KERMI Sp.z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 22 ocen.

Opinie o KERMI Sp.z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KERMI Sp.z o.o.

pracownik

to taki niewielki zakład, że nawet opinii nie ma kto pisać...

SzukamPracy

Zgadzam się z ww "Ktosiem". Dużo dźwigania,brak jakichkolwiek szans na awans! Kierownik niszczy atmosferę i nie znosi jak ktoś jest mądrzejszy od niego (co nie jest akurat trudne). Nie polecam tej pracy.

niezadowolony

Jeśli chodzi o pracę w magazynie, to szkoda czasu na tą firmę. Robota ciężka, w słabej atmosferze z .... kierownikiem. Nie polecam, brak możliwości rozwoju, awansu.

Obcy

Kolejne ogloszenie do pracy na magazyniera w firmie kermi. Widocznie nikt tam nie moze zagrzac miejsca. Pewnie nowi przychodza i odchodza. miałm sprobowac ale opinie mowia same za siebie. Nie warto. Z tym kierownikiem to niezla pompa musi byc.

Łysy

Jak się piszę w ogłoszeniu "Podstawowa umiejętność liczenia" to chyba logiczne że nie szukają ludzi inteligentnych, tylko osobę mało inteligentną którą mógłby rozporządzać ww kierownik.

Robo

Kierownik z podstawowym wyksztalceniem.Hehe. Jak sie on tam uchował. Pewnie niezly burak, który mysli ze jest kimś.

portofino
@Robo 18.02.2017 23:25
Kierownik z podstawowym wyksztalceniem.Hehe. Jak sie on tam uchował. Pewnie niezly burak, który mysli ze jest kimś....

Robo coś Ci wyjaśnię wykształcenie nie idzie w parze z mądrością. Ktoś jak ma wykształcenie to -powinien posiadać wiedzę( wedle wykształcenia), ale wiedza i mądrość to nie to samo. Możesz mieć wiedzę, a być głupi. :-) A tak poza tym szukają teraz PH, na ile można liczyć ?

SzukamPracy
@portofino 23.02.2017 15:36
Robo coś Ci wyjaśnię wykształcenie nie idzie w parze z mądrością. Ktoś jak ma wykształcenie to -powinien posiadać wiedzę( wedle...

Portfolio. Wykształcenie podstawowe nie świadczy o tym że człowiek jest głupi. Świadczy o tym że człowiek jest leniwy, spoczął na laurach i nie interesuje go inwestowanie w siebie. A skoro taki ktoś nie umie iść do przodu i inwestować w swój rozwój to nie powinien kierować firmą, a tym bardziej ludźmi. Chyba że robi to za małe pieniądze, co jest na rękę pracodawcy.

Jonh

Dzieki za info bo juz chciałem wysyłać cv. Dla mnie najwazniejsze to pieniadze i dobra atmosfera a tam jej chyba nie ma.

Ktos

Pracowalem w firmie kermi 3 miesiące na magazynie. Duzo pracy fizycznej dzwiganie ciężkich grzejników. Kierownik magazynu to jakies nieporozumienie. Gosc z podstawowym wykształceniem ktory kieruje magazynem. Zarobki slabe bez możliwości podwyżki. Nie polecam i ostrzegam przed przyjsciem tutaj. Motto firmy - Masz zapier..... I tyle

admin

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy KERMI Sp.z o.o.. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw opinię o KERMI Sp.z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KERMI Sp.z o.o.