Strawa Sp z o.o

Opinie o Strawa Sp z o.o

artii

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Wyzysk z człowieka, praca od 3-4 w nocy do 16:00 a nawet 20:00 bardzo małe zarobki a bardzo duże oczekiwania i poświęcenie. Nowy dyrektor kawał s!!!!!!. Omijajcie tą firmę z daleka i jej produkty też.

Zostaw opinię o Strawa Sp z o.o - Czosnów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Strawa Sp z o.o