Opinie o Budrem w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Budrem. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Budrem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budrem w Kielce

ole

Witam do ogloszenia na radiowej gieldzie pracy z 01.02.2012 Widze [usunięte przez moderatora] odszedł albo poszedł po rozum do głowy i już nie robi na twoje paliwo do BMW czy wyjścia do ultra fioletu.Ale po co ty tam chodzisz przecież na łysych nie lecą.A do cięcia szyb to możecie wziąśc kozubka.Ale będą jaja wtedy.Nara pajace z budremu

nico

Witam widze że ta gruba świnia zmusiła administratora do usunięcia dużej liczby wypowiedzi ale to i tak mu nic nie pomoże tak jak i zmiana nazwy firmy w ogłoszeniach o prace na konsorcjum aluminiowe.Wszyscy już znają te wasze triki i będą nadal uświadamiac ludzi przed pracą w BUDREMIE. A i jeszcze jedno pytanie do [usunięte przez moderatora] umiesz już uruchamiac AutoCada czy nadal tylko GG.

firma budrem to jest najgorsza firma w kielcach a ten prezez tej firmy nadawal by sie do wyrzucania gnoju tak samo jego [usunięte przez moderatora]

Od kiedy ten (usunięte przez administratora)podaje się na radiowej giełdzie pracy jak konsorcjum aluminiowe przecież to parodia.Może ktoś zrobi pożądek z (usunięte przez administratora)sami siebie już się wstydzą szukając pracowników!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Budrem się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Zgadzam się z tobą kolego z tego co piszesz to i tak dużo dostałeś bo można dostać jeszcze mniej jak(usunięte przez administratora)

Z tego co mi wiadomo jak pracowałem i od pracowników z wieloletnim stażem to nie było żadnego księgowego za czasów istnienia tego (usunięte przez administratora) tylko księgowe.A co do płac to możecie kiedyś napisać zapytanie na tej stronie i mogę przesłać Wam umowe (usunięte przez administratora) jego wynagrodzeniem.Jak nie wieżycie to idzcie sprawdzic to uwieżycie a i nie piszczie już(usunięte przez administratora)więcej głupot na tej stronie bo to nie wasza strona tylko pracowników. Pozdrawiam

Lutek

W tej firmie niema nic.... ..(usunięte przez administratora)

wlad

firma budrem to spora firma jak na kieleckie warunki chciałbym się tam zatrudnić czy coś się zmieniło czy polepszyły się warunki pracy i totalna niekompetencja o czym piszecie.czy przestrzega się tam zasad i przestrzega bhp prosze o opinie. tylko bez wyzwisk!

Dragon

Miło, że ktoś skorzysta... :) Piszesz, że wypowiedź pomogła albo pomoże- jak masz tam zamiar robić to nie daj sobie wmawiać ściemy- którą wkładają każdemu. Niech stawia sprawę jasno i najpierw (usunięte przez administratora)!!! Najpierw skierowanie na badania i później od razu ma być umowa! Choćby na miesiąc, ale umowa! Jak nie posłuchasz- to cię mają!!! Powodzenia !!!

czajnik

uuuuuu... fajna firma! To coś takiego może się dziać w dzisiejszych czasach? (usunięte przez administratora)? Ludzie- zróbcie coś z tym!

starzysta

na pomócnika montarzysty okien i drzwi. ale prezes mówił ze potrzeba mu brygadzistów na montarzach i mówił ze jak się pracóje to się zarabia tyle tylko że w soboty tszeba czasem robić.. ogólnie to chciałbym ale tu pisze coś dziwnego w tych komentażach i niewiem komu wieżyć...

Najpierw reedukacja chlopie. Naucz sie pisac. A na dozorce tam idziesz? Nawet nie gadaj z nimi tylko uciekaj jak najdalej!!!! Praca porazka.(usunięte przez administratora)

starzysta

proszę o realną opinię, gdyż firma ta zaproponowała mi wymażony staż a także obiecywała świetlaną pszyszłość i szanse na kariere jeśli się sprafdzę w tej branszy. Dzięnks za real opinie.

Ej koledzy a moze by tak wyslac tam do pracy podstawiona osobe z BHP czy kogos z gospodarczej. Tylko jakiegos znajomego bo tak PIP i Uzad Pracy sa oplaceni. Tam wszystkich przyjmuja do pracy. Zatrudni sie taki ktos na tydzien. (usunięte przez administratora)Jak w ogole sa traktowani pracownicy, z(usunięte przez administratora)sie tam produkuje i dziekuje po nich ;-)))))

Zostaw merytoryczną opinię o Budrem - Kielce

• Jak się pracuje w Budrem?

Zobacz opinie na temat firmy Budrem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budrem?

Budrem