Opinie o Winkelmann w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Winkelmann. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Winkelmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winkelmann w Legnica

Kuba

Hej, jak atmosfera u mistrzyni Basi na zakładzie 3?

famfary

Z1 (usunięte przez administratora) muł i wodorosty

Rewi

Witam, czy są przyjęcia do pracy na produkcje dla kobiet. Marzec i jaki dział. Dziękuje

Aneta
@Rewi

Hej, podłączę się pod Twój wpis bo także jestem ciekawa czy aktualnie można liczyć na zatrudnienie na produkcji w firmie. Ktoś posiada jakieś informacje na ten temat? Podejrzewam, że więcej osób będzie tym zainteresowanych więc dajcie znać.

Xasa
@Rewi

Powiem tak, raz przyjmują raz nie przyjmują. Ludzi nie ma więc można próbować aplikować.

Bambo

Z1 to tragedia. Myślalem że takie firmy juz nie istnieją. A jednak.

Elektromechanik

Standardowy początek (powiedz coś o sobie ), kilka pytań od lidera (łatwych) następnie Pani od rekrutacji zapytała się czego nie chciał bym robić w pracy i przedstawiła zasady współpracy.

Jak narysować styk NO i NC. Co zrobić w przypadku braku przycisku NO.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Kolozlca

Nie polecam pracy w Z1. Nawet nie chce mi sie rozpisywać....

Guderian

To totalna porażka, nie rozumiem jak Niemcy mogą na to pozwolić u siebie w korporacji?

Czy kursy na spawanie i CNC są realizowane czy to tylko wabik na potencjalnych kandydatów? Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku obsługi maszyn?

Kolega
@Zainteresowany

Kolego, przez 4 lata robiłem rozeznanie w interesujących mnie szkoleniach, wypełnialiśmy plan szkoleń - nic z tego nie wynikło, zero... Ba.. niektórzy mieli dofinansowanie do szkoły, mój kierownik stwierdził, że dla mnie zabrakło. Gdy się zwalniałem i miałem za pasem ostatni semestr zaproponował dofinansowanie do szkoły ;)

Rudy kot Klakier

Witam koledzy i koleżanki odpowie ktoś na pytanie jak długo czeka się na odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej?

Iza

Witam czy są przyjecia do pracy w firmie Winkelmann teraz na produkcję

Xasa
@Iza

Prawdopodobnie do któregoś lutego są przyjęcia

Nickname

Dzień dobry . Czy ktoś pracował przy przycinaniu pianki na kotle ?

hugon
@Nickname

najwyższa technologia. kotły zwane garami to szczyt zaawansowanej myśli technicznej. Praca spokojna relaksujaca. Mistrzowie to swietni fachowcy, a kierownik to w ogóle najlepszy jakiego miałem. A potem się obudziłem :)

Czy w Winkelmann panuje luźna atmosfera?

Stiven

Tak. Wszyscy jesteśmy braćmi , uśmiechamy się dużo, przytulamy i ogólnie jest wesoło. Od czasu do czasu tylko pracujemy. Spawacze czasem do pracy w pidżamach przychodzą, spiją kawkę i wygrzewają się potem na piecach emalierskich do 15 tej. Ogólnie luz.im więcej wypoczywasz tym większa premia

DC To najlepszy fachowiec a dzialu wsparcia juz nie ma bo Powstal nowy dzial inzynierii

M

Najlepszy? To jak wygląda najgorszy. :))) Pracownik, jesteś z działu personelu?

@M

Przynajmniej się zna na robocie. Nie jak ten nowy od robienia fotek

Kierownik działu konstruktorów z Z1 nie zna się na żadnej z robot oprócz wkładania w uszy kierownictwa z Niemiec tego co chcą usłyszać. I tym wozem jedzie już 10 lat. Kompletny brak kompetencji.

Skutkiem pracy DC jest absurdalnie rozbudowany dział, przy tym że dziłalność działu jest w 80 proc zbędna. Ponad 10 lat opowiada bajki w obie strony. W taką pułapkę wprowadził swoje kierownictwo, że nie znają jak z tego się wydostać.

Bonifacy

jakby nie był potrzebny, to by go zwolnili, zna się na tym co robi i kropka

Charles

Ale Ty, człowieku, masz ból pośladków na tym punkcie... Zero konkretnych propozycji tylko lament...

@Charles

zobaczymy jak sie bedziesz smial jak niemcy zabiora wszystkie projekty do siebie sa zwolnienia w fabrykach w niemczech bmw audi przestawiaja produkcje na elektryki polska nie jest potrzebna jak chcesz wiedziec wiecej dopytaj sie szefow w aahlen ja pracuje w konkurencji waszej Flamco.NL robimy to samo co wy w tym samym sektorze od 01.01.20 pelno zamowien i bez wyzywania sie na pracownikach masz zrobic produkt z jakoscia a nie bubel aby tylko wyszlo z fabryki (usunięte przez administratora)pracownik podchodzacy do pracy z pasja trzy razy wydajny anizeli zastraszany normami !

@byly pracownik

nie każdy pracownik chce pracować wydajnie, ale coś w tym jest jeśli chodzi o kadrę specjalistyczną przynajmniej. Zatrudnisz lenia i nierozgarniętego, jako kierownika to musisz mieć 3 razy więcej ludzi żeby tematy obrobić.

Charles
@byly pracownik

Ale piszesz o automotive, a jedynka robi baniaki...

@Charles

Tak oczywiscie automotive teraz pracuje w firmie specjalizujacej sie w hydraulice i baniakach Flamco Aalberts Industries to jest konkurencja dla Winkelmana Strone odwiedz flamco.nl co do twojej informacji????

@byly pracownik

Jaka to konkurencja, te baniaki to jakieś takie nijakie z tego flamco. Winkelmann to półka wyżej. Ot co.

Kamil
@Bonifacy

On jest tak neutralny. Nic dobrego nie robi, złęgo też. Po co zwalniać. Na takie stanowisko dobrego profesionalistę nie zatrudniają.

Już skończyłem. Powodzenia

Bonifacy
@Kamil

To kto jest najlepszym kierownikiem na Z1 Twoim zdaniem ? Czy w ogóle był, czy jest taki, czy wszyscy są / byli BEEE ?

@Bonifac

przyjacielu drogi proces technologiczny u was na z1 jest przestarzaly jakość waszego produktu watpliwa tak samo z automotive przez rok po odejściu z legnicy pracowałem w fabryce matce w Aahlen ruznica diametralna ani gramu oleju na podłodze nie mowie o wymianie narzędzia w maszynie tym zajmuje się dzial narzędziowni w Polsce sam sobie radz jakies pytania wiesz ile zarabia zwykly pracownik metalurgiczny w fabryce w Niemczech w fabryce Aahlen - 24 euro minimalna stawka w sektorze metalurgii i o czym chcesz mowic przepasc totalna dodatki za dojazd do pracy itd. co miesiąc przynajmniej 2700 euro netto i bez wyjebanego kregoslupa już się naczytałem o wypadkach śmiertelnych w z1 nie zebym był przeciwko ale jak się zatrudnia byłych lub obecnych pracowników inspekcji pracy samo mowi za siebie !

Klasa
@Charles

Jaką chcesz propozycję. Osoba napisała opinie. Niech zarząd przeanalizuje i przedstawi swoje propozycje. Moim zdaniem jeżeli kierownik dostaje zadanie czy uwagi od innych kolegów i nie jest w stanie nic porządnego zaproponować ani odpowiedzialnie rozwiązać, to taka osoba jest zbędna. Jedynie co wykonuje, to dubluje czytnik na wejściu, kiedy pilnuje obecności podległych. Przecież już dawno projekt menedzerowie kontaktują bezpośrednio z inżynierami. A jeszcze są inżynierowie projektu. Jednak nie, wykonuje jedną czynność. Tłumaczy z/na niemiecki.

@byly pracownik

Tyle w tym prawdy co piszesz, jak to, że są, czy były wypadki śmiertelne. Taki kozak jesteś, że zrezygowałeś z pracy za 24 Eur/h? :)

@Bonifac

Na kontakt pojechalem kolego wykonujesz swoja prace i dowidzenia tak to jest jak sie na zachod nie jezdzi kapusciana glowa mam dwa paszporty kolego nic mnie nie trzyma w polsce tymbardziej iz moj kierownik byl po zawodowce jak mu raz doje......lem ze nie tak sie to robi to mi nagane wypisal tydzien pozniej reklamacja przyszla o to co ja sie klocilem 90 tys euro sortowanie na magazynie w niemczech kosztowalo stac winkelman na debilow!

@byly pracownik

O to fachowiec, poliglota i obieżyświat się trafił. Jakoś przy złej jakości i przestarzałym procesie na Z1 nie ma żadnych reklamacji, czy sortowań:) także ten tego, bywaj zdrów fachuro i zarób sobie na słownik poprawnej Polszczyzny

@Bonifac

Co ja napisalem wczesniej pracowalem na z4 automotive teraz pracuje w firmie o podobnym profilu jak z1 jako inzynier wsparcia do maszyn tloczacych i produkujacych elementy hydrauliki mam do czynienia na codzien z szefostwem winkelman aahlen wspolpacujemy tez w wielu elementach produkcji polska jest tylko skarbonka do robienia pieniedzy pozniej nie bedzie nic wyrazam sie jasno!

Krzyś
@byly pracownik

W (usunięte przez administratora) byłeś nie w Ahlen, po pierwsze nawet nie umiesz poprawnie nazwy miejscowości napisać, po drugie Z1 robi zupełnie inną niż w Ahlen produkcję. Nic nie ma ze sobą wspólnego. Jednym słowem bujaj sìę z tymi swoimi ściemami. Ps. Inżynier co mierzy olej w gramach:)

@Bonifac

Mało wiesz na temat reklamacji na Z 1 nie ma tygodnia aby ich nie było.

@pracownik

Wiem więcej niz ty:)

Z 1
@Bonifac

Przed chwilą pisałeś że nie ma żadnych reklamacji,teraz piszesz że o nich wiesz ,także nie jesteś wiarygodny.

@Z 1

Wiem, że jest znikoma ilość reklamacji. Bo na Z1 w jakości pracują fachowcy

Bonifac

AGH to nie uniwersytet. Sądząc ze stylu komunikacji, to AGH widziałeś na pocztówkach "pracodawco":)

Ignacjo
@Bonifac

Jeżeli rzeczywiście masz pojęcie o tym, co się dzieje na 1, to śmiem twierdzić, że się "przejęzyczyłeś" i chciałeś napisać bardziej coś w stylu "znamienna ilość reklamacji" albo "znaczna ilość reklamacji". Jeżeli jednak było to celowe a z drugiej strony na ironię bym nie stawiał - bo nie wyczuwam - to strzelam, że Twoja wypowiedź jest sponsorowana, albo najzwyczajniej jesteś trolem.

@Ignacjo

Na Z1 pracuje najlepszy jakościowiec na dolnym śląsku

@Piotr

A kto to taki>?

Nobi

No może powinien być :) na pewno byłby lepszy niż wcześniejszy i obecny. Wcześniejszy MF poleciał szybciutko :)

Hej, a jak atmosfera w dziale jakości Automotive? Widziałam że szukają ostatnio kilku osób, warto brać te stanowiska pod uwagę?

Dawid
@Kasia

Również zastanawia mnie, jak wygląda praca w dziale jakości? Polecacie pracę u nich?

takitakaja
@Dawid

Dużo nowych ofert pracy w dziale jakości wynika ze zmian które całkiem niedawno nastąpiły w tym dziale na szczeblu kierowniczym. Nikt nie chce pracować mając nad sobą osobę niedoświadczoną i bez specjalistycznej dla tego stanowiska wiedzy. Szczerze - odradzam. Na strefie jest dużo innych firm w których cenią pracownika i odnoszą się do niego z szacunkiem.

@takitakaja

Jestem z działu jakości i nie do końca się z Tobą zgodzę odnośnie obecnej sytuacji w dziale jakości. Zmiana na stanowisku kierowniczym moim zdaniem przyniosła dużo pozytywnych zmian w porównaniu do poprzedniej osoby, która w rzeczywistości nie miała pojęcia co robi. Ale jak to mówi przysłowie "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" . Ogólnie w dziale jest dużo zaniedbanych tematów , co cały czas rzutuje na obecną pracę zespołu . Ale z mojego punktu widze , że po tych zmianach tematy te są wyprodukowane na prostą

Tobi

Pisz sobie co chcesz :) wyprodukuj sobie tematy na prostą z punktu z którego widzisz

Yyy
@Kasia

Odkop tematy poruszane niżej, była tam pewnego czasu dyskusja Patrząc na odpowiedzi pod Twoim postem oraz dyskusje wcześniej odpowiedź nasuwa się sama

Nobi

Gorszej (usunięte przez administratora) nie czytałem, a jestem z działu jakości. Nie podszywają się pod kogoś. (usunięte przez administratora)

@Nobi

Też jestem z działu jakości więc się grubo mylisz . I moje doświadczenie z dwoma różnymi kierownikami pokazuje mi, że wcześniejszy w życiu nie miał styczności z działem jakości a obecny ma braki jak każdy kierownik w tej firmie ale wykazuje inicjatywę, żeby się coś poprawiło. Idź sączyć jad na kogoś innego

Nobi

Braki czy zero doświadczenie.incjatywe hehe dobre . I nie podszywają się pod innym nickiem bo to prymitywne. I chyba musiał cię dobrze poustawiać do pionu skoro tak piszesz :) albo jesteś z innego działu co jest już dnem podszywając się pod pracownika jakości.

Włodek
@Nobi

Spróbujemy się :) ja na szczęście jestem damom nie kawałkiem mięsa armatniego

@Kasia

Było ciężkie ale ok i się dobrze pracowało. Teraz brak kierownika z doświadczeniem. Słabo a jak pandemia się skończy to skończy się obecny kierownik bo sobie nie poradzi. Tyle w temacie.

Zastanawiające
@Agnes

Skąd tyle nienawiści w ludziach? Był czas bezkrólewia i każdy mógł startować na stanowisko kierownika jakości. I co? Gdzie wtedy byliście? To nie jest łatwa praca. Trzeba mieć ogromne kompetencje i siłę charakteru. Do tego lata doświadczenia. Zanim skrytykujecie, osiągnijcie tyle, co ci, których krytykujecie.

Misiek
@Zastanawiające

ale o co tyle krzyku :) nie poradzi sobie to sobie kierownika wymienią, wielkie halo.

@macIO
@Agnes

@Agnes Z doświadczeniem, nie doświadczeniem eskalacje i dym z klientami był, teraz nie ma. Ekipa stala i zespol się powieksza, co na razie nikt sam sie nie zwalnia wiec raczej ok, atmosfera lepsza, ale spina czasem jest jak wszędzie. Ja polecam

@@macIO

Proszę o doprecyzowanie wszystkich się tu wypowiadających o której części działu jakości piszą - laboratorium że specjalistami od pomiarów czy koło IE, bo czytając wszystkie wypowiedzi mam wrażenie, że każdy pisze o czymś innym ????

@@macIO

Piłeś coś czy brałeś ...? Śmieszne to co piszesz . Po 1 bez doświadczenia więc jak może rozwijać. rozwija po drugie con19 mniej wizyt itd po 3 nie zwalnia bo pracy mniej na rynku przeć cona19 więc piszesz kolejne bzdury. Ludzie zaciskają żeby bo muszą

MaclO
@Agnes

@Agnes odwiedź przed kolejna wypowiedzią swojego weterynarza i weź tabletki bo ta wypowiedz koło Polskiego to nawet nie przelatywała

@MaclO

polskiego pisze się z małej jak już. Doucz się bo widać,że (usunięte przez administratora) jesteś.

ZAKŁAD NUMER 3

Zamierzam aplikować na zakład nr 3. Jak z atmosfera? Zarobki? Kierownictwo?

Mark

Witam. Chcę zapytać o pracę na lakierni. Jak atmosfera? Czy wgl jest sens iść na rozmowę.

Mark

Zakład nr 2 powiedziano mi że to lakiernia.

Fatalne traktowanie człowieka już na etapie rozmowy rekrutacyjnej, więc jestem skłonna uwierzyć w każdą negatywną opinie na tym portalu. Już w trakcie rozmów rekrutacyjnych mają człowieka za nic, a na sam koniec totalny brak szacunku. Jak dla mnie takie firmy należy omijać z daleka, bo jeśli teraz są tacy, to co będzie po zatrudnieniu?

Robert
@Ania

Potwierdzam, sam proces rekrutacji nie pozostawia złudzeń... Sami nie wiedzą czego chcą, firma porażka. Omijajcie z daleka!!!

Waszczuk
@Ania

A z kim miałaś rekrutację

Zabcia ;)
@Waszczuk

z Żabcią z zakładu nr 1

Roman z Ciecierzyc
@Zabcia ;)

A która to Żabcia ?

Robson
@Ania

Winkelmann szuka raczej ludzi o niższym ilorazie IQ. No i koniecznie tanio musi być.

kasztan z grucy
@Robson

Widać to szczególnie w dziale doktorka i jego 2 kalafiorów z wiochy pod Legnicą.

Robson
@kasztan z grucy

Doktorek jest ok. Kalafiory nie wiem. Ale i tak nikt szmalcownika nie przebije

@Robson

A co to za szmalcownik? Co robi??

Fru go

O to chodzi że nic nie robi

Fan
@Fru go

Ja się nie zgadzam. Doktorek dużo robi. Codziennie spaceruje dookoła zakładów wyprowadzając swoje 2 pieski na spacer. A to wszystko w godzinach pracy ???? Wszyscy go uwielbiają, szczególnie ekipa z zakładu 1. To jest nasz bohater narodowy

Venom
@Fan

Szmalcownik siedzi za to w biurze ze swoim czopkiem i udaje że go nie ma

@Venom

lubisz go, co? tak często go wzywasz... Psychologia ma na to termin: syndrom sztokholmski.

Venom

No 1 raz to często dla kogoś kto umie liczyć do ilu?

Wojtek

Czyli mówicie ze organizacja siada ?

BARBITURAN
@Wojtek

tak

Log

Witam, Jaka atmosfera na logistyce na zakładzie 1 ? Warto tam pracować? Slyszalem że kobieta jest tam kierownikiem. Chętnie dowiem się jak jest u was na magazynie :)

toki
@Log

Logistyka i magazyn to porażka. Ci co tam pracują to ludzie do wszystkiego. Jest paru wiśniaków którzy chcieliby pracować na okrągło, normalny człowiek nie ma tam co szukać. A najważniejsze to są porządki. Ta kobieta co jest kierownikiem to ..... Nie będę się denerwował. Szukaj człowieku pracy, ale jak najdalej od tej chorej firmy.

BinLaden
@toki

:) gdyby nie ona to nikt na zakładzie nie wiedziałby co ma robić

Zyczliwa

Najgorsza firma w jakiej pracowałam, nigdy Nie były dotrzymywane umowy, kierownictwo na najniższym poziomie. Dramat po prostu dramat . Odradzam kazdemu

Zadowolony z zakładu NR 1

Jestem bardzo mile zaskoczony pracą w Winkelmannie na zakładzie NR 1. Podwyżki płac w marcu i październiku!!! A na święta jeszcze BONUS ŚWIĄTECZNY !!!!! 600ZŁ, ale to nie koniec bo w styczniu Winkelmann płaci ROCZNY DODATEK STAŻOWY!!!! I znowu wpadnie kasa. Praca jest fajna mistrz wporzo . Chłopaki już mówią o podwyżce na wiosnę !!! I co wy na to ??? No i ta stołówka obiad z dwóch dań z kompotem za 9 zł. A po okresie próbnym podwyżka prawie 2 zł/godzinę. Zapraszam Kolegów i Koleżanki !!!

Nie zaskoczony
@Zadowolony z zakładu NR 1

Zawsze mi się chce wymiotować i ogarnia mnie PUSTY śmiech, gdy ktoś robi na polecenie szefa (lub mu wchodzi w d..) autoreklamę firmy podszywając się pod kogoś kim nie jest... Twoja riposta i odpowiedź mnie nie interesuje, szczególnie, ze będzie układana i pisana przez kilka osób z ramienia szefa firmy...

Monia
@Zadowolony z zakładu NR 1

Ale autoreklama, aż wstyd . Firma jest słaba.

@Monia

Autoreklama może i jest, ale 6 stów dostałem przelewem. W poprzedniej firmie jak dali 150 zł w bonach to był maks a i tak nie dostawaliśmy tego co roku. kasa na święta i prezenty się przyda

@Andrzej

Tak 600zł a 20lat temu było 500 zł

@Gość

Nie wiem ile było 20 lat temu, ale teraz w porównaniu do innych firm jest dobrze. Uwierz pod tym względem nie można narzekać

Rysiu
@Zadowolony z zakładu NR 1

Te bajki możesz wciskać upośledzonym:)

Miglanc
@Rysiu

Najlepszy jest ten jehowy co biega po z1 i zdjecia robi i filmiki. To chyba jedyne co umie sądząc po wyrazie jego twarzy:)

wiki
@Zadowolony z zakładu NR 1

Głupi jesteś jak but. Widać typowy wyznawca pislandu. Bo dają bony,bo dają to,bo dają tamto.Chyba to twoja pierwsza praca wieśniaku. Niedługo przejrzysz na oczy.

Jadwiga
@Zadowolony z zakładu NR 1

a ja jeszcze dostałam na święto rewolucji komunistycznej kolorowy telewizor RUBIN i opony do FIATA126P.

Zostaw merytoryczną opinię o Winkelmann - Legnica

• Jak się pracuje w Winkelmann?

Zobacz opinie na temat firmy Winkelmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winkelmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Winkelmann?

Kandydaci do pracy w Winkelmann napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Winkelmann