Opinie o Flexidea Sp. z o.o. w Łódź

FLEXIDEA, część Grupy Contrain, to zespół profesjonalistów z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Współpracujemy z najlepszymi, u nas znajdziesz ponad 28 firm zatrudniających w Łodzi, Drezdenku, Radomsku, Pruszkowie, Teolinie. Sprawdź nasze projekty rekrutacyjne i wybierz spośród wielu ofert od najlepszych pracodawców w regionie. Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flexidea Grupa Contrain. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Flexidea Grupa Contrain na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flexidea Sp. z o.o. w Łódź

Witek

Pracowałem u nich kilka miesięcy temu i było tak, jak napisali na stronie. Ja nie miałem zadnych problemow ale ty musisz sam sprobować. Wybierz sie tam, pogadaj, zobaczysz co ci powiedza. Najwyrzej sie nie zdecydujesz.

Witek

Nie wiem jakie macie doświadczenia w pracy z innymi agencjami, ale ja na prawdę nie mogę im nic zarzucić. Umowy na czas, to co powiedzieli na rekrutacji znalazło się potem na papierze. Kasa co miesiąc w terminie + sms z powiadomieniem. Nie było na prawdę żadnego problemu. Pracowałem w Pabianicach, praca jak praca ale nie narzekam.

Ferdek

Można i tak, wegetować u nich, a w międzyczasie szukać czegoś lepszego...

Świetną obsluga,oraz rewelacyjne doradztwo pozdrawia firmę Flexsidea z wolczqnskiej

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Flexidea Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
bania

czekam na zaświadczenie o wysokości zarobku do PUP i czekam

preply

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy preply! Najlepsze oferty pracy (usunięte przez administratora)Oferty pracy dla nauczycieli chiński Łodz Pracowałem z nimi przez ponad rok i zdobyłem cenne doświadczenie! Polecam.

Maniek

witam ja nie mam dobrego zdania o tej agecji jest mlody personel ktory nie potrafi sie miedz soba porozumiec a co dopiero z kandydatem bylem zatrudniony przez nich w Asco Numatics i szalu nie bylo jak ktos chce niech z nimi wspolpracuje

mgr - magazynier

Ja pracowałem 3 mc przez ta agencję i polecam. wypłata zawsze na czas, kwota co do złotówki, powiadomienie o przelewie sms-em, miła obsługa. Z 4 agencji w których pracowałem flexa jest pierwszą którą mogę polecić.

?

ewa - 2013-07-18 20:31:43 Pracowałam przez Flexidea parę razy, niestety krótko. Nie winię za to Agencji a ich Klienta. Przynajmniej Koordy7ntorka (usunięte przez administratora)rzetelnie poinformowała mnie o długości umów i realnych szansach na przedłużenie umów. Przystałam na to. W porównaniu do innych Agencji ta jest najlepsza. Polecam.Popieram. Koordynatorka (usunięte przez administratora) - rzadko się spotyka takie osoby. Mądra, dobra, pomocna i szczera. Zawsze można na niej polegać.

dddd

przeraża mnie podejście niektórych ludzi.rozmowa jest po to, aby wypytać o różne rzeczy a nie wypić kawkę i pouśmiechać się do siebie.czego Ci ludzie oczekują.przeżyłem tyle rozmów i we Flex było najkonkretniej

wrrrr

Popieram. Ja i moi znajomi na rozmowach do Indesitu czuliśmy się jak na komisariacie....

ewa

Pracowałam przez Flexidea parę razy, niestety krótko. Nie winię za to Agencji a ich Klienta. Przynajmniej Koordy7ntorka(usunięte przez administratora) rzetelnie poinformowała mnie o długości umów i realnych szansach na przedłużenie umów. Przystałam na to. W porównaniu do innych Agencji ta jest najlepsza. Polecam.

nvgzvfj

szukałem długo pracy. byłem chyba we wszystkich agencjach w lodzi. tylko we flexi udalo mi sie znalezc teraz prace. pracuje na wozkach na teofilowie. jestem bardzo zadowolony z tej agencji. prace dostalem w przeciagu tygodnia. rozmowa potem test na wozku i juz...

H&Mq

ja nie poleceam tej Agencji staralem sie tam o prace bo chcialem zmienic obecna i spelnialem wszystko co mieli wymagac ale jak im powiedzialem ze musze rozwiazac umowe zlecenie 7 dniowym wypowiedzenie zanmim unich podejme prace to powiedzieli ze jestem nie dyspozycyjny a i tak szukali ludzi po mojej wizycie caly czas przez 2 miesace szukali ludzi dla swojego zleconiodawcy

madzii7905

Ja własnie sie staram o prace w tej agencji pracy. kiedys tam pracowałam i byłam zadowolona lecz niestety musiałam zrezygnowac z powodu choroby dziecka. dzis czekam na jaki kolwiek odzew z ich strony . wiem równiez ze nie ma co narzekac bo wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

dżoana

ja chwale sobie fleksidee.Poprzez nich znalazlam świetną prace w Asco Numatic przy elektrozaworach na Kurczakach..W sumie poprzez flexe pracowałam 4 miesiące,a teraz pracuje już bezpośrednio dla ASCO.Polecam.polecam i jeszcze raz polecam.

anita

prosze mi powiedziec ,czy wymagane sa jakies specjalne kwalifikacje by pracowac na produkcji leków? nie mam ukierunkowania farmaceutycznego czy tez medycznego zwykle liceum

Gonzo

Jeszcze nie pracowałem przez tą agencję i też się zastanawiałem, aby się tam wybrać, ale po tych komentarzach, chyba poszukam sobie pracy na budowie, widzę, że wszystkie agencje pracy tymczasowej wyzyskują a rzadko się obecnie zdarza, aby przyjmowali bezpośrednio do pracy.

śmiech

myślisz, że kierownik będzie chciał z Tobą rozmawiać...buhahahaha

ktoś

może tylko Ci się wydaje że spełniasz wymogi

Zostaw merytoryczną opinię o Flexidea Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Flexidea Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexidea Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexidea Sp. z o.o.?

Flexidea Sp. z o.o.