Flexidea Sp. z o.o.
3 81

Opinie o Flexidea Sp. z o.o.

Dawid

Firma jest dobra i myślę, że negatywne opinie piszą osoby , które nie poradziły sobie z pracą w firmie.

produkcja_z_ widzewa

Myślę, że wiele osób ma podobne problemy z róznymi agencjami pracy ale w sumie najwazniejsze w jakim zakładzie się pracuje. Ja przez Flexidea dostałem sie do Drahtzuga i po 3 mesiącach dali mi umowę na stałe bezpośrednio w zakładzie, dlatego nie moge narzekać. Jak jestem cały miesiąc to ze 2300 na ręke wyciągnę. Agencja jak każda pewnie, ale niektóre oferty mają niezłe.

Realista
@produkcja_z_ widzewa 08.08.2017 09:26

Miałaś szczęście że przejął Cię zakład i nie musiałaś się męczyć z tą agencją, ale to nie jest zasługa Flexidei tylko Dratzuga

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Flexidea Sp. z o.o. o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Olek

Czy tylko narzekać możecie na firmę? Może trzeba spojrzeć na swoja pracę??

Zuzanna

Gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy? Czy prowadzą Państwo program stażowy/praktyk dla studentów lub absolwentów? Czym Flexidea wyróżnia się na tle innych pracodawców w branży? Na te i więcej pytań odpowiedź znajdziecie w wywiadzie, którego udzieliła dla nas przedstawicielka firmy Flexidea. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,14484,wywiad-eliza-sikorska Zachęcam do zapoznania się z jego treścią.

Kamińska
@Zuzanna 31.03.2017 10:09

Artykuł sponsorowany hehehe

Darcki

Szukam opini na temat pracy ale nie przez tą firmę a w tej firmie. Idę na rozmowę na specjalistę. ds. rekrutacji i zastanawiam się czy warto

X
@Darcki 14.02.2018 11:34

Nie polecam. Rekrutacja ż łapanki wykonujesz. Oferty pracy te same. Stawki te same. Dostaniesz umowę o pracę że stawka ok 2300 netto lub2500 a resztę będziesz robić na zlecenie. Jak dobrze pójdzie to dostaniesz premie mac 1000 brutto. Ale się natyrasz gorzej jak na produkcji. Atmosfera w biurze fatalna. I ciągle pytanie ile masz już osób zrwkrutowanych. Zarobki podobne jak twoi zrekrutowani na produkcji.

Tomasz

Ogromna niekompetencja i brak znajomości prawa pracy. Osoby do kontaktu w sprawach umów kiedy by się nie zadzwoniło były aroganckie i potrafiły tylko zbyć, a nie odpowiedzieć na pytanie. Zarobki słabe i zawsze znajdą pretekst żeby coś uciąć z pensji. Nie polecam.

anka 85

byłam ostatnio na rozmowie. babka mnie przemaglowałą tak jakbym startowała na stanowisko księgowej a nie na produjce. prace dostałam, umowa na czas. ale obsluga pozostawia wiele do życzenia. wiecznie czegoś nie wiedzą. zastanawiam się nad zmiana chyba że mnie zakłąd przjemie lepsze to niż agencja

nie polecam
@anka 85 17.07.2017 14:51

nawet na zwykłego darmowego studenta- praktykanta maglują prawie godzinę, obiecują złote góry a potem odwracają kota ogonem. Zdecydowanie nie polecam!

Tracz

Praca oki, jaką jest taka jest. Nie polecam przez obsługę. Chaos i bałagan. Arogancja. A szkoda.

anonymous
@Tracz 05.08.2017 10:07

zgodzę się , że mają tam bałagan

Paweł

Zastanawiam się czy tak dobrze pracuje się wam w firmie, że nie piszcie? Szkoda, nowi chętni do pracy szukają info!

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w Flexidea Sp. z o.o. to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

anka

oszukują przy urlopach. zupełnie inaczej liczy trenkwalder czy manpower. Wystarczy we flexi mieć jeden urlop bepłatny czy zwl i już nie naliczają urlou. w innych agencjach nawet jak jest przerwa urlop się liczy i jest płatny. w tamtym roku przez 3 mce nie mogłam wziać urlopu bo firma miała przestój nie było praca, nie chciała zwalniać to kazała brać urlop bezpłatny. flexi nawet nie powiedziałą, że powinnen być płacone postojowe a nie wysyłanie na bezpłatny który nie liczy się do emerytury. dobrze że mnie potem ta firma przejeła. ale te 3 mce do emerytury mi zabrakło. cwaniacy i tyle.

Tracz

byłypracownik

Wszystko ładnie wygląda na początku. Pracowałem za pośrednictwem tej firmy w magazynie Rossmann, na początku wszystko idealnie, z troską o pracownika (zaczynali wprowadzać elastyczny grafik i chcieli się pokazać z jak najlepszej strony), po jakimś czasie błędy w rozliczeniach, brak kontaktu, zamieszanie, każdy chodził kiedy chciał, ucięcie 20 zł za pranie, aż w końcu zmuszanie do wypisywania urlopów na żądanie by przyoszczędzić na ekwiwalencie za należny urlop. Nie polecam, w biurze mają bałagan, kontrolujcie dwa razy wszelkie dokumenty które wam przekazują. Szanujcie się i nie dajcie zmuszać do rezygnowania z praw wynikających z kodeksu pracy.

Mis

Najgorsza agencja w Łodzi. Ciągle szukają ludzi umawiaja sie na rekrutacje we firmie po czym nic z tego nie ma i nie dochodzi do realizacji. Kompromituja ludzi tak naprawde brak slow szkoda czasu na taka agencje....

produkcyjny górna

Nieprofesjonalna firma. Kiedyś byłą zdecydowanie fajniejsza jakieś 2 lata temu. Przyszło mi na powrót do tej agencji. Wcześniejsza obsługa bez porównania. Przyanjmniej były mili i cierpliwi teraz wiecznie nie mają czasu. Obsługa leży..... zastanawiam się nad zmianą agencji! Ciekawe czy koment zostanie skasowany

Ja

Obecnie pracuje prze ta firme w Rossmanie. Praca w Rossmanie jest dobra ale ludzie z tego biora to pelna nie kompetencja. Szczegolnie pani Magda. Nie szanuja ludzi dzieki ktorym maja prace i zajecie. Podejscie tej pani do osob zatrodniajacych jest ponizej krytyki. Kazda pense trzeba sprawdzic bo co miesiac sa problemy z wyplata zawsze jest mniej niz powinno.

Anka

Zgadzam się z opinią Ferdka jeżeli chodzi o pracownice tam rekrutujące , byłam tam niedawno na umówionej rozmowie i po prostu MASAKRA!!! . Do profesjonalistek to te dziewczyny raczej nie należą a mianowicie przyszłam na umówioną godzinę i po wpisaniu się do zeszytu zaprowadzono mnie do osobnego pokoju gdzie czekałam dobrych kilkanaście minut i wreszcie zjawiła się dziewczyna z przyniesionym moim CV sprzed dwóch lat zresztą chociaż umawiając się na rozmowę zapewniała że nie muszę przynosić CV bo wydrukuje to które przysłałam mejlem (widać łatwiej było wygrzebać to stare) no i oczywiście zaczęła od uzupełniania moich danych a potem oświadczyła mi że aktualnie mają rekrutację zamkniętą tam gdzie aplikowałam i jak coś będzie wiadomo to mnie poinformują . Ręce po prostu opadają! ! Wyszłam stamtąd po prostu wściekła i raczej nie będę więcej korzystać z usług tej firmy . Tam by należało najpierw wymienić personel to może będzie ok.

TADWEDO

Wszystko to lipa , za pośrednictwo zakłady pracy płacą daninę i to ciężką Ci którzy liczą że będą mieli stałe zatrudnienie są w błędzie. Kilku dniowe umowy pracy, a następnie personel nabiera wody w usta i jak uczeń w szkole nie ma odwagi powiedzieć prawdy ze to już koniec . I tak za sprawą takich agencji mamy co raz mniejsze bezrobocie i oto chodzi. Ma to się w majestacie prawa wszystko ok. Tacy pośrednicy dobrze się kamuflują. Ni jak uzyskać dostęp do kierownictwa takich agencji. Porządne firmy są od struktur administracyjnych od A do Z uwidocznione dla wszystkich, mowa o szefostwie. Ale dobrze że są jeszcze mas-media a tam dociekliwi dziennikarze którzy za zgłoszenie nieprawidłowości przekopią jak kret to zbutwiałe drzewo. Czekam na reakcję Pani Justyno!

TADWEDO

mira

Posiadanie odpowiedniego doświadczenia jest raczej oczywiste, bo oczekują profesjonalizmu nie tylko od swoich kandydatów, ale również to się przekłąda na wynagrodzenie.

Witek

Pracowałem u nich kilka miesięcy temu i było tak, jak napisali na stronie. Ja nie miałem zadnych problemow ale ty musisz sam sprobować. Wybierz sie tam, pogadaj, zobaczysz co ci powiedza. Najwyrzej sie nie zdecydujesz.

Witek

Nie wiem jakie macie doświadczenia w pracy z innymi agencjami, ale ja na prawdę nie mogę im nic zarzucić. Umowy na czas, to co powiedzieli na rekrutacji znalazło się potem na papierze. Kasa co miesiąc w terminie + sms z powiadomieniem. Nie było na prawdę żadnego problemu. Pracowałem w Pabianicach, praca jak praca ale nie narzekam.

Ferdek

Można i tak, wegetować u nich, a w międzyczasie szukać czegoś lepszego...

Ferdek

Najgorsza agencja pracy tymczasowej, to FLEXIDEA. Dają najgorszą robotę, której nikt nie chce za najniższe stawki, pracownice nie są w ogóle przygotowane do pracy, często są tak zakręcone, że same nie wiedzą po co tam są. Większość rekrutantów odprawianych jest z kwitkiem, a zapraszani są na rozmowy tylko dlatego aby agencja zapełniła statystyki. Omijajcie tę agencję jak ciapatego z dynamitem.

polaczek

omijać z daleka, mogliby w końcu zlikwidować te chore agencje, bo normalny człowiek normalnego zatrudnienia znaleźć nie może; niech sobie obcokrajowców zatrudniają pasożyty!!

Gosc

Nie polecam tej firmy , nie wypłacają kwoty wynagrodzenia jaka jest w umowie.

Świetną obsluga,oraz rewelacyjne doradztwo pozdrawia firmę Flexsidea z wolczqnskiej

bania

czekam na zaświadczenie o wysokości zarobku do PUP i czekam

preply

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy preply! Najlepsze oferty pracy (usunięte przez administratora)Oferty pracy dla nauczycieli chiński Łodz Pracowałem z nimi przez ponad rok i zdobyłem cenne doświadczenie! Polecam.

Zostaw opinię o Flexidea Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flexidea Sp. z o.o.