Viessmann Climate Solutions Legnica

Opinie o Viessmann Climate Solutions Legnica

Kolega

Jest młoda i atrakcyjna, to że się uśmiecha i "czaruje" do każdego to świadczy o jej miłym usposobieniu (coraz częściej brakuje tego w tej szarej rzeczywistości gdzie ludzie chodzą i patrzą z pod byka). Jeśli dla Ciebie to jest dziwne że ktoś jest miły no to polecam terapeutę.

prawda

Każdy kierownik bez KPTJ i ustawiacza, logistyka nic nie zrobi xD brawo geniuszu Hahaaha Po to jest współpraca. A ta na jej zmianie układa się ????????

Bolo

Do tego stopnia są w szoku że pracownicy założyli związki że posunęli się do zwolnienia dyscyplinarnego tymczasowego przewodniczącego a po drugie jak w formie dobrze się dzieje i uczciwie traktują pracowników to nikt nawet nie pomyśli o związkach a widocznie zaczęli traktować ludzi źle teraz to się liczy tylko kolesiostwo i nie ważne że głąb bez kompetencji ważne że koleś i trzeba dać mu stanowisko z pasją grubo ponad 10 tyś... masakra co się zaczyna działać w tej firmie

@przewodniczący
@Bolo

Wiesz za co dostał dyscyplinarkę?Pochwalił się ?Nie sądzę, żeby się pochwalił tym co zrobił.A wszystko tylko dlatego ,że nie awansował ciężko przełknąć porażkę. Po co założył zwiazki no raczej nie dla Was tylko dla siebie,dla swojej ochrony bo czuł już pismo nosem..Tak was zaślepił, że nic po za nim nie widzicie i nie słyszycie.

Co
@@przewodniczący

Oczywiście że wiemy za co był zwolniony . Za to co w tej firmie od lat miało miejsce i nawet BHP nie miało pojęcia jak w tej sytuacji postąpić. Szukali haka to znaleźli. Tylko jak to możliwe że pół zmiany Pani Szift tego nie zauważyła i obchód BHP również. Czyli powinno polecieć więcej osób a poleciała tylko jedna niewygodna dla zakładu.

Żal
@@przewodniczący

Tak wiemy za co został zwolniony. Tak wiemy że nie awansował, dlatego że w tej firmie od jakiegoś czasu jest kolesiostwo i Twoje doświadczenie zawodowe nie ma z tym nic wspólnego. I uważaj żebys nie był następny bo haka można znaleźć na każdego , tylko za Tobą nikt się nie wstawi bo trzeba być człowiekiem żeby zasłużyć na szacunek i wsparcie ludzi.

XYZ
@Bolo

To zwiazki mogą działać bez przewodniczącego który pracuje w danym zakładzie?

AntyBomba
@@przewodniczący

Oczywiście,ze wiemy za co dostał. Za absurdy,ktore towarzystwo wzajemnej adoracji z kabli wymyslilo. Ale powiem ci cos w sekrecie. Sąd nakazał powrót do pracy. Dlaczego utrudniacie pracę związków? Nie chcesz być w zwiazkach? Zrób krok w bok i przejdź obojętnie. Przecież to nie jest obowiazkowe wstąpić? Zwiazki i tak będą dbały o twoją d00pę bo taka rola związków,ze dbają o wszystkich pracowników. Tylko pozniej dwa razy się zastanów jak zwiazek cos wywalczy dla pracowników bo Ciebie też sie to będzie tyczyć. Nie rozumiem tego toku myślenia. Rób swoje, pracuj i daj pracować innym. Bez odbioru

Jk

Firma straciła już swoją renomę i nie odbuduje jej. Pracuje w firmie 15 lat i kiedyś nie można było narzekać ale to co się teraz dzieje, jak traktują ludzi to przykro się robi naprawdę.

Szok rozwiń temat, o co chodzi z przerwami? Naprawdę, żeby iść do toalety należy uzyskać zgodę przełożonego? A co jak go nie ma w pobliżu, nie może Cię ktoś zastąpić na moment?

Taj

Tak przerwy mają tylko pracownicy a funkcyjni jak np. KPTJ, ustawiacz, logistyk nie mają przerwy oprócz jednej głównej 20 min. I nie daj Boże pójdą po kawę albo chcieliby coś zjeść to po premii. Ciekawe w czym są gorsi od reszty pracowników? Ale Szift jak pójdzie zjeść obiad to nie ma problemu bo kto ma ją ukarać ? Tak o wyjście do toalety musisz pytać kierownika.

Ok

Tak niestety jest choć z tego co wiem nie u wszystkich kierowników. Ale np kierowniczka potrafi powiedzieć: nie wytrzymasz do przerwy. A my kobiety nieraz mamy taką sytuację że musimy wyjść już teraz. Jeden zakład a każdy kierownik inny i zależy czy trafisz na ludzkiego czy takiego który chce pokazać swoją wyższość.

Goxha

Takie rzeczy i inne dzieją się na zakładzie. Dlatego powstały związki i nie chodzi tu o Mariusza bo ludzie zapisali się bo źle się dzieje w firmie i chcieliby żeby było jak kiedyś. Byłoby więcej zapisanych ale kierownicy straszą zwolnieniami. Nikt nie chce się pochylić nad problemami na zakładzie.

@Jk
@Jk

A zwiazki mają jakieś info co do przestoju ? Dużo się o tym słyszy

Okk
@Taj

Przerwy są dla pracowników produkcyjnych dokładnie 3 , jak chodzi o totalete to się zgłasza że się wychodzi nikt Cie nie musi zastąpić ale zgłosić trzeba

Jak sytuacja w sprawie związków? Coś wszystko ucichło

Yy
@Anonim

Związki normalnie funkcjonują w zakładzie. Mariusz jest nadal przewodniczącym. Firma nadal robi pod górę ze wszystkim. Nie dali tablic bo nie mają miejsca, co jest oczywiście nie prawda i wszyscy to widzimy. Odwlekają, nie odpisują na pisma. Boją się tchórze.

Nn
@Anonim

Związki działają i będą działać. Tylko ludzie muszą przestać się bać. Tak wam dobrze w tym zakładzie? Przecież widzicie co się dzieje. Ale żeby to zmienić potrzeba ludzi którzy nie dadzą się zastraszyć . Jest nas już ponad setkę . W grupie siła.

Loki
@Anonim

Z tego co wiem to firma nie chce współpracować nawet nie dała się wypowiedzieć związkom a oni nie chcą gwiazdki z nieba chcą żeby ludzie byli szanowani i mogli godnie pracować .

Może
@Anonim

Hej a może by tak napisać do Amerykanów co się dzieje w firmie?Że ludzi nie szanują tylko jest polityka terroru i kto bardziej nam uprzykrzy życie tym bardziej będzie klepany po plecach. Góra już dawno ma nas gdzieś więc może trzeba szukać pomocy gdzie indziej?

Przebieg rekrutacji byłby dobry, Gdyni nie fakt że rekrutowany byłem przez 3 panie azda z osobna. Mam wrażenie że żadna nie wiedziała o czym rozmawiała poprzednia. Nie byłem nigdy na rekrutacji w firmie o tak rozbudowany działem zatrudnień, ale to wprowadza w przypadku Viessmann a tylko bałagan (zdaje sobie sprawę że szukają wielu ludzi, ale to nie tlumaczy)

Głównie motywacyjne, mało kierunkowych, odnośnie stanowiska, przyszły niedoszły szef, pytany o organizację zespołu, skład, obowiązki, nic nie wie, wczoraj dowiedziałem się że... nie może powiedzieć... Albo faktycznie nie wie jak to będzie wyglądać jak się rozkreą, albo nie chce przerazić obowiązkami jakie nadejdą. Tylko jeżeli okaże się że pracy jest za wiele do zarobków, to w moim przypadku z moimi kwalifikacjami i stażem, roboty jest full, więc 4 tygodnie i mnie w viessmanie nie będzie.

Yes

Tak to prawda, zajmuje się wszystkim tylko nie swoją pracą. Kierownictwo w tym zakładzie to w większości ludzie bez pojęcia o pracy i nie powinni kierować ludźmi. Przykre to.

Polska

Człowiek nastawia za was (usunięte przez administratora) żeby było wam lepiej a wy jak zwykle potraficie tylko narzekać. To co związki wywalczą jest dla wszystkich pracowników. Dlaczego górnicy maja zyski, świąteczne, zaliczkę zysków? Dlatego ze to wszystko wywalczył związek !

Proste czeczy

@Pracodawca Czasem czytam wasze ogłoszenia na „pracuj.pl” i „olx.pl” i dziwi mnie jedna rzecz, znak „zapraszamy pracowników z Ukrainy” jest tylko na stanowiska gdzie jest potrzebna tylko „rabska siła”. Naprawdę myślicie że w Ukrainie niema dobrych fachowców na stanowiska kierownika, koordynatora czy programista? Głupie to wygląda na samym początku już robicie różnice między ludźmi .

Dział Talent Acquisition
@Proste czeczy

Dzień dobry. Pracownicy wszystkich narodowości są u nas bardzo mile widziani. Przy doborze pracowników kierujemy się kwalifikacjami. Przyjrzymy się oznaczeniom na Pracuj.pl, tak, żeby odzwierciedlały nasze stanowisko. Dziękujemy za zwrócenie uwagi.

Jakarta
@Dział Talent Acquisition

Jakimi kryteriami kieruje sie firma zatrudniając osoby na wyzsze stanowiska? Kierownictwo czy kptj na kable? To są ludzie z ulicy wzięci,bez jakiejkolwiek wiedzy o produkcji na naszym zakładzie. Jak KPTJ wziety z ulicy ma dopuszczać do produkcji i oceniać jakość skoro nie ma zielonego pojęcia o tym? Czasami mi sie wydaje ze bierzecie tylko dlatego ,ze pracowali w automotive. Nie dajecie szans swoim pracownikom. Nie wspominając,ze na kierownika calej lini kabli daliście osobę najbardziej nieodpowiedzialną. Czlowiek ktory ma problem ze sobą nie może kierować ludźmi.(usunięte przez administratora) Brawo.

Bobr
@Dział Talent Acquisition

(usunięte przez administratora) istnieje na każdym dziale i na każdym kroku. Nikt tego nie zgłasza bo po pierwsze nic to nie daje, a po drugie każdy się boje za swoje stanowisko pracy. Wygląda na to że większość rządzących ma skoczoną maksymalnie szkołą średnią i stąd takie traktowanie prostych pracowników.

Zniesmaczona
@Dział Talent Acquisition

Dlaczego @Pracodawca nie odpowiada na pytania zadane na tym forum? Przecież dobrze wiemy że to czytacie. Wcześniej gdy jakaś Ukraina zadała pytanie o rekrutacji to od razu odpowiedź daliście. Na inne pytania nie umiecie odpowiedzieć czy co?

Up

W nie jednej firmie były związki i nic się nie zmieniło?Poza tym że każdy kto chce tam należeć musi płacić za to +-60 zł msc to w rok sie nazbiera trochę. Ja wolę dać to swojemu dziecku

NSZZ

Jest nam miło poinformować, że z dniem 29.08 został utworzony w firmie Viessmann związek zawodowy NSZZ Solidarność. Po co jesteśmy? Jesteśmy po to by wspólnie dbać o interesy wszystkich pracowników. Wszystkich zaintersowanych lub chcących dołączyć do organizacji zapraszamy do kontaktu z KwiM, KmnT, PszR na obszarze kabli. Liczymy na to, że nie będziecie się bali dołączyć bo im nas będzie więcej tym bardziej pracodawca będzie się liczył ze zdaniem pracowników. Wkrótce ruszymy do Was z kampanią informacyjną.

Ooo
@NSZZ

W końcu ktoś to zrobił. Dość wylewania żali na gowork. Myśle ze jest szansa by viesmann był druga dużą grupą w solidarności zaraz po zagłębiu miedziowym. Spotkania integracyjne i imprezy dadzą możliwość lepszego poznania się jak i integracji wśród różnych działów i podziałów

Brawo
@NSZZ

Brawo. Związki jak najbardziej teraz są potrzebne w zakładzie. Brawo za odwagę w końcu się znalazł ktoś odważny kto potrafił to załatwić.

Bez

@kwim Gratulacje tobie jako przewodniczącemu reszcie zarządu oraz 10 osobom, które poszły założyć związek. Szanuję

Wzk

Tak, tak i rocznie 600 zł z konta za związki będzie znikać.

Chwila

Zakład nie chce współpracować ze związkiem i robi wszystko pod górę. Ale to się niedługo zmieni bądźcie cierpliwi, jeszcze chwilę.

Patryk

Kierowników liniowych to chyba rekrutujecie prosto z przystanków autobusowych. Zero kompetencji, żaden nie ponosi jakichkolwiek konsekwencji za swoje decyzje.Na niczym się nie znają potrafią tylko chodzić na kawkę i papierosa co 30 minut. Ale pamiętajcie wszystko jest do czasu.....

Mag
@Patryk

Nie tylko na produkcji, na magazynie również tak samo, kiedyś wystarczał 1 kierownik do ogarnięcia zmiany a teraz 3-4 na zmianę do tego shift na każdą zmianę i po co to wszystko jak się tylko kręcą i nie wiedzą co robić. Mam nadzieję że od momentu przejęcia władzy przez Amerykańców odsuną te mordy od koryta. Zwalniajcie ludzi dalej nieudacznicy, jak to możliwe że firma się tak stoczyła, kto jest za to odpowiedzialny.

@Pracodawca pytam poważnie i oczekuję poważnej odpowiedzi. Czy mogę przynieść do pracy własny wiatrak? Na hali jest duszno, brak przewiewu, wiatraki zostały zabrane, nawiew dachowy nie chodzi, dlatego pytam na poważnie czy mogę przynieść własny wiatrak? @Pracodawca

Zwykły pracownik

A ja mam taką prośbę/uwagę do Panów dyrektorów i proszę im to przekazać. Jeśli macie Panowie jakąś uwagę, pytanie do pracowników produkcji, to nie idźcie z tym do Shift kierownika aby on za was się komunikował z osobami z najniższego szczebla tylko miejcie odwagę i godności rozmawiania w 4 oczy z każdym pracownikiem. Uwierzcie mi że korona wam z głowy nie spadnie i będziecie inaczej postrzegani przez pracowników niż tylko posępni panowie w koszulach z miną zgreda.

Xyz

Ty jesteś nienormalny. Nikt nie odszedł i nie ma zamiaru. Jeśli głosisz to tylko potwierdzone info

Taraka
@Zwykły pracownik

Pamietam jak byl Dyrektor Tomasz. Dla niego nie bylo podzialu na pracownikow, kierownikow. Przywital sie ,zalytal jak leci. Dla mnie jako pracownika najlepszy dyro z jakim pracowałem. Teraz wszystko idzie ku upadkowi

Tomasz
@Taraka

Bo Pan dyrektor Tomasz to klasa gość. Wiele zakładów marzy aby mieć takiego Pana Tomasza. Z Panią B porządku pilnowali i działało i było jak w rodzinnej firmie. Zobaczymy co będzie dalej ale nie idzie to raczej w dobrą stronę. Może się mylę nadejdą inne standardy

Robol

To, co firma robi z ludźmi, to skandal. Dlaczego zmieniane nam są godziny pracy dzień wcześniej, zero szacunki do pracowników, kto to wymyśla. Pracowników od ,,niczego,, coraz więcej, po co, liczenie czasu po raz setny? A kasę nie małą zarabiają, ile pieniędzy jest wyrzucane w błoto, na kolejne osoby witane na vi2go, tyle nierobów sie kręci, nigdy nie było takiego cyrku. Koordynatorów od wszystkiego i od niczego pełno, a produkcję zwalniają.

Kierowca

To co sie dzieje na terenie tej firmy, to skandal. Gdzie jest BEHAPE, Na zewnotrz nie ma przejazdu dla samochodow, chaldy palet, smieci, to zagraza zdrowiu i zyciu pracownikow magazyny i kierowcom. czepiaja sie do kamizelek na magazynie a w tarenie zewnetrzym nie ma jak sie bezpiecznie poruszac, zrobcie cos z tym koniecznie, bo stanie sie nieszczescie.

Szczery

Faurencja nie istnieje dzięki tym L.L teraz niszczą viessmanna są zwolnienia wydają kasę bez sensu widać to gołym okiem teraz w biurze pracują sami ludzie bez pojęcia co się robi nie polecam już tej firmy

Viessmanczyk z krwi i kosci

Nie jak to zatrudnić kilkudziesięciu kierowników , z czego 90% ma wywalone na pracę , siedzą tylko na telefonach i oglądają Tik-Toki. Fajka ca go godzinę i to nie na 5minut tylko po 30 minut. Łażą na kawę , a sami pracownicy muszą meldować się o opuszczeniu stanowiska i to tylko do WC. O takich "przyjemnościach" Dno i bezmyślny system monitorowania wyższych stanowisk Mało który kierownik jest godny zaufania , jest kilku na zakładzie chwała im za to. Lecz nie jeden zawoła Cię na fajkę , a za chwilę kwitek o upierniczenie premi.... Albo za plecami obgada do osób wyżej

( anonim )
@Viessmanczyk z krwi i kosci

Współczuję .Jakiś czas temu robiłem u was ,ale widzę że się nic nie zmieniło .Przez parszywą atmosferę sił nadzorczych ,nie wytrzymałem , mój mózg przestał trawić absurdy . Dobrze zrobiłem , pracy jest pod dostatkiem za taką samą kasę w dobrej atmosferze . Szkoda zdrowia - nie docenią tego .Korporacja = (usunięte przez administratora) . Pozdrawiam kogo trzeba , hej !

Żal

Nie no jasne lepiej żale pisać na GoWork niż próbować coś zmienić. Ale to trzeba mieć odwagę a nie komentować po cichu z ukrycia. A po przyjściu do pracy całować kierownictwo w ...... Mam nadzieję że więcej jest ludzi normalnych a nie takich jak Ty.

Błazen

Wiesz czym jest związek zawodowy? Wydaje mi się ze nie a się wypowiadasz. Siejesz panikę. Nie chcesz ? Nie zapisuj się. Tylko potem nie płacz ze redukcja etatów i ty wycięciem jako pierwszy.

Xyx

Nie siej defetyzmu. Możesz stać z boku i dalej godzić się na wszystko co ci narzucą, albo się na to nie godzić. My przestaliśmy i powoli, krok po kroku postaramy się mieć coraz większy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

Kkk
@Błazen

Zalozyliscie związki zawodowe aby ochronić się przed redukcja etatów ? Chyba nie rozumiecie sensu istnienia związków zawodowych. To Wam nie pomoże ???? Współczucia dla pracowników/członków tych związków, które zostały jak widać założone chyba tylko i wyłącznie w celu ochrony ich założycieli.

Hhh

Mam nadzieję że uwzględnią w końcu staż pracy i doświadczenia stanowiskowe

B R A V O X2

Co Ty kobieto piszesz ? Ja tam pracuję i mnie żaden żal nie ściska, tylko nerwy. Jak lubisz być wynagradzana za swoje poczynania ciastkiem zamiast finansowo to współczuję nastawienia. Oddaj wypłatę a ja Ci kupię całego torta co miesiąc. Myśl trochę, to nie boli

Iza
@B R A V O X2

Serio ciastka dostajecie? To w formie premii, raz w miesiącu czy jak to wygląda? Mówisz tu o dodatkowych obowiązkach, że nie doceniają?

Spinanie włosów „Pompy „

Spotkała mnie dziś przykry incydent a mianowicie pękła mi gumka i przez moment miałam rozpuszczone . Wiem ze nie można mieć i biorę sobie to do serca ( stosuje się do regulaminu oraz zasad BHP. ) Spielam je spinka pożyczona od koleżanki . Kierowniczka jednej ze zmian na pompach Tetiana w ogóle ich nie spina co wskazuje na to ze są równi i równiejsi. O co tu chodzi kierownik winien świecić przykładem a nie się lansować .

Odpowiedź
@Spinanie włosów „Pompy „

Ja myślę że skoro pracodawca nakazuje nam wiązanie włosów to powinien nam dostarczyć środki ochrony indywidualnej a mianowicie gumki do włosów. Czy ktoś się ze mną zgodzi?

Już nie wiedzą co wymyślić. Prześcigają się w durnych pomysłach. Włosy związane, nie, jednak za mało związane. Jeszcze chwila będą czepki jak w mleczarni. Albo rękawice na stanowiskach, gdzie do niczego nie są one potrzebne. Albo zakaz używania wentylatorów. To po co je kupowali ? Co z tego, że nowy zakład taki nowoczesny, klimatyzowany a tlenu brak. A może i oddychać tym samym powietrzem co oni nie można.

@Spinanie włosów „Pompy „

Spinanie włosów obowiązuje tylko na stanowisku pracy , przy maszynie , lutowaniu i tak dalej .

Zostaw merytoryczną opinię o Viessmann Climate Solutions Legnica - Legnica

• Jak się pracuje w Viessmann Climate Solutions Legnica?

Zobacz opinie na temat firmy Viessmann Climate Solutions Legnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 343.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Viessmann Climate Solutions Legnica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 280, z czego 25 to opinie pozytywne, 154 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Viessmann Climate Solutions Legnica?

Kandydaci do pracy w Viessmann Climate Solutions Legnica napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Viessmann Climate Solutions Legnica