Opinie o Flexidea Sp. z o.o. w Łódź

FLEXIDEA dla Was to praca i Hajs. Hajsowice Wielkie czekają na Ciebie! Sprawdź nasze projekty rekrutacyjne i wybierz spośród wielu ofert od najlepszych pracodawców w regionie. Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flexidea Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Flexidea Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Flexidea Sp. z o.o. w Łódź

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Były numer

Jak dla mnie agencja flexidea jest zwolniona z płacenia zusu przez miesiąc przy zatrudnieniu nowego człowieka i dokładnie tyle trwała moja praca przez tą agencję i jak się okazuje nie tylko ja miałem taką sytuację a powód nie przedłużenia umowy wyssany z (usunięte przez administratora) byle tylko nie powiedzieć prawdy i druga umowa zamiast na miesiąc jak obiecują to znowu na 2 tygodnie.jak do tej pory najgorsza agencja z jaką miałem do czynienia.nie polecam

Elle
Kandydat

Witam .dziś byłam na rozmowie o pracę w Flexidea.jestem.pod dużym wrażeniem.Mialam.rozmowe z p.Nadia.osoba na odpowiednim stanowisku ,empatyczna,wspierająca.Nie ma co czytać komentarzy ,gdyż wyżej wymieniona pani nie kryje minusów danej pracy.????także nim ktoś się oprze na opini osoby która szuka nie wiadomo co najpierw niech odwiedzi biuro i zda się na kompetencje osoby wprowadzającej w oferty????

Tomek Nowy wpis
Kandydat

Proszę uważać na tą agencje pracy. Wyłudzają dane i zatrudniają na okres tygodnia chyba. Te same ogłoszenia wiszą na olx co tydzień. Wątpię żeby przez pare miesięcy co tydzień szukali pracowników na te same stanowiska.

Grażyna Nowy wpis
@Tomek

Jak to na okres tygodnia? Dają umowę na tydzień czy o coś innego chodzi?

Flexidea Grupa Contrain Nowy wpis
@Tomek

Dzień dobry, nie ma czegoś takiego jak "zatrudnienie na okres tygodnia". Wszyscy nasi pracownicy zatrudniani są normalnie :) Co do danych osobowych są wyłącznie używane do celów rekrutacyjnych. W kwestii ogłoszeń: firmy mają wysokie wymagania co do niektórych stanowisk, stąd wydłużony czas rekrutacji. Jeśli ma Pan więcej pytań lub niepewności prosimy je kierować na wsparcie@contrain.pl. Pozdrawiamy

Adrian Nowy wpis
@Flexidea Grupa Contrain

To znaczy na jakich umowach? Od razu na czas określony czy na początek dostałbym zlecenie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy firma Flexidea Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kandydat

Cały czas widnieją na olx te same ogłoszenia, czemu nie ma chętnych? np. monter filtrów praca siedzącą na Widzewie, ktoś wie o jaką firme chodzi?

Firma Flexidea Sp. z o.o. szukała pracowników na stanowisko Główny Specjalista ds. BHP w mieście Łódź. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Flexidea Sp. z o.o. na stanowisko Produkcja - Łódź Górna 1-2 zmiany? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Asystent/ka Działu Finansowego
PTM Polska
(57 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Key Account Manager (j.niemiecki)
Mazowieckie Centrum Poligrafii
Erbi Sp. z o.o.
(44 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ziomek30

Zatrudniłem się w jednej pracy poprzez Flexidea, nie powiodło mi się tam. Aplikowałem na inne ogłoszenie z Flexidea, ale z ich strony kompletna olewka. Ta firma to (usunięte przez administratora) W biurze sami ukraincy się szwedaja. Żenada.

Adrian
@Ziomek30

Może chodzi o to że mają twoje dane i skoro w jednej pracy nie wypaliło to dlatego nie dostajesz innej propozycji. Próbowałeś to wyjaśnić z firmą?

ekko
@Adrian

Myślisz że coś ci w firmie powiedzą i wyjaśnią? Nie przyjmują i tyle.

MICHAŁ BALIŃSKI
@Były numer

Hej! Były n... szkoda, że się nie przedstawiłeś, chętnie bym się dowiedział szczegółów nt. tego powodu o którym piszesz. Jak znajdziesz chwilę to odezwij się śmiało. Co do ZUS to oczywiście jest to zupełna bzdura, nie ma w Polsce takiej możliwości, by ZUSu nie zapłacić. Taka oszczędność zresztą nawet gdyby była możliwa to nie miałaby sensu. Bo chętnie napiszę co robimy, by móc w ogóle zatrudnić pracownika: spędzamy kupę czasu na procesie rekrutacji, spotkaniach z kandydatami, rzetelnym pokazaniu im miejsc pracy, kierujemy na badania lekarskie i za nie płacimy, przeszkalamy w zakresie BHP, wyposażamy w odzież i buty robocze, wprowadzamy wszystkie dane do systemu, podpisujemy umowy o pracę, zakładamy teczki personalne (które później archiwizujemy), zgłaszamy pracownika do ZUS, a gdy kończy zatrudnienie wyrejestrowujemy go z ZUS, naliczamy wynagrodzenie, podatki, składki, na koniec roku wystawiamy i przesyłamy pracownikom PITy. Wymieniłem tylko część rzeczy, które musimy wykonać, by rzetelnie i zgodnie z prawem zatrudniać pracowników. Myślisz, że robimy to po to, żeby według Twojej tezy zwolnić pracownika przed miesiącem i nie zapłacić paru groszy ZUSowi? Nawet gdyby wpadł komuś do głowy tego typu idiotyczny pomysł, to tak jak wcześniej napisałem - nie jest on prawnie możliwy.

@MICHAŁ BALIŃSKI

Witam.Nie widzę powodu aby się przedstawiać.Fajnie że firmie nie opłaca się dla paru groszy ludzi pozbywać po miesiącu ale nowych szkolić też się musi opłacać,po przepracowanych 3 miesiącach też zabieranie 2% z wypłaty na jakieś składki emerytalne(jak się pomyliłem o czas i wysokość proszę sprostować) też się opłaca a przecież to kwota w granicach 50-60 zł miesięcznie a pieniążki do czasu emerytury leżą na czyimś koncie i pracują na niego oczywiście flexidea napewno nie ma z tego żadnego profitu.Parę groszy z jednego pracownika może się nie opłacać ale podkreślam nie byłem sam i napewno nie jestem.W dalszym ciągu podtrzymuje swoje zdanie co do waszej agencji i nie widzę sensu dalej Panu odpowiadać.Pozdrawiam

@Były numer

Dzień dobry, zatrudniamy wszystkich z myślą o tym, że zostaną z nami jak najdłużej. To o czym piszesz - nie mam pojęcia co to za procenty, miesiące itd, więc nie za bardzo mam co prostować. Od 15 lat rzetelnie płacimy składki do ZUS od pierwszego dnia zatrudnienia bez względu na to czy ktoś zostaje z nami na lata czy pracuje 1 dzień. Podatki tak samo. Nie znam żadnych sposobów, żeby tego uniknąć. Z przedstawianiem się to mnie nie dziwi - anonimowe obsmarowanie pracodawcy na goworku to niestety standard. W tym przypadku jeszcze ze zmyśloną niedorzeczną teorią dotyczącą zwalniania pracowników i oszczędności na składkach ZUS. Niemniej jeśli zmienisz zdanie to gorąco zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Chętnie rozwieję wszelkie wątpliwości i może mimo wszystko coś wartościowego z tego wyniknie:) Pozdrawiam serdecznie MB

Smollag
Klient
@Michał Baliński

Zatrudniacie nawet mlode ukrainki w 5 mcu ciąży , y mogły sobie spokojnie żyć na koszt polskiego podatnika z należnych socjali po urodzeniu dziecka. Co za firma!

@Smollag

Pozwolisz, że pozostawię ten ksenofobiczny komentarz bez odpowiedzi. Natomiast jeśli chodzi o Matki to pomożemy każdej w znalezieniu dobrej i godnej pracy, bez względu na jej pochodzenie, czy wiek.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Flexidea Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

W Flexidea Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Operator. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Aplikowaliście do pracy w firmie Flexidea Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Pracownik Produkcji są korzystne?

Marcin
Kandydat

Hej czy orientuje się ktoś jak wygląda praca inż Procesu i jakie są widełki płacowe na tym stanowisku? Jest to dla mnie bardzo ważna informacja

Wioleta
@Marcin

Dzień dobry, Prowadzę rekrutację na wspomniane stanowisko i z chęcią porozmawiam o ofercie - zapraszam do kontaktu pod numerem: 570 900 317.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Flexidea Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Elle
Kandydat

Czy firma Flexidea Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jaki jest wkład kierownictwa Flexidea Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Vadinbadin

Od 3500 brutto a jak co do czego przychodzi to na umowie jest 3000 to gdzie te 500 zł gdzie ja się pytam, to się dowiedziałem że to się inaczej liczy a mianowicie 4000 minus 500 to równa się nie 3500 tylko 3000 a to wszystko przez te niby profity tzw bonus malus zdechły pies tak mi mówiono na uczelni wciska się komuś coś niepotrzebnego aby uważał ze ma wiecej a w rezultacie na jeszcze mniej, a PIT I podwyższone koszty uzyskania przychodu kogo dochód wzrasta Kowalskiego i tak się przezuca koniesine koszty i osiągane korzyści na Kowalskiego takie pseudo binusy

Pensje po terminie, generalnie firma krzak !!

M
@Pracownik

Po jakim terminie?

Wiktoria
@Pracownik

Chciałabym abyś rozwinął swoją wypowiedź. Mało można z niej wywnioskować a wiele osób także chciałoby się na pewno dowiedzieć co miałeś na myśli. Dlaczego uważasz, że to firma krzak? I jeśli chodzi o pensje to o jakich opóźnieniach piszesz?

Krzysztof R.
Kandydat

Odradzam współpracę z tą firmą. Po weryfikacji CV wszystko w superlatywach - oh, ah, jak to będzie (stanowisko niewiele powyżej minimalnej krajowej - faktycznie walka o kokosy...) . Po wysłaniu na badania i otrzymaniu akceptacji przez lekarza orzecznika firma skreśla bez słowa kandydata z powodu grupy inwalidzkiej! Oczywiście sprzedając bajkę "oddzwonimy". Totalnie nieprofesjonalne i niegodne rzetelnego pracodawcy zachowanie. To jest dyskryminacja osób niepełnosprawnych! Ja straciłem z ich powodu 3 dni i ~100 zł. Nie popełniajcie mojego błędu!

@Krzysztof R.

Krzysztof, dziękuję za tą opinię i dziękuję też za szczerą rozmowę telefoniczną. Zawsze lubię konkretnie wiedzieć co nie gra w naszej firmie. Na podstawie info od Ciebie już zmieniliśmy komunikację z kandydatami. Bo kandydatów z grupą inwalidzką zatrudniamy i cenimy sobie ich pracę. Myślałem jednak długo nad tym co napisałeś i mi powiedziałeś. Przyznaję, że mogłeś być niezadowolony z długiego czekania na info zwrotne (musieliśmy sprawdzić, czy z grupą inwalidzką możesz bezpiecznie pracować na stanowisku na które aplikowałeś) i o to że nikt wcześniej nie spytał czy masz grupę. Z drugiej strony sam przyznałeś, że nie mówisz o tym w trakcie rekrutacji, bo boisz się, że ktoś Cię skreśli. I myślę, że to jednak cholernie nie fair, że nas tak tutaj obsmarowałeś, zarzucając dyskryminację niepełnosprawnych, skreślanie bez słowa, sprzedawanie bajki, brak rzetelności i profesjonalizmu. Bez względu na to życzę znalezienia dobrej i satysfakcjonującej pracy i jeszcze raz dziękuję za opinię:) Serdecznie pozdrawiam! Michał

@
Kandydat

Zeczywicie P. Michał mial rację to nie flexidea to firma gremia ca co przepraszam gdyż niemożna kogoś niesłusznie pomawiać

Agnieszka Mizera

Polecam współpracę z Flexidea wszelkie informacje dla pracowników bardzo przejrzyste ,umowa jak i wynagrodzenie na czas bez żadnych problemów.Miło i kompetentnie -p.Karolina pozdrawiam ☺️

Dzień dobry

Czy na potrzebę bardzo ważna z braku finansów są wypłacane zaliczki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexidea Sp. z o.o. - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Flexidea Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexidea Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexidea Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Flexidea Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Flexidea Sp. z o.o., to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Flexidea Sp. z o.o.