada, ciekawe jakbyś miał firmę to czy byś trzymał takiego darmozjada.

obecna

gps to nie problem tylko więcej ściemniania i mniej sprzedaży ale tu [usunięte przez admina] to problem na każdym kroku opina jest taka sama jak za byłego właściciela toczka w toczke i tak też wszyscy kojaża flipsy z [usunięte przez admina]

były

kto was mamówił by dobrze pisać o tej firmie i tak klienci wiedzą i dystrybutorzy bo dostali link na meila każdy wie że tu człowiek sie nie liczy tu zarabia sie grosze i jest lipa nie okłamioecie tych co tam są ba mam z nimi kontakt i wiem a nazwisk sie nie podaje[usunięte przez admina]

Paszczak

W BGK niestety jest jeden problem( mam kilku znajomych którzy tam pracują-czytaj PRACUJĄ - i nie narzekają, no może czasami, ale to normalka), tam trzeba pracować, a wtedy są efekty, jak w każdej szanującej się firmie. Co do tych zaliczek, to dziwne, bo wszyscy mają karty, GPS - to teraz standart, w większości firm, ale jak mają wyniki to jeżdżą do woli i to za free. Tylko niestety trzeba pracować, ach...

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FLIPSY się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Paszczak

Niezły z Ciebie desperat skoro pracowałeś za 1500 a i tak nie przedłużono z Tobą umowy choć było prawie darmo................

anonimowy

...Chrupek przeciez tu premi niema tylko progi prowizyjne,wiec jak jest ?

WITAM,PANOWIE MAM PYTANIE CZY WASZE WYPOWIEDZI TO ZEMSTA ZWOLNIONYCH PRACOWNIK��W CZY PO PROSTU SZCZERA PRZESTROGA PRZED T�� FIRM��, PYTAM PONIEWA�» ZNAJOMA DOSTA��A PROPOZYCJE PRACY W TEJ FIRMIE ,BARDZO PROSZ�� O SZCZER�� ODPOWIEDZ ,POZDRAWIAM

chrupek

powiem Wam, że to wszystko prawda!!!!!!!! sa gps, sa sprawdzania i premie jak YETI sa seicento i beda... pensja 1600 brutto w porywach 1800 ale to i tak........kazdy z ph bynajmniej wiekszośc sa tu na chwile ale jesli macie inne propozycje pracy to NIE idzcie do BGK!!!!!!!!

kto jeszcze tam siedz niech ucieka albo na zwolnienie i szuka to idzie na dno dystrybutorzy zaczynaj� sie wycofywa�

były pracownik lipiec

tak są gps i jest tu tragicznie dyrektor handl ciągie firme na dno zamącił prezesowi w głowie wszyscy tu szukają pracy i raptem odejdą klienci nie chcą flipsów też tu czytają i ciągle pytają czy to prawda i każdy potwierdza

buscopan

mam tam znajomego mowił ze ponoć maja im zakładać GPS na samochody, czy to prawda ??

oszukany

Przestrzegam przed firmą grupa BGK. Pracownikom i firmom współpracującym obiecują cuda, a w efekcie utrudniają życie...Byłem PH więc wiem. Kazali wciskać kity hurtownią byle sprzedać towar i wcisnąć jak największą ilość. Co kilka miesięcy zmieniają RKS i Ph, do tego oszukują hurtownie . Ich przedstawiciele faktycznie jeżdżą seicento bez klimy !!!! Z daleka od[usunięte przez moderatora]!!!!!

prezes - 2010-07-21 17:13:56 jesteś ciekawy to się zatrudnij,czekamy tylko na takich leszczy co poracuja za free a ty za ile pracujesz?? za gratisowe flipsy ??

prezes

ciekawy

wydaje mi sie ze wszyscy wala tu scieme, nikt nic nie pisze ciekawego i nowego a tym bardziej konkretnego,

królik

też jestem ciekawy ! niech się ktoś odważy !!! napiszcie coś o RKS-ach proszę!

Witam, a co możecie powiedzieć o RKS-sach tam pracujących? Który z nich jest najgorszym konfidentem ?

fla

Nie dajcie się skusić do tego bagna !!!

janek

jestem bardzo przerazony tym co czytam, ponoc to jest teraz grupa BGK, ponoc jest lepiej ale czy na prawde????

robson

Firma rewelacja: zarobki sporo ponadprzecietne samochody dla ph ford mondeo ghia rodzinna atmosfera pensje na czas super socjal bezplatna opieka medyczna wczasy pod grusza bony na swieta prezes super O (usunięte przez administratora) !,Sorry pomylilem firmy...

Zostaw merytoryczną opinię o FLIPSY - Stodzew

FLIPSY