Flexidea Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Flexidea Sp. z o.o.

anka

oszukują przy urlopach. zupełnie inaczej liczy trenkwalder czy manpower. Wystarczy we flexi mieć jeden urlop bepłatny czy zwl i już nie naliczają urlou. w innych agencjach nawet jak jest przerwa urlop się liczy i jest płatny. w tamtym roku przez 3 mce nie mogłam wziać urlopu bo firma miała przestój nie było praca, nie chciała zwalniać to kazała brać urlop bezpłatny. flexi nawet nie powiedziałą, że powinnen być płacone postojowe a nie wysyłanie na bezpłatny który nie liczy się do emerytury. dobrze że mnie potem ta firma przejeła. ale te 3 mce do emerytury mi zabrakło. cwaniacy i tyle.

produkcja_z_ widzewa

Myślę, że wiele osób ma podobne problemy z róznymi agencjami pracy ale w sumie najwazniejsze w jakim zakładzie się pracuje. Ja przez Flexidea dostałem sie do Drahtzuga i po 3 mesiącach dali mi umowę na stałe bezpośrednio w zakładzie, dlatego nie moge narzekać. Jak jestem cały miesiąc to ze 2300 na ręke wyciągnę. Agencja jak każda pewnie, ale niektóre oferty mają niezłe.

Tracz

Praca oki, jaką jest taka jest. Nie polecam przez obsługę. Chaos i bałagan. Arogancja. A szkoda.

Tracz

byłypracownik

Wszystko ładnie wygląda na początku. Pracowałem za pośrednictwem tej firmy w magazynie Rossmann, na początku wszystko idealnie, z troską o pracownika (zaczynali wprowadzać elastyczny grafik i chcieli się pokazać z jak najlepszej strony), po jakimś czasie błędy w rozliczeniach, brak kontaktu, zamieszanie, każdy chodził kiedy chciał, ucięcie 20 zł za pranie, aż w końcu zmuszanie do wypisywania urlopów na żądanie by przyoszczędzić na ekwiwalencie za należny urlop. Nie polecam, w biurze mają bałagan, kontrolujcie dwa razy wszelkie dokumenty które wam przekazują. Szanujcie się i nie dajcie zmuszać do rezygnowania z praw wynikających z kodeksu pracy.

Mis

Najgorsza agencja w Łodzi. Ciągle szukają ludzi umawiaja sie na rekrutacje we firmie po czym nic z tego nie ma i nie dochodzi do realizacji. Kompromituja ludzi tak naprawde brak slow szkoda czasu na taka agencje....

anka 85

byłam ostatnio na rozmowie. babka mnie przemaglowałą tak jakbym startowała na stanowisko księgowej a nie na produjce. prace dostałam, umowa na czas. ale obsluga pozostawia wiele do życzenia. wiecznie czegoś nie wiedzą. zastanawiam się nad zmiana chyba że mnie zakłąd przjemie lepsze to niż agencja

produkcyjny górna

Nieprofesjonalna firma. Kiedyś byłą zdecydowanie fajniejsza jakieś 2 lata temu. Przyszło mi na powrót do tej agencji. Wcześniejsza obsługa bez porównania. Przyanjmniej były mili i cierpliwi teraz wiecznie nie mają czasu. Obsługa leży..... zastanawiam się nad zmianą agencji! Ciekawe czy koment zostanie skasowany

Ja

Obecnie pracuje prze ta firme w Rossmanie. Praca w Rossmanie jest dobra ale ludzie z tego biora to pelna nie kompetencja. Szczegolnie pani Magda. Nie szanuja ludzi dzieki ktorym maja prace i zajecie. Podejscie tej pani do osob zatrodniajacych jest ponizej krytyki. Kazda pense trzeba sprawdzic bo co miesiac sa problemy z wyplata zawsze jest mniej niz powinno.

Zuzanna

Gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy? Czy prowadzą Państwo program stażowy/praktyk dla studentów lub absolwentów? Czym Flexidea wyróżnia się na tle innych pracodawców w branży? Na te i więcej pytań odpowiedź znajdziecie w wywiadzie, którego udzieliła dla nas przedstawicielka firmy Flexidea. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,14484,wywiad-eliza-sikorska Zachęcam do zapoznania się z jego treścią.

były
@Zuzanna 31.03.2017 10:09

no i na tym stażu nauczysz się alfabetu i przekładania papierków. ewentualnie pozwolą posiedzieć na recpecji;) jak ktoś pójdzie na urlop

Obecna
@były 21.07.2017 14:56

Nie wiem jakie masz doświadczenia ze stażu w tej firmie ale ja mam całkiem dobre. Po 3 miesiącach zaproponowano mi stałe zatrudnienie, choć pracy w administracji uczyłam się w zasadzie od podstaw. Jestem zadowolona ale rozumiem, że Ty możesz nie być, bo nie zawsze było kolorowo i niektóre zadania na stażu nie były super ambitne.

Anka

Zgadzam się z opinią Ferdka jeżeli chodzi o pracownice tam rekrutujące , byłam tam niedawno na umówionej rozmowie i po prostu MASAKRA!!! . Do profesjonalistek to te dziewczyny raczej nie należą a mianowicie przyszłam na umówioną godzinę i po wpisaniu się do zeszytu zaprowadzono mnie do osobnego pokoju gdzie czekałam dobrych kilkanaście minut i wreszcie zjawiła się dziewczyna z przyniesionym moim CV sprzed dwóch lat zresztą chociaż umawiając się na rozmowę zapewniała że nie muszę przynosić CV bo wydrukuje to które przysłałam mejlem (widać łatwiej było wygrzebać to stare) no i oczywiście zaczęła od uzupełniania moich danych a potem oświadczyła mi że aktualnie mają rekrutację zamkniętą tam gdzie aplikowałam i jak coś będzie wiadomo to mnie poinformują . Ręce po prostu opadają! ! Wyszłam stamtąd po prostu wściekła i raczej nie będę więcej korzystać z usług tej firmy . Tam by należało najpierw wymienić personel to może będzie ok.

TADWEDO

Wszystko to lipa , za pośrednictwo zakłady pracy płacą daninę i to ciężką Ci którzy liczą że będą mieli stałe zatrudnienie są w błędzie. Kilku dniowe umowy pracy, a następnie personel nabiera wody w usta i jak uczeń w szkole nie ma odwagi powiedzieć prawdy ze to już koniec . I tak za sprawą takich agencji mamy co raz mniejsze bezrobocie i oto chodzi. Ma to się w majestacie prawa wszystko ok. Tacy pośrednicy dobrze się kamuflują. Ni jak uzyskać dostęp do kierownictwa takich agencji. Porządne firmy są od struktur administracyjnych od A do Z uwidocznione dla wszystkich, mowa o szefostwie. Ale dobrze że są jeszcze mas-media a tam dociekliwi dziennikarze którzy za zgłoszenie nieprawidłowości przekopią jak kret to zbutwiałe drzewo. Czekam na reakcję Pani Justyno!

TADWEDO

mira

Posiadanie odpowiedniego doświadczenia jest raczej oczywiste, bo oczekują profesjonalizmu nie tylko od swoich kandydatów, ale również to się przekłąda na wynagrodzenie.

Witek

Pracowałem u nich kilka miesięcy temu i było tak, jak napisali na stronie. Ja nie miałem zadnych problemow ale ty musisz sam sprobować. Wybierz sie tam, pogadaj, zobaczysz co ci powiedza. Najwyrzej sie nie zdecydujesz.

Witek

Nie wiem jakie macie doświadczenia w pracy z innymi agencjami, ale ja na prawdę nie mogę im nic zarzucić. Umowy na czas, to co powiedzieli na rekrutacji znalazło się potem na papierze. Kasa co miesiąc w terminie + sms z powiadomieniem. Nie było na prawdę żadnego problemu. Pracowałem w Pabianicach, praca jak praca ale nie narzekam.

Ferdek

Można i tak, wegetować u nich, a w międzyczasie szukać czegoś lepszego...

Ferdek

Najgorsza agencja pracy tymczasowej, to FLEXIDEA. Dają najgorszą robotę, której nikt nie chce za najniższe stawki, pracownice nie są w ogóle przygotowane do pracy, często są tak zakręcone, że same nie wiedzą po co tam są. Większość rekrutantów odprawianych jest z kwitkiem, a zapraszani są na rozmowy tylko dlatego aby agencja zapełniła statystyki. Omijajcie tę agencję jak ciapatego z dynamitem.

polaczek

omijać z daleka, mogliby w końcu zlikwidować te chore agencje, bo normalny człowiek normalnego zatrudnienia znaleźć nie może; niech sobie obcokrajowców zatrudniają pasożyty!!

Gosc

Nie polecam tej firmy , nie wypłacają kwoty wynagrodzenia jaka jest w umowie.

Świetną obsluga,oraz rewelacyjne doradztwo pozdrawia firmę Flexsidea z wolczqnskiej

bania

czekam na zaświadczenie o wysokości zarobku do PUP i czekam

preply

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy preply! Najlepsze oferty pracy (usunięte przez administratora)Oferty pracy dla nauczycieli chiński Łodz Pracowałem z nimi przez ponad rok i zdobyłem cenne doświadczenie! Polecam.

Wowanuk

Włąśnie dla wszystkich pasuje pracować przez Skype! Moim zdaniem jest to, że studia przez Skype efektywny sposób wykorzystać czas wolny. Szukaj oferty pracy dla nauczycieli angielskiego na stronie ( usunięte przez administratora )

xyz

niepoważna apt i tyle ogłoszenia wiszą w necie i na ich stronie nieważne.. cv zbierają na zapas chyba...dalej na fb piszą aby przyjść i podają do kogo...mnie interesowała praca pakowacza w rossmanie, poszłam dziś to z konsultantką to do której miałam się zgłosić się nie dostałam bo umówiona nie byłam choć nie było żadnego petenta!!ludzie żenada laska na recepcji nic o niczym nie wie ani o fb, że ktoś tam piszę ani o ofercie pracy ponoć to typowa robota na magazynie tylko dla facetów ale w ogłoszeniu o tym nie napisali co najlepsze ogłoszenie dalej wisi i nawet w expresie ilustrowanym jest i też nie ma słowa praca tylko dla facetów jako magazynier tylko napisane pakowaczy szukamy!!banda niedorozwojów tam pracuje jak dla mnie jak w urzędzie pokój 1 nie wie co robi pokój 2 i na odwrót!!apt ale maile im nie działają i nie dochodzą do nich maile.

obiektywna2

nie dość, że nie oddzwaniają to jeszcze mają coś z systemem i nawet maile do nich nie dochodzą za to na fb się chętnie udzielają i odpisują na wszystkie wiadomości..po za tym niech się nie ośmieszają i ludzi nie maglują jakby szukali kierownika nie podrzędnego robola jak chodziłam na rozmowy do innych apt to brali każdego jak leci i się cieszyli, że robić chcesz u nich nie przeprowadzali wywiadu środowiskowego mówili co oferują i czy ja chce robić i od kiedy bez pytania o nr buta itp kiedyś do leku ludzi szukali teraz już nie nawet lek ich olał

obiektywna

Nie polecam. zero odzewu , co przy innych agencjach pracy , jest rzadkością. Ogłoszenia wiszą po miesiąc czasu i nic z tego nie wynika. Dla zainteresowanych- szkoda czasu. Swoją drogą zastanawia mnie , po co zbierają cv ? Desperaci , czy może ktoś płaci im za te lewe ogłoszenia?

Maniek

witam ja nie mam dobrego zdania o tej agecji jest mlody personel ktory nie potrafi sie miedz soba porozumiec a co dopiero z kandydatem bylem zatrudniony przez nich w Asco Numatics i szalu nie bylo jak ktos chce niech z nimi wspolpracuje

mgr - magazynier

Ja pracowałem 3 mc przez ta agencję i polecam. wypłata zawsze na czas, kwota co do złotówki, powiadomienie o przelewie sms-em, miła obsługa. Z 4 agencji w których pracowałem flexa jest pierwszą którą mogę polecić.

?

ewa - 2013-07-18 20:31:43 Pracowałam przez Flexidea parę razy, niestety krótko. Nie winię za to Agencji a ich Klienta. Przynajmniej Koordy7ntorka (usunięte przez administratora)rzetelnie poinformowała mnie o długości umów i realnych szansach na przedłużenie umów. Przystałam na to. W porównaniu do innych Agencji ta jest najlepsza. Polecam.Popieram. Koordynatorka (usunięte przez administratora) - rzadko się spotyka takie osoby. Mądra, dobra, pomocna i szczera. Zawsze można na niej polegać.

dddd

przeraża mnie podejście niektórych ludzi.rozmowa jest po to, aby wypytać o różne rzeczy a nie wypić kawkę i pouśmiechać się do siebie.czego Ci ludzie oczekują.przeżyłem tyle rozmów i we Flex było najkonkretniej

wrrrr

Popieram. Ja i moi znajomi na rozmowach do Indesitu czuliśmy się jak na komisariacie....

ewa

Pracowałam przez Flexidea parę razy, niestety krótko. Nie winię za to Agencji a ich Klienta. Przynajmniej Koordy7ntorka(usunięte przez administratora) rzetelnie poinformowała mnie o długości umów i realnych szansach na przedłużenie umów. Przystałam na to. W porównaniu do innych Agencji ta jest najlepsza. Polecam.

Roman

(usunięte przez administratora)Wiem, że sytuacja jest ciężka i każdy szuka, ale główną winę ponoszą Ci którzy podpisują umowy z agencjami o pracowników. W tej agencji na Wólczańskiej w Łodzi pracuje bardzo zarozumiała młoda dziewczyna która potraktowała mnie bardzo chłodno i niesympatycznie wypytując bezczelnie o wszystko jak na policji. Wykorzystują gówniary sytuację że człowiekowi zależy i grzecznie odpowie, a same się dowartościowują mając później satysfakcję z świetnie przeprowadzonej rozmowy.

nvgzvfj

szukałem długo pracy. byłem chyba we wszystkich agencjach w lodzi. tylko we flexi udalo mi sie znalezc teraz prace. pracuje na wozkach na teofilowie. jestem bardzo zadowolony z tej agencji. prace dostalem w przeciagu tygodnia. rozmowa potem test na wozku i juz...

H&Mq

ja nie poleceam tej Agencji staralem sie tam o prace bo chcialem zmienic obecna i spelnialem wszystko co mieli wymagac ale jak im powiedzialem ze musze rozwiazac umowe zlecenie 7 dniowym wypowiedzenie zanmim unich podejme prace to powiedzieli ze jestem nie dyspozycyjny a i tak szukali ludzi po mojej wizycie caly czas przez 2 miesace szukali ludzi dla swojego zleconiodawcy

madzii7905

Ja własnie sie staram o prace w tej agencji pracy. kiedys tam pracowałam i byłam zadowolona lecz niestety musiałam zrezygnowac z powodu choroby dziecka. dzis czekam na jaki kolwiek odzew z ich strony . wiem równiez ze nie ma co narzekac bo wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

dżoana

ja chwale sobie fleksidee.Poprzez nich znalazlam świetną prace w Asco Numatic przy elektrozaworach na Kurczakach..W sumie poprzez flexe pracowałam 4 miesiące,a teraz pracuje już bezpośrednio dla ASCO.Polecam.polecam i jeszcze raz polecam.

em

Zgadzam się szefowie widzą tylko czubek własnego nosa. nastawieni tylko na swój zysk. śmieją się z tych co muszą ganiać(usunięte przez administratora)

asia

Odradzam wszystkim tą firmę - brak szacunku do pracowników. Nie ma co liczyć na kontakt z kierownictwem Flexidea- bo Panowie widzą wyłącznie koniec swojego nosa a jeśli nawet się uda to i tak nie przekażą prawdziwych informacji.

anita

prosze mi powiedziec ,czy wymagane sa jakies specjalne kwalifikacje by pracowac na produkcji leków? nie mam ukierunkowania farmaceutycznego czy tez medycznego zwykle liceum

Gonzo

Jeszcze nie pracowałem przez tą agencję i też się zastanawiałem, aby się tam wybrać, ale po tych komentarzach, chyba poszukam sobie pracy na budowie, widzę, że wszystkie agencje pracy tymczasowej wyzyskują a rzadko się obecnie zdarza, aby przyjmowali bezpośrednio do pracy.

śmiech

myślisz, że kierownik będzie chciał z Tobą rozmawiać...buhahahaha

ktoś

może tylko Ci się wydaje że spełniasz wymogi

luk

skoro flexidea jest taka dobra agencja czemu od 4 miesiecy rekrutuje tzw laborantow do Strykowa firma Lek ogloszenia ukazuja sie 1 lub 2 razy w tygodniu.Ładna musi byc rotacja srednia pracy max 2 tyg bo nikt mi nie wmuwi ze stanowisk pracy dla Laborantow i Technokow Badan Chemicznych jest wiecej niz dla roboli dla produkcji...ale kto za 1200 bedzie do Strykowa sie telepał

Fryki

jakie zarobki przy lekach w strykowie netto?

monika

NIE POLECAM TEJ AGENCJI.TRAGEDIAAA!!!!!

Pracownik Rossmann Magazyn Łódź
@monika 26.04.2011 15:04
NIE POLECAM TEJ AGENCJI.TRAGEDIAAA!!!!!

ta firma to porazka smsa pisza o 16 8 wrzesnia w piatek ze przelew zrealizowany a na koncie godz 22 pieniedzy nie ma ta firma nie traktuje ludzi powaznie jesli w niedziele 10 pieniedzy nie bedzie to ide tam z awantura z zadaniem odszkodowania .biedny czlowiek musi pieniadz pozyczyc by miec na obiad w weekend a te .....wiele epitetow mi przychodzi do glowy lecz nie bede ich przytaczal mowia ze przelewy zostaly zrealizowane

tomekk

Ta agencja to porazka tez wyslalem cv do pracy w indesicie co tydzien pojawia sie nabor do indesitu a do mnie nawet nie zadzwonia.Cv zlozylem 6 tyg temu i spelniam wszytkie wymagania.Pracuja tam niekompetentne osoby.Omijajcie ta agencje z daleka.

chudy86

ja tam pracowalem w kilku agencjach w łodzi i ta jest najlepsza. jak nagadujecie na flexa do chyba nie pracowaliscie w innych, menpower albo adecco to jest syf. tu czlowieka szanuja i kasa jest zawsze na czas.

ale lipa

Flexidea na swojej stronie internetowej w zakładce "oferty pracy" trzyma nieaktualne oferty. Nastepnego dnia od wysłania cv zadzwonilam z pytaniem czy moje CV dotarło i uslyszalam ze oferta jest od dawna nieaktualna a oni trzymaja ja w ramach tzw REKLAMY - (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Flexidea Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flexidea Sp. z o.o.