Opinie o Budrem w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Budrem. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Budrem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budrem w Kielce

antidral1

N ie polecam tej firmy jako podwykonawca zostałem oszukany i do dnia dzisiejszego nie wypłacili mi całej kwoty za wykonane prace !! Obiecują a potem tną na czym się da , stawki są śmieszne Omijajcie tą Firmę szerokim łukiem a najbardziej prezesa który jest bardzo arogancki i nie grzeczny a syn Sebastian ma bardzo dobry bajer tylko nic nie znaczacy

pokl

a pracował u nich jako operator ładowarki teleskopowej

mark

Kolego , który mówi że zarobił 1300 zł. za 250 godzin. Zapomniałeś dodać, że to pieniądze , które dostałeś za nadgodziny , a zapomniałeś dodać o tych 950 zł. , które dostajesz z Urzędu Pracy cwaniaczku. I nie wiem skąd ci wyszło tyle godzin . Widać masz problem z dodawaniem bo 950 + 1300 daje 2250 zł. Wiec pisz prawdę oszuście jak jest .Bo wiesz , że można cię namierzyć ale szkoda czasu na takie ofermy , które nawet godzin nie potrafią dodać

tragedia

Ludzie praca w zieleni miejskiej jest marzeniem w porownaniu z ta firma. Nauczcie sie ze Budrem to firma z pierwszej dziesiatki najgorszych kolchozow w swietokrzyskim. 1300 zl za 250 godzin! Nie dostaniesz ani umowy ani ubrania ani diety na delegacji. Jeszcze wymagaja. Nikt powtarzam nikt nie zasluguje na takie warunki. Uciekac nie sluchac bzdur bo obiecywac to sobie moga. Polecam masochista i to bogatym.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Budrem się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
malyabs

ludzie wiekszego bagna nie ma. pracowalem przez ponad rok (zmusilo mnie zycie i ciezka sytuacja) szefostwo jak mozna ich tak nazwac nie maja szacunku do nikogo. jak chcialem odejsc to prosili zebym zostal i ze dadza mi podwyzke ale jak odeszlem to dzwonili za mna i prosili o powrot a jak sie dowiedzieli ze nie wroce to zaczeli mnie straszyc i oskarzyli o kradziez nawigacji z auta firmowego ( wraku, zlomu) w tych zlomach nic nie ma po za rdza i niesprawnoscia.zarobki w delegacji sa w granicach 1300 do 1600 za okolo 250 do 300 godzin miesiecznie. a ostatnia wyplate to nigdy nikomu nie wyplacili. i jeszcze lubia pobic pracownikow oraz niektorzy kierownicy zostawic ze 200 km od domu bez zlotowki. a teraz plusy:) fajni ludzie ktorzy tam pracuja bo sa zmuszeni przez zycie i jeden kierownik jest po torbie pan jurek! a i wyplaty sa dosc regularnie jak mozna to nazwac wyplata:) i jak wspominalem wczesniej odchodzisz bez ostatniej wyplaty.

kosmos

pracowalem 4 miesiace i na koniec nie dostalem wyplaty ta firma nie powinna istniec, najgorszemu wrogowi nie zyczylbym pracowac w tej firmie, rysiek jest kretynem i idiota w jednym jezdzi sobie na wakacje za zabrane pieniadze pracownikow SZCZERZE ODRADZAM TA FIRME!!!

rafcio2100

To są zwykle (usunięte przez administratora) mi do tej pory nie wyplacili pieniędzy a kierownik Szymonek jest zwykłym śmieciem jak go dorwe to tej (usunięte przez administratora) mordę rozjebe to są zwykłe kutasy nie polecam nikomu tej pracy

alukolo

W branzy zarabia sie 14 15 zeta na godzine na umowe oczywiscie najnizsza reszta w kopercie. Warunek doswiadczenie. Budrem to masakra najgorsza w branzy i nie jest to duza firma. Raczej maly zaklad a takich jest w Kielcach multum 10 wymieniam z nazwy i adresu na pamiec. Takze Michalku szczerze ci odradzam szkoda nerwow i czasu. Co do umowy to robisz a czarno moze po 2 latach dostaniesz umowe nie warto. Pozdrawiam i powodzenia.

alukolo

Fireme budrem zwana tez konsorcjum aluminiowym znaja cale Kielce i wszystkie wioski w promieniu 20 km. Szukaja ludzi caly czas na hali brak nawet wiertla kasa 1300 na budowie 1500-1800 za miesiac w delegacji ok 220 godzin czyli 6-8 zl za godzine tragedia najgorsza firma aluminiowa w regionie. Jak najdalej jesli macie oferrte z firmy na ul. witosa 80 czesto szukaja przez agencje

blondi

Jest oferta na staż do tej firmy na stanowisko ,, pracownik do spraw osobowych,, ktoś może mi wyjaśnić na czym właściwie ma polegać praca?

Champion

PROPONUJE aby konsorcjum aluminium zatrudniło emigrantów.Będą pracować za miskę zupy,spać będą w szałasach na budowach i będzie ich można gnębić do woli.Pozdrowienia dla prezesa !!!! ha ha ha

@Champion A robisz tam jeszcze? jak długo tam robiłeś, i przy czym?

Champion

Ha ha oczywiście że się zbijam.Ta firma to chory twór.Proponuje założyć fanklub BUDREMU no i oczywiście prezesa.Wszystkie Ryśki to fajne cłopy.Pozdrowienia dla wszystkich entuzjastów.Nara niedługo się odezwe (Champion)

@Champion ha ha ha prezesie czy to ty ? :D napisałeś to na serio czy tylko się zbijasz ? Prezes jest jakimś nieudacznikiem a nie prezesem.

Champion

FIRMA SUPER !!! ZAROBKI SUPER!!!PREZES SUPER !!!

Młody

@myszka Że firmy nie zamkną to wiem, tylko się nabijam:) A jeśli chodzi o oferty pracy to jest praca ale nie ma kto robić za takie pieniądze w takich warunkach,robiłeś tam ?

Młody

"Tenor" jak zamkną firmę to Sebuś nie będzie miał na paliwo do bmki :D

Tenor

Ludzie kiedy ktoś się zlituje i zamknie ten (usunięte przez administratora) jak można nazywać to firma

Młody

Jeśli ktoś się wybiera do tej firmy to odradzam, za te 1500 zł 6 dni w tygodniu po 10h i w dodatku na czarno to śmiech.

Kierownik robot

Byłeś jakimś nieudacznikiem a nie kierownikiem oczerniasz ludzi nie podając żadnych konkretów weź sie za robotę a jesli nie masz pojęcia o organizacji i kierowaniem ludźmi to po prostu zacznij uczciwie pracować jestem kierownikiem "prawdziwym" kierownikiem robot w tej firmie i przez takich głąbów jak ty mam tylko dodatkowa robotę

Miś
@Kierownik robot

Drogi kierowniku robót przypominasz mi tego "kierownika szatni z Misia" proszę Cię nie kompromituj się takimi wpisami o uczciwej pracy w tej firmie - są jakieś granice absurdu - litości!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Budrem - Kielce

• Jak się pracuje w Budrem?

Zobacz opinie na temat firmy Budrem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budrem?

Budrem