Opinie o Kuchnie Świata S.A w Czosnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kuchnie Świata S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kuchnie Świata S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kuchnie Świata S.A w Czosnów

Co wchodzi w socjal Kuchnie Świata S.A?

@Anna

Multi sport płatny przez pracownika, firma nie płaci za to. Nie ma czegoś takiego jak ekwiwalent za mulitisport, jak chcesz to za niego płacisz a jak nie to nie płacisz

Ktoś

Mam pytanie do przedstawicieli ds. HoReCa. Zastanawiam się nad aplikowanie na Ph. Praca domyślam się jak wygląda, pewnie tak jak wszędzie. Pytanie mam natomiast, jak jesteście rozliczani, jak wygląda system premiowy? Podstawa pewnie każdy indywidualnie sobie negocjuje, ale jak wygląda premia od sprzedaży/wykonania planu? Jest wypłacana na zasadzie procenta od wykonanej sprzedaży, czy macie jakieś dodatkowe warunki itp? Pozdrowiam

Były Ph Nowy wpis
@Ktoś

Generalnie to jesteś rozliczany z km które przejedziesz, sprawdzany system GPS w toyocie yaris 2 osobowej bądź Peugeot również dwuosobowy. Premia jest wypłacana co miesiąc nie powiem uczciwe pieniądze.

Ph KS Nowy wpis
@Ktoś

Podstawa + premia od sprzedaży, można tu dużo wyciągnąć. Flota firmy się zmienia i większość nas dostaje już Toyoty Corolle 5 osobowe. Auta są zmieniane w zależności od obrotu jaki generujesz, na początku dostaniesz zapewne po kimś Yarisa 2 osobowego.

Czy w Kuchnie Świata S.A poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Ik Nowy wpis

Tak, podstawa jest często niższa od premii, która jest zależna od stanowiska

Sprzedawca

Praca na umowę zlecenie, minimalna stawka, brak podwyżek, brak premii, po 3 latach jesteś niedoceniany, ucinane są godziny, pełno obowiązków, unikać sklepów stacjonarnych

@Sprzedawca

A to ciekawe :) chyba w innej firmie pracujemy :) ta firma, głównie płaci premie. Obowiązki: układanie towaru na półki, zero wymagań co do rozmów z klientem.

Czy w Kuchnie Świata S.A możliwa jest praca na podstawie B2B?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kuchnie Świata S.A się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kontroler Finansowy
Czosnów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Operator Maszyn
Czosnów
Model Opakowania Sp. z o.o.
logo firmy MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH
Adal Sp. z o.o

Co wchodzi w socjal Kuchnie Świata S.A?

Ubezpieczenie zdrowotne, Multisport

@Kurczak

Płatne 100% od firmy czy trzeba się cos w razie czego dorzucić? jak ktoś multisportu nie chce to może ekwiwalent dostać?

Anonymous

Czy ktoś pracuje jako kierowca w kś ?

Paulina
@Anonymous

Chcesz się dowiedzieć, jakie warunki i ile płacą? Ja czekam, że ktoś napisze coś konkretnie o pracy w sklepie i też się nie mogę doczekać :D

MacArt

Tak pracuje jako kierowca

@MacArt

A możesz opowiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku tutaj? Przede wszystkim ile można zarobić i jak się tu właściwie czujesz?

Anonymous
@MacArt

Na działalności jesteś czy na etacie ? Jakie masz zdanie o tej firmie jako kierowca ? Na jakie zarobki można liczyć

@Anonymous

Ciekawe czy jeszcze pracuje, skoro do dziś nie odpowiedział ani nic? Kierowcy to często tu rotują?

@Paulina

W sklepie stacjonarnym najniższa krajowa (po 3 latach brak podwyżki i awansu) , brak premii i brak żadnych dodatków, dopiero teraz w sklepach wchodzi umowa o prace, ale i tak większość sprzedawców jest na umówię zlecenie, bardzo dużo obowiązków, nawet aż za dużo a i tak dokładają nowe obowiązki

?

Czy pracuje ktoś w firmie jako doradca ds. klienta ?

Czy w firmie Kuchnie Świata S.A są regularne szkolenia pracownicze?

Elżbieta

Czemu nie ma szkoleń? Rozmawiał ktoś na ten temat z szefem by to zmienić? Moim zdaniem szkolenia zawsze dużo wnoszą i przekładają się na zyski dla firmy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kuchnie Świata S.A odbywa się również w języku angielskim?

nie

Wiecie, czy Kuchnie Świata S.A udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kurczak

Jeżeli jest potrzeba pracy zdalnej, to tak. Inaczej by się nie dało pracować zdalnie :)

Krystyna
@Kurczak

A czy teraz w dobie pandemii koronawirusa pracuje się zdalnie?

Kurczak

Oczywiście, a jak inaczej pracować zdalnie?

@Kurczak

A to jeszcze jest ta doba pandemii? Ja myślałam, że już się poluzowało. To jak w firmie wygląda na dzień dzisiejszy organizacja pracy w związku z tym, bo obostrzenia chyba jak na razie już są zdjęte?

@Anna

Nie ma już pandemii. Każdy chodzi normalnie do pracy.

Wase

Zero podejścia do klienta

Fatalna firma. Brak szacunku do drugiego człowieka, wyzysk, zastraszanie, nie moralne propozycje od dyrektora sklepów. Można długo wymieniać ale czy warto? Żałuje tylko, że dałem się tak traktować ale człowiek bał się, że nic innego nie znajdzie.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Na jakie stanowisko?

Patryk

Czy kuchnie świata będą teraz tylko online przez lockdown?

@Patryk

Nie, dopóki sklepy spożywcze mogą działać, będą otwarte i sklepy Kuchnie Świata.

Jakie są warunki zatrudnienia w Kuchnie Świata S.A?

Kurczak

Zależy na jakie stanowisko - na każde inne.

Czy można w Kuchnie Świata S.A liczyć na jakieś dodatki?

Kurczak

Dodatki są za : nadgodziny, godziny nocne, prace w sobotę, plus premie zależne od obrotu i działu.

Reni

Wiele pytań a żadnej informacji i to już od dość dawna. Czy macie powód żeby tu nie zaglądać?

Adas

Podzieli się ktoś opinią o stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie Kuchnie świata?

Julita

Dobry pracodawca to i pracownik potrafi to uszanować, polecam.

MILENITA

witajcie! Pracowałam w Kuchniach Świata przez 10 lat. Mój czas dobiegł końca, ale cudownie wspominam prace z Dyrektorem Pawłem Szostakiem, zawsze pomocnym, wspierającym i pełnym empatii człowiekiem, który doprowadził mnie ze sprzedawcy na kierownika za to mu serdecznie Dziękuje. Bardzo dobrze pracowało mi się z tą firmą i Bossem. Serdecznie polecam każdemu tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuchnie Świata S.A - Czosnów

• Jak się pracuje w Kuchnie Świata S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Kuchnie Świata S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kuchnie Świata S.A?

Kuchnie Świata S.A