Bella - Zakład Kompozytów

Opinie o Bella - Zakład Kompozytów

obiektywny pracownik

opinie Typu "Jedno wielkie dno. Zarobki DNO. Atmosfera DNO" to typowa wypowiedzi "wielce skrzywdzonych" pracowników i wylewanie swojego rozgoryczenia na temat pracodawcy w internecie. Pracuje tu już 2,5 roku i oceniam prace jako dobrą, obiektywnie dobrą, bo wiadomo, że chciałbym jak pewnie każdy zarabiać więcej, a pracować mniej itd. ale tak konkretnie to : Zarobki zależne od stanowiska, na pewno na początek szczególnie bez specjalnych kwalifikacji czy umiejętności kokosów nie da się zarobić, ale ogólnie da się zarobić pewnie w okolicach sredniej krajowej. Atmosfera jak na ok 30-40 osób w pracy nie jest zła, wiadomo, jak ktoś jest wyjątkowo nieempatyczny to i trudno, żeby go lubili. Wypłata zawsze na czas. Owszem organizacja pracy mogłaby być lepsza, szczególnie kiedy pracownik ma płacone ze konkretnie zrobioną robote, do której potrzebuje materiałów i narzedzi, ale to już trzeba samemu ocenić i doświadczyć, jak każdy zakład rządzi się swoimi prawami ;) Kodeks pracy przestrzegany, warunki socjalne średnio, pracowałem wcześniej w dużo gorszych, ale tez na pewno nie jest to korporacja w wieżowcu w Warszawie. Do pracy praktycznie na każdym stanowisku potrzebne sa zdolności manualne, bo ogolnie nie jest ona trudna, ale właśnie na takich zdolnościach oparta.

ma
użytkownik zarejestrowany

kompozyty polimerowe to dzisiaj dobra branża z możliwościami finansowymi, można jako firma zarobić, rzeczywiście, ale ciekawe ile realnie tutaj wpada pracownikom do łapek z tego wielkiego bpgactwa branży

anonymus

Swoją opinię napisze w przyzwoity sposób, tak aby administrator nie miał powodów do usunięcia. Bella Zakład Kompozytów, to jedno wielkie dziadostwo. Można napisać całą książkę na temat tej firmy, tutaj nawet rozcieńczają mydło w łazience. Praca w akordzie, czyli powinieneś mieć zapewnione materiały, a okazuje się że zapomnieli zamówić itp, jeżeli coś potrzebujesz z magazynu, to jest dopiero masakra, ile musisz się nachodzić, nagadać żeby Ci wydali materiał. Tutaj nie ma podstawowych materiałów do produkcji, a narzędzia, narzędzia to rarytas w tej firmie, najlepiej jak przyniesiesz swoje. Kierowników, koordynatorów, kontrolerów więcej jak pracowników produkcyjnych. Jeden drukuje, drugi przynosi a trzecie nakleja nalepki. Co do zarobków, to jest dopiero dno, lepiej płacą w markecie na kasie, czy jako ochroniarz w Biedronce. Tutaj nie zarobicie, a jak by mogli to kazali by Ci dopłacić. Brak jakich kol-wiek premii, premią jest to że nic nie zabrali, a zabierają często. Ci ludzie nie mają pojęcia o Kompozytach, jedna wielka garażówa. Brak jakiego kol-wiek szacunku do ludzi. Tutaj są takie barany że szok, wymierzą bramę na wszystkie możliwe sposoby, wy spawają stelaż a potem nie mieści się w bramie haha. Stanowczo ODRADZAM pracę w tej firmie. Jedno wielkie dno. Zarobki DNO. Atmosfera DNO.

rumun

Chlopki z ostrody i okolic uciekac z tad gdie pieprz rosnie. juz i tak nam odbieracie prace to jeszcze chcecie nasza cycolinke.

Prosze Państwa, nie warto, to do chłopaków z ostródy i okolic, i z nieważne z kąd, obietnice to bajki, (usunięte przez administratora), brak szacunku z jakiej kolwiek strony, zarobki jak w markecie podzielam, szkoda gadac

aplikat

Miałam przyjemność brać udział w rekrutacji na jedno z wyższych stanowisk. Dwuetapowa rekrutacja i cały szereg wymagań. I jak na taką firmę zaproponowano mi taką pensję, że w supermarkecie więcej bym zarobiła.

Zostaw opinię o Bella - Zakład Kompozytów - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bella - Zakład Kompozytów