Leograf Group

Czosnów

Opinie o Leograf Group

witol
użytkownik zarejestrowany

ale co dokładnie @bratek miałeś na myśli, że nie jest tak, jak nam się wydaje, bo z tego co wiem to firma stabilnie stoi na nogach rynkowych, że tak to ujmę i całkiem nieźle radzą sobie z konkurencją ;)

konradooo
użytkownik zarejestrowany

no nie działa im strona ale zastanawiam się jeszcze czy to nie jest bład serwera na przykład, czy dlaczego to wszystko to tak wygląda, firma jest w porządku z tego co mi się wydaje, tylko możliwe, ze maja jakieś przejściowe kłopoty, ale też nei mnie to oceniac. Dajcie znac czy mają u nich jeszcze jakies przyjęcia czy teraz to już nie?

aliene

No-no.....stare czasy sie przypominają....łomianki, Czosnów...jazda busem z pl. Wilsona....humorzasta '' Gwiazdeczka-Blachareczka ''.....ech. Dobrze, że mam to juz dawno za sobą. Ludzie byli OK ( niektórzy ), o ''szeryfostwie '' się nie wypowiadam, o kie. dzialu handlowego tez nie, bo musiałabym uzywać słów wysoce nieparlamentarnych....Cóż. Szkoda. Trzymajcie się - ciepło wspominam 3/4 personelu z lat 2006-2007 ;)

P
@aliene 26.11.2014, 09:00

Hehe też pamiętam ten busik do Czosnowa :) Gwiazdeczka raczej dojeżdżała autem... Kierownik Handlowego był bucem nad buce. Jeszcze na swojej drodze nie spotkałem tak niekompetentnego kierownika. Pzdr dla normalnych z Leografu 06/07 p

zespół drukujący

wygląda na to, że rozdział "praca w leografie", przynajmniej z mojej strony, właśnie się dziś skończył. pzdr

słyszałam że Czosnów sprzedany, a we wrześniu licytacja willi nad jeziorem, czy ktoś wie coś więcej

xxx

To ciekawe co właściciel robił przez ostatni rok działania firmy - prawie go w niej nie było... firma się sypie, klienci uciekają, a właściciela nie ma. Dziwne co? Firmę rozwalili nie ludzie a właściciel, który przeinwestował i jednocześnie stracił klientów. No to teraz go licytują: "Syndyk sprzeda nieruchomość zabudowaną w Czosnowie!! 7.505.000,00 zł" Ktoś chce kupić " :D

Biuro

Ja tez tam pracowałam i z Panem (usunięte przez administratora)nie miałam jako takich problemów, problemy to mieli wszyscy i firma w której nie było osoby zeby nad tym wszystkim zapanowała tam kazdy chciał rządzic i to było najgorsze. Zwłaszcza kierownicy mieli sie za Panów całej firmy a szef był co do nich za słaby.

ktoś

Czy wie ktoś co z resztą kasy , jest szansa na odzyskanie?

xxx

Czy ktoś wie co się dzieje z Leografem kupił ktoś ten budynek?

ktoś

Syndyk się zmienia, poprzedni nie miał czasu niczym się zająć. Poza tym nic się nie zmieniło. A... spółka Papier próbowała KK z pozwu cywilnego ścignąć o wyłudzenie kartonu na kartonetki dla Danone. Chyba nic im z tego nie wyszło.

widMO

wiecie co dzieje się z majątkiem Leografu? czy będzie jeszcze jakaś kasa z tego? gdzie uderzyć po hays?

były

podobno próbował na kapo w drukarni w piasecznie ale nie wiem jak wyszło

B1

co tam u pana (usunięte przez administratora)słychać moze ktos wie?

m...............

Justynce dobrze się wiedzie ma dobrą pracę i rak dalej . (usunięte przez administratora)z kadr też pracuje ale to z (usunięte przez administratora)mam kontakt lepszy.

Ktoś

Oj przez dział ksiegowosci przewineło sie duzo dziewczyn Ale najdłużej była (usunięte przez administratora)ta wysoka Niewiecie co się z nia dzieje Bo jak odhodziłem to ona jeszcze pracowała w Leo Albo Tak kadrowa ostatnia (usunięte przez administratora)?

..............

A kto to tak latał ???

nawet wiem kto leciał ze studia do (usunięte przez administratora)

kadr

A o kogo dokładnie chodzi Ci z działu księgowości???

dział

Studio morze i trzymało się razem ale wobec innego działu nie byli tak przyjaźni . A jak coś było nie tak to lecieli do (usunięte przez administratora).

Ktoś

A niewiecie co sie dzieje z dziewczynami z księgowości Kurcze kto tam pracował Już nie pamiętam

Ludzie w Leo byli Ok. Z takimi ludzmi można daleko zajść, co z tego skoro Szef traktował ich jak śmieci, a zaptrzony był w nic niewarte jednostki. Jakby w porę wymienił pseudo dyrektorów może sprawy by się potoczyły inaczej ?!

Pawel, kiedys z Wroclawia

Pozdrawiam Studio - jeszcze z Lomianek - i tych, ktorzy mnie pamietaja... To co sie wydarzylo wisialo w powietrzu od kilku lat, kwestia czasu. Szkoda mi tych wszystkich, ktorzy musieli tam pracowac nie majac alternatywy. Pawel, kiedys z Wroclawia

Robert z marketingu 2003

Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników z Łomianek. No cóż można było się spodziewać takiego końca, Pan (usunięte przez administratora)to bardzo śmieszny człowiek, a jego słowo jest warte tyle co papier toaletowy a może jeszcze mniej. Krótko jak komuś słoma z butów wystaje to będzie wystawać i nic tego nie zmieni nawet dom z basenem.

czy ktoś wie ,czy rozpoczęta jest sprzedaż majątku http://otodom.pl/dom-lomianki-dziekanow-lesny-607m2-5-pokoi-6000000-pln-id3076527.html.do wiadomości wszystkim.... pracownicy którzy mieli zaległe pensje, już je otrzymali , ale tylko za trzy miesiące, a co niektórzy dostali już odprawy, reszta zadłużenia pracowników ma być wyplacana po sprzedaży majątku, pozdrawiam wszystkich

Andrzej Wojtowicz

Dzieki. Wzajemne pozdrowienia dla Studia i reszty Awo

marzena

Jeszcze w Łomiankach, dział Studio składał się z bardzo fajnych ludzi. Później już nie było tak słodko, ale w sumie Studio zawsze trzymało się razem. Jak było co nie tak, zawsze staraliśmy się załatwiać sprawę w wąskim gronie. Pozdrowienia dla wszystkich byłych pracowników Studia.

Witek Nowak - witeknowak@o2.pl

A mnie zastanawia jedno. Dlaczego nikt nie ma odwagi się przedstawić? Tak się boicie (usunięte przez administratora)? Pracowałem w Leo jeszcze w Łomiankach. Jeszcze razem z (usunięte przez administratora) Pozdrówka dla wsiech!!

o jakie ogloszenie chodzi ktore ukazalo sie 12 pażdziernika

shock

zdziwicie się wszyscy gdy dowiecie się,że nie tylko morświn dostawał kasę na czas ale i ten co tak głośno krzyczał informował kogo trzeba o wszystkim i miał za to całą wypłatę. Warto było panie (usunięte przez administratora) ?

roza

dziekujemy za pozdrowienia dla INTRO- WIKA ,a co do anonima wcześniejszej wypowiedzi to jeszcze dodam że do syndyka pod ten numer najlepiej dzwonić od 8godz.do10 rano i nie zawsze można go zastać pod tym numerem, pozdrowienia dla wszystkich

wika

pozdrawiam wszystkich byłych pracownikow LEO a szczególnie Intro

Bywa w Leo, ale nie codziennie. Tel. do niego 022 620-30-25

stół spływowy

czy ktoś wie czy syndyk urzęduje w Leo, a jeśli tak to w jakie dni czy gdzieś indziej ma swoje biuro?

Ela

potwierdzam :) kurczę, ale się porobiło...

Ola

Pracowała jeszcze w Łomiankach, jak wchodziło CTP w drukarni

md

Ola ( Aleksandra) jak najbardziej pracowała w Studio. Pozdrawiam Cię Olu!!

borat

ani Ola ani Aleksandra w studiu nie pracowała??????????????????????????????

Ola

tak pamietam te czasy....STUDIO było takim azylem, w całej tej drukarni...pozdrawiam Was gorąco

była

Nie zaszkodzi złożyć pozwu do sądu, później orzeczenie sądu trafi do syndyka

aaaaa

dzięki wielkie. A jeszcze jedno pytanie, jeżeli syndyk jest w firmie, oczywiście pewności nie mam, czy należy składać pozew o zapłatę zaległego wynagr. swoją drogą, czy syndyk się zajmuje wypłatami dla pracowników. Ktoś wie jak to wygląda?

roza

Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie VI WydziałPracy i Ubezpieczeń Społecznych ul. Terespolska 15A 03-813 Warszawa tam należy składać wszystkie zazalenia podaję telefon509-17-56 509-17-44

aaaaa

jaki sąd pracy jest właściwy dla gminy czosnów?

wika

pozdrawiam

anonim - 2009-10-03 16:34:09 ludzie nie mieszajcie,sporo ludzi juz ma wyroki z sądu, teraz czekamy aż syndyk zrobi swoje wika jasne że odzyskamy naszą kase

widMO

te anonim pleciesz bzdury ale nic przecież możesz pisać różne rzeczy a my mamy już prawomocne wyroki

ludzie nie bądzcie pesymistami,pensje dla pracowników są chronione, odzyskamy je, nie będzie tak szybko, ale bedzie , daje sobie na to pół roku.,pozdrowienia dla wszystkich postowiczów.

użytkownik zarejestrowany

do xxx "Wszystko co można było sprzedać i stanowiło jakąś wartość już zostało sprzedane i przetranswerowane na K54." Gdybyś przeczytał to co napisałam wcześniej to napewno nie napisał byś tego bo jak już wczwśniej pisałam wszystko w firmie stoi na swoim miejscu, pan k chyba jednak jest palcem robiony bo nie zdążył nic zabrać

xxx

Myślę,że wymienione w moim poprzednim poście firmy mają znacznie lepszych przwników niż Wy. I to one dostaną swoja kasę najpierw. Wszystko co można było sprzedać i stanowiło jakąś wartość już zostało sprzedane i przetranswerowane na K54. Ludzie przecież Pan K.K. nie jest robiony palcem i juz w swoim życiu przechodził finansową upadłość.

pianista

Nie szalejcie, wynagrodzenia pracowników podlegają specjalnej ochronie, istnieje coś takiego jak Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, więc pensje są w miarę bezpieczne. Oczywiście, tak jak pisałem wcześniej, tylko i wyłącznie pensje wynikające z umów o pracę. Umowy-zlecenie i samozatrudnienie nie są objęte żadną ochroną. Jest gdzieś oficjalne zawiadomienie o upadłości Leografu?

Zostaw opinię o Leograf Group - Czosnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leograf Group