Opinie o Alken Corrugated Board Sp. z o. o. w Rokitki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alken Corrugated Board Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alken Corrugated Board Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alken Corrugated Board Sp. z o. o. w Rokitki

Dawid

Czy jest to ciezka fizyczna praca?

@Dawid

Zależy na jakie stanowisko startujesz

Iza

@gornzola a oprócz tego?

amber

Czy czy ktoś z pracowników może powiedzieć coś o pracy w Corrugated Board w Polkowicach. Jakiej pensji może spodziewać się np: operator maszyn, pracownik produkcyjny ?

@amber

Przeciętny pracownik pracujący jako operator koło 3 tyś netto. Przynajmniej jeśli mowa o operatorach na produkcji

rf

Najważniejsze jest to, że relacje między pracownikami opierają się na przyjacielskich relacjach. Wiecie jednak czy wypłata jest u nich w pełni terminowa? Chętnie bym się załapał, bo można liczyć na dobre stawki.

@rf

Wypłata jest zawsze w terminie

Aplikowałeś do Alken Corrugated Board Sp. z o. o. na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
west

Może się ktoś wypowiedzieć na temat stanowisk Specjalista ds. Logistyki lub specjalista ds. planowania produkcji?

@west

Mogę Ci śmiało powiedzieć, że specjalistów w tych dwóch zagadnieniach to od dawna nie widziałem na zakładzie xD

Joanna

@Dział Handlowy, w okresie zimowym pracownicy zatrudnieni w firmie Alken Corrugated Board mają chłodne pomieszczania, w których pracują? Brakuje ogrzewania, czy może są inne problemy z tym związane? Może przez czas, który pracowałaś w dziale handlowych, zauważyłaś jakieś pozytywne aspekty pracy, które można przedstawić na forum? Zachęcam do dalszej dyskusji na ten temat.

@Joanna

Nie mają co narzekać. Jeśli oczywiście idzie o dział handlowy

Czy pracownicy w Alken Corrugated Board Sp. z o. o. dogadują się między sobą?

Zależy kto z kim

Gosc

Super fajne ludzie, szacun za prace I zaangazowanie . Jedno co mnie osobiscie bardzo irytuje to brak komunikacji miedzy spedycja a produkcja. Awizacja swoje zaladunek drugie ale po co klamac wystraczy przesunac godzine.

Luidzi

@Unendlich Możesz dodać coś więcej do tej opinii? Chyba, że to inspiracja konkurencji

@Luidzi

Posiadasz może informacje na temat jak aktualnie wygląda praca w tej firmie? Uważasz, że warto byłoby wysłać swoje CV? Co takiego oferuje pracodawca, co mogłoby przyciągnąć nowych pracowników? Będę Ci wdzięczny za odpowiedź.

Unendlich

Średniowiecze w środku Europy

NICK

Nie polecam kierownik produkcji Anna Godlewska tel 604 919 710 przedstawia się jako technolog żeby nikomu się nie tłumaczyć dlaczego przetrzymują auta po kilkanaście godz robiąc z naczep magazyn (usunięte przez administratora) nie z tej ziemi drze się i rozłącza podczas rozmowy Omijać to (usunięte przez administratora) z daleka kolejna na przystawkę z logistyki pod nr tel 604 919 100 jeszcze gorsza drze ryja i też się rozłącza to chyba system ich pracy odebrać podrzeć ryja i się wyłączyć.

bury70

Pracuje w tej firmie od kilka lat i zarabiam znacznie więcej od kwot, które podajecie. Pracownicy biurowi są Ci sami od wielu lat, a że wśród naboru na jakieś wolne stanowiska są zmiany to normalne jak w każdej innej pracy. Jedno wiem. Jak ktoś chce pracować znajdzie to czego szuka. A jaki jest obecnie nabór... dam przykład. Widziałam tylko 1 pracownika (Faceta) w biurze. Po 2 tygodniach pracy jako handlowiec okazało się że oszukał firmę w delegacjach i lewych zamówieniach od nieistniejących firm na sporą kwotę po czym zachorował do końca umowy. Warto posłuchać opinię tych którzy pracują a nie tylko tych którzy zostali zwolnieni za coś takiego. Oczywiście dodam że zawsze może być lepiej. I jak patrzę z perspektywy idzie to w dobrą stronę.

@bury70

są może przyjęcia ?

@bury70

Fajnie, że podzieliłeś się swoją opinią na temat pracy w firmie Alken Corrugated Board. Wiesz może, czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od razu umowę o pracę, czy może jest to na początku zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie? Zastanawia mnie również, czy będąc już zatrudnionym w tym miejscu, można liczyć na jakieś szkolenia, które podnoszą kwalifikacje? Przedstaw, co wiesz na ten temat.

Joanna

@Kaśka, fajnie, że interesujesz się pracą w firmie Alken Corrugated Board. Ciekawi mnie, co jest powodem tego, że akurat praca w tej firmie Cie zainteresowała? Polecał Ci ją znajomy, czy może siedziba firmy mieści się blisko Twojego miejsca zamieszkania? Opisz, jak to wygląda w Twoim przypadku.

@Joanna

Znalazłam ogłoszenie w ofertach pup Polkowice nawet nie wiedziałam że taka firma jest w moim mieście. Obecnie pracuje w lear corporation od 1.5 roku na spawalni i szczerze powiem że szukam czegoś na miejscu z normalna umową

@Kaśka

Gdybyś coś dowiedziała się na temat zarobków oraz rodzaju umowy oferowaną przez firmę Alken Corrugated Board to, jeżeli możesz, to podziel się tym na forum. Będzie to pomocna informacja dla każdego czytelnika.

Kaśka

Witam chce się tam przyjąć proszę o info jakie jest wynagrodzenie na produkcji i jaka umowa z góry dziękuję

Dział Handlowy

Chciałam się podzielić opinią na temat pracy w dziale handlowym. Pracowałam tam kilka lat temu ale jestem pewna, że nic tam się nie zmieniło. Praca w tym dziale polega na obdzwanianiu firm i szukaniu klientów. A uwierzcie, sprzedać tekturę falistą (bo kartonów nikt tam nie produkował) to dość spore wyzwanie. Logistyka jest taka, że Klient zamawia tekturę i może ją dostać np za dwa tygodnie bo dopiero wtedy uzbiera się transport na towar w dany kierunek. Firma nie szkoli pracowników, właściwie czego nauczą Cię inni pracownicy to Twoje. Brak jakichkolwiek narzędzi (oprócz telefonu i komputera), żadnej bazy CRM- dzwoni kilku handlowców do jednej firmy w miesiącu. O szkoleniach to nie ma co marzyć. Generalnie polecam jak ktoś nie ma chwilowo perspektyw bo jedyną zaletą jest terminowe wynagrodzenie. Firma z punktu widzenia zarządzania jest totalnym chaosem organizacyjnym. Aaaa i zbliża się zima, idąc tam do pracy trzeba ubrać dodatkową warstwę ciuchów, bo jest tam zimno ;)

Koles

Nie robią żadnych szkoleń

Joanna

@Koles, to może, chociaż firma Alken Corrugated Board pomaga zatrudnionym pracownikom w osiągnięciu rozwoju zawodowego? Organizowane są szkolenia, które są pomocne w poszerzeniu wiedzy na temat pracy, którą wykonują zatrudnione osoby? Napisz, jak to wygląda?

Joanna

@Koleś, jestem osobą, która stara się uzyskać informacje, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie Alken Corrugated Board, aby pomóc osobom, które są zainteresowane tym miejscem pracy. Czyli rozumiem, że z tego, co napisałeś ciężko jest otrzymać podwyżkę wynagrodzenia za pracę w firmie Alken Corrugated Board? Zdarzają się awanse w firmie? Jeżeli tak to, co konkretnie należy spełnić, aby taki awans otrzymać? Liczy się poziom wykształcenia, czy może doświadczenie i jakość pracy na rzecz pracodawcy? Opisz, jak to wygląda.

Koles
@Joanna

Jaki awans ....awansu przez 8 lat jeszcze nie widziałem....A dwa awans wyglada tak ze obowiązków tylko dokładają a wynagrodzenie stoi w miejscu....ja tego miejsca nikomu nie polecam poprostuuuu

Koleś

Nie no zarabia się najniższa ale np dostajesz 300 zł w druga kase ale to nie o to chodzi nad godziny oszukują jak nie pilnujesz a jak pracownik który pracuje 10 lat idzie o podwyżkę to słyszy tylko co jest nie tak a nie za zasłużył ale to tylko odnośnie kobiet tak jest...nie rozumiem polityki tego zakładu a ty kim jesteś ze pytasz

Joanna

@Koles, przedstawiasz sporo aspektów pracy w firmie Alken Corrugated Board, które może spotkać zatrudniony pracownik. Jesteś w stanie dodać do swojej wypowiedzi, jak wygląda poziom wynagrodzeń, które oferuje firma zatrudnionym pracownikom? Poza stałą stawką podstawową można liczyć na premie bądź podwyżki? Napisz, proszę, jak to wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Alken Corrugated Board Sp. z o. o. - Rokitki

• Jak się pracuje w Alken Corrugated Board Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alken Corrugated Board Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alken Corrugated Board Sp. z o. o.?

Alken Corrugated Board Sp. z o. o.
2.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Stanisława Małachowskiego 3
    59-225 Rokitki

Alken Corrugated Board Sp. z o. o.