JAPPOL

Toruń

Opinie o JAPPOL

lech-walesa

pracowałem w tej i firmie i nie polecam. to co obiecują nigdy sie nie sprawdza. bedzisz pracowal po 300h w miesiacu a jak przychodzi czas wypłat to szukaja czegokolwiek, zeby tylko potrącić z wypłaty, np.właściciel stwierdza ze nie umyłeś silnika a on tego wymaga i już masz 10% premi mniej. nie mogłeś przyjść raz na nadgodziny masz drugie 105 premi mniej, nie odebrałeś w niedziele telefonu, znowu 10% mnej a premi jest do 30% wiec bierzesz tylko 6zł za godzine do reki jako kierowca patrolu interwencyjnego. ja po przepracowanych 300h w miesiącu usłyszałem ze nie zasłużyłem na premie bo raz nie mogłem przyjsc na dodatek.miałem zwolnienie lekarskie i jego trakcie zostałem zwolniony bez wypowiedzenia i podania przyczyny bo nie chcieli płacic za10dni zwolnienia a mialem umowe na czas nie okreslony

Zostaw opinię o JAPPOL - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAPPOL