Opinie o Budrem w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Budrem. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Budrem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budrem w Kielce

pawl77

Uwaga nie polecam tej firmy zostałem (usunięte przez administratora) nie dopłacono mi gotówki wmawiając mi że pół dniówek stałem nic nie robiłem a ja co mi kazali to robiłem ostrzegam przed tą firmą nie pracujcie tam.

@pawl77

okna 200 kg? to ja ciekawa jestem ich późniejszej ceny. jak jest z odpowiedzialnością za towar, co jeśli byście je nieśli w 5 i by się stłukło? i dodatkowo czemu nie ma narzędzi pomocniczych typu podnośnik, paleciak? Chyba, że są a ludzie nie używają?

@rysiek_sk

Nie polecam. Szef tragedia . (usunięte przez administratora) Rękawiczki max 1 para na tydzień. Pensja umówiona na 18 zł netto do wypłaty 12 zł. N as najgorszemu wrogowi nie życzę takiego szefa

Były klient Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem. Nie dawać zaufania. Tylko tyle, co można powiedzieć o tej firmie. Klient dla tej firmy nie jest człowiekiem, tylko kolejną pozycją w tabelce.

Madzia Nowy wpis

Hej. Partner już pracował przy produkcji stolarki aminowej a ja właśnie natknęłam się na taką zeszłoroczną ofertę na to stanowisko. Było tam w niej wskazane, że zarabia się od minimalnej w górę. Do dziś na jakie maksymalne kwoty na produkcji można liczyć?

Pracownik Nowy wpis

Może dlatego co dwa miesiące stróż inny bo jak to stróż sami pijacy i po czasie się odkrywają miesiąc wytrzyma a następny już sie ujawnia.

Cześć, czy w warunkach zatrudnienia się coś zmieniło? mam na myśli to stwierdzenie, że stróż tu co dwa miesiące rotuje. Ja ofert z ostatniego czasu nie widziałem, a chciałem sprawdzić jakie warunki oferują tylko, że murarzom, myślałem ze na takie stanowiska też biorą

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Budrem się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Obserwator

Co dwa miesiące Dyrektor zamieszcza ogłoszenie , Pracownik Gospodarczy -Stróż i co dwa miesiące ludzie rezygnują , ciekawe dla czego ?

Generalnie to Panowie z robót murarskich, tynkarskich i tak dalej ostatnio się wypowiadali tu we wpisach? Zauważyłem tę wzmiankę o tym przydziale pary rękawic na tydzień, kto tym zarządza? Chciałbym poznać aktualne zarobki brygadzistów, bo widnieje oferta o naborach na stronie, ale bez podanych szczegółów. Jaki występuje teraz standard pracy na tym stanowisku?

@rysiek_sk

@pawl77

Przez połowę dniówek niczego nie robiłeś? W jakim kontekście? Opowiesz jak przykładowo taki cały dzień z pracy mógł wyglądać? O jakich zadaniach mowa?

@Jolanta

Ogólnie praca polega na frezowaniu elementów potem na składaniu,wierceniu otworów i na równaniu łączeń przez piłę ogólnie nie moglem tam pracował przez problemy zdrowotne z kręgosłupem trzeba było dzwigać po 200 kg okna z szybą co prawda w 5 osób ale jednak ciężar.

@pawl77

Jakie są warunki zatrudnienia w Budrem?

pawl77

Gość oferuje 18 zł/h a potem przy wypłacie policzył mi po 13.50 zł (usunięte przez administratora) i kłamca !

Grzes

A ja też dobrze wspominam pracę w BUDREM . Już nie pracuję od kilku lat ale wspomnienia są bardzo dobre i dużo mnie nauczyli. Grześ szklarnia

@Grzes

Z czego tak konkretnie wynikają te wspomniane pozytywne wspomnienia? Ciekawa przy tym jestem bieżących okoliczności. Jest Pan na bieżąco? Możliwe, że coś się pogorszyło w warunkach skoro ludzie takie rzeczy na forum pisali? Mimo wszystko warto zaryzykować?

Szymi yo

A ja dobrze wsponiam pracę w Budrem !!! Szymon lakiernia!! Pozdrawiam serdecznie

Jolanta

napisałby ktoś coś na temat aktualnych warunków pracy? ciekawią mnie te komentarze gdzie ludzie jakiś czas temu byli zaskoczeni, że firma wciąż funkcjonuje, a w rejestrze widać, że raczej wszystko ok. Coś od nowego roku się może w warunkach pozmieniało?

Czy Budrem organizuje staże dla studentów?

Worker

To ten rak jeszcze istnieje?! Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tym (usunięte przez administratora) Do dziś mam traumę choć od 10 - ciu lat już nie pracuję z tą dwójką łysych psycholi. Omijajcie to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem!!!

Kibol73

Nie preferuje i nie proponuję odbycia stażu po przez MUP dają grosze i wysyłają na pół roku

ALPINIŚCI

UWAGA !!! - PRZESTRZEGAM NIE WSPÓLPRACUJCIE Z NIMI TO SA OSZUŚCI

M..

Powiem tak od kiedy tu pracuje a jestem już kilkanaście lat moge powiedzieć ,że pensje są ok. Zarabia się bardzo dobrze . I tyle w temacie. Wszytko jest na czas , to co umówione płacone wiec w końcu mogę pozytywną opinie napisać

Jaki jest wkład kierownictwa Budrem w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Monika Czech

Szczerze nie polecam !!!!! Piotrowicz to kłamca i (usunięte przez administratora) Byłam z nim umówiona na zatrudnienie, pomogłam załatwić dotacje na nowego pracownika (obiecał mnie zatrudnić), osobiście byłam zanieść wniosek do urzędu, a tak naprawdę to on powinien go zanieść , więc już wtedy mnie wykorzystał bo jemu się nie chciało, po kilku dniach wniosek był rozpatrzony pozytywnie, a jemu się nawet (usunięte przez administratora) nie chciało ruszył przez 3 tygodnie, żeby iść do urzędu umowę podpisać. A gdy po miesiącu zadzwoniłam zapytać co z moja praca (bo dowiedziałam się z urzędu, że jego firma szuka kogoś na to miejsce i on nie wskazał mnie na pracownika tak jak byliśmy umówieni) , to powiedział , że jeszcze nic nie wie, nie ma decyzjii, mimo, że już kogoś na to stanowisko szukał!!! (usunięte przez administratora) i kłamca!!! Jak zapytałam czy się rozmyślił z mojej kandydatury to nie umial odpowiedziec, zaczął coś mieszać... Aż strach pomyśleć co by było gdybym jednak zaczęła tam pracę, skoro na etapie rekrutacji już (usunięte przez administratora) Proszę uważać na tego beznadziejnego typa!!!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Budrem?

Monika czech

Miksol

Kontakt w sprawie płatności: 504 906 639

do stefana

A źle zacząłem do Macka ,proszę przyjdź albo napisz ile to mamy spraw po Polsce kolego a nie pisz głupot. Jak ktoś pracuje za 7 zł. to chyba ty w Niemczech na sortowni (a zapomniałem już cię wywalili i znów szukasz pracy) . Starym pracownikom to możesz sznurówki u butów wiązać bo tyle potrafisz . Nie pisz głupot i nie szargaj opinii pracownikom .

Stefan

Właściciele i kierownictwo tej firmy, to ludzie bez sumienia, pracowałem tam kiedyś, dostałem 1000 zł za 200 godzin pracy, kazali nam robić w soboty i w nadgodziny, też później mówili, że nie pracowałem, i za to tak mało dostałem, mówili tak każdemu nowo przyjętemu, a uwierzcie mi ciężko tam pracowałem i zrobiłem im kawał dobrej roboty. Ci ludzie wykorzystują pracowników jak (usunięte przez administratora) mają kilku na stałe cwaniaków, co przy wypłacie chyba dostawali więcej, bo po wypłacie wychodzili i głośno chwalili szefa i firmę, jakie to dobre pieniądze płacą, żenada. Jak pracowałem, po miesiącu odeszło ze mną 8 chłopa, bo nie chcieli dawać się wykorzystywać. Gorąco nie polecam, a Ci właściciele powinni oddać wszystkim co u nich pracowali nie wypłacone pieniądze.

do stefana
@Stefan

Stefanku kiedy to ty pracowałaś w tej firmie chyba z 15 lat temu. Bo za 1 tys. to musiałeś pracować z 10 lat temu min i pewno byłeś mega zdolny ze ramy od skrzydła nie umiałeś rozróżnić. Firma działa, produkuje rozwija się a ci co dają komentarze to osoby pokroju Stefanka. Kierownictwo pozdrawia Stefanka

Lakiernik
@Stefan

Dajcie spokój z ta firma już lepiej ktoś wyjdzie na tym jak w innej będzie pracował za 7zl lepiej mu za tyle będzie stary szef niby ma nic do lakiernictwa a przychodzi ci co 20min na lakiernie tak Ci porozkazuje co masz jak robić a (usunięte przez administratora) zna potem młody przyjdzie jape wydrze na ciebie A tatuś powie ci po co synowi muwiles ze to on kazał tak robić po drugie nie ma z kim wieszać elementów po 4 metry aluminium dadzą ci ciecia po 70tce po trzecie jesteś lakiernikiem szklarzem sprzataczem po starych pracownikach bo oni ułomni sa i trzeba odpady po nich wynosić daje zaliczki nie pełne żeby cie trzymać jaknajdluzej a jak już nie wytrzymasz i powiesz chcesz rozliczyć bo umowy ci nie da to się wymiguje i stary i młody księgowa bo ich nie ma i da ci z 800zl da ci 100zl bo ktoś nie po to się uczył lakiernictwa żeby zostać smieciem w tej patologji.szacunek dla lakiernika który był przede mną i pracował parę lat ( dobrze ze wyjechales i lepiej nie wracaj do nich bo to psychole) im to by się przydała terapia ojca synusia i starych pracowników. Ale kiedyś trafia na mądrzejszego już tyle maja spraw w sadach od podwykonawców po całej Polsce czasami to ich żal powinna być taka ustawa żeby badać ludzi którzy dostają firmy po tatusiu firmy. Na psychotesty

Zostaw merytoryczną opinię o Budrem - Kielce

• Jak się pracuje w Budrem?

Zobacz opinie na temat firmy Budrem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budrem?

Budrem