Opinie o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. w Warszawa

Dziękuje za opinie. Co do spozywki nie jest tam tak łatwo jak na to wyglada, większość sieci rownież ma zamówienia sterowane, na bazie kryteriów matematycznych, wiec żadnego praktycznie ruchu nie ma, ale trzeba sobie radzić ;) Prawo łamie wiele firm w taki czy inny sposób, taka rzeczywistość Polska, na to rada jest jedna. Dziękuje i Pozdrawiam

Zaintreresowany

Witam. Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko w lini PM, proszę o obiektywne opinie. Troszkę się tu naczytałem i powiem szczerze że delikatnie mówiąc nie do końca rozumię wybrane komentarze. Widzę masę złych opini, a czytając mniej więcej warunki pracy w Waszej firmie to stwierdzam że nie do końca się z tym zgadzam. Obecnie pracuje w FMCG doświadczenie 10 lat, zarobki podobne, jednak jeśli chodzi o pracę często zajmuje mi ona nie 10, 12, a 14h. Ale taki zawód, tym bardziej jeśli w tym czasie zawarte jest tzw home office. Nie znam firmy w której taka forma pracy nie występuje na stanowisku specjalisty. W mojej branży mało tego ze sprzedaje się produkty, to sprzedaż należy (trzeba planować) z 6 miesięcznym wyprzedzeniem opierając się na kalendarzu marketingowym. Jeśli przestaje mi odpowiadać praca w dotychczasowej firmie to ją zmieniam. Rotacja jest potrzebna, człowiek po kilku latach potrzebuje zmian, dla motywacji, nowego zaangażowania itd. Proszę wiec o rzetelny, obiektywny obraz pracy dzisia. Kiedyś wszędzie było lepiej, jednak to historia. Pozdrawiam

@Zaintreresowany

Tak masz racje ale my łamiemy jeszcze prawo i firma nas do tego zmusza można procować 14 godzin planować nawet na 100 lat ale to fikcja BC liczy się kto komu wsadzi w teren i lizanie zada PM,merytoryka to kpina u nas nie pacjent decyduje co kupi tylko lekarz a i tak nie do końca bo ostatnim ogniwem jest detal czyli apteka gzie są wytyczne co i na co zamienić a BC nie ma tanich produktów liczy się cena i skład chemiczny i można zamieniać to nie spożywka że jest półka i prawo wyboru biorę czekoladki a lub b bo te są ładniej zapakowane i mają lepszą cenę takich jak my jest masa średnio u dobrego lekarza 5 osób dziennie i my z cenami kosmos,same nasze kochane państwo wymusza polityke cenową generyki z Malty itp cena się liczy i stopień refundacji to nie spożywka inny świt inni ludzie i lekarze i aptekarze których jest coraz mniej,dziś zamówienia w aptekach robią nie farmaceuci bo oni tam tylko pracują i nie mają nic do powiedzenie tym się to różni

arsen lupin
@Zaintreresowany

Co ty za bzdury piszesz? 1500-3000 to jest ogon końcówka rankingu. Premia jest średnio na poziomie 5000 -8000 netto na rękę

Marko

Witam. Mam pytanie odnośnie Przedstawiciela Medycznego, widzę sporo info poniżej, ale jeśli możecie to proszę jeszcze coś w temacie auta bo dla mnie to ważne. Jakie są samochody na tym stanowisku, oraz czy można z nich korzystać prywatnie. Chodzi o np. zawiezienie dzieciaków rano do szkoły, wyjazd na wakacje (o ile będzie urlop ;)). Dziekuje z góry za odpowiedź. Pozdrawiam

DVD

Jeśli masz przynajmniej godzinę dojazdu do pracy w jedną stronę, powrót i potem papiery, to pracujesz dłużej niż 10h dziennie, więc rachunek jest prosty...

Przedstawiciel medyczny

Nie tak dawno miałem okazję wziąć udział w rozmowie rekrutacyjnej na teren podkarpacia. To co mowi się o szefowej w murach przychodni to prawda. Nie polecam. Mam znajomych, którzy z tego powodu odeszli.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL

Prawda

bosko, niestety to co jest napisane tutaj to czysta prawda, praca po 12h dziennie to norma !!! Ale na rozmowie sprzedadzą Ci taką wizję, że obudzisz się po fakcie. Musisz uważać z kim rozmawiać i lizać d...ko każdemu od Asm-a wzwyż. Na premie możesz liczyć co kwartał |(1500-3000 zł)jak będziesz miał dobry teren, a jak słaby to 0 zł. Generalnie wielkie oszustwo, ktoś powyżej napisał bardzo dobrze pasujące określenie...chyba kołchoz

Olek

Tutaj@ ale o co Tobie chodzi, konferencje to jakis mało istotny dla Ciebie szczegół, w ogole zabierasz sie do tematu od złej strony. No chyba, ze myślisz tylko o wyjazdach, dawaniu w palnik i lizaniu d... wszystkim. To BC zapewni Ci niezapomniane wrażenie, wszystko na koszt firmy.

DVD

Ale konferencje/wykłady, które Ty organizujesz czy jakie?

exrep

Cyklówki trwają najczęściej 4 dni (plus minus 1). Co jest na cyklówkach? Zależy jakie masz oczekiwania. Jeżeli chcesz pogłębiać wiedzę na temat leków, pogłębisz. Jeżeli chcesz się zrealizować jako samiec, też będziesz miał taką możliwość.

Tutaj

Jak dlugo trwaja? Co najczęściej jest na nich?

DVD

Nie ma. Na słabych terenach premii nie dostaniesz. Roboty jest dużo, a to co zrobisz, to zawsze jest za mało :) Co masz na myśli z tymi konferencjami?

Jak

Są jakieś dobre strony tej pracy? Na czym polegaja konferencje i ile trwaja?

Rep

Realizacja planów to sprawa drugorzędna (generalnie sa do zrobienia), wazne kto jest Twoim ASMem i jak dobry układ sobie wyrobisz w firmie. Premia wypłacana jest za ranking a to już wyższa szkoła jazdy. Przy świetnej sprzedaży mozesz byc 130 w rankingu i masz premie w wysokości 0 pln :)

ignacy

Da się zrobić plany? Czy lekarze i apteki chętnie współpracują?

igor

Nie 12 tylko 14 dziennie bez względu na linię to jest minimum

iga

Szlifujesz 8 lekarzy i cztery apteki,czas pracy nieograniczony papierologia w domu,prezentacje spotkania z lekarzami i farmaceutami konferencje to tak średnio 250 godzin miesięcznie dni wolne są ustawowe i wtedy masz czas na papierologie urlopy zgodnie z kodeksem pracy

Ttt

A jak wygląda dzien pracy? Ile godzin się pracuje? Jak sprawa z dniami wolnymi, urlopem?

Berlin

Podstawa 3200-3900 netto, premia od 500-8000 w zależności od miejsca w rankingu.

zosia

Czy mógłby ktoś napisać z czego składa się wynagrodzenie? Ile można zarobić w tej firmie?

@zosia

z podstawy i premi co kwartał i kaprysy asma

ktośia
@zosia

iga dobrze to określiła, z podstawy i premii która zależy od kaprysu asm-a, niezależnie od osiągniętego wyniku, chyba że dobrze włazisz w d...., to zawsze masz te 50% premii

Z
@ktośia

Jakie to kwoty podstawa i premia?

ulka

To nie firma, to kołchoz, niczym wyjęty z radzieckiej rzeczywistości. Praca po min. 12 godzin dziennie i ciągle mało, praca wyniszczająca psychicznie. Bardzo duża rotacja, każdego człowieka mającego poukładane w głowie natychmiast się zwalnia, sama to wielokrotnie widziałam. Regionalni wyskakujący z krzaków. Wszystkich traktuje się jak potencjalnych (usunięte przez administratora) a nie widzi się nagminnego łamania prawa, także farmaceutycznego.

oscypek

W BCM nikt sie z nikim Nieczaj-i.... Bez litości, bez zasad, bez sensu...Cios w każdej chwili, bez ostrzeżenia i zapowiedzi, że cos sie złego święci.Klasyczne (usunięte przez administratora) we korpo shitttttt

Zostaw merytoryczną opinię o Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Berlin Chemie/Menarini Sp. z o.o.