Opinie o Budrem w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Budrem. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Budrem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budrem w Kielce

Kierownik robot

Byłeś jakimś nieudacznikiem a nie kierownikiem oczerniasz ludzi nie podając żadnych konkretów weź sie za robotę a jesli nie masz pojęcia o organizacji i kierowaniem ludźmi to po prostu zacznij uczciwie pracować jestem kierownikiem "prawdziwym" kierownikiem robot w tej firmie i przez takich głąbów jak ty mam tylko dodatkowa robotę

lupo

Wiadomo można i całe życie za te 1900 zł pracować pewnie jeszcze na czarno jak na budowie. Życzę wam powodzenia

szybki

Tylko żaden z was nie mówił , że zawsze firma wypłacała w terminie. Mniej czy więcej ale z kasą nigdy tu nie ma problemów. Ja jestem tu 4 rok i tyle co ustaliłem z Prezesem mam.

Henryk

Pracowałem przez dłuższy czas w Budremie (2 lata temu). Cóż, jak to robota na budowie, ciężka. Ale mi płacili w terminie. Powiedzieli, że płaca to 1900 i tyle było, więc jak dla mnie uczciwie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Budrem się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
były pracowni

Witam Drogi Romeo jak tak piszesz to na pewno jesteś kimś z tego bajzlu a jak kwota dla Ciebie 1700 zł to wielkie pieniądze to życzę Ci żebyś taką zarabiał. Po raz kolejny powtarzam wszystkim zainteresowanym pracą w tej firmie spróbujcie a się przekonacie jak jest.

Julia

Drogi Romeo jeżeli uważasz że za kwotę 1700 zł weźmiesz na siebie odpowiedzialność za ludzi podległych, ich bezpieczeństwo bo w razie wypadku ty "bekniesz" oraz ciągłe obelgi i wyrzuty tzw. "prezesa" - o pracy w godzinach nadliczbowych nie wspomnę za które nie zapłacą Ci nawet złotówki to śmiało ubiegaj się o posadę w tym grajdole POWODZENIA

gość

Odradzam zdecydowanie współpracę z tą "firmą" !!!! warunki pracy skandaliczne a płace śmieszne. Omijajcie to bagno szerokim łukiem. Praca wyłącznie dla desperatów. A "Pan Prezes" delikatnie mówiąc oszust

Witam Byłem Kierownikiem Robót w owej firmie na początku obiecanki jak z bajki do pierwszej wypłaty 1700 zł do ręki za prace w delegacji(Warszawa). Prezes synek i ich ukochany zięciu który jest kierownikiem na budowach żądzą na całego. Synek Sebuś pusty jak stodoła a Szymonek podpisuje wszystko co mu podsuną nawet ścianki pożarowe w których są zwykłe szyby dla mnie żenada jako inż i kierownik budowy z uprawnieniami.Prezes tylko obiecuje najlepiej mu to wychodzi. Mogę opisać każdy szczegół w tej firmie i konkretne ich realizacje ale z tego co widzę to w tym kraju nic się nie zmieni jak oni do tej pory jako firma jeszcze istnieją. Omijajcie szerokim łukiem

kapitalna

a studentów na staże albo praktyki zatrudniają moze obecnie? oczywiście mówimy tu o pracy płatnej godnie a nie jakimś non profit. no chyba że mogą mi już teraz na ostatnim roku moich studiów zaproponować atrakcyjne warunki normalnego zatrudnienia to byłoby genialnie. dodam tylko że mam zaledwie dwie godziny zajęć tygodniowo

brodke

Witam wszystkich mam pytanie chcę podjąć wspulprace z budremem czy ktoś ma opińię czy sa wypłacalni po podpisaniu umowy chodzi o wymiane stolarki okiennej proszę o opinie o firmie

?

Dzięki za opinie. Miałem składać tam papiery ale czytając wasze komentarze jednak z tego zrezygnuje.

Co to za firma jak się wstydzi podać nazwy tylko wypisują konsorcjum aluminiowe!!! Odradzam tą firme

To, że np. robi się w delegacji po 250 godzin a i tak prawie nikt nie zarabia tam 2000zł i nie ma umowy. do tego wieczne pretensje. ludzi traktuje się jak śmieci. Brak zasad bhp. a najlepsze ze jedzie sie na kontrakt za grube miliony z jedna wiertarka i jednym przedluzaczem. nie ma nawet rusztowania a nigdy nie chca wypozyczyc.ludzi starszych tzn po 40 roku zycia traktuje sie jeszcze gorzej za taka delegacje placa po 1200zł. nawet ubran nie daja, a wyplata zawsze po 10. i nigdy nie placa ostatniej wyplaty. [usunięte przez moderatora]

Pracowałem tam blisko rok.Nie ma co się powtarzać o prezesie bo to żaden prezes a raczej nieudacznik który wcześniej czy pózniej i tak upadnie,za swoje draństwa.Naoglądałem się co tam się wyprawia i jak traktowani są ludzie.OMIJAJCIE TEN [usunięte przez moderatora] Z DALEKA!!!

sebuś

ale widze postępy w tej firmie BALON juz nie chodzi tylko w sandalach,ma i piki.ale nadal dłubie w nosie przy klientach.ale cóż to tylko PAN [usunięte przez moderatora]

wiadomo kto

widzialem ze [usunięte przez moderatora] wrocil to tylko patrzec jak [usunięte przez moderatora] zmieni samochod

michael

[usunięte przez moderatora] , wykorzystuja pracownikow ,a w szczegolnosci stazystow. bylem tam niby kierownikiem i programista,, a oni mnie traktowali jak smiecia z zadluzoneego na 6000000zl ZUK [usunięte przez moderatora]!!! Ostrzegam innych przed BUDREMEM!!!!

Robotnik

To skandal, że inspekcja pracy nic nie robi, aby przeciwdziałać łamaniu kodeksu pracy i przepisom BHP!!! Tam ludzi się gnoji, okrada z pieniędzy i [usunięte przez moderatora] do niewyobrażalnych rozmiarów. [usunięte przez moderatora]

MARTIN

Budrem to bandycka firma. Ludzi się traktuje gorzej niż psy. Zmusza się w sezonie do pracy powyżej 15godzin na dobę, jeśli pracownik odmówi to się go zwalnia. Zarobki to 1500 brutto, ale większość na budowach pracuje na czarno. Słyszałem, od starszych pracowników że kierownik [usunięte przez moderatora] miał zabrane uprawnienia za śmierć pracownika na budowie. Za mojej kadencji było kilka wypadków w pracy (krwotoki, rany od pociętych szyb, uraz głowy zakończony kalectwem).Wypadki były wynikiem nie stosowania przepisów BHP i zmuszania robotników do pracy ponad siły!!! Prezes groził, że jeśli ktoś zgłosi do inspekcji pracy to on go zwolni dyscyplinarnie. Wyroby czyli okna są beznadziejnej jakości (krzywo zgrzane i źle okute, porysowane) montowane krzywo. Odbiory końcowe są za łapówki. Ostrzegam wszystkich przed tym złym człowiekiem!!!

batman

[usunięte przez moderatora] Wstydu nie masz i nawet się nie przedstawiłeś w tym ogłoszeniu to ja Cię przedstawie. Numer tel. jest do [usunięte przez moderatora] majstrów i największy ściemniacz co do płac i warunków pracy w tej firmie.A firma to oczywiście BUDREM. A i jeszcze jedno nie dajcie się nabrać na zrobienie sobie uprawnień w tej firmie bo to wam na dobre nie wyjdzie najlepiej trzymajcie się zdala od tego bajzlu i klanu który tam żądzi.

Yelonek

"Konsorcjum Aluminium" dalej suzka jeleni ?

Zostaw merytoryczną opinię o Budrem - Kielce

• Jak się pracuje w Budrem?

Zobacz opinie na temat firmy Budrem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budrem?

Budrem