Opinie o P.H.U. GAMAR Centrum Ogrodzeniowo-Budowlane Marcin Gala w Legionowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.H.U. GAMAR Centrum Ogrodzeniowo-Budowlane Marcin Gala. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. GAMAR Centrum Ogrodzeniowo-Budowlane Marcin Gala na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. GAMAR Centrum Ogrodzeniowo-Budowlane Marcin Gala w Legionowo

Marek Nowy wpis

Uważacie ze w firmie można znaleźć stabilne zatrudnienie ?

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem tam już jakiś czas temu i mogę potwierdzić parę rzuconych tutaj stwierdzeń. Marcin jest spoko gościem i dobrze się dla niego pracowało. Nie wytrzymałem i się zwolniłem jak wyjechał na wakacje a firmą zaczęła rządzić jego matka. Oczywiście po tym jak odszedłem też się dowiedziałem, że to ona mnie zwolniła bo kradłem. Mała rada dla Marcina- wyślij mamę na emeryturę! :)

OK Nowy wpis

PRACOWAŁEM TAM JAKIŚ CZAS TEMU MARCIN OK. ALE JEGO MATKA TO ISTNY DEBIL ...NIE POLECAM TAM PRACY NIKOMU

s Nowy wpis

Pare lat temu pracowałam w tej firmie i nie mogę zarzucić, nieterminowej wypłaty. Ja zawsze dostawałam pieniądze na czas i za moich czasów inni pracownicy również.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.H.U. GAMAR Centrum Ogrodzeniowo-Budowlane Marcin Gala? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Byłem pracownikiem tej firmy przez ponad rok. Właściciel firmy, Marcin jest ok, natomiast jego matka, która pracuje w biurze na Jagiellońskiej to po prostu jakiś koszmar. Warunki pracy są mierne, pracuje się po kilkanaście godzin dziennie, 6 dni w tygodniu, o umowie nie ma mowy. Dodatkowo gdy się zwolniłem, Pani Jadwiga zaczęła opowiadać, że kradłem... (dowiedziałem się od znajomych)- pozostawiam to bez komentarza. Jeśli chodzi o usługi tej firmy to wszystko zależy na jaką ekipę się trafi. Z tego co się orientuje, to nie pracuje tam już nikt z czasów gdy ja tam pracowałem, natomiast jak już się zdecydowaliście na tą firmę, to zapłaćcie dopiero jak wszystko będzie zrobione.

Niestety byłem Klientem tej firmy, totalna porażka. Zamówienie wykonano, ale wszelkie naprawy gwarancyjne i konserwacyjne to brak słów. Dzwonisz, mówisz, umawiasz się i nic. Nikt się nie zjawia. Znów dzwonisz, znów to samo. Znów dzwonisz i co? Ano dowiedziałem się, że byli i "zrobili", choć umowa mówiła o podpisaniu protokołu. W końcu po kolejnym nie zjawieniu się serwisu wymówiłem umowę. Na pocieszenie: nigdy już nie będę ich Klientem, ani nikt z moich znajomych. Totalna porażka.

Bzyczek®

Witam miałem przyjemność pracować z Panem Marcinem i jego ekipą ,w poznaniu . Nie mogę mu zarzucić braku organizacji ani nie rzetelności z jego strony , zawszę starał się a , żeby praca była wykonana na czas . W okresie próbnym mojej pracy bardzo dobrze dogadywałem się z jego pracownikami . Pozdrawiam Orginalny Bzzzzzyczek z małym bzzzzzyczkiem . Ps. proszę Administratorów tej strony a żeby komentarz pana "bzyczkek" ponieważ jest to urzytkownik Fikcyjny.

bzyczek

Ja to wogule nie wspomnę o tej fachowej ekipie z ukrainy. Andrzej i dino najem..... Byli codziennie libacjikompletna żal pl szef jak przyjechał z ojcem . Zawsze zapali jak stare silniki disla o wypłacie to ja już nie wspomnę o.wypłatach na raty

x

Też robiłem w poznaniu,brygadzistą był Andriu i Dumą ukraińcy zawsze coś smaźli w kontenerze,zwała w h...,a szef taktycznie sypał jak stary gaźnik

Wiesio

Pracowałem w tej firmie ,wiem co to jest za Kopalnia Przyjechałem do Poznania w Delegację i Spałem z szefem w kontenerze z narzędziami spawarkami itp. Najbardziej czego żałuje to tego sapiącego psa mi nad uchem .Kiedyś Jeszcze pana Marina tata tam z nami spał to była totalna porażka

de

nikomu nie polecam tej firmy teras ogłasza sza się nie P.. Jadzia .... oferta pracy to poraszka P... marcjn ok..

nik

ta firma to porazka p.jadzia sięzezłosciła na komentarz ze kradłeś a ona się wie....ła w Jachrance na taką kase miałem przyjemność ponich poprawiac jych robotę w Jachrance to poraszka o pracy unich to katastrofa

jan

pracowałem w tej firmie p.jadzia ma wybujaną wyobraznie ona zawsze zwalnia pracowników za wude mówi ze też za kradzież ona ma na zakładzie dwa diaksy i hu...j wielki ostatniją pzymie zwolniła mirka omówiła mu dupe apotem dzwoniła do niego żeby przyszedł do pracy jeżeli chczes się zwolnic przed wypłato to pożegnaj się z kaso wypłata unich toteż wielki znak zaputania nie polecam tej firmy to kpiny lepiej zjeść chleb z solo a odnich z daleka

wik

witam miałem tam też pracować praca jak w obozie pracujesz 11 godzin przerwa jedna 20 minut druga 10minut spróbuj jyszcz od stanowiska zaraz jest p.Jadzia ona potrafi nawet prace przy kwacówce cię uczyc porzal się poże płaca do jak w obożje pieniądze oglondarz przez wizer nie polecam tam pracy nawet najgorszemu wrogowi

uczciwy

Oo Pani Jadzia się zdenerwowała. Każdy kto odszedł z gamaru coś kradł - tak powiedza własciciele. Jaką prawda jest każdy wie. Marcin bardzo fajny gość tylko złymi ludźmi się otacza.

JADWIGA

Szanowny panie'' malbrz '' jak byś nie kradł w firmie to byś nie musiał płacić za to co ukradłeś. My jesteśmy oszuści a ty złodziejem .

malbrz

Najgorsza firma z jaką miałem coś wspólnego. To są zwykli oszuści. Daleko z nimi .

TomTom

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Zamawiałam już w firmie Gamar 3 bramy i zlecałem im wykonanie ogrodzenia i zawsze wszystko było wykonane szybko i profesjonalnie. Wielu moich znajomych też korzystało z usług tej firmy i sobie chwalili. Ja polecam. Ale wiadomo że Polak do wszystkiego sie doczepic lubi gdyż bez tego dzień był by stracony. Pozdrawiam

tt

pozytywne komentarze pisze sama właścicielka, zapewne

uczciwy

wczoraj był tu mój wpis a dzisiaj go już nie ma .prawda w oczy boli

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. GAMAR Centrum Ogrodzeniowo-Budowlane Marcin Gala - Legionowo

P.H.U. GAMAR Centrum Ogrodzeniowo-Budowlane Marcin Gala
  • Jagiellońska 86