Bydgoska Szkoła Wyższa

Bydgoszcz

Opinie o Bydgoska Szkoła Wyższa

jasia4

niestety rozczaruję cię przyjacielu serdeczny ale ta oferta pracy już jest nieaktualna. ale za to widzxę że u nich można dietetykę studiować, i to mnie bardzo kusi zawodowo. zdaję sobie sprawę jaki są teraz trendy i styl życia, to kierunek przyszłości

zalamana

Zawsze było źle ale teraz nie wiem co mam robić... Studentów prawie nie ma, chyba większość kierunków nie ruszy. Tyram dzień, w dzień coraz więcej i więcej a przełożony mówi jeszcze, że musimy zaciskać pasa, redukować niskie już pensje bo inaczej wogóle nic nie będzie. To ponad moje siły. Do tego jeden na drugiego wilkiem patrzy i donosi, już dalej tak nie mogę.

inek

mała szkola, wymagania wysokie, stawki nędzne, atmosfera żadna, perspektyw brak. Nic tylko uciekać

Zostaw opinię o Bydgoska Szkoła Wyższa - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bydgoska Szkoła Wyższa