Opinie o ABC Data Sp. z o.o. w Warszawa

ABC Data to nowoczesny dystrybutor wychodzący poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystujący zaawansowane rozwiązania w zakresie zamówień i logistyki. Obecnie ponad 90 procent zleceń realizowanych jest online poprzez system InterLink, autorską i uznaną na rynku internetową platformę sprzedaży oraz obsługi klientów. Rozmieszczenie magazynów w Warszawie i Sosnowcu pozwala firmie na zapewnienie dostaw w standardzie 24-godzinnym w regionie całej Europy Środkowo-Wschodniej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Data Sp. z o.o. w Warszawa

handlowiec

Należę do osób z wieloletnim stażem w ABC Data (wiele tu takich). Warunki pracy są w porządku, w ubiegłym roku prawie co miesiąc dostałem premie, płace są także ok. Wszyscy którzy są pracowici są tu mile widziani i radzą sobie bardzo dobrze. Odchodzą lub są zwolnieni ci, którzy cały dzień przesiadują na FB lub innych portalach i nie zajmują się ze swoją pracą. Tak jak w każdej firmie i tutaj są rotacje, ludzi przychodzą i odchodzą. Ale to już problem tych, którzy nie potrafią na stale związać się z jedną firmą i pokazać co potrafią lecz przeskakują co chwilę z pracy na pracę kiedy grunt się robi gorący pod stopami. Firma jest notowana na giełdzie, więc jest duży nacisk na wyniki. Ale jak komuś to nie pasuje to można zawsze szukać pracy w urzędach.

Kitaro
@handlowiec

Taaaak, jasne, masz super rozeznanie "handlowcu", ech. Z firmy odeszli lub zostali zwolnieni ludzie, którzy tworzyli ABC Data, a teraz świetnie sobie radzą w innych spółkach, a nie siedzą na FB!

Witam! Jestem zatrudniony w ABC Data od 14 grudnia 2015r. Trafiłem tam poprzez agencję pracy Randstad w Katowicach. Za nim podjąłem się pracy czytałem komentarze, które przyprawiają o dreszcze i modliłem się aby to nie była prawda. Niestety jest, na dziale wysyłki, praca od 15 do 2-3 w nocy! Stołówka ma 10 krzeseł a pracowników jest około 100! Zero zaplecza socjalnego, atmosfera dramatyczna, a mało tego nawet jak idziesz do kibla zrobić co trzeba to za każdym razem trzeba odbijać się na czytniku!!! Jednym słowem dramat, praca dla osób które nie mają żadnych ambicji, rodziny, znajomych i żadnej pasji. Tempo niesamowite, nogi i ręce wchodzą do tyłka. Jeśli jesteś NOWY I ZASTANAWIASZ SIĘ NAD PRACĄ W ABC DATA - NIE POLECAM!

Były Pracownik
@Nowy

Witam,podzielam zdanie mojego przedmówcy "NOWY",zgadzam się w 100-u% bo również jestem byłym pracownikiem i nie polecam firmy ABC Data.

Były Pracownik
@Nowy

Nero

Aplikowałam na Specjalistę ds. PR. Po półgodzinnej rozmowie kwalifikacyjnej zaproponowano mi wykonanie zadania rekrutacyjnego w ciągu dwóch dni, które wykorzystałam w pełni, aby dogłębnie poznać politykę firmy. Fakt, że po tak absorbującym zadaniu, firma nie jest nawet w stanie skontaktować się z kandydatami i poinformować o przyjęciu na stanowisko innego kandydata, świadczy o wyjątkowym braku szacunku wobec potencjalnych pracowników. Dlatego też choć nie pracowałam, to zdecydowanie nie polecam.

jpa

Wie może ktoś ile zarabiają wózkowi w ABC Data bo chce porównać do zarobków w firmie w której pracuje

zawiedziony
@jpa

Nikt normalny nie chce już tam pracować, bo ciągle nadgodziny, zero perspektyw. Zatrudniają ludzi z Ukrainy. Pensja w granicach 1500zł netto być może dla nich jest atrakcyjna.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABC Data Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
abc data

Teraz już szukają, ale najpierw ludzi zwolnili z pracy. Zresztą zwolnienia sa cały czas, od lutego każdy miesiąc ktoś zostaje bez pracy. Dyrektorowe działów zwolnili wszystkich swoich asystentów a Product Managerowie tez tracili swoje posady. Każdy dział miał 'swoje straty'. Potem nastąpiła 'wymiana' Dyrektorów. A nowe osoby zaczęli wymieniać PM.

karlo

Ludzie,jak Wam sie nie podoba to idźcie do Biedronki pracować tylko, że tam kierownik sklpeu zarabia tyle co tu student

Rado
@karlo

wydajność i wydajność , w dodatku namiawiają na nadgodziny , mówią że wymagana jest dyspozycyjność , chcieli by żebyś zapierdzielał jak ukrainiec a oni robią tam po 13 h za 7 zł . Mój znajomy był najlepszy na montażach komputerów potrafił podwoić norme , miał dostać umowe dwuletnią ( robił chyba 3 miesiace na śmieciówkach ) i nie przedłużyli mu ponieważ sie spóźnił na badania które są w katowicach a chłopak mieszka w sosnowcu , lekarz do 10... ja po miesiącu wziąłem l4 i wyje...

opinia

w lutym sporo osób straciło prace.

trala

kiedys to była firma na 10, teraz dalbym moze 5 i idzie ku gorszemu, niemniej jednak jak ktos szuka i nie ma wyboru to ciągle sie opłaca

Ex
@trala

Dokładnie tak. Kilka lat temu pracowali tu ludzie z pasją i autentycznie zaangażowani! Szkoda, że to już przeszłość...

zakupy IT

chciałam nadmienić, że interesuje mnie praca w ABC Data S.A., Sokolska 68, Sosnowiec.

zakupy IT

Witam serdecznie, chciałam zasięgnąć informacji co do pionu zakupu. mam duże doświadczenie 10 lat w zakupach na rynkach międzynarodowych w tym Chiny, import, planowanie zapasów itp. Jakie są możliwości na tym stanowisku - jaka płaca, wymiar godzin.

0L0

magazynier - okres próbny jakies 1300zł, potem okolo 2000/2200max. Trzeba zapierniczac ale nie ma tragedii, zalezy co robisz. Pracowalem troche na zbieraniu zamowien w stosunku do firm z branzy spozywczej jest o wiele lepiej ale to nie dla mnie ;P

ali

witam, czy ktos napisze jakie warunki pracy, zmiany i zarobki są na pozycji magazynier

www.mf@aup.pl

dział prawny do bani!!!!

olek

WItam. A jak wygląda praca w dziale IT, ktos ma takie doswiadczenie w ABC? Ciekawi mnie rodzaj pracy i zarobki, czy warto do nich aplikować.

pawel

na jaki adres wysyla sie apikację?

Zapraszam

Witam, zapraszam do złożenia aplikacji na adres biura. Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia :)

XXXX

FIRMA TA NISZCZY RYNEK SPRZEDAŻY W MAŁYCH SKLEPACH KOMPUTEROWYCH ,CENY TOWARÓW SĄ DUŻO DROŻSZE OD CEN W SKLEPACH SIECIOWYCH TYPU PROLINE LUB KOMPUTRONIK.UKŁADY,UKŁADY I JESZCZE RAZ UKŁADY TRZEBA MIEĆ BARDZO DUŻE BY DOSTAĆ ODPOWIEDNIE RABATY.ZARZĄD TEJ FIRMY NIE MA KONTROLI NAD PRACOWNIKAMI PRAWIE ŻADNEJ .

kierownik buldog

zatrudnienia sa zawsze we wrzesniu,pazdzierniku,listopadzie i grudniu,trzeba bylo sie zglosic

mikew_86

Skoro tam wam tam zle to chetnie przyjde na wasze miejsce. Gdybyscie chcieli zwolnic etat to dajcie znac mikew_86@o2.pl :)

Były pracownik magazynu

"Jak Ci się nie podoba to się zwolnij" powiedział kierownik BullDog, napełnił policzki powietrzem, zmarszczył czoło, zaczerwienił się i spojrzał w sufit dając jasno do zrozumienia, że o podwyżce możesz zapomnieć. ...cytat zaczerpnięty z codziennego życia magazynu ABC Data

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Data Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ABC Data Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Data Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ABC Data Sp. z o.o.