Alken Corrugated Board Sp. z o. o.

Rokitki

Opinie o Alken Corrugated Board Sp. z o. o.

Nie polecam

Co tu dużo pisać, brak etykiety biznesowej już podczas rozmowy kwalifikacyjnej tylko potwierdza wcześniejsze opinie o kadrze zarządzającej.

as
@Nie polecam 10.08.2017 08:46

Potwierdzam. W czasie pseudo-rozmowy kwalifikacyjnej ktoś/bo nie wiem,kto to był/ od niechcenia czerwonym mazakiem zapisywał jakieś uwagi na odwrocie mojego CV..żadnego notesu...jaka praca-taka rozmowa..

Joanna

@west widzę, że niestety nikt nie odpowiedział na Twoje pytania. Zdecydowałeś się na aplikację na to stanowisko? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacji do firmy.

west

Może się ktoś wypowiedzieć na temat stanowisk Specjalista ds. Logistyki lub specjalista ds. planowania produkcji?

Joanna

A jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Co lubicie w pracy w Alken Corrugated Board, a co warto by było zmienić?

Adrian

Nadgodziny nie płacone uczciwie a w weekend trzeba robić. Nie ma ze boli. Wyzysk a gruby mercem się wozi bo ludzie grosze zarabiają.

buli

masz racje .... powinni piwo i leżaki w każdej firmie dawać....i się nie czepiać... :)

Toja

Hehe robiłem od września do dziś pytanie do Ciebie kolego ten z pyskiem dziurawym kazał Ci pisać pozytyw tak jak każdym jednym słowem pracodawcą jest świt i oszust miałem mieć umowę o pracę po 3 miesiącach i nic co miesiąc zarobek po 1140 najwięcej to 1280 i tłumaczenie ze za mała norma hehe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lepiej sprzątać w impelu niż tam robić

belinda

nie trzymają pijaków i nierobów ... jak wszędzie. jak ktoś ma rodzine na utrzymaniu to patrzy co w kieszeni ...a tu jest wiecej niz piszecie.

marko
@belinda 22.11.2016 19:21

zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Szkoda gadania ja pracuję od kilku miesięcy i dostałem kolejną podwyżkę a że praca wymagająca - co w tym dziwnego ?

ygt

generalnie to wyzysk i strata czasu ale jak kto woli

bury70

Pracuje w tej firmie od kilka lat i zarabiam znacznie więcej od kwot, które podajecie. Pracownicy biurowi są Ci sami od wielu lat, a że wśród naboru na jakieś wolne stanowiska są zmiany to normalne jak w każdej innej pracy. Jedno wiem. Jak ktoś chce pracować znajdzie to czego szuka. A jaki jest obecnie nabór... dam przykład. Widziałam tylko 1 pracownika (Faceta) w biurze. Po 2 tygodniach pracy jako handlowiec okazało się że oszukał firmę w delegacjach i lewych zamówieniach od nieistniejących firm na sporą kwotę po czym zachorował do końca umowy. Warto posłuchać opinię tych którzy pracują a nie tylko tych którzy zostali zwolnieni za coś takiego. Oczywiście dodam że zawsze może być lepiej. I jak patrzę z perspektywy idzie to w dobrą stronę.

jedrek

szefostwo glupsze od pumeksu

gero

jak ludzie wytrzymują . Wiem ze ciężko na rynku . Ale dawać się tak traktować za grosze? Ludzie szanujcie się. Zachorujecie i was wywala. Człowiek się nie liczy .

Pracownik Alken Polkowice

Pracuje tam 2 lata i jesli chodzi o zarobki to nie sa zle. Jestem operatorem maszyny i mam okolo 2500 na reke. Magazynier po 3 miesiacach tak samo zarabia. Reszta mnie nie interesuje. Nadgodziny nie sa obowiazkowe. Wyplata jest do 10 z umowy o prace i od 20-25 kazdego miesiaca 2 tura za "nadgodziny i soboty". Jesli znasz swoje prawa w pracy to zle nie bedziesz mial.

Pan
@Pracownik Alken Polkowice 28.10.2016 10:58

2500zł to twoim zdaniem dobrze?nie mogę!

rf

Najważniejsze jest to, że relacje między pracownikami opierają się na przyjacielskich relacjach. Wiecie jednak czy wypłata jest u nich w pełni terminowa? Chętnie bym się załapał, bo można liczyć na dobre stawki.

gboor

wyplaty z opoznieniem, nigdy w calosci, zanizanie godzin, oszukiwanie ! praca po 16 godzin bo ludki ciagle rezygnuja .....zenada. tylko dla zdesperowanych.

gboor

mmmm

na olx i w urzędzie pracy szukajcie ich ofert

on

@Jurek - aktualnie przyjecia są jako magazynier, pracownik produkcji , i bodajze asystentka Info na miejscu.. Pozdr

Rafał

UWAGA!!! Do wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Alken w Polkowicach . Proszę o uważne przeczytanie wszystkich poprzednich wpisów a nie co chwilę pisać z pytaniem jakie zarobki, atmosfera i.t.p, i.t.d opinie nie są wyssane z palca dodawali je ludzie którzy tam pracowali lub nadal pracują.

robo

pracujesz w tej firmie?

Zainteresowana

Mam pytanie do zorientowanych. Od dłuższego czasu obserwuję oferty o pracę w tej firmie .Różne i na produkcje i do biura i na asystenta...o co kaman? nikt nie chce objąć tych stanowisk.Co tam jest nie tak? Potrzebują na Polkowice tak jest w ofertach. Za wszelkie inf z góry dziękuję.

@Zainteresowana 08.09.2016 14:25

za takie pieniądze nikt nie chce tam pracować dlatego wciąż są oferty pracy :)

ktoś

najniższa krajowa na umowie, doliczają soboty, niedzielę i nadgodziny ale to otrzymujesz po wypłacie jak dobrze pamiętam do końca miesiąca wypłacają. Jak ja pracowałem to wypłacali co 2 miesiące takie mieli swoje przepisy może teraz coś się zmieniło :)

ruffi

jakby zarobki były ok to ludzie by się nie zwalniali z tej firmy, zarobki marne i wyzysk na całego, a oferty pracy są co chwile bo ludzie się zwalniają a nie dlatego że zarobki wysokie i oferty pracy popularne. pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze tam pracują :)

olo

obiecanki cacanki duzo obiecują, co chwile ogłaszają się z ofertami pracy więc chyba coś nie tak jest z tą firmą

zsz

Widzę po opiniach że w Alkenie nic się nie zmieniło, jaki syf i wyzysk był taki jest nadal

wzl

Syf, kierownictwo do wywalenia, organizacja na poziomie podstawówki, nadgodziny za śmieszne pieniadze... Nie polecam

Były Nieadowolony Pracownik

Ja tam pracowałem, firma co roku zmienia nazwę i siedzibę firmy trochę to dziwne. Parę pitów do rozliczenia dają jakieś umowy o dzieło których na oczy się nie widziało i nie podpisywało. Praca pod ciągłą presją, nawet jakbyś stanął na głowie to prezesom nie dogodzisz, a wypłata? ja dostawałem w 2 ratach. Jednym słowem szkoda czasu i nerwów na tą firmę lepiej poszukać czegoś lepszego.

Qwerty

Maja teraz oferte na pakowacza, preferuja kobiety. Moglby ktos opisac jak tam wyglada praca, i czy warta zachodu?

ktoś

nie napisałem że warunki pracy i atmosfera są w porządku, atmosfera i warunki są do bani jedynie pracownicy są ok, nie liczyłbym na większe pieniądze nawet jak się ma doświadczenie, prezesowie tylko dużo obiecują niestety

ktoś

Płaca w Alkenie to najniższa krajowa nie wiem skąd informacje że tam płacą ponad 2000 zł brutto lub na rękę. Atmosfera? hmm to zależy od osoby jakie ma podejście, są osoby fałszywe i życzliwe,faktycznie prezesowie dużo tylko obiecują i mają olbżymie wymagania za tak śmieszne pieniądze

amber

No to ładnie :) a coś o firmie wiesz, warunkach pracy itp..:). Czy to też taka firma "Kogucik" :)

amber

Mówisz o konkretnej firmie czy o rynku pracy ? bo 2500netto to trochę chyba coś nie tak jak na Polkowicki rynek pracy:)) Gdzie byś nie poszedł to śpiewaja 1850 BRUTTO nie wspominajac oczywiście o korporacjach

ccdd
@amber 13.01.2016 12:44

no wlasnie dobrze mowisz :D 1850 wszedzie na dzien dobry. a tu placza ze 2500 netto ? o co kaman :)

amber

Czy czy ktoś z pracowników może powiedzieć coś o pracy w Corrugated Board w Polkowicach. Jakiej pensji może spodziewać się np: operator maszyn, pracownik produkcyjny ?

tralalala

Pracowałem tam chwilę na stanowisku biurowym. specyficzna firma. pieniądze były tak jak obiecano ,ale szefowie na tak niskim poziomie, że aż nie chce się wierzyć. Wredni i strasznie fałszywi!!! Wyzysk w biały dzień. ogrom obowiązków za śmieszne pieniądze. medal dla osób, które pracują tam już dłuższy czas. Biedni są! ocena tak wysoka (mierna) tylko dlatego, że współpracownicy ok..

egon

tak jak mowisz kolego znajac mnie to mam podejscie .....ale zawszev znajdzie sie ktos kto ta atfosmere zjebie mysle ze wiesz o ukrajince ktora tam pracuje ona to jest inna planeta.....wchodzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez mydla

egon

syf to mało powiedziane to co tam się dzieje malo powiedziane .przyjmij sie do alkana to tak cie wyprostuja i wytresuja ze bedziesz z reki jadl.a jak dalej bedziesz sie mizgał do szefow to nawet bedziesz na L4 przychodzil tak cie wytresuja.....śmiech na sali co oni tam wyprawiaja

były

syf to mało powiedziane to co tam się dzieje to jakieś jaja a prezesi to do przedszkola powinni iść porażka jakich mało. Minimalne zarobki, maksymalny wyzysk, atmosfera do (usunięte przez administratora) wszyscy którzy przychodzą tam do pracy popracują góra do wypłaty i uciekają z tego syfu ta firma nie powinna istnieć nie umią nią żadzić i przekręty na nadgodzinach robią

Michał

syf pracowalerm tam 2 dni dluzej nie wytrzymalem nie polecam

os

Alken w Polkowicach jest porażką na maksa umowa o dzieło 1500 zł brutto kto będzie pracował za takie śmieszne pieniądze nie dajcie się wykorzystywać ! obiecują dużo mało robią .

mmmmm

Alken w Polkowicach to masakra, wypłata to najniższa krajowa, (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Alken Corrugated Board Sp. z o. o. - Rokitki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alken Corrugated Board Sp. z o. o.