Edssa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edyta Kowalczyk

Adres: ul. Cichowszczyzna 31, Laski

Edssa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edyta Kowalczyk

Opinie o Edssa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edyta Kowalczyk

JUZ TU NIE PRACUJE

WYZYSKUJĄ LUDZI, NIE CHCĄ PŁACIĆ, TRZEBA SIĘ PROSIĆ O JAKIEKOLWIEK PIENIĄDZE KTO SIĘ NIE PROSI TEN NIE DOSTANIE NIC, KTO SIĘ PROSI DOSTAJE 100 ZŁ I INFORMACJĘ ŻE TERAZ WIĘCEJ NIE MAMY PIENIĘDZY, TYLKO RODZINA MA U NICH JAKĄKOLWIEK UMOWĘ RESZTA NA CZARNO, PRACUJĘ SIĘ W SMRODZIE.

Zostaw opinię o Edssa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edyta Kowalczyk - Laski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edssa Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edyta Kowalczyk