Opinie o Agencja Pracy PanPol w Kielce

Agencja Po

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy PanPol w Kielce

krzychu

pracuje na offshorach za 2800 Euro / miesiac, czyli okolo 12000 zlociszy. I nie narzekam bo co 2 tygodnie jestem w domu z rodziną. Można "marzyć" o więcej, ale jako elektryk przemysłowy nikt mi nie chciał dać więcej i dzięki Bogu, że ta agencja mnie w tym pomogła.(usunięte przez administratora)

anton

Pan z PANPOLU chce wysylac ludzi na platformy wiertnicze do Holandii za 16 euro ?????? Przeciez nie ma takich zarobkow !!!??? Stawka zaczyna się od 27 euro netto w Holandii.Cos tu jest nie tak

raider23

jak juz wczesniej pisalem jestem teraz w holandi i jedzenie kupuje sobie sam a jesli chodzi o uzywki to ziolo mnie nie pociaga pije sobie naspokojnie piwko

rozrywkam jest praca a pracuje 40h tygodniowo przy tej stawce wystarczy

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
raider23

gdybys pewnie mial odpowiednie kwalifikacje a nie byl typowym polaczkiem ktory zazdrosci rodakom ze lepiej od ciebie zarabiajam poniewaz majam wyzsze kwalifikacje to twoja geba tez by tam byla!

raider23

po drogie to nie prezes pisze tylko byly pracownik bo teraz pracuje bezposrednio dla holenderskiego biura in axtion.i nie wiem czemu szkalujecie kogos jesli wam nie wyszlo.ja pracuje za granisam juz 13lat i wiem ze trzeba pokazac co sie potrafi w swoim zawodzie!a nie porozumiewac sie na migi i udawac ze cos sie wie!

raider23

ja od wyjazdu do wenezuleli mam prace caly czas dla in axtion do ktorej wyslal mnie pan pol jak juz wczesniej pisalem moze masz problem z kwalifikacjami i nie inwestujesz w szkolenia i nie znasz jezyka!ale to juz nie moj problem tylko twoj kolego.

oszukany

tej agencji nikomu nie polecam a bajki pisze sam prezes chyba ze do wenezueli tam potrzebuja

raider23

za przelot nic nie placilem za zakwaterowanie tez nie bo byla to praca na platformie.jak pracuje teraz na ladzie place 120 euro tygodniowo

raider23

jakies bzdury piszecie ja na pierwszy kontrakt pojechalem z pan polu do wenezueli dla holenderskiej firmy.pracuje dla tej firmy juz dwa lata .za mieszkanie placisz ale masz odciagane z wyplaty,a prace mam caly czas na okraglo .moze cos nie tak z waszymi kwalifikacjami?sofi i konto holenderskie tez sam sobie zalatwialem i niebyl to jakis wielki problem.

byly

nie polecam nikomu chyba ze ktos ma za duzo kasy na strate

ilo

przeslali mi oferte na spawacza tig 141 na stal czarna do Holandi szukają na stal czarna ale milo jak ktoś umie i ma certyfikat na nierdzewke oferta tez jest na aluminium tak się sklada ze mam wszystkie 3 certyfikaty i umiem tez spawac dane materialy wysalem wszystko do nich koles mi odpisuje -Dziękuje za dokumenty. Nie widzę w nich VCA lub SCC. Nie ma też SOFI. Bez VCA nie mogę pana przedstawić na moje oferty. ja nie pracowałem dotad w Holandi wiec tego nie mam w ich wakacie pisze tak -skan certyfikatu VCA lub SCC ( jeśli Pan nie posiada tego certyfikatu to może go wyrobić po zaakceptowaniu przez pracodawcę ; w niektórych ofertach jest to opłacone przez pracodawcę ) stara czasu slac im cokolwiek bo pisza co innego a potem chcą inaczej!!!! robia tylko zamieszanie

pan Marek

Nie polecam tej firmy.Strona firmy nadal w przebudowie od 2009 roku a mamy już 2013.Pogrzebałem w necie trochę i co się dowiedziałem.Firma PanPol podsyła ludzi innej polskiej firmie w celu zrobienia kursu na rury swagelok i na tym się chyba kończy współpraca.Ponadto w ogłoszeniu pisze że kurs swagelok robiony w Polsce jest ważny dożywotnio a robiony w Holandii tylko 3 lata.Hahaha raczej chyba odwrotnie.Wysłałem tam kiedyś moje cv i Pan [usunięte przez administratora]do mnie oddzwonił.Podczas 25 minutowego wywodu Pana [usunięte przez administratora] dowiedziałem się wszystkiego za wyjątkiem konkretów związanych z samą pracą w tej firmie.Między innymi dowiedziałem się od Pana [usunięte przez administratora] że:Moje cv na którym jeżdżę już po europie od 5 lat z dużo poważniejszych firm jest źle napisane.Pan [usunięte przez administratora] poinformował mnie jak ma być napisane.Ponadto moje VCA na którym pracowałem w Holandii w kilku rafineriach i innych zakładach też jest złe.(To nie wiem jakie ma być.Może w złotych oprawach i haftowane srebrną nicią).Dowiedziałem się ze Pan [usunięte przez administratora] prowadził kiedyś szkołę angielskiego i język angielski zna.No dobra nie mam nic przeciwko że zna angielski i co to mnie obchodzi?Pan [usunięte przez administratora] ponadto poinformował mnie ogólnie o realiach pracy w Holandii podając przy tym parę bzdur takich że śmiać mi się chciało i już nie będę tu ich przytaczał.Panie [usunięte przez administratora] takie głupoty to Pan może mówić tym osobom które jeszcze w Holandii nie były,może Panu uwierzą.Bo ci co byli lub są to tylko się śmieją z tego co Pan mówi.Nie dowiedziałem się natomiast jaka to jest praca,gdzie i przy czym.Pan [usunięte przez administratora] starannie starał się omijać ten zbędny temat z naciskiem abym sobie zrobił kurs swagelok.(z pewnością ten w Polsce ważny dożywotnio hehe).W gruncie rzeczy cieszę się że nie pojechałem z tej firmy bo nie wiadomo co to jest za firma.Dziwi mnie też że zadzwonił do mnie sam Pan [usunięte przez administratora] a nie jakaś inna osoba pracująca w tej firmie jak to zwykle bywa w takich sytuacjach.Czyżby firma jednoosobowa?Moje zalecenia dla Pana [usunięte przez administratora] ludzie poszukujący pracy oczekują konkretów,czyli krótko i na temat.Ludzi nie interesują karty z pana życiorysu że pan miał szkołę angielskiego,że zna Pan angielski i inne temu podobne bzdury.Bo słuchanie Pana przez 25 minut na temat nie związany z pracą trochę męczy słuchającego i tylko kultura nie pozwala się rozłączyć.Jeżeli nie odpowiada Panu czyjeś cv to proszę na stronie [usunięte przez administratora]firmy(która w dalszym ciągu jest od 5 lat w przebudowie)zamieścić odpowiednią aplikację w której są wyodrębnione odpowiednie rubryki do wypełnienia danych których Pan oczekuje tak jak to robią profesjonalne firmy poszukujące pracowników.Resztę oceny pozostawiam odwiedzającym to forum.

Hilo

A to ciekawe. Na jakiej podstawie tak to oceniasz?

Jarsap@wp.pl

Ta Agencja jest bardzo powazna i traktuje bardzo powaznie swoich klientow i petentow!!!!

jarsap

wiem ze jest to dobra firma iszanuje ludzi!!!!!!!!!!

aplikant

Witam wszystkich. Sam aplikuję na stanowisko cnc - operator. Ale wszystkie znaki na niebie i nie tylko tam mówią, że to tzw. Nikoś Dyzma; coś tam mówi po angielsku, niemiecku, holendersku na zasadzie znam po 1000 słów i poziom zaawansowany :). Nie mam z nim na razie nic do czynienia i nie chcę. Uważajcie to zły człowiek, tak myślę-stawki do uzgodnienia, wyjazd na koszt pracownika, umowa podpisana na miejscu to źle stanowi, sami sprawdźcie jak adecco załatwia sprawy albo inne profesjonalne biuro. Moja kobieca intuicja, którą mam po matce mówi NIEEEEE.

jaja

Znaleźć rzetelne informacje o tej agenci to nie lada wyzwanie aż dokopałem się tu i co? i dobre dwie godziny skacze i czytam wszystkie fora o panpol już miałem wysyłać do nich moje dane ale coś mnie ubodło po pierwsze brak kontaktu a tłumaczenia że zasypały by ich telefony i pytania od kandydatów co za banał!!!za to mają prowizje,a po za tym nie wiem już dokładnie ile osób tam pracuje ale w opisach przewija się od 6 do 8 osób to pytanie samo prosi się zadać To co wy tam robicie?że brakuje wam czasu na odebranie telefonu i rzetelną rozmowę nie mam pojęcia! o ile macie telefon stacjonarny!a po drugie panie [usunięte przez administratora] jeśli ma pan czas na odpisywanie idiotycznych uwag co do wpisów to i znalazł by pan na rozmowy z zainteresowanymi troszkę czasu a na pewno takich złośliwych komentarzy by nie było,tylko rzetelne wpisy,bo naprawdę pańskie wypowiedzi odnośnie wpisów są banalne i to raczej pan by się wybrał do lekarza po coś na uspokojenie bo takimi wypowiedziami oczernia pan i siebie i całą firmę.straszny bełkot i fantazja ułańska.mimo wszystko pozdrawiam i może coś z tych słów do pana dotrze a nie nawymyśla mi pan jak poprzednikom.

Widzę, że nie ma co ostrzegać czytających przed korzytaniem z usług agencji, skoro pan [usunięte przez administratora] sam się oczernia na forum dodając kolejne zabawne wpisy...

Poradnik

O co ci chodzi? Ale tak konkretnie ! Bo nie za bardzo jarzę. Generalnie jak chcesz być w bazie jakieś agencji pośrednictwa to siłą rzeczy musisz im przekazać swoje dane osobowe, bo niby jak cię mają przedstawić pracodawcom i się z tobą skontaktować ? I nie próbuj nawet INSYNUOWAĆ, coś innego, bo się tylko ośmieszasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy PanPol - Kielce

• Jak się pracuje w Agencja Pracy PanPol?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy PanPol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy PanPol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy PanPol?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy PanPol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy PanPol