Opinie o COB w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie COB. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie COB o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COB w Bydgoszcz

docento

Umowa zlecenie ze stawką 8zł brutto za godzinę. Pracujesz 40h tygodniowo (pon-pt 8-16). Dopiero jak podpiszesz 3 umowy w w ciągu 5 dni (mało komu się udaje) przechodzisz na umowę o pracę ze stawką 10zł brutto/h Zarobisz miesięcznie 1700 brutto (1250 na rękę) o premiach można pomażyć...

Max

w gdansku ciagle rekrutuja xDD to o czyms świadczy, syf nad syfami odradzam

enri

ja sie dziwię że jeszcze (usunięte przez administratora) do tej firmy znajdują ... :D

izu51

Pracowałam równy miesiąc, praca typowo umysłowa, są ludzie, którzy się do tego nadają lub nie. Ciągłe użeranie się z klientami nie należy do przyjemności. Poza tym motywowanie pracownika przez "trenerów" jest na dość niskim poziomie, podchodzi nawet pod mobbing, odzywki typu "pracuj, pracuj, bo w tym roku chcę pojechać na wakacje do Grecji, musisz na to zarobić" raczej przynoszą odwrotny skutek - nie chce się. A sprzedaż i tak nie będzie na tyle duża, żeby pokonać próg obrotu, który jest potrzebny do podwyższenia stawki godzinowej. Dobre jest to, że zawsze możesz liczyć na wsparcie coacha (mega przystojniak :D) Ogólnie praca dla osób o mocnych nerwach.

Telemarketer

Moja rozmowa składała się z trzech etapów. Rozmowa o mnie i moim doświadczeniu zawodowym. Zadania na myślenie i pytania sprzedażowe.

Proszę sprzedać mi przez telefon abstrakcyjny przedmiot i opisać jego działanie. Prośba o podanie skojarzeń z jakimś słowem. Proszę przeczytać na głos dany tekst sprzedażowy.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

nie polecam !!! (usunięte przez administratora)

cob

najlepsza strona na FB, wszyscy dobrze sie bawią haha teraz nast. oddział w gdańsku i grudządzu bo w bydzi brakło frajerów do orki :D

czarnula
@cob

Co do umowy i czytania jej, to się zgodzę. Lecz aneks do umowy powinno się dostawać przy podpisywaniu umowy a nie 2 dni po, ponieważ to właśnie tam w moim przypadku było coś wspomniane o karze... Pani która zajmuje, bądź zajmowała się rekrutacją nie wspomniała słowem o jakiejkolwiek karze. Potem okazało się, ma ona obowiązek informowania przyszłych pracowników o tym, że jeżeli nie przepracują 120 h muszą płacić. Oczywiście nie wiem jak jest tam obecnie, z tego co wiem to dużo się tam pozmieniało, ale kary chyba nie znieśli. Atmosfera panująca w firmie jest miła, koordynatorzy (trenerzy) też, ale nie polecam pracy komuś kto ma słabe nerwy i jest zbyt miękki, uczuciowy i bierze sobie wszystkie słowa do serca, klienci potrafią być bardzo nie sympatyczni :).

Mika

Pracowałam miesiąc w cob. Sama zrezygnowałam i przeszłam do innej firmy. Karę i tak zapłaciłam, konsultowałam z prawnikiem i były marne szanse na wygraną w sądzie. Jesteś wygadany i potrafisz wciskać kit przetrwasz, jeżeli nie nie warto marnować tam swojego czasu.

Krysia

Prezesi,Dyrektorzy bardzo wporządku.Każdemu życzę takich przełożonych.Jeżeli Ty jesteś fer i oddany pracy zawsze możesz na Nich liczyć.Czytam te opinie i już wiem ,że tym którym nie wyszło to na firmę psy wieszają- dziś nie ma nic za darmo .Żeby dostać pensje to trzeba na nią sobie zapracować.A jak się nie podoba to nara szukać innej pracy.Ogarnijcie się bo chyba prawdziwego życia nie znacie

Dominika

Mam pytanie do osób,które dostały karę 500zł? Chcę wiedzieć czy oprócz wezwania do zapłaty dostaliście wezwanie do sądu? Czy w ogóle ktoś zapłacił ta karę itp? Czy kiedykolwiek miał ktoś sprawę w sądzie z tego powodu??? proszę o odpowiedź bo nie wiem czy mam iś z tym do adwokata, pozdrawiam

Kinia
@Dominika

Zmartwie wszystkich.Karę trzeba zapłacić.Brat podobne pismo dostał z Plusa nie zapłacił skończyło się sądem

Iza

Witam, przepracowała w tej "firmie" zaledwie albo aż 3 miesiące ... Brak wody do picia czyli trzeba pić kranówę, mydło i papier toaletowy trzeba nosić samemu a w lato kiedy miałam tą nie przyjemność tam pracować jest ok 28 st C ... (usunięte przez administratora) ... Co do płacy jeśli wyrabia sie normę jest ok ale tej normy nie dadzą rady wyrobic nowe osoby więc trzeba zostawać po godzinach bo jesli nie to na drugi dzien wypowiedzenie umowy takie są realia w tej firmie ... (usunięte przez administratora)

@Iza

Izka to Ty firmy chyba mylisz?Może tak masz w domu hehe że papieru brak i mydła

Maya

Zespół jest młody... ale praca porażka. Nie polecam. Trenerki są młode i nie doświadczone... nie wiedzą jak kierować zespołem żeby mieć obrót sprzedaży, są ogólnie nie miłe. Ciągle ktoś zmienia system że nie ma podstawy tylko wynagrodzenie jest uzależnione od sprzedaży (czyt. min. 5 zł/h brutto) więc tyle wynosi twoja wypłata za niskie sprzedaże.

Malina

Kanton: co masz na myśli? Jarek: Otóż nie, pracowałam wcześniej w kilku innych miescach. Ludzie moze nie podchodza powaznie do tego typu pracy. W szczegolnosci pracuja tam ludzie mlodzi, moze ze 2,3 osoby co jakis czas trafia sie starsze. Wiadomym jest, ze mlodi ludzie nie maja jeszcze smykalki do pracy i nie sa zawsze odpowiedzialni. Wszyscy Ci, ktorzy odpadaja na poczatku albo siedzieli z 4 literami na swoich stanowiskach.(usunięte przez administratora)Najpierw trzeba dorosnac a dopiero potem brac sie do pracy, w ktorej wymagana jest przykladnosc i sumiennosc. Roxi poxi: Nie wiem co Ty za pierdoly wypisujesz, ale za nadgodziny Ci placa, a jesli musialas/-les zostawac na nich lub nie wyrabialas/-les czasu (powiedzmy sobie szczerze - te 3,3 godziny to zalosnie malo w zestawieniu z 8, ktore sie pracuje) to juz Twoja, indywidualna sprawa, nie obwiniaj innych za swoje porazki.

t

fajna firma

roxi poxi

srednia z 3 dni trzeba miec 3:30 juz dzis wiesz ze tego czasu nie wyrobiles jednak ze nastepbego dnia i tak musisz przyjsc do pracy na 5 min aby uslyszec od trenerki ze idziesz do domu. 3 razy idziesz do domu to juz na stale. zostajesz po godzinach a i tak za nadgodziny nie masz zaplacone. zalosne!

Malina

Pracowałam w COB dokladnie 2,5 miesiąca we wakacje. Poczatki byly ciezkie, pierwsze 2/3 tygodnie trzeba sie dobrze wdrozyc w ten system. Przyznam, ze bylam wykonczona psychicznie po 1 tygodniu, ale to tylko dlatego, ze jest to praca umyslowa i niekiedy ludzie potrafia byc zlosliwi, a ja bylam wtedy jeszcze osoba niesmiala(usunięte przez administratora) /> Gdy robia nabor, zatrudniaja i bezplatnie szkola jakichs 15 pracownikow, z nich wszystkich jako jedyna dalam rade zostac tyle, ile planowalam. Musze bardzo podziekowac firmie COB za wspaniala atmosfere jaka panowala podczas pracy. Trenerzy, kiedy widza zaangazowanie, nawet jesli pracownikowi nie udaje sie wyrobic dziennej normy, potrafia pomoc i wesprzec, nie zostawiaja nikogo zdanego na samego siebie. I wlasnie to bylo wspaniale w tej pracy. Poza tym, kazdy na poczatku jest specjalnie przygotowywany do takich zadan wymagajacych kontaktu z klientem. Co jakis czas odbywaja sie szkolenia, takze sami widzicie, ze dbaja o to, aby pracownicy czuli sie pewnie w tym co robia. Dla najlepiej sprawujacych sie sa rozne nagrody, niekiedy dodatkowe kilkaset zlotych, takze warto sie starac. Po przyzwyczajeniu sie, jest coraz lepiej i mozna dzwonic popijajac kawke(dosłownie). Po zobaczeniu, jak to wszystko funkcjonuje od srodka, sama bylam w stanie skorzystac z ktorejs z ofert, ale mialam juz nowy telefon. Dochodzac do sedna, musze przyznac, ze ta praca sprawila, ze teraz jestem bardziej otwarta na kontakty z innymi ludzmi, zmienilam sie calkowicie, i wlasnie dlatego tak bardzo polecam Wam wszystkim COB. ;) Co wiecej, jestem przekonana, ze wszyscy Ci ktorzy mowia, ze kategorycznie odradzaja tej pracy, sami po prostu nie dali rady psychicznie i wymiekli po tygodniu, wiec to nie firma jest winna, a pracownik. Nie trzeba stawac na glowie zeby sie utrzymac, wystarczy okazywac checi i zaangazowanie :) Jak sobie pościelisz, tak sie wyspisz.

Maya
@Malina

"Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz" Jakie bzdury, firmy nie polecam, nie wiem czy winny jest pracownik za złe wyniki jak jest nieprzyjemna atmosfera w pracy! I koordynatorki które nie są miłe i wymagają nie wiadomo jakich sprzedaży... jeśli zrobisz jedno, chce 2... po dwóch wymaga 5 ! I ciągle komentarze że mało !

Przerwy są ustalone, godziny pracy też ustalone, więc wszystko według umowy i nie róbcie problemu.. to nie hotel tylko praca/

Wiktor

Z żadnymi karami lub opłatami tego typu się tam nie spotkałem...

glenn

Polecam z całego serca tą firmę! Dzień dniowi nierówny, bywa różnie, ale nigdy nie zostaniesz bez pomocy. Dyrektorzy są prawie tak samo pomocni jak trenerzy i to się ceni! A nie patrzenie na ludzi poprzez cyferki... :)

karola zainteresowana pracą

Dlaczego nazywasz swoja byłą firmę w ten sposób? Podaj proszę, jakieś konkrety...fakty autentyczne. Nie wystarczy napisać w sposób negatywny, należy opierać się na faktach. A ja chcę poznać fakty rzeczywiste. Czy było tak, iż po prostu nie nadajesz się do sprzedaży, czy może to firma Cię nie doceniła... jaki był faktyczny powód tego, iż odszedłeś?

Wiosenka

Słuchaj, pracowałam tam 5 miesięcy, praca jest dla osób wytrwałych jeśli uważasz że jesteś to spróbuj, może Ci się uda. Panuje tam świetna atmosfera i klienci jak to klienci. Raz są uprzejmi i nawet podziękują Ci że do nich dzwonisz a następny Cię wyzwie i rzuci słuchawką . Są ludzie i LUDZIE. Praca jest ciężka trzeba dzwonić i dzwonić i dzwonić i dzwonić . Ale czasami się to opłaci. A po drugie zawsze jakieś nowe doświadczenie :) . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o COB - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w COB?

Zobacz opinie na temat firmy COB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COB?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COB?

Kandydaci do pracy w COB napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COB