Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników

Legnica

Opinie o Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników

Remek

Brugman Sp. z o.o. to piękna historia. Słyszałem sporo dobrego o firmie. Szkoda, że tak mało piszecie na forum, miałem nadzieję dowiedzieć się coś o atmosferze w pracy.

robol

są przyjęcia ?

@robol 02.11.2017 09:26
są przyjęcia ?

Przyjecia sa, tylko pytanie gdzie ci pracownicy;) ? Za 2500 wam z malo?? Atmosfera jak wszedzie... albo kasa albo prrzyjaciele....

rfgb

raczej tak chyba ze ktos na przyklad nie przeczyta umowy

hahah

ooo tak tak wszystko ładnie powiedziane,ale czy kto napisał jaka jest naprawde atmosfera ... zastraszanie, częste tak zwane humory Mistrza zczególnie pakowni. Niektórzy tak wchodza w du*e ze sami nie wiedzą kim są obgadywanie kazdego po katach,ludzie bardzo wredni

stary

Odniosłem się oczywiście do wypowiedzi cedrica z 20.10.15r pozdrawiam

@stary 28.11.2015 08:41
przyjdz na pakownie i podzwigaj prze kilka lat grzejniki ważące 100kg i więcej to zobaczysz co będzie z twoim kręgosłupem....

Zdziwiony
@gosc 22.12.2015 12:49
Kto Cie tam sila trzyma??? To praca w kajdanach???? Zwolnij sie. Masz aspiracje kierownicze? Dawaj wyzej!...

Twoja wypowiedz sugeruje, że jesteś jedną z osób zarządzających w tym zakładzie. Przy takim nastawieniu emocjonalnym, słownictwie i argumentacji jaką używasz pomimo, że nigdy u was nie pracowałem wnioskuję że atmosfera międzyludzka musi być u was straszna, a osoby na stanowiskach kierowniczych prezentują poziom dołów intelektualnych. Nie dziwię się więc, że jest tu tak wiele negatywnych wypowiedzi o relacjach pracowniczych.

jesli chcesz wyladowac na wózku inwalidzkim to firma w sam raz dla ciebie

@Gość 14.10.2015 15:41
jesli chcesz wyladowac na wózku inwalidzkim to firma w sam raz dla ciebie

a ty jezdzisz juz???

gosc

Przyjdz i przynies podanie.

Gość

Firma powinna rozwijac sie na zewnatrz, a nie do wewnatrz. Pracy coraz wiecej, miejsca i ludzi coraz mniej. Strata jest zatrudnianie "z wypozyczalni". Pracodawca nie ma wplywu na to kogo przyjmuje. Przychodza tacy co nie chca pracowac, po pierwszej przerwie uciekaja do domu. Nie ma kogo szkolic. Marnuja czas swoj i Starych pracownikow. Sa pracownicy leciwi, ktorych nie wolno rzucac po stanowiskach, co dzien to gdzies indziej. Trzeba stawiac mlodych, silnych mezczyzn, szkolic, szkolic i szkolic!!! Garsc starych pracownikow nie wyrobi za siebie i za te nieroby. Potrzeba nowej hali, nowego miejsca, bo siedza sobie wszyscy na glowach, nie ma gdzie odkladac produkcji. Kazdy godzine szuka miejsca na swoje, przekladajac inne wyroby. Masakra!!! STRATA CZASU!!! Firma potrzebuje chetnych do pracy! Spawaczy, na szlifiernie, na linie, na konwektory- gdzie nie ma na stale na tym stanowisku zadnego spawacza - a powinien ktos byc zatrudniony tylko tam, nie z doskoku. Przyjmuja kobiety... Niedlugo przejma firme... Jest ich coraz wiecej, zastepuja mezczyzn, ktorzy nie chca pracowac...??? Jak nie podniosa stawek starym pracownikom, to wszyscy odejda, a wtedy to dopiero bedzie balagan. Z powodu krotkiej obecnosci nowo przyjetych, nie mozna ich przeszkolic. Kto bedzie pracowal na wagnerze, kiedy jeden znajacy maszyne by odszedl??? Nie da sie pracowac, w warunkach jak w puszce, robiac co chwile gdzie indziej. Kilka osob Pracuje 6 dni w miesiacu po 12 h. Ciekawe jak dlugo tak wytrzymaja, a praca ich nie lekka, pomijam wiek pracownikow...

brrr

O wy biedni nieszczęśliwi.... Tak mi was żal.... Mieszkacie z mamusiami, wszystko da, za was zrobi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podetrze.... Zwalniają się ci, co znajdą lepszą pracę albo ci z wypożyczalni-Zdziwieni, że trzeba pracować - PASTUCHY !!!

Gość

Do firmy możesz sie dostac jedynie albo przez znajomosci lub agencje jak sie nie myle to randstad po 3 miesiacach dostajesz umowe na 1 a potem na stałe. Płaca zalezy od twoich staran i zależy na jaki dział chcesz ,bo nie wszedzie jest kolorowo omijaj Pakownie.płaca 1900 brutto+ premia

@gość 08.09.2015 16:26
1900 to najnizsza krajowa. Po 3 m-cach, 1,5 roku, 3 i 5 i 10 latach masz podwyzke. To ile sie zarabia? Nie dowiesz sie nigdy;))...

Skoro tam pracujesz to widac komu pastujesz buty,skoro lubisz byc poniżany a premie dostana ci co nawiecej ploty sieja jeden na drugiego smiecie gada firma i ludzie sa siebie warci tylko o d*pach by gadali

@Gość 15.09.2015 11:06

Kazdy robi dla siebie, nie patrz na innych.

arin

witam szukam pracy jako spawacz mig mag tig pracowałem w tym syfie ///winkelmann //// wszędzie jest podobnie ale muszę spróbować nie mam wyjścia nie mam życie jest ciężkie a bez pieniędzy opieka ci nie da

Gość

Na magazynie może byc,podobno mistrz pakowni Wacław objoł pakownie i magazyn a z nim lekko nie jest,płaca spoko.

bob

A jak jest na magazynie?

Wiara

Syf,Syf i jeszcze raz Syf

Michas

To co sie teraz tam dzieje to istny chaos,ludzie sie sami zwalniaja,bo maja dosc takiego traktowania jak smieci. Jeden drugiego podpier**la aby miec dobrze. Pakownia,lakiernia i produkcja sa siebie warte ,A mistrzowie jeden lepszy od drugiego. Gorszego chamstwa jak w tej firmie nie widzialem. Ludzie haruja jak wół a oni se siedza na mistrzówce i obrabiaja tyłki. Non stop przyjecia,mistrz pakowni sie cieszy ze tak wiele pouciekalo bo mysli ,że sa nie wytrzymali,lecz zamisat wpasc na pomysl ze nie wytrzymuja z takim chorym mistrzem pakoni to juz nie wpadna.

haha

No coraz nowych pracowników przybylo szczególnie na pakownie firma smiechu warta ,mistrz to taso

były

Gorszej firmy od tej nie widziałem słabe płace,a normy z kosmosu wziete na pakownie non stop porzyjecia bo ,kto tam wytrzyma z takim mistrzem. Zero szacunku dla pracownika,żadnej kultury osobistej,ludzie sie tam wykanczaja,nie radze sie zatrudniac o wszystko trzeba sie upominac,a remie uznawane sa dla ludzi wchodzacych w du*e.

były pracownik

Ta firma to żenada ,lepiej psa traktuja niż człowieka. Mobbing na kazdym kroku,a dyrektor udaje ,że nic nie widzi

taaa bo prawda kole w oczy i najlepiej jest wykasowac to co niewygodne.. [usunięte przez administratora]. w do tego kombinatorów.. słabe płace a obiecuja zlote góry.. wymagania gorsze niz w kołchozie.. brak słów na ta jak to mowisz fabryke syfu..

prawda

ostatnio byłtu wpis o pracy i warunkach w tej firmie i co?nie ma bo bez mydlenia oczu było szczerze o niedopatrzeniach,złych warunkach i [usunięte przez administratora].czyżby to było nie na rękę ,,super fabryce,, syfu?

to widać tomaszku ze tam nigdy nie pracowałeś.. bo gorszej dziadowskiej firmy z takim śmiechu wartym dyrektorkiem i jego świta nie widziałem

Zostaw opinię o Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników