Opinie o CFT Precyzja w Czosnów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CFT Precyzja. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CFT Precyzja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CFT Precyzja w Czosnów

Administrator Nowy wpis

Firma CFT Precyzja szukała pracownika na Kontroler jakości. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Ida Nowy wpis

Mam podobna zagwozdkę co poprzednik sprzed lat. czemu jeśli komuś było tu dobrze jednak już nie pracował? mam nadzieje ze oni jednak nie zwalniają za byle co żeby chłopak sie nie przejechał

Operator Nowy wpis

Polecam..wynagrodzenie dobre, premie...wszystko wypłacane w terminie

Były pracownik CNC

Ta firma to modelowy przykład tzw. Januszexa. Gdy tam pracowałem miałem wrażenie, że tylko szuka się okazji do zabrania premii. Atmosfera pracy straszna. ,, Dyrektor " to zięć szefowej, który nie ma zielonego pojęcia o niczym. Właściciele firmy traktują pracowników jak podludzi. Sama praca jest dla mało ambitnych. Operator CNC to bardziej ślusarz. Jeżeli posiadasz jakikolwiek szacunek do samego siebie to poszukaj innej firmy.

Leszek
@Były pracownik CNC

Na czym polega traktowanie personelu jak "podludzi"? Byłeś świadkiem jakichś nieprofesjonalnych zachowań? Powiedz coś więcej na ten temat.

grby Nowy wpis
@Były pracownik CNC

Potwierdzam

Aplikowałeś do firmy CFT Precyzja? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

Polecem

grby

To czemu już nie pracujesz?

Robert

Firma ok

Tokarz

Firma ok.

Bartek

@tokarka a ilu was jest w ekipie?

Tokarka
@Bartek

Robert

Witam, polecam

Tokarz
@Robert

Dzięki

Firma stabilna finansowo, zawsze wynagrodzenie i premia wypłacana.

Tokarka

Praca ok, warunki zgodne z ustaleniami. Fajna załoga.

Kamil

Praca na dwóch maszynach, ale premia wydajnościowa wypłacana, czas nac zabawę z telefonem się znajdzie ????.

Krzysiek

Firma OK, wynagrodzenie wypłaca na czas, pełna rejestracja. Dodatkowo można dostać premię. Jeśli komuś coś nie pasuje, można zgłosić i się wyjaśnia.

Frezer CNC

Zostala mi zabrana premia bez poinformowania mnie o tym. Nawet nie wiedziaem za co. Z tego powodu sie zwolnilem I znalazlem normalna prace gdzie nikt mnie nie (usunięte przez administratora) Zdecydowanie odradzam prace w CFT Precyzja.

Tokarz CNC
@Frezer CNC

Tokarzom nie zabierają :) i się nie zwalniają !

sunny

a co ma do rzeczy rodzinna firma czy nie? anonim Ty chyba nie w tej firmie pracowałes bo pierd..sz głupoty to co masz na umo wie( a masz podaną stawkę godzinową) tyle dostajesz a chyba każdy potrafi sobie przeliczyć i wie co podpisuje? no chyba że zamiast mózgu kupa słomy... premie zabierane bardzo sporadyczne ale to trzeba nieźle nawywijać praca w nadgodzinach jest ale nmikt nikogo nie zmusza - mówisz że nie chcewsz czy nie możesz i nie zostajesz o oczernianu i wyzywaniu kolegów od gadów to już nie wspomnę bo to tylko świadczy o tym kto pisze szkoda komentować więc piszę własną opinie: dla mnie jest ok i chyba dla innych tez skoro pracują kilka lat tu

Jan
@sunny

Dobrze, że podzieliłeś się swoimi uwagami związanymi z pracą w firmie CFT Precyzja. Mógłbyś na podstawie swoich doświadczeń ocenić, czy jest to dobre miejsce pracy dla osób, które w pierwszej kolejności stawiają na rozwój zawodowy? Ciekawi mnie Twoja ocena pod tym kątem.

sunny
@Jan

Jeśli jesteś początkujący to sporo się nauczyć możesz jeśli chcesz. Detale od prostych do bardziej skomplikowanych.

Leszek
@sunny

Jakie szkolenia proponuje firma CFT Precyzja osobom bez doświadczenia? Widzę że orientujesz się w sprawach firmowych, więc liczę że powiesz mi coś na ten temat, daj znać koniecznie!

Wolny Człowiek.
@sunny

Jak ktoś napisze Gad to jest złym i nie wychowany a jak się napisze,, no chyba że zamiast mózgu kupa słomy..." ????????????

Polecam, świetni ludzie oraz atmosfera.

Małgorzata
@Paweł

Brzmi zachęcająco. Atmosfera to ważny aspekt pracy. A czy pracownicy CFT mają możliwość podnoszenia kwalifikacji, np. poprzez szkolenia w firmie?

Firma jak najbardziej okej, bez zastrzeżeń... Niestety większość jest fałszywa.

Firma z dobrymi opiniami więc chyba jednak służy jej to, że jest rodzinną firmą!

Firma rodzinna. Najlpsze stanowiska pracy obsadzone rodziną nie zawsze kompetentną. Jako operator CNC masz pracować na dwóch maszynach (czasem trzech) a w „MIEDZYCZASIE” pilnik w rękę i gratuj detale i pakuj do wysyłki za +\- 3000 do reki jesli w tym chaosie nie popełnisz błedu i wyrobisz sie w normach czasowych które są wyliczane tak żeby hajs się zgadzał a przewaznie nie jest wykonalny. Obiecują złote góry 7000zł do ręki tylko nie mówią że w momencie gdy bedzie pracować 12h dziennie plus weekendy co i tak jest niemozliwe bo moze raz w roku przez miesiac zapotrzebowanie na tyle pracy plus fakt ze gdy nadejdzie ten czas Twoim OBOWIĄZKIEM jest pracować tyle ile sobie życzą albo czeka Cie nieprzyjemna rozmowa z zarządem lub ich pieskami kierownikami. Kontrola jakości - syn zarządu... lepiej iść do brygadzisty który lepiej wszystko pomierzy wzrokiem. I jeszcze uważać do którego brygadzisty bo jeden jest wporządku a drugi to skończony „gad” który strzela z ucha gorzej niż rudy na komendzie. Jesteś chorym psychicznie pracoholikiem? Nie masz własnego życia lub chcesz sie go pozbyć? Uwielbiasz donosić na współpracowników? Precyzja czeka na Cb...

Dżordz
@Anonim

Ale esej, sporo prawdy : 1.firma rodzinna 2. Stanowiska najlepsze obsadzone rodzinną- bo są kompetentne osoby, skoro firma funkcjonuje naście lat 3. Jeśli jest się operatorem maszyn CNC , to wiedza na temat czasu pracy maszyn powinna być odpowiedzią dlaczego praca jest na 2 maszynach- słaby komentarz A dla sprostowania wytworzenia detalu trwa nawet w godzinach, to co powinien operator w tym czasie robić ? Spać? grać na telefonie lub inne rozrywki? Opcje do wyboru.... 4. Stawki uzależnione od umiejętności i zaangażowanie uzgodnienia, są dotrzymywane- pracownicy wracają do CFT Precyzji - prawda? 5. Dużo pracy , to raczej pozytyw, bo można liczyć na stabilizację w zatrudnieniu , wynagrodzeniu i w ubezpieczeniach- a to powinno być ważne dla każdego, chyba że ktoś....bez komentarza 6. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, a praca od poniedzialku do piątku to norma wszędzie, nadgodziny w tygodniu sa nawet na prośbę pracowników , każdy ma jakieś potrzeby... 7. A co personelu: to Zarząd zły, kierownictwo złe, kontrola jakości zła bo syn Zarządu, brygadzista jaden dobry , drugi zły bo przekazuje raporty o pracy wydziału , czyli firma straciła dobrego kandydata na Zarząd, kierownika, brygadzista, a i kontrolera i to wszystko w jednej osobie ... 8. Zapewniam, że chorzy psychicznie w Precyzji nie pracują..juz na pewno nie, może byli ,ale diagnoza nie byla znana - ale Zdrowia i rozsądku nalezy Zyczyc każdemu. PS Pracownicy czują się dobrze, ale skąd tyle złośliwości i to po takim czasie ...

Run tim3
@Dżordz

Właśnie, jak się komuś nie chce pracować,albo nie ma kompetencji w swojej pracy to łatwo się pisze o czyjejś.

Norbert

Niestety z wydajnością mamy kłopoty. Sądzę, że firma musi mobilizować niektórych!!

Zostaw merytoryczną opinię o CFT Precyzja - Czosnów

• Jak się pracuje w CFT Precyzja?

Zobacz opinie na temat firmy CFT Precyzja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CFT Precyzja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CFT Precyzja
3.1/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Polna 6
    05-152 Czosnów