Opinie o Leograf Group - Krzysztof Kluk w Czosnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Leograf Group - Krzysztof Kluk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leograf Group - Krzysztof Kluk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leograf Group - Krzysztof Kluk w Czosnów

johny

korzystałem z porad prawników i niestety procesy z tą firmą mogą trwać kilka miesięcy ale wyrok napewno będzie korzystny dla oszukiwanych pracowników[usunięte przez admina] doskonale wie o tym a jego obecne działania to tylko przedłużanie agonii. ps. a co dzieje się z babą kartoflową?

za te klopoty co Nas wszystkich wpędził chyba nikomu nie żal,za te i wcześniejsze krzywdy

to ja

z całej tej historii cieszy mnie tylko jedno: jestem pewien, ze Kluk nie ma teraz spokojnego życia i na pewno nie śpi po nocach, chłopak nie da rady tak długo pociągnąć

roza

ujawnila się nastepna czarna owca

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Leograf Group - Krzysztof Kluk? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kontroler Finansowy
Czosnów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Operator Maszyn
Czosnów
Model Opakowania Sp. z o.o.
logo firmy Automatyk Utrzymania Ruchu
KGL S.A.
logo firmy MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
Adal Sp. z o.o

wielka moderator sie ukrywa ale ma zastepstwo

były

na piwko można iść ale kto wytrzyma 2 lata picia

borat

siemanko kiedy idziemy na PIWKO:))?? posmiejemy sie??? moze wielka pani moderator przyjdzie ??? i poslucha prosto w oczy?? pozdrawiam wszystkich pracownikow intro i chlopakow z maszyn z wyjatkami niedawno odszedlem z leo dawalem sie przez 2 lata!!!!!!!!!!

polecone listy jeśli firma jest zamknięta musi potwierdzić ochrona , ale w firmie słyszałam ,że są dyżury i pewne osoby są, wypowiedzenie jeśli nie wpuszczają do firmy można wysłać poleconym , informacja sprawdzona w sądzie pracy.

widMO

witam, kiedyś pisałem że są w tej firmie dyletanci skazani na dożywocie w niej ,fałszywcy buntują innych a w tajemnicy liżą dupsko temu złodziejowi !!!!!!!! ps. zainteresowanym chętnie podam ich nazw.

pianista

Wyślij poleconym z potwierdzeniem odbioru.

Są nawet problemy ze złożeniem wypowiedzenia bo nie ma komu wreczyć, byłem pod firmą z podaniem i nawet mnie nie wpuścili

wredny

ten pajac w peruce jest juz skończony i ucieka jak szczur z tonacego okrętu,mam nadzieje że skończy w pierdlu a tam pozbawią go złudzeń a przy okazji "gwintu"

widMO

czy to prawda że K K w weekendy a także nocami wywozi dobytek z firmy i z domu i ukrywa go przed komornikiem? czyżby meblował apartament na "chomiczówce"? może dlatego nie wpuszcza ludzi do zakładu? cwaniak

dyletant

A teraz.... tych co nie przychodzą do pracy, zwolni dyscyplinarnie :)

Zamknął firemkę na patyk i udaje że nie ma problemu. Ciekawe czyimi rękami planuje to wszystko odbudować. Narobił ludziom tylko mnóstwo problemów swoimi obietnicami

jedynie co zależało na tej firmie to ludziom produkcji, którzy zostali do końca, a i tak zostali oszukani przez kierownictwo,a szczególnie przez K. do końca oszukiwał,ale ciekawe co teraz wymyśli, bo zamknął firmę na patyk i niewpuszcza nikogo.

On cały czas myśli jak Was wykantować, nie dalcie się. Trzymam za Was kciuki. Pracowałam w Leo, wiem co to za bagno. Pozdrawiam

ludzie róbcie swoje bo inaczej nie odzyskacie kasy, on próbuje jeszcze krecić bo boi się sądu,tylko wten sposób odzyskacie

Ludzie, tylko się teraz nie łamcie bo ON tylko na to czeka.. Szuka jeleni do pracy za darmo

była

Jezcze jedno: jeśli ktoś nie ma umowy a świadczył pracę - ma na to świadków, ktorzy zechca to zaświadczyć w sadzie - tez ma prawo występowania o swoje. To obowiązkiem pracodwacy jest spisanie umowy o pracę objętnie w jakim trybie. Wymigiwanie sie od tego - jest karane i to mocno. Pamietajcie jednak o swiadkach

Zostaw merytoryczną opinię o Leograf Group - Krzysztof Kluk - Czosnów

Leograf Group - Krzysztof Kluk