Viessmann Climate Solutions Legnica

Opinie o Viessmann Climate Solutions Legnica

Magazynier

Macie świadomość że Góra czyta te nasze wpisy i tylko się śmieją? To nic nie daje ludzie. Zróbmy jakiś strajk , niech usłyszą o tym lokalne media , niech firma poniesie konsekwencje traktowania ludzi jak (usunięte przez administratora) ktore się codziennie wyrzuca

Maro

Niedługo zwolnią wszystkich i zostanie tylko kadra zarządzającą i biura. Będą zarządzać sobą nawzajem takiego cyrku jeszcze tu nie było

W obronie Jarka

Nie wiem o co wam chodzi, Jarek jest super szefem wymagającym ale super, robi dobrze a nie tak jak wy tylko związki zawodowe bo robić się nie chce, związki partnerskie sobie zróbcie to może wam wyjdzie lepiej i do roboty pracować uczciwie a nie tylko się czepić i czepić jak rzep psiego ogona, pracować się nie chce to żale na portalu piszecie do vosu czy innej ch0jni idzie robić raz dwa z podkulonym ogonem wrócicie

szybkieBILL

Większość się zmienia po otrzymaniu awansu i szansy. Chchca pokazać że są potrzebni i zmienia świat. W wiesmanie za wiele nie zmienia. Będą gorzej traktować ludzi ale czując że robią dobrze w myśl wyższej idei.

Itakdalsj

Pracowałam z nią (usunięte przez administratora) czasu, kiedys inni nam zazdrościli zrozumienia bo przecież to pani z produkcji wiedziała co i jak. Bardzo miła i pomocna. Pani zwraca uwagę jak ktoś ma kawe z automatu nie na przerwie a sama robi to samo, jeśli zaczynamy prace o 14 to chyba o 16:30 nie ma pani przerwy by iść do automatu? Niestety Jarosław każdego zmieni.

Podwyżka powinna być dla wszystkich jednakowa. Wszystkich tak samo dotyka inflacja i nikogo mniej ani więcej. Takie ocenianie jest bardzo niesprawiedliwe. Jeden się bardziej naje a inny będzie chodził głodny .

mąrala

Zmniejszając wartość podwyżki oszczędzają. Zwalniając ludzi- nie przedluzajac im imowy od grudnia też oszczędzają. Nie dając pełnej premii trzeba oszczędzają.

Przebieg rekrutacji byłby dobry, Gdyni nie fakt że rekrutowany byłem przez 3 panie azda z osobna. Mam wrażenie że żadna nie wiedziała o czym rozmawiała poprzednia. Nie byłem nigdy na rekrutacji w firmie o tak rozbudowany działem zatrudnień, ale to wprowadza w przypadku Viessmann a tylko bałagan (zdaje sobie sprawę że szukają wielu ludzi, ale to nie tlumaczy)

Głównie motywacyjne, mało kierunkowych, odnośnie stanowiska, przyszły niedoszły szef, pytany o organizację zespołu, skład, obowiązki, nic nie wie, wczoraj dowiedziałem się że... nie może powiedzieć... Albo faktycznie nie wie jak to będzie wyglądać jak się rozkreą, albo nie chce przerazić obowiązkami jakie nadejdą. Tylko jeżeli okaże się że pracy jest za wiele do zarobków, to w moim przypadku z moimi kwalifikacjami i stażem, roboty jest full, więc 4 tygodnie i mnie w viessmanie nie będzie.

Povv

Tak się zastanawiam jak się w tym na tym może jeszcze upaść sprzątanie stołówki, sprzątanie Palarni, szwendanie się i nie majac swojego swojego biurka. Ja rozumiem że kasa większa ale czy to wszystko się opłaca? (usunięte przez administratora)

@Povv

Cały budynek nie jest dostosowany do produkcji. Czas się zatrzymał, za mało miejsca. Szatnie w kontenerach gdzie kapie woda, na stołówce podczas przerwy prowadzone są spotkania, nie ma gdzie zaparkowac, łącznik między stara i nowa hala jest wyłożony kostka. W łączniku leję się Woda podczas opadów. Bramy na magazynach psują się i nie domykają. Porażka jakąś.

PKT

@Pracodawca Dlaczego WY , jako pracodawca , nie potraficie w normalnych warunkach , stworzyć dobrej , przyjaznej atmosfery pracy ? Czy to jest tak trudne i nie do osiągnięcia , bez zbędnych restrykcji i eskalacji złych emocji ?? @Pracodawco obudź się , pracownicy stracili do Was zaufanie ! W tak złej atmosferze pracy , wszyscy na tym tracimy !

Anka
@PKT

Dlaczego połowa Sziftow może być normalna a połowa uważa się za Bogów i nie szanują ludzi i ich pracy. Można wykonywać swoje obowiązki i być przy tym normalnym a nie szukać kto bardziej zdepta ludzi. My przychodzimy do pracy zarobić i wykonać swoją pracę a czujemy się jak w więzieniu. VRS

Nocny kochanek
@PKT

Nie wiem ile pracujesz w firmie, ale wyobraz sobie, ze jak mielismy dyrektora Tomasza to wlasnie tak bylo. Przyjazna,rodzinna atmosfera i przede wszystkim stabilizacja w zatrudnieniu. Wraz z podkopami pod dyrektorem i bezczelnym zwolnieniu go firma zaczela powoli upadać. Dzisiaj już sięga dna. Kiedys byl jeden kierownik na zmianie i dawal rade, nie bylo zadnych szeryftów ani specjalistów do spraw niepotrzebnych. Stasiu bhpowiec sie nieraz czepial glupot ale dawal rade w pojedynkę. Teraz nadeszła era fotografów. Jak cos zrobisz źle to muszą już wszyscy wiedzieć i zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia.(usunięte przez administratora). Wyścig korposzczurów ktory wymyśli bardziej idiotyczny pomysł. Odradzam wszysykim już prace w tej firmie. Jak sie ktos pyta o pracę to mówię mu, żeby szanował swoje zdrowie i omijał łukiem nasz zakład.

Bolo
@Nocny kochanek

To prawda kiedyś to był zakład do którego chciało się iść. Każdy się starał żeby bubli nie było i pilnowali tego. Jeden kierownik i wystarczająco było. Teraz nabrali leszczy co pojęcia nie mają o produkcji. Już niedługo będzie więcej nierobów niż pracowników na produkcji. A już wogule atmosfera zaczęła się psuć gdy najechali nas amerykanie ze wschodu. Bubel gonił bubel ale uwagi nie można zwrócić bo urażone i na skargę. Starych pracowników to garstka została. W ciemnych barwach widzę przyszłość tej firmy.

Wigilia

Jeżeli pracodawca planuje zrobić wigilię jak w tamtym roku to szczerze niech sobie daruje. Atmosfera jest niezdrowa i nieszczere życzenia jej nie polepszą. A pół godziny to człowiek zdąży w biegu zjeść dwa pierogi i kawałek ciasta. Lepsza by była mała paczka na święta bo przy tych zarobkach 3500 zł to u większości święta będą skromne .

Epikur z Samos
@Wigilia

W firmie jest atmosfera jak w życiu prywatnym... Najgorzej gdy się za bardzo wierzy w prawidłowość swego postępowania,boi się przyznać do błędu, i za wszelką cenę chce się pokazać otoczeniu swoje "pseudo ego". Podaje przykład,Kierowniczka mówiąc potocznie (usunięte przez administratora), gdy została na tym przyłapana, że knuje z innym "kontrahentem", zrzuciła winę na oddanego współpracownika. Tym samym zabrała mu szansę Na dalszy rozwój, skreśliła te osobę, bez możliwości obrony... Mimo, świadomości, że postąpiła źle,knujac,napalajac się na obietnice, myśląc że złapała byka za rogi. zniszczyla komuś życie,oszukana osoba podejmuje próby wyjaśnienia sprawy. kończą się fiaskiem, a oszukany nie dostaje możliwości obrony... Tylko, że kierowniczka nie pomyślała, że osoba której podkłada (usunięte przez administratora), była obok niej wiele lat,i ma materiały, które ujawnione, spowodują że oboje będą... skończeni...Wacha się czy to zrobić, ale niesprawiedliwe potraktowana,nie będzie mieć skrupułów... Niech każda osoba pamięta, jeśli traktujemy kogoś jak zabawkę, a po znalezieniu nowej opcji wyrzuca się ją do śmieci mówiąc, że nie robiła tego i tamtego, to ..bardzo szybko wraca karma. Jesli ktoś gardzi innymi,ich pomyslami, punktem widzenia, nie docenienia dotychczasowej współpracy, Niech się nie zdziwi, jak zostanie potraktowana dużo gorzej i poczuje to samo... Kto winii kogoś za na nie wykonanie polecenia, nie widząc, że zostało już dawno zrobione, tylko trzeba rozejrzeć się dookoła, ale jeśli w tym czasie planuje się inne rzeczy, nie zauważa się wtedy tego , i wtedy zrzuca winę na kogoś kto się tego nie spodziewa.

Związek

Widać firma sama sobie nadepnęła na odcisk, kontrole PiP ? Może nie wszystko było tak jak ma być? Zgodnie z przepisami i tym się powinna zając? Nagle biurka, stoliki nie maja prawa bycia na produkcji. Sami wdepnęli w guuuwno, mam nadzieje ze częściej będzie wpadać pip na kontrole za to jak traktują ludzi

Nikt

Ja jestem w związkach i nikt mnie nie tępi. Fakt firma z tego co wiem nie chce współpracować ale mnie osobiście i ludzi z otoczenia którzy też są nikt nie tępi. Napisz proszę na jakim obszarze takie praktyki bo na to są też paragrafy i nie można pozwalać na takie zachowania.

zlotypan

Zarobki teraz są takie jak wszędzie. Nie ma już nadgodziny płatnych- wszystko do odbioru Jak nie stracisz punktów do premii to da się przeżyć.

Basia
@zlotypan

A to zależy na jakim dziale pracujesz bo na kablach z wypłatą 3000-3500 to ciężko przeżyć ????

Nn

Kolejni ludzie zostali zwolnieni z firmy a to jeszcze nie koniec. Mam nadzieję że karma do was wróci za to że zwalnianie ludzi na koniec roku i ciężko nam będzie znaleźć pracę. Nigdy do was nie wrócę.

niczyjser

Ten zakład to jakaś kompletna porażka. Na rekrutacji obiecują złote góry i słodkie życie. Po przyjściu tutaj już w drugim tygodniu pracy okazuje się że to ściema. Dobre czasy tego zakładu minely- 15 lat temu. Tutaj czas mentalnie się zatrzymał. Brak chęci wprowadzania zmian. Ludzie siedzą tutaj przez zasiedzenie. Starych pracowników żeby nie wywalić dali im awanse. Sziftowie obrosli w piórka. Ręce w kieszeń i na kawę na ploteczki. Masz problem? Idź do kierownika który pracuje parę miesięcy i nikt jemu nie przekazał jak radzić sobie z problemami. Nowy proces wchodzi? Naucz się go sam, bo dostaniesz tylko parę obrazków które nie rozumie nawet ich autor. Szczerze nie polecam tego syfu i nieporządku. Jak masz inna prace to idź gdzieś gdzie nie wypalisz się po miesiącu. Chyba że jesteś nierobem- będziesz mógł się schować w kiblu na parę godzin. Nikt tutaj Ciebie nie znajdzie. Przyjmują ludzi, biją rekody na produkcji, a tydzień później zwalniają 1/3 pracowników i nadgodziny do odbioru. (usunięte przez administratora)

Pompy

Szykują kolejne zwolnienia pracowników. Ktoś tu jeszcze zostanie i się załapie na premie swiateczna ?

Povv

Może niech kierowniczka (usunięte przez administratora)zainteresuje się sobą i swoim przydupasem z CHP a nie wszystkimi naokoło robiąc zamęt wśród pracowników. Już raz porządnie namieszałaś i ludzie przez ciebie stracili pracę

Alarm

A jak to możliwe że przy alarmie przeciwpożarowym pani Szift Agnieszka wychodzi sobie ubrana w golf i sweter a ludzie w koszulkach marzną na dworze . I dlaczego nikt nie sprawdził obecności ? Przy prawdziwym pożarze ciekawe ile osób by zginęło i nikt by się nimi nie przejmował

Julia
@Alarm

A tak wgl to może góra się zainteresuje w końcu co ta Pani Szift wyprawia na produkcji i jak traktuje ludzi. Czy tacy ludzie powinni zajmować kierownicze stanowiska? Jakby był jednak wzrost produkcji i mieli by przyjmować nowych pracowników to przecież nikt normalny nie wytrzyma w takiej atmosferze nawet miesiąca.

Ww

Ona niby skończyła studia i zarządza ludzmi tak? To kto mi wytłumaczy dlaczego najpierw był próbny alarm a dopiero potem z niego szkolenie i dziwienie się że ludzie niewiedzą jak się zachować??

Sprawiedliwość

Do Kokardki Jako Szift powinnaś być bardziej sprawiedliwa a nie tylko wysłuchałaś strony jednej kierowniczki z km H...j wie co ona ci gada i na kogo może dobrze liże ci ale tacy ludzie jak ty nie powinni być szefami

Hrr
@Sprawiedliwość

Ta pani shift potrafi tylko oceniać i gnoić ludzi, nic więcej. Zero podejścia do pracownika i do produkcji.

Łomżunia

Masz rację,ale skoro do takich ludzi jak Ty docierają rzeczy przedstawione,za pomocą wypowiedzi cytowanego przez Ciebie "Kalego".Prawda jest taka, że tak naprawdę nikt nikogo nie zna na tyle (może prawie nikt,bo przecież są w zakładzie tzw."bliższe" znajomości,stosunki międzyludzkie) Żeby móc go oceniać, krytykować.Kazdy wie tyle,ile usłyszy na jego temat od innych ludzi,a jak ktoś pisał, ludzie plują na siebie jadem, niektórzy niee tylko jadem ..W pracy nie ma kolegów i koleżanek, są tylko znajome twarze, czasem te znajome twarze, są znajomymi (usunięte przez administratora) Pogoń za pieniądzem,szczucie i psucie atmosfery, to wszystko na rękę szefostwu.Bo każdy szef wie, że jak ludzie się ze sobą zgraja, zyskają nad nimi przewagę mentalną...

Opowiecie coś o posadzie Technik Utrzymania Obiektu, bo mam brata, który szuka właśnie zajęcia, Ktoś coś? Może napiszecie, Czy jak oni tam wymagają braku przeciwwskazań do pracy na wysokości, to trzeba mieć na to papier od lekarza? Jakieś badania trzeba w związku z tym odbyć??

Haha

No teraz to Cię poniosło. Chyba że masz ciepłą posadkę na stanowisku kierowniczym to fakt możesz być zadowolony, nic nie robić za grubą kasę to nie można narzekać.

Ktoś

P&O a co będzie jak okaże się, że słusznie został zwolniony ? Wtedy przeprosicie tutaj na forum za to wszystko ? Druga sprawa prawie nikt na firmie nie przeżywa jego zwolnienia i tej akcji z solidarnością. Raczej każdego martwi co będzie od stycznia, co z nadgodzinami i dalej z pracą . Są ważniejsze rzeczy niż takie błahe sprawy jak sprawa Mariusza. Zobaczcie ile osób już tutaj nie pracuje w przeciągu kilku miesięcy i coś robi ta niby solidarność ? Nie bo mają to gdzieś - jak by chcieli coś pożytecznego zmienić to niech spróbują zmienić umowy śmieciowe dla pracowników. Ale wiemy jaki był by efekt. Solidarność to relikt PRLu każdy to wie , bo kto normlany zakłada związki w prywatnych firmach ? W Winkelmann, Brugmann, C+P, żabka, Carrefour, składy budowlane mrówka są ? Każdy wie że nie. Bo tutaj to nie ma sensu.

Uk
@Ktoś

I tu się mylisz bo większość firm na strefie ma związki a na pewno Winkelman. Oczywiście każdy się martwi o pracę ale i tak Ty nie masz na to wpływu. I właśnie przez takich(usunięte przez administratora)nic się nigdy nie zmianivw tym zakładzie. Nie wiem na jakim dziale pracujesz i na jakiej posadce ale na moim bardzo źle się dzieje, ludzie są nie szanowani i firma nic z tym nie robi.

RIP
@Uk

Po 1 związku działają miesiąc a ty mowisz o zwolnieniu z pracy paru osób w przeciągu paru miesięcy. Po 2 aby być ,chronionym’ trzeba być w związku Po 3 znów nie masz racji, takie sklepy jak biedronka, Winkelman, SpreadShirt, Volkswagen, Castorama maja związki zawodowe

Baryłka

Strefa?(usunięte przez administratora) pracy na które każdy dobrowolnie się godzi. Czytacie opinie, godzicie się na warunki po rozmowie a potem wylewacie swoje żale na forum. Po co? Miejcie. Odwagę i się zwolnijcie jak ja. Męczyć się dla śmiesznych 4500 zł z nadgodzinami co najmniej 2 sobotami w miesiącu? Sorry to nie te czasy. Praca ma być dla nas a nie my dla pracy. Teraz mam większe przychody nie pracując dla korpo.

Nie
@Baryłka

Nie zgadzam się z Twoja opinią. Wszyscy co teraz tam pracują, pracują 20,15,10,8 lat… kiedys było inaczej

Nick No name

Czyli jak widać nic nie zmieniło się " w firmie.".od kiedy jużt tam ni pracuje. że kierownictwo nie widzi bo w tym samym czasie , również posłuszeństwa swoich podwładnych... Więc skoro wszyscy tolerują takie zachowanie , To co niektórzy myślą że tak być widocznie, a potem cuda nie widy sie dzieją

Zostaw merytoryczną opinię o Viessmann Climate Solutions Legnica - Legnica

• Jak się pracuje w Viessmann Climate Solutions Legnica?

Zobacz opinie na temat firmy Viessmann Climate Solutions Legnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 343.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Viessmann Climate Solutions Legnica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 280, z czego 25 to opinie pozytywne, 154 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Viessmann Climate Solutions Legnica?

Kandydaci do pracy w Viessmann Climate Solutions Legnica napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Viessmann Climate Solutions Legnica