Opinie o Flexidea Sp. z o.o. w Łódź

FLEXIDEA dla Was to praca i Hajs. Hajsowice Wielkie czekają na Ciebie! Sprawdź nasze projekty rekrutacyjne i wybierz spośród wielu ofert od najlepszych pracodawców w regionie. Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flexidea Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Flexidea Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Flexidea Sp. z o.o. w Łódź

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Zuzanna

@Miro Tak już niestety bywa. Może w związku z tym Ty napisałbyś nam coś konkretnego na temat pracy w Flexidea? Może orientujesz się przy okazji, czy poszukują nowych pracowników? @Dawid Wnioskuję, że Twoja współpraca z tą firmą okazała się owocna. Może zatem powiedziałbyś nam coś więcej na temat warunków pracy tam?

Miro

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie?

Adel
@Miro

Byłam, pracowałam, widziałam.... teraz cieszę się że już nie muszę współpracować z tą agencją. Większość niepochlebnych opinii jest prawdą. Niestety najbardziej daje się we znaki zakompleksiony (jak mniemam) personel samej agencji, który leczy chore ego brakiem szacunku dla pracowników tymczasowych. Zdawkowe odpowiedzi, obiecanki bez pokrycia, wiecznie odwoływane dyżury, słabe stawki, finalnie przy wypłacie na koniec miesiąca zawsze było coś ucięte bez wcześniejszej informacji, umowy podpisywane po terminie. Nie wiem czy wynika to z braku kompetencji czy może stresu i napięcia które aż kipi z pracownic obsługi administracyjnej. Nie chodzi o narzekanie lecz o przestrogę dla innych ( po ten portal został stworzony). Moim zdaniem szkoda marnować czas i nerwy na "użeranie" się z niekompetentną obsługą. Flexidea jest najbardziej chaotyczną agencją z jaką przyszło mi dotychczas pracować.

Darcki

Szukam opini na temat pracy ale nie przez tą firmę a w tej firmie. Idę na rozmowę na specjalistę. ds. rekrutacji i zastanawiam się czy warto

Mik
@Darcki

Zdecydowanie nie. Chyba, że masz nadmiar wolnego czasu i robisz nadgodziny za free

anonymous
@Mik

również nie polecam, jedno mówią drugie robią, najlepiej szerokim łukiem tą firmę omijać

X
@Darcki

Nie polecam. Rekrutacja ż łapanki wykonujesz. Oferty pracy te same. Stawki te same. Dostaniesz umowę o pracę że stawka ok 2300 netto lub2500 a resztę będziesz robić na zlecenie. Jak dobrze pójdzie to dostaniesz premie mac 1000 brutto. Ale się natyrasz gorzej jak na produkcji. Atmosfera w biurze fatalna. I ciągle pytanie ile masz już osób zrwkrutowanych. Zarobki podobne jak twoi zrekrutowani na produkcji.

Fil
@Darcki

Szkoda czasu. Pracownicy są aroganccy i przekonani o swojej nieomylności, na każdym kroku robią głupków z pracowników produkcji, chociaż sami nie potrafią udzielić najprostszych odpowiedzi. Prawo pracy dla nich nie istnieje, co 3 może przeczytał ustawę o pracownikach tymczasowych. Jeśli nie znasz alfabetu, polecam.

Tracz

Praca oki, jaką jest taka jest. Nie polecam przez obsługę. Chaos i bałagan. Arogancja. A szkoda.

anonymous
@Tracz

zgodzę się , że mają tam bałagan

Marzena Teofilow
@Tracz

Dokładnie, najbardziej rzuca się w oczy chaos arogancja i totalna niekompetencja. Każde pytanie jest traktowane jak atak a najczęściej nie znają na nie odpowiedzi. Obsługa jest tragiczna.

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Flexidea Sp. z o.o. na stanowisko Produkcja - Łódź Górna 1-2 zmiany? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Asystent/ka Działu Finansowego
PTM Polska
(57 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Key Account Manager (j.niemiecki)
Mazowieckie Centrum Poligrafii
Erbi Sp. z o.o.
(44 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Pracownik produkcji

To najgorsza agencja z jaką kiedykolwiek miałem doczynienia. Sama praca na produkcji była ok, ale otoczka jaka towarzyszyła zatrudnieniu to istna droga przez mękę. Obsługa administracja jest po prostu do bani, wieczny problem z jakimiś brakującymi dokumentami bo panie zapominają... źle naliczane urlopy a do tego brak szacunku dla pracowników. Krótkie umowy i wieczne pretensje. Szczerze nie polecam!

Dawid

Firma jest dobra i myślę, że negatywne opinie piszą osoby , które nie poradziły sobie z pracą w firmie.

produkcja_z_ widzewa

Myślę, że wiele osób ma podobne problemy z róznymi agencjami pracy ale w sumie najwazniejsze w jakim zakładzie się pracuje. Ja przez Flexidea dostałem sie do Drahtzuga i po 3 mesiącach dali mi umowę na stałe bezpośrednio w zakładzie, dlatego nie moge narzekać. Jak jestem cały miesiąc to ze 2300 na ręke wyciągnę. Agencja jak każda pewnie, ale niektóre oferty mają niezłe.

Realista
@produkcja_z_ widzewa

Miałaś szczęście że przejął Cię zakład i nie musiałaś się męczyć z tą agencją, ale to nie jest zasługa Flexidei tylko Dratzuga

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Flexidea Sp. z o.o. o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Olek

Czy tylko narzekać możecie na firmę? Może trzeba spojrzeć na swoja pracę??

Zuzanna

Gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy? Czy prowadzą Państwo program stażowy/praktyk dla studentów lub absolwentów? Czym Flexidea wyróżnia się na tle innych pracodawców w branży? Na te i więcej pytań odpowiedź znajdziecie w wywiadzie, którego udzieliła dla nas przedstawicielka firmy Flexidea. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,14484,wywiad-eliza-sikorska Zachęcam do zapoznania się z jego treścią.

były
@Zuzanna

no i na tym stażu nauczysz się alfabetu i przekładania papierków. ewentualnie pozwolą posiedzieć na recpecji;) jak ktoś pójdzie na urlop

Obecna
@były

Nie wiem jakie masz doświadczenia ze stażu w tej firmie ale ja mam całkiem dobre. Po 3 miesiącach zaproponowano mi stałe zatrudnienie, choć pracy w administracji uczyłam się w zasadzie od podstaw. Jestem zadowolona ale rozumiem, że Ty możesz nie być, bo nie zawsze było kolorowo i niektóre zadania na stażu nie były super ambitne.

zazenowana
@Zuzanna

a to co ta pani pisze w wywiadzie to guzik prawda plecie trzy po trzy

Bylyh pracownik
@Obecna

Dlatego jest chaos i bałagan. Za profesjonalistów się placi.

Kamińska

Artykuł sponsorowany hehehe

anka 85

byłam ostatnio na rozmowie. babka mnie przemaglowałą tak jakbym startowała na stanowisko księgowej a nie na produjce. prace dostałam, umowa na czas. ale obsluga pozostawia wiele do życzenia. wiecznie czegoś nie wiedzą. zastanawiam się nad zmiana chyba że mnie zakłąd przjemie lepsze to niż agencja

nie polecam
@anka 85

nawet na zwykłego darmowego studenta- praktykanta maglują prawie godzinę, obiecują złote góry a potem odwracają kota ogonem. Zdecydowanie nie polecam!

Paweł

Zastanawiam się czy tak dobrze pracuje się wam w firmie, że nie piszcie? Szkoda, nowi chętni do pracy szukają info!

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w Flexidea Sp. z o.o. to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

Tracz

Mis

Najgorsza agencja w Łodzi. Ciągle szukają ludzi umawiaja sie na rekrutacje we firmie po czym nic z tego nie ma i nie dochodzi do realizacji. Kompromituja ludzi tak naprawde brak slow szkoda czasu na taka agencje....

produkcyjny górna

Nieprofesjonalna firma. Kiedyś byłą zdecydowanie fajniejsza jakieś 2 lata temu. Przyszło mi na powrót do tej agencji. Wcześniejsza obsługa bez porównania. Przyanjmniej były mili i cierpliwi teraz wiecznie nie mają czasu. Obsługa leży..... zastanawiam się nad zmianą agencji! Ciekawe czy koment zostanie skasowany

Anka

Zgadzam się z opinią Ferdka jeżeli chodzi o pracownice tam rekrutujące , byłam tam niedawno na umówionej rozmowie i po prostu MASAKRA!!! . Do profesjonalistek to te dziewczyny raczej nie należą a mianowicie przyszłam na umówioną godzinę i po wpisaniu się do zeszytu zaprowadzono mnie do osobnego pokoju gdzie czekałam dobrych kilkanaście minut i wreszcie zjawiła się dziewczyna z przyniesionym moim CV sprzed dwóch lat zresztą chociaż umawiając się na rozmowę zapewniała że nie muszę przynosić CV bo wydrukuje to które przysłałam mejlem (widać łatwiej było wygrzebać to stare) no i oczywiście zaczęła od uzupełniania moich danych a potem oświadczyła mi że aktualnie mają rekrutację zamkniętą tam gdzie aplikowałam i jak coś będzie wiadomo to mnie poinformują . Ręce po prostu opadają! ! Wyszłam stamtąd po prostu wściekła i raczej nie będę więcej korzystać z usług tej firmy . Tam by należało najpierw wymienić personel to może będzie ok.

TADWEDO

Wszystko to lipa , za pośrednictwo zakłady pracy płacą daninę i to ciężką Ci którzy liczą że będą mieli stałe zatrudnienie są w błędzie. Kilku dniowe umowy pracy, a następnie personel nabiera wody w usta i jak uczeń w szkole nie ma odwagi powiedzieć prawdy ze to już koniec . I tak za sprawą takich agencji mamy co raz mniejsze bezrobocie i oto chodzi. Ma to się w majestacie prawa wszystko ok. Tacy pośrednicy dobrze się kamuflują. Ni jak uzyskać dostęp do kierownictwa takich agencji. Porządne firmy są od struktur administracyjnych od A do Z uwidocznione dla wszystkich, mowa o szefostwie. Ale dobrze że są jeszcze mas-media a tam dociekliwi dziennikarze którzy za zgłoszenie nieprawidłowości przekopią jak kret to zbutwiałe drzewo. Czekam na reakcję Pani Justyno!

mira

Posiadanie odpowiedniego doświadczenia jest raczej oczywiste, bo oczekują profesjonalizmu nie tylko od swoich kandydatów, ale również to się przekłąda na wynagrodzenie.

Witek

Pracowałem u nich kilka miesięcy temu i było tak, jak napisali na stronie. Ja nie miałem zadnych problemow ale ty musisz sam sprobować. Wybierz sie tam, pogadaj, zobaczysz co ci powiedza. Najwyrzej sie nie zdecydujesz.

Witek

Zostaw merytoryczną opinię o Flexidea Sp. z o.o. - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Flexidea Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexidea Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexidea Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Flexidea Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Flexidea Sp. z o.o., to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Flexidea Sp. z o.o.