Opinie o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. w Czeladź

tyers

Jest jakaś szansa zatrudnienia? Słyszałem od znajomych, że zarabia się 2500-3000 na rękę taka praca by mi odpowiadała.

maja

rekrutują teraz?

Pracujacy
@maja

rekrutacja jest non stop co chwile nowe osoby przyjmują więcej maszyn= więcej ludzi ;)

tomek

tak, nawet w większości sklepów możecie znaleźć ich produkty, bo są naprawdę bardzo popularne teraz. Zastanawiam się jak to wygląda u nich, czy macie już jakieś rzeczy u nich konkretnie i zastnawiam się jak praca wygląda u nich, bo nie wiem, a sam chciałbym teraz sie u nich zatrudnić i nie wiem jakie są u nich warunki.

adi

Na produkcji jest inaczej jak na magazynie. Na magazynie jest spoko nie ma urwania glowy. Najtrudniej mają na produkcji jako transport wewnetrzny tam nie polecam ale na magazyn do Czeladzi lub Siemianowic nie jest zle. Atmosfera jest rozna mamy duzo problemow z dogadaniem sie z kierownictwem. Place jak wszedzie ale tu jest jest stalosc i perspektywy na przyszlosc ze bedziesz robic. Zatrudnienie na poczatek przez agencje ale wszyscy to maja takie zycie.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Magazynier Części Zamiennych. Jaki był jej rezultat?
Leszno
Tom

Generalnie pracuję już prawie osiem miesiecy. Wymogi są wysokie szczegolnie bhp i jakosc. Jest tez wymagajacy dyrektor produkcji jednak jak do niego sie podejdzie to zachowóje sie jak czlowiek a kierownika tez potrafi wypunktować. Jest duzo maszyn i caly czas przychodza nowe. Atmosfera jest dobra jednak czuć presje na bhp nawet niekiedy za bzdury trzeba pisać rózne papiery. Place srednie jak wszedzie ale jest stala praca czasami pracownicy z duzym stazem kozacza ale mozna się przyzwyczaić. Zawsze można napsiać kartkę do dytektora produkcji taki mamy tu system. Jest cieplo to prawda.

kmmmer

a jaka atmosfera panuje w tej firmie czy mozna porozumiec sie z pracodawca jezeli potrzebny jest dzien wolny i czy mozna liczyc na wspolpracownikow o pomoc jezeli w danym momencie potrzebny jest jak jest na rekrutacji czy bez doswiadczenia mam szanse sie dostac i przyucza mnie szkoleniem dziekuje za odpowowiedz pozdrawiam

Olek

jakiego rodzaju są to możliwości rozwojowe i na jakim stanowisku ? jakiego rzędu są aktualne zarobki w Huhtamaki na stanowisku magazyniera ? jak atmosfera między pracownikami ( bez zmian czy raczej się coś pozmieniało ) ? Czy kierownicy już cokolwiek słyszą już czy dalej współpraca raczej jest nie najwyższym poziomie ?

huhtamaki

AGA - 2010-12-12 14:23:25 (usunięte przez administratora) PRAWDA, MÓJ MĄŻ TAM PRACUJE I ZARABIA2500 ZŁ. NETTO JAKO OPERATORjasne po 15 latach przerobionych

Witam chcialbym sie dowiedzieć jak wyglada praca na magazynie jaka jest kasa i jaki system zmianowy ??

AGA

już nie pracuje tam na szczęście

czytam te wypociny tych baranów co obrażają tak DZIALUSA . a ja wam powiem tak , że jak im tak tam dobrze to niech opiszą jak wygląda tam ta praca i te ich smieszne zarobki za za ich zapał do pracy i zaangazowanie, bo ja tam pracowałem 3 lata jako operator na EPS i byłem taki głupi jak oni by się wykazać a na pasku z premią 1500zł w czterobrygadowce ,a zwykły pakowacz zarobi 1300zł . Polecam huhtamaki frajerom , bo takich tam nie brakuje.Ogólnie ciężka praca za marne pieniądze !

daroo_001

Sa duzo gorsze firmy,ja sam zaluje ze odeszlem 3 lata temu,teraz chetnie bym wrucil.Macie tam wszystko na czas i wogule wiec o co larmo.A robic niestety trzeba.pozdro

ruda blondyna z jajami

a za co chciałbyś więcej zarabiać?Na początku zawsze masz mało.Pokaż co potrafisz a potem pensję podniosą.No ale jak temp. za wysoka to co z ciebie wogóle za facet?Ja pracowałam tam 1 rok i 3 miechy i dalej bym pracowała ale niestety firmie zamówień brakło i zwolnienia są.Zamierzam wrócić tam i pokazać że mam "jaja"

DZIALUS

ZWOLNIŁEM SIE PO 7 MIESIACACH JAK CO MIESIAC DZIESIATKI INNYCH PRACUJACYCH ZA 1300ZŁ W TEMPERATURZE 40 STOPNI I W HAŁASIE PRZEKRACZAJACYM WSZELKIE NORMY!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.