Opinie o COB w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie COB. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie COB o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COB w Bydgoszcz

orange

widze te ich ogłoszenia to widać że chętnych brak dlatego uciekają do innych miast ...

asdfka

Szkolenie jest bardzo dobre i bardzo dobrze przygotowuje do dalszej pracy i z tego miejsca serdecznie pozdrawiam Dorotę ;) Sama praca hmm..to zależy od podejścia, ja zrezygnowałam bo ciężko mi było produkt wciskać ludziom dlatego, że jeżeli do mnie ktoś mówi, że nie chce to znaczy, ze nie chce, a tutaj trzeba podchodzić na zasadzie "Pan jeszcze nie wie, ze Pan to chce". Co do przełożonych to wiadomo, czasami muszę coś warknąć i przypilnować bo w końcu oni też są rozliczani, ale na ogól są pomocni, jak ci nie idzie to biorą cię na odsłuch i mówią co robisz źle i co możesz jeszcze poprawić. Co do kary, nie wytrwałam do końca umowy szkoleniowej, ale załatwiłam to tak jak należało, czyli normalnie przyniosłam wypowiedzenie tak jak było to napisane w umowie i minął miesiąc, a ja żadnej wiadomości na temat kary nie dostałam. To czy ci się praca spodoba czy nie zależy tylko i wyłącznie od ciebie o twojego podejścia do niej.

Ange.
@asdfka

mnie wyplacili po 2 tygodniach szkolenia tylko 50 zl w centrum prawa bo nie zrobilem zamowien i nie przedluzyli umowy zlecenia. Nie polecam. To oboz pracy, Trenerzy stoja za plecami i krzycza czemu cicho, a ma byc glosno.

konrad
@Ange.

Wypłacili Ci 50zł, bo przyszedłeś tylko na 3 dni! :D A nie skończyłeś szkolenia!!!

ktos

Nie popelniajcie tego bledu. Wszystko nie COB. Na szkoleniu zamydla oczy. Wszystko takie piekne. Cudowne. Praca na luzie. Ludzie to lukaja. Jasne lykaja nas przez te pier... sluchawki. Do tej pracy nadaja sie ludzie bez ambicji z niska samoocena i wogole szukaja bandy bialuch murzynow. No ciekawe widze ogloszenia ze juz daja 2000 netto ciekawe (usunięte przez administratora)Zlodzieje. Mobingowcy. Omojac szerokim lukiem. I zeby nie bylo a ktos pisal a ja nie swoje. Praca w COB to trauma na cale zycie. Jak pada deszcz to leje sie na te gratowate kompy i mobitory. Kartony i parasole sa tam stosowane przed sloncem czy deszczem. Kur... Praca pod szklanym dachem dobre sobie. Ostrzegam. To banda zjeb... Wyzyskiwaczy i osob ktore potrafia z normalnego czlowieka zrobic czlowieka z uposledzeniem myslenia.

slonko

Witajcie. Czytam tak pozytywy i negatywy. Zgadzam sie sa ludzie ktorzy daja rade i maja super sprzedaz. Pracuje tam. Po szkoleniu pierwsze poczatki i koniec. Trenerka uciela mi skrzydelka. Masakra. Kobiete porownalam do napuszonej gdaczacej kury. Ogolem wiadomo jak wszedzie latwo nie jest ale jak sie chce to mozna. Ale trenerzy sorki totalna porazka a zwlaszcza taka jedna tlusta z chorym lbem. Omijac ja a dacie tam rade.

świeżak
@slonko

Cześć chyba miałaś wątpliwą przyjemność bycia w tej samej grupie co ja. Trenerka to Monika co? Za każdym razem kiedy się pochylała bałam się, że te naciągnięte do granic możliwości portki pękną na jej wielkie(usunięte przez administratora) JEST BEZNADZIEJNA !!! Jak ktoś się jej nie spodoba i nie trzyma palca prosto to tak długo będzie kombinować aż Cię wykurzy. Ja zrezygnowałam sama bo dość miałam jazd. Najlepsze jest jednak to, ze kiedyś zdarzyło sie, ze sama Pani Monika miała przeprowadzić z klientem rozmowę, żeby uratować sprzedaż i zrobila to tak profesjonalnie, że klient zrezygnował. Nam ciosała kołki na głowie i się pastwiła, a sama nic nie potrafi. Nie sprzedałaby niczego nawet za złotówkę miesięcznie bo nic nie potrafi tylko tyłek lizać szefowi. A Pan Dariusz który szlifuje talenty w tzw. żłobku i chwali się,że był najlepszym sprzedawcą w kraju, pracował kiedyś w PKT i był tak słaby w sprzedaży, że wyleciał. Zatem przy tak doborowej kadrze trenerskiej napewno nie osiągniecie tam sukcesu.

Telemarketer

Moja rozmowa składała się z trzech etapów. Rozmowa o mnie i moim doświadczeniu zawodowym. Zadania na myślenie i pytania sprzedażowe.

Proszę sprzedać mi przez telefon abstrakcyjny przedmiot i opisać jego działanie. Prośba o podanie skojarzeń z jakimś słowem. Proszę przeczytać na głos dany tekst sprzedażowy.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
ramstein

"10min przerwy, gdzie ciężko nawet do toalety się dostać. " haha pamiętam, nie wiem, oni tam mają jakąś traumę z tym wc ?? sami z siebie robią głupków zabraniając korzystać :D

Wkurzona

Praca w COB- tragedia. U mnie przygoda skończyła się już na szkoleniu. Nie dość że robota jest sama w sobie beznadziejna i męcząca psychicznie to jeszcze atmosfera okropna. O ile pierwsze 2 dni na telefonach były znośne, tak później było strasznie... Trenerzy wciąż krążą między boksami jak sępy i czekają tylko, do kogo się dowalić, wystarczy zdjąć na moment słuchawki a już świat się kończy. Jak ktoś nie wyrabia normy 3,5h odrabianie przerw, zostawanie po godzinach żeby wyrobić czas. Stare, nieaktualne bazy sprzed kilku lat. 10min przerwy, gdzie ciężko nawet do toalety się dostać. Ja sama zrezygnowałam już na szkoleniu, bo nie wyobrażałam sobie pracy przez ponad miesiąc, ale byli też tacy którzy starali się, a z dnia na dzień zostawali na lodzie otrzymując 37 zł. PORAŻKA! Jedyny plus za szkolenie teoretyczne ze świetnym coachem, nic poza tym.

Carolinca
@Wkurzona

A musialas zaplacic kare za jej zerwanie?

Wkurzona

Jeżeli nie sprzedaż 3 sztuk w okresie szkoleniowym, lub zrezygnujesz (przeważnie to oni z dnia na dzień "pomagają" w rezygnacji) to otrzymujesz wynagrodzenie 50zł BRUTTO, co u mnie wyszło ok 37zł.

@Carolinca

Ja nie płaciłam, na szczęście zrezygnowałam w odpowiednim momencie, ale poznałam osoby które przeszły przez szkolenie i rezygnując musieli zapłacić, lub się męczyli ponad miesiąc... tragedia

Carolinca
@Wkurzona

To dobrze, bo ja tez zrezygnowalam w czasie szkolenia uprzednio dokładnie studiujac umowe. Balam sie, ze sa tam haczyki, ktore mozna zobaczyc tylko pod mikroskopem. Mam nadzieje, ze mimo wszystko nie będę musiala placic za szkolenie, ktorego nie ukonczylam.

Dawidd
@Carolinca

Nie ma żadnych kar, oprócz tej o ochronie danych osobowych, co jest raczej zrozumiałe..

eva

omijajcie szerokim łukiem!!! kazda praca ale nie tam.. te pseudotrenerki maja chyba cos z głowa chyba po gimnazjum max zawodowka haha ...!!! prymitywizm.

Wkurzona

Hhahahaa Kamila! Co ty za bzdury wypisujesz. Wygodne, własne biurko? Nie wiem czy masz na myśli te paździerzowe boksy przy których ciężko skupić się na rozmowie bo słychać nawet pierdnięcie kolegi obok? Klimatyzacja? Albo pot się leje po (usunięte przez administratora) albo siedzisz w kurtce. Atrakcyjne konkursy? Masz na myśli bony do Tesco o wartości 10zł? Błagam...

oszukana

nie polecam(usunięte przez administratora) chodzisz na to szkolenie przez 13 dni zwalniaja cie twierdza ze zaplaca ci za kazda godzine szkolenia a co do czego przychodzi na koncie pojawia siew 37zl a jak do nich dzwonisz to twierdza ze nie spelniles warunkow w umowie i ze wyszlo za szkolenie tylko 37zl trener od sprzedazy wogole nie motywuje do pracy wciska ci bajere ze jestes dobry ze dasz rade itp a do drugiej osoby nagaduje na ciebie mowiac ze ty sie nie nadajesz do tej pracy bo nie sprzedales tego nikomu gdyz klienci sie rozlanczaja bo nie chca gadac z toba smiech na sali z ta firma nigdy wiecej takiej pracy mam nadzieje ze ludzie nie beda zapisywac sie do tej firmy bo oni szukaja jeleni do pracy za 37zl amen

docento

W rzeczywistości nie polecam, bo osobiście tam pracowałem.

xxx
@docento

byłam tam zatrudniona, miało być cudownie, obiecywali złote góry, a tak naprawdę popracowałam trzy dni, bo były jakieś zmiany w zarządzie i nawet nie otrzymałam wynagrodzenia.. zdecydowanie odradzam..

świeżak

No pozwolę sobie się nie zgodzić. Klima działa tak, że albo trzeba siedzieć w swetrach i szalach, albo zaduch taki, że nie da się myśleć nawet. Dodatkowo ta wspaniała firma zapewnia maksymalne nasłonecznienie przez pięć godzin dziennie bo nie naprawia zepsutych rolet i przez szklany dach w słoneczne dni cały czas wali słońce tak, ze nawet niektórzy siedzą w pracy pod parasolem, albo chowają się w kartonach. Bez progów sprzedażowych to chyba nie w cob w Bydgoszczy bo tu progi są od samego szkolenia, na szkoleniu trzeba zrobić trzy bo nie przejdziesz dalej, potem w pierwszym miesiącu siedem, nie zrobisz odpadasz, potem 10 itd., nie zrobisz progu umowa naprawcza 6 na dwa tygodni, nie ma sentymentów, ani pomocy. Nie spodobasz się to też odpadasz. Trenerzy zależy do kogo trafisz, bardziej lub mniej kulturalni, ale ogólnie wszyscy zrobią wszystko, żeby wejść w (usunięte przez administratora) bez mydła Panu M. Jak są wyniki całej grupy to nie cisną i wszystko jest naj, ale jak grupa nie ma wyników to zrobią z ciebie nic niewartego idiotę. Doświadczeni konsultanci w większości bo nie wszyscy oczywiście dupki, które Ci nie pomogą jak nie zaszkodzą. Umowa o pracę przedłużana co tydzień czyli masz ją zawsze na bieżący tydzień i nic więcej. Ogłoszenia rzeczywiście kuszą natomiast PRACA i warunki nie są wcale atrakcyjne. No i jeszcze wysoki standard podnoszą na pewno dwie toalety dla ponad setki ludzi to super komfort stać 15 minut w kolejce jak sie ma 10 minut przerwy.

oluś90

Witajcie, dziś zrezygonowałam po 4 dniach pracy, 3 dni szkolenia i dzis pierwszy dzien na słuchawce, straszne, wciskanie tel starszej osobie...naprawdę polecam tylko tym co mają nerwy ze stali . Czy ktos się orientuje co do kary, bo umowa to była tzn szkoleniowa na 2 tyg, a ja po 4 dniach napisałam wypowiedzenie

coma

nie polecam, a trenerki to.... bez komentarza! lepiej szukac inna firme lub wyjechac za granice

ubus

to przecież oczywiste że armia jeleni musi utrzymywać kadrę zarządzającą i ten olbrzymi moloch, oni nie potrzebują myślących bo tacy maja własne zdanie i wymagania

Nie mogę się za bardzo wypowiedzieć na temat warunków pracy, ale wspomnę, że dzisiaj dostałem rozwiązanie umowy szkoleniowej za porozumieniem stron. Oficjalnie jestem "za mało nachalny". Podejrzewam, że rozmowa kwalifikacyjna, o której uprzedzałem i z powodu której przyszedłem później do pracy była solą w oku trenerki. Rada dla nowych pracowników: idąc do COB zapomnijcie co to asertywność i własne ambicje.

docentto

pewnie mają 15zł na godzinę i drapanie po pleckach :D

Monia

Podpisalam umowe szkoleniowa. Dwa tygodnie-10 zl brutto za godzine. Czytalam i czytalam ta umowe szukajac haczyka i nic:) potem egzamin teoretyczny i praktyczny. I umowa o prace- tygodniowa na poczatek. Praca jest ciezka, wiadomo.

Konsultant telefoniczny=telemarketer

docento

Premia to 100 zł :) Otrzymujesz ją jak podpiszesz 20 umów miesięcznie, a najlepsi dochodzą do max 15-16, więc pracujesz za 1250 a umowę o pracę jak już dostaniesz masz tylko na tydzień. Jak nie zasłużysz na umowę o pracę masz tylko zlecenie ze stawką 8zl brutto/h wiec jak łatwo policzyć w czerwcu zarobisz tylko 1280zł brutto! (160h x 8zł) czyli 957zł na rękę :)

oczywiście pomarzyć

Zostaw merytoryczną opinię o COB - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w COB?

Zobacz opinie na temat firmy COB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COB?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COB?

Kandydaci do pracy w COB napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COB