Opinie o Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o.
pracodawca

Maks napisz proszę co jest kłamstwem, bo piszesz, że wszystko. Czy możesz opisać swój problem? Mamy ustalone procedury na przejęcia pracowników tymczasowych, które funkcjonują od lat. W tym roku przejęliśmy 65 pracowników tymczasowych i następnych 6 planujemy przejąć jeszcze w tym miesiącu. Co dokładnie jest dla Ciebie kłamstwem?

Byku

Jaką macie opinię na temat byleg pracownika Jacka z działu utrzymania ruchu

krzysiek

witam wszystkich co to znowu wyszła za afera kogo z biura zwolnili znowu jakis przekręt -tam to połowa ludzi to robi przekręty pamiętacie afere z kiero,magazynu ale jakoś sie utrzymał ale dalej robi swoje,,dorobić się mozna powstawiali kamery ,wzmocnili siły ochrony ale z biur to tez niech osoby sprawdzają tak apropo,,

asdf

firma niegodna polecenia wszystkie negatywy sa usuwane kadra niedoświadczona brak słów

Metalik

Pracuję w firmie i nie muszę się obawiać nikogo ponieważ jestem człowiekiem pracowitym i sumiennym. Skoro niektórym przeszkadza, że mówi się o nich źle to trzeba wziąć się do pracy i będzie wszystko ok!!

Metalik

Viessmann to fajna firma i dobry pracodawca. Jeszcze nie tak dawno można było marzyć o pracy w firmie, prawda?

Marek

Niektórzy lubią wrzucić takie krótkie zdanko i uważają , że to jest uczciwe. Oskarżać firmę zawsze można ale czy nie łatwiej zmienić ją ? Nową pracę ktoś znajdzie, po co oczerniać? Co wam to daje? A może konkurencja czuwa, żeby popsuć firmie markę!!

MAKS

to wszystko to kłamstwo FIRMA NIEGODNA POLECENIA

Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Wielu dzisiejszych pracowników zatrudnionych na umowy o pracę rozpoczynało jako pracownicy tymczasowi. Jak przebiega proces przejęć pracowników tymczasowych? W sytuacji przyjęć pracownicy tymczasowi o stażu powyżej 3 miesięcy podlegają ocenie przez bezpośredniego przełożonego, który ocenia w skali punktowej takie kryteria jak: jakość pracy, szybkość uczenia się, elastyczność pracownika, współpracę w zespole. Ponadto trzy osoby współpracujące dokonują oceny opisowej pracownika tymczasowego: czym się wyróżnia, jakie są jego mocne strony i słabe strony, dlaczego powinien zostać zatrudniony i co zyska zespół po jego zatrudnieniu? Dzięki temu, że członkowie zespołu dokonują oceny, współuczestniczą w wyborze przyszłych współpracowników. W bieżącym roku dzięki stałym wzrostom produkcji przejęliśmy już 65 pracowników tymczasowych na umowy o pracę. Masz pytania dotyczące zatrudnienia w firmie Viessmann Technika Grzewcza , chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Maja

Dziękuję za odniesienie się do mojego pytania @pomyślcie trochę, piszesz, że nie ma stałych umów, ale teraz są oferty pracy, np. na montaż i tam z kolei jest napisane, że umowa o pracę jest zagwarantowana wraz z pakietem socjalnym. Więc o co chodzi? Coś się zmieniło ostatnio w polityce Viessmanna?

pomyslcie troche

praca jak kazda inna nie jest ogolnie ciezko alee ..........jesli Viessmann nie zacznie zatrudniac polakow na umowe to niedługo Ukraina i Chinczycy beda tam robic po pol roku i do domu .. oplaca wam sie to ? to dajcie polakowi umowe a on bedzie pracowal na nas ,pzdr

Maja

@Hydraulik a Ty jak ocenisz prace w Viessmann Technika Grzewcza? Na forum każda opinia (w tym rownież twoja) jest bardzo ważna. Wnosi dodatkowa wartość na forum i pomaga podejmować decyzje zawodowe.

Hydraulik

Tak sobie myślę, że niektóre osoby uparcie twierdzące, że negatywne opinie są usuwane to ktoś ich do tego inspiruje? Może konkurencja? Ciekawy wątek

Maja

@adam na forum goworka nie ma możliwości usuwania wpisów, które spełniają warunki regulaminu a w negatywny sposób odnoszą się do firmy. W wypadku kiedy takowe naruszają wymieniony regulamin, wtedy serwis ma takie prawo. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem dostępnym tutaj: www.gowork.pl/regulamin.

Hudraulik

Czyżby wakacje wymiotły wszystkich z tego forum, a może na tyle jest dobra sytuacja w firmie, że nie chce się nikomu siedzieć i pisać? Firma nie ma nawet nowych ofert pracy, to też daje do myślenia, że ludzie pracują i nic się nie zwalnia. Viessmann ma wysoką pozycję w branży!

Pracownica
@Hudraulik 09.08.2017 22:21

A co drugi dzień przyjmują firmy zewnętrzne na umowę tymczasowa (większość to ukrainki) a pani szkoląca nowego pracownika pyta czy na drugi dzień pracownica przyjdzie wg do pracy...no faktyczne ma wysoka pozycje ;-)

Beatryche
@Hudraulik 09.08.2017 22:21

Praca w Viessmannie to wielka renoma, prestiż i wyróżnienie. Można liczyć na awans a i podyżki co roku cię nie ominą. Masz też z góry ustaloną ściężkę rozwoju zawodowego i fachową spersonalizowaną opieką działu HR oraz wsparcie kadry doświadczonych menagerów. Swoją wiedzę można podwyższać systematycznymi projektami szkoleniowymi a czas miło spędzisz na dofinasowanych formach rekreacji i sportu. Warto też dodać o sowitym najlepszym na strefie wynagrodzeniu.

Mangan

Sądzę, że osoby które miały chęć na pracę w firmie i niedostały się teraz muszą w jakiś sposób odreagować. Firma ma swoją pozycję na rynku i tyle można napisać. Tu jest pewność jutra a to bardzo dużo.

Pracuś

Wszędzie firmy potrzebują fachowców to nie znaczy, ze biorą każdego. Złośliwe uwagi wobec firmy wynikają jak sądzę z problemów.

Janusz

Niektórzy bardzo lubią sobie żartować. Viessmann prawie nie ma ofert pracy a wy piszecie, że przyjmują każdego z ulicy. Firma ma swoją markę i taki hejt nie popsuje jej opinii. Zastanawiam się czy to jest sponsorowane?

Amator

Interesuje mnie firma i mam zamiar aplikować ale nie ma ofert dla mnie. Przeczytałem opinie i mam pytanie do piszących pracowników. Jeśli jest tak źle to dlaczego nie ma wolnych etatów? Może tak piszecie żeby odstraszyć chętnych?

zadowolony

Moja ukochana firma. Najpierw obsługiwali mnie a teraz tu pracuję i jestem bardzo zadowolony. Praca w firmie miała być na krótko a trwa już parę lat. Zdążyłem sie nauczyć wielu rzeczy, mam świetnych współpracowników, no naprawdę tylko polecać innym to miejsce.

Narek

Nie rozumiem dlaczego niektórzy tak bardzo oskarżają firmę, dobrą firmę!

W takiej firmie jak Viessmann to młodzi ludzie mogą się jeszcze dużo nauczyć. Dla mnie pracownika z dużym stażem jest super .

szyszy

Ile płacą na start operatorowi maszyn w brutto? Ile za nadgodziny?

Metalik

Viessmann ma swoją pozycję na rynku i mnie to cieszy!

robol

Byłem na rozmowie aplikując na stanowisko lutowacz.... Na rozmowie selekcja jakby chcieli magistra na to stanowisko a sami od siebie nie wiele oferują. Trzeba gibać na umowie agencyjnej i w zasadzie nie wiadomo kiedy by miało nastąpić przejście na umowę bezpośrednio przez firmę ( i czy w ogóle nastąpi ). Wypłatka nie powala bo nie ma nawet " 2 " z przodu i jeszcze masa wymagań a pracowników na to stanowisko brakuje cały czas od bardzo dawna. Na szczęście znalazłem pracę na strefie bezpośrednio przez firmę i na start jest " 2 " z przodu plus premie, socjale, 13 wypłata itd. i mam wywalone w fochy wismana. Niech sobie przyjmują ukraińskich inżynierów jak takie wymagania mają za w zasadzie mało płatną pracę bez możliwości awansu i normalnej umowy.

Metalik

Zastanawiam się dlaczego osoby piszące pozytywne komentarze są tak atakowani. Czy ktoś im chce zabronić wypowiedzi?. Niektórzy są dobrymi pracownikami, sumiennymi a firma to docenia i odpowiednio wynagradza. Może są na rynku pracy firmy, które będą płacić za nic.?

kaśka

Witam jaka panuje atmosfera w odziale w piasecznie czy ktoś udzieli mi informacji

Maja

@ASKA na jakim dziale tak właśnie wygląda praca? Taka informacja może być cenna dla osób szukających informacji o Viessmann Technika Grzewcza jako pracodawcy. Wspominasz o tym, że socjal "nie jest za bogaty". Co obecnie się w nim zawiera?

Maja

@MONIKA zachęcam do zapoznania się z informacjami, jakie udostępnia firma. Zależy mi na poznaniu tego jak pracuje się w Viessmann Technika Grzewcza między innymi dzięki Waszym opiniom, ale jeśli przy okazji mogę pomóc komuś, kto szuka dodatkowych informacji, to chętnie to zrobię. Ty również masz możliwość do zostawienia merytorycznej opinii, która pokaże jak wygląda praca w firmie. Będziemy bardzo wdzięczni za takie rozbudowane komentarze. Zauważ też, że w zależności od działu w jakim się pracuje, czy oczekiwań osoby, które pracują w jednej firmie mogą mieć zupełnie inną opinię na jej temat. @Meta mógłbyś powiedzieć cos więcej na temat pracy w firmie? W jakim dziale firmy pracujesz? Chętnie dowiemy się więcej o jego działaniu.

Wiola
@ASKA 19.05.2017 12:02
moja osobista opinia i kolezanek firma niegodna polecenia ,normy pracy pozawyzane ,praca od dzwonka do dzwonka nonstop,kadra ni...

Jaki byś chciała socjal ,którego nie ma w Viessmannie i jaka płaca będzie dla ciebie ok tzn. nie marna ?

Graszka
@Maja 15.05.2017 09:25

ja też pracuję i to jest moja osobista opinia i koleżanek, nie ruzumiemy tych co tak cały czasz narzekają i piszą tutaj ogólnikami jak jest im źle, może super nie jest ale żle też nie, jak się komuś nie podoba to można zmienić pracę bo ofert jest dużo w strefie ale płace czy socjal podobny,

Meta

Pracuję dla Viessmann-a i nie rozumiem dlaczego tak negatywnie niektórzy się wypowiadają? Może mieli jakieś problemy ale to jeszcze nie znaczy, że firma jest kiepska. Ja jestem zadowolony i mogę pochwalić ich.

Maja

@Metalikw zakładce praca możesz znaleźć informacje na temat tego na jaki adres mailowy, czy też korespondencyjny można przesłać swoje CV. Zachęcam do zapoznania się z jej treścią: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,80008,0,0,praca Znajdziesz tam również informacje o benefitach jakie firma oferuje pracownikom.

Metalik

Widzę, że Viessmann Technika Grzewcza nie ma o w chwili obecnej nowych ofert. A może ktoś słyszał i mógłby wpisać na forum? To jest fajna firma dlatego szukam tu pracy. Znajomy pracuje i bardzo sobie chwali. Nie rozumiem niektórych negatywnych wpisów.

Justyna

Zastanawiam się dlaczego tak bardzo narzekacie na firmę? Może trzeba zająć się swoją pracą i nie zwracać uwagi na pewne tematy. Dla mnie firma jest fajna i już tak pracuję.

Gregor

Widziałem w ostatniej ofercie Viessmann-a pracę dla operatora maszyn. Czy mógłby ktoś dodać kilka informacji w tym temacie? Jakie wymagania na starcie stawia firma? Jak sie w firmie pracuje? Na jakie zarobki, myślę o średnich można liczyć? Może coś jeszcze?

anka

jak to mówia jak nie dorobisz to niezarobisz a ta firma jest super do takich fantów

Bodzio

Po lekturze wpisów można powiedzieć jedno, osoby stroniące od uczciwej pracy wypisują dyrdymały na forum. Zmiana pracy na lżejszą! Ale tak nie budujesz przyszłości!

Natalia

Super firma ciągle się rozwija. Ostatnio byli na targach „W nowe stulecie” - Viessmann na Targach ISH Energy 2017 w marcu we Frankfurcie, to impreza dla wiodących producentów wyposażenia technicznego budynków, klimatyzacji i energii odnawialnych. Czy ktoś wiedział?

robol

Jak jest aktualnie w viessmann na lutowaniu? Można przejść z agencji na normalną umowę? Proszę i z góry dzięki za obiektywne odpowiedzi.

Maja

@Nkju008 piszesz, że atmosfera w pracy jest super. To ważne, by praca odbywała się w przyjaznej atmosferze. Mógłbyś opowiedzieć coś więcej na ten temat?

Martusia

Każdy pracownik chciałby aby firma pracowała tak jak on chce. Trzeba zmienić myślenie. Jak sie pracuje w tak znanej firmie to już jest super

Megaloman

Praca w tak znanej firmie to już jest prestiż. Można tu się rozwijać i do tego dobrze zarabiać. Ta firma lubi ludzi myślących z ambicjami i chcących pracować!

Nkju008

Dużo się dzieje, ciągłe zmiany, firma dla ludzi lubiących wyzwania. Trudno się dostać, ale atmosfera w pracy jest super, tylko dla tych którym się chce:)

gość007

Nic dziwnego że na kablach jest coraz więcej osób z ua skoro pracownik tymczasowy (bo inaczej nie chcą) z Polski z miesiąca na miesiąc nie ma pewności czy przedłużą umowę a osoba z ua ma kontrakt na pół roku i nie musi się starać (szybkość czy jakość produkcji) bo swoje przepracuje i dowidzenia. Trzymanie osób przez agencje nie wiadomo jak długo zniechęca i nie ma co się dziwić że stale ludzie rezygnują. A co do atmosfery na km (jak pisała przedmówczyni) to faktycznie szpicle.

Mentor

Viessmann sobie poradzi bo to potęga ale nieudacznicy wszędzie będą mieli kłopot ponieważ im się nie chce pracować!

Jolaśka

Praca nie najgorsza,zarobki tez,ale wiekszosc to podpierdalacze zwlaszcza z KM,na nich trzeba uwazac

Koleżanka

Już niejednokrotnie przekonałam się, że ilu ludzi tyle zdań. Viessmann to światowa marka , wysokie standardy i praca tu daje satysfakcję poza finansową. Ludzie pracujący w tej firmie powinni stwarzać dobrą atmosferę do pracy.

xyz

Taka marka, która ma głęboko w poważaniu swoich pracowników, którzy na tą firmę pracują. Przykład idzie z samej góry, która to nie szanuje w ogóle ludzi.

korotor

korotor@interia.pl

korotor

Chcesz pogadac to napisz maila albo wyslij mailem nr telefonu. Nie chcesz i wolisz sie ukrywac za anonimowymi komentarzami twoja sprawa.

Zostaw opinię o Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o.