Money Express Sp. z o.o.

Opinie o Money Express Sp. z o.o.

Kris

Witam ,szukam osób które zostały oszukane przez money express,jeżeli coś sie dzieję tej sprawie proszę o kontakt krzysztof-kwietniewski 68@wp.pl ,pozdrawiam

Joanna1906

Martula
@Joanna1906 04.04.2016, 21:08
tak właśnie ode mnie wyłudzili 3200,00 jako zabezpieczenie pożyczki na tzw fundusz gwarancyjny. Ja składam pozew pko tej firmie...

witam, jestem w podobnej sytuacji. Czy złożyła Pani doniesienie na prokuraturę czy do UOKiK-u? moj mail to martula-83@wp.pl

ANDZELA

TAK JA ZOSTAŁEM I MYŚLĘ ŻE POWINNIŚMY ICH UTĘPEROWAĆ

mklos99
@ANDZELA 22.03.2016, 16:11
TAK JA ZOSTAŁEM I MYŚLĘ ŻE POWINNIŚMY ICH UTĘPEROWAĆ

też padłem ofiarą

warszawiak

czy ktoś jeszcze został zwabiony ofertą pomocy z ich strony i oszukany??

kris
@warszawiak 12.03.2016, 20:35
czy ktoś jeszcze został zwabiony ofertą pomocy z ich strony i oszukany??

Witam ,moja żona chciała kredyt konsolidacyjny i też wpłaciła 2,5 tyś zł po czym dowiedziała się że nie dostanie bo zapomniała wpisać jednej pożyczki kasa przepadła.Co teraz zrobić?

Michal

ta firma, na ktorej czele stoi norbert zawadzki, to banda wyludzaczy i oszustow!!! nie dajcie sie nabrac!

Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie Money Express Sp. z o.o.? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę innym użytkownikom.

Zostaw opinię o Money Express Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Money Express Sp. z o.o.