stacja paliw BP

Szczecin

Opinie o stacja paliw BP

Nick

Ja tylko byłem na rozmowie o pracę. Ale to co piszecie jest prawdą. Praca na kasie 12 godz., potem sprzątanie. Ludzie przecież to budynek użyteczności publicznej. Nie stać angielski koncern działający na rynku ponad 100 lat na zatrudnienie sprzątaczki. Sami sobie myjcie kible i jeździjcie na mopie po pracy przy kasie. Żenada - niby jesteśmy w Unii - a zarobki jakie proponują za tyle godzin pracy, to żenada.

mati

Pracowałem na Bp Kilka lat nie polecam ciągle ktoś się zwalnia kierownicy nie szanują nikogo żadnych praw zero przerw a podpisać się trzeba zima latanie z łopata do śniegu jak głupi śnieg z tej strony to złej premie uznaninwestycji za odnoszenia do biura regionalny nigdy nie stanie za pracownikiem bo to on obsada swoich ludzi na stanowiskach kierowniczych te stacje to jeden wielki cyrk

Ar

Mi się tam wydaje, że firma raczej jest okej, zarabia się te wspomniane 2000 złotych i jest fajnie, niczego więcej nie trzeba od życia tak mi się wydaje, w każdym razie ja tego w ogóle nie widzę inaczej, polecam te oferty do Łodzi i Niedaszów wpiszcie w google

Sebson

Fatalna praca. Nie polecam. Ciągle zmieniają grafik - czasem bez uprzedzania. Bardzo duża rotacja pracowników - sami się zwalniają - to chyba mówi samo za siebie. Umowy-zlecenia, o ile się doprosisz, w związku z czym nocki płatne tak samo jak dniówki. Kierownictwo niezorganizowane i olewające pracowników.

issman
@Sebson 12.03.2015 20:02

zgadzam sie w 100% z kolega ... Wieczne majstrowanie przy grafiku nic nie mozna zaplanowac ! Kierownictwo gburowate i ordynarne do tego 24h ciagly młyn przy 3-4 czynnych kasach nie konczaca sie kolejka ludzi! A tacy co stoja w kolejce do kasy kilka minut dostaja malpiego rozumu a ty badz czlowieku mily dla takich burakow! Szkoda nerwow naprawde

samiec

Za każdym razem jak szef zwolni z pracy złodzieja lub zwykłego lesera to frustrat taki pluje na forach. czy wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szacunku do siebie nie macie?

ss

BP NA MIESZKA TO NAJGORSZA STACJA [usunięte przez moderatora] UWAZAJCIE ODRADZAM PRACE U NIEGO WSZYSTKIE INNE BP TO RAJ:)

[usunięte przez moderatora] uwazajcie na niego,na poczatku jest mily potem to.....

Zostaw opinię o stacja paliw BP - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stacja paliw BP