Opinie o BP Stacja Paliw w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BP Stacja Paliw. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BP Stacja Paliw o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BP Stacja Paliw w Szczecin

Dagmara

@Oleczek to jak dokładnie wyglądała ta rekrutacja?

Oleczek

Te wasze rekrutacje online to lipa że aż boli. Panienki siedzą i żadnego słowa nie potrafią wydusić z siebie jak na kółku rózańcowym. Ciszę się że nie będę musiał patrzyć na pożal się Boże kierownictwo. Nie dajcie się wkręcać w te rozmowy online to ściema.

mam

Czy pracuje ktos z was na stacji w Kobiórze?

Ula

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje i podlizywać się nikt nie musi, wystarczy dobrze robić swoje, ja polecam!!

@Ula

Witam szukam pracy czy na Bp warto się zatrudnić.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie BP Stacja Paliw? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Prawdemowie

Praca polega na ciągłej rywalizacji między pracownikami oraz na podlizywaniu się przełożonym, żeby dostać premię - co u wiekszosci pracowników graniczy z cudem bo wybierani są tylko Ci "których lubi kierownictwo". Zarobki są bardzo małe i nieadekwatne do zakresu obowiązków. Na stacji pracownik robi wszystko od kanapek, sprzątanie kibli przyjmowaniedostaw po obsługę wiecznie niezadowolonego klienta. Pracownik nie ma prawa pomylić się na kasie inaczej jest wzywany od najgorszych przez klientów bez jakiejkolwiek możliwości zareagowania (jeśli nie chce sie stracić pracy). W pracy jest wieczny nacisk na to że coś zrobione jest źle, usłyszenia jakiejkolwiek pochwały graniczy z cudem. Dla niedowiarkow polecam poczytać komentarze pod postami na fb BP, pracownicy Którzy śmiali tam wyrazić swoje opinie choćby na temat działań podjętych przez bp w związku z pandemia, zostali zwalniani. To mówi samo za siebie jak traktowani są tam ludzie.

Ar

Mi się tam wydaje, że firma raczej jest okej, zarabia się te wspomniane 2000 złotych i jest fajnie, niczego więcej nie trzeba od życia tak mi się wydaje, w każdym razie ja tego w ogóle nie widzę inaczej, polecam te oferty do Łodzi i Niedaszów wpiszcie w google

HB
@Ar

2tyś ale łaska ! - a za ile faktycznie przepracowanych godzin 200 czy może jeszcze więcej do tego praca w soboty , i wolne niedziele za tą samą stawkę co w normalny dzień.Do tego na czasowych niepewnych umowach etc....Wyzysk w biały dzień nic więcej.

@Ar

2000 nawet na pełen etat nie ma 1550-1800 Na rękę to Max 3/4 etatu 4 zmiany Tak jak w obozie Zapiernicz straszny nie ma kiedy pójść załatwić się. I za mniejsze pieniądze niż tam nie da rady pracować.

Iwo
@Ar

Ja pracuję w prywatnej małej firmie od pn do pt po 10 albo 12 godzin. Na godzinę mam 15 zł na rękę. Latwo obliczyć, że przy 50-ciu godzinach w tygodniu msm 750 zł. Razy 4 bo są 4 tygodnie. Nie jedt źle. Chciałabym zarabiać więcej i myślałam że na bp zarobię ok 4 tysiące, bo są noce, świata i weekendy. I co??? Muszę zostać i hakować po te 10 godzin dziennie. Mam tego dosyć.

Aga

Moja najmniejsza wypłata na cały etat to 1800 gdzie miałam przerobione 120h.a tak to zawsze w granicach 2100-2500 więc bajki piszecie

Śmieszek

Oooo.... to ciekawe Ja pracuję od roku i wypłata nie schodzi mi poniżej 2500 netto przy 168h co najwyżej jest tylko więcej a wszystko zależy od wyrobionego planu i dodatków.

Tutejszy
@Aga

Witam mam pytanie jak się pracuje na stacji Bp.Szukam tam pracy

Igor

@Mark Chyba przesadzasz z taką oceną. Każdy z szefów stara się dobrze prowadzić firmę i może czasami są gorsze momenty?

Mark
@Igor

Igor , to nie jest przesada w tym co napisałem. To są długoletnie doświadczenia i obserwacje polskich menadżerów. Nie dotyczy to lepszych czy gorszych dni jakie każdy człowiek może mieć a lizusostwo do wyższych przełożonych najczęściej polegające nie na własnej pracy a na dokładaniu pracy innym lub obcinaniu pracownikom wcześniej nabytych przywilejów. I co wówczas....? - Nic. - Nowy szef , nowe zwyczaje! -- Jeśli są gdzieś w świecie polscy menadżerowie którzy tak nie postępują , to chwała im za to.

majka

Tylko le(usunięte przez administratora) że jest ciężko!

Daniel

Niektórzy mają pod górkę do pracy i w związku z tym żadna praca nie jest dobra?

Ala

Stresujaca praca, niemili pracownicy ktorzy kaza juz wszystko wiedziec Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wybierac milszych pracownikow

Niezadowolona

Ludzie ktorzy tam pracuja oraz wspolpracujacy Medicover to jest dno dna, gorzej byc nie moze ! Poszlam na rozmowe kwalifikacyjna, dali mi skierowanie na badania. Wszystko pieknie, ladnie. I sie zaczela moja gehenna !;/ kierowniczka sama nie wiedziala jak te badania sie przeprowadza i wprowadzila mnie w blad- stracilam tydzien. Potem badania tylko dwa dni, czekalam na same wyniki ponad dwa tygodnie, mimo ze ksiazeczke juz mialam, wystarczylo podbic. Lacznie 3 tygodnie zajely badania, kazdy mowil co innego odsylali mnie raz tu raz tam. Totalna wieza babel, wszyscy mowia innym jezykiem ! Odebralam poszlam na stacje. A oni ze maja komplet i nikogo nie zatrudniali wiecej i wgl mnie nie kojarza. WTF ! Jeden wielki sajgon !

Kali

Nie,nie,nie nie polecam pracy na żadnej stacji paliw. Na każdej jest to samo. Jesteś poniewierany,zawsze głupi-klient ma zawsze rację i oczywiście kierownik. Było kilka stacji i zawsze ten sam schemat. Lepiej wybrać inną pracę chyba że lubisz pracować w stresie i na szmacie.

mati

Pracowałem tam i ciężko kierownicy po znajomosci wybierani przez regionalnego i czlek nie szanowany przez nikogo

Ja tylko byłem na rozmowie o pracę. Ale to co piszecie jest prawdą. Praca na kasie 12 godz., potem sprzątanie. Ludzie przecież to budynek użyteczności publicznej. Nie stać angielski koncern działający na rynku ponad 100 lat na zatrudnienie sprzątaczki. Sami sobie myjcie kible i jeździjcie na mopie po pracy przy kasie. Żenada - niby jesteśmy w Unii - a zarobki jakie proponują za tyle godzin pracy, to żenada.

mati

Pracowałem na Bp Kilka lat nie polecam ciągle ktoś się zwalnia kierownicy nie szanują nikogo żadnych praw zero przerw a podpisać się trzeba zima latanie z łopata do śniegu jak głupi śnieg z tej strony to złej premie uznaninwestycji za odnoszenia do biura regionalny nigdy nie stanie za pracownikiem bo to on obsada swoich ludzi na stanowiskach kierowniczych te stacje to jeden wielki cyrk

Sebson

Fatalna praca. Nie polecam. Ciągle zmieniają grafik - czasem bez uprzedzania. Bardzo duża rotacja pracowników - sami się zwalniają - to chyba mówi samo za siebie. Umowy-zlecenia, o ile się doprosisz, w związku z czym nocki płatne tak samo jak dniówki. Kierownictwo niezorganizowane i olewające pracowników.

issman
@Sebson

zgadzam sie w 100% z kolega ... Wieczne majstrowanie przy grafiku nic nie mozna zaplanowac ! Kierownictwo gburowate i ordynarne do tego 24h ciagly młyn przy 3-4 czynnych kasach nie konczaca sie kolejka ludzi! A tacy co stoja w kolejce do kasy kilka minut dostaja malpiego rozumu a ty badz czlowieku mily dla takich burakow! Szkoda nerwow naprawde

samiec

Za każdym razem jak szef zwolni z pracy złodzieja lub zwykłego lesera to frustrat taki pluje na forach. czy wy (usunięte przez administratora) szacunku do siebie nie macie?

ss

BP NA MIESZKA TO NAJGORSZA STACJA [usunięte przez moderatora] UWAZAJCIE ODRADZAM PRACE U NIEGO WSZYSTKIE INNE BP TO RAJ:)

[usunięte przez moderatora] uwazajcie na niego,na poczatku jest mily potem to.....

Zostaw merytoryczną opinię o BP Stacja Paliw - Szczecin

• Jak się pracuje w BP Stacja Paliw?

Zobacz opinie na temat firmy BP Stacja Paliw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BP Stacja Paliw?

BP Stacja Paliw