Opinie o Santander Bank Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Santander Bank Polska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Santander Bank Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Santander Bank Polska S.A. w Warszawa

Doradca

Doradca Nowy wpis17.01.2020 17:43 Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień. Witam, Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku doradca klienta w placówce? Jakie zarobki tj ile podstawy na dzień dobry i ewentualnie w jakich przedziałach premia? Czy duże ciśnienie na wynik? No i pytanie z innej beczki jeśli chodzi o zaświadczenie o niekaralności to czy jest wymagane? Jakiś czas temu straciłem prawko i nie wiem czy to w tym banku mnie dyskwalifikuje? Obecnie pracuję w banku konkurencji i o tej sytuacji poinformowałem przełożonych ale nikomu to nie przeszkadzało, ale przeprowadzam się do mniejszej miejscowości gdzie nie ma mojego banku, a Santander prowadzi rekrutację. Tylko właśnie nie wiem jak to jest z tym zaświadczeniem o niekaralności. Bardzo proszę o odpowiedź osób, które mają wiedzę na ten temat a nie domysły.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Santander Bank Polska S.A.?

Pracownica CC SCB ostrow

1 umowa 3 msc okres próbny. 2 umowa 12 msc. 3 umowa 1.5 roku. 3 umowa na stałe.

T

Witam, zamierzam aplikować do CC Santandera, proszę o informację do jakiego działu lepiej, sprzedaży czy dział posprzedażowy? Gdzie lepsza podstawa? W którym dziale lepsze warunki, więcej obowiązków? Pozdrawiam

@T

Postawiłeś już konkretne pytania, na które musi odpowiedzieć dobrze poinformowana osoba. Widziałam jednak ogłoszenie, dotyczące Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Posprzedażowej i muszę powiedzieć, że Santander Bank Polska oferuje super warunki, bo chociażby: umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia, gwarantowane wynagrodzenie podstawowe oraz premie rozliczane w trybie comiesięcznym, możliwość rozwoju, udział w różnorodnych szkoleniach, elastyczny czas pracy, dofinansowanie do karty Multisport, prywatną opiekę medyczną LuxMed oraz imprezy integracyjne, świadczenia świąteczne. A powiedz, ku któremu stanowisku bardziej byś się skłaniał?

Mała
@Marzena

Do kogo mam się zwrócić, że to nie jest forum Santander Bank Polska tylko Santander Consumer Banku? Bo nawet administrator Marzena myli banki , mówi o stanowisku Młodszy Specjalista które oferuje Santander Consumer Bank a nie Santander Bank Polska, proszę o sprostowanie.

Pracownica CC SCB ostrow
@Marzena

Praca w SCB na CC również posiada takie same atuty, plus możliwość wyrobienia premii wypłacanej zawsze w terminie. Pracuje w dziale sprzedaży, również polecam podjęcie pracy właśnie w tej części CC.

Niebedeubezpieczycielem

Czy celowym zagraniem firmy jest mówienie na rozmowie tylko o infolinii przychodzącej, a po podpisaniu umowy okazuje sie, że mamy być docelowo agentami ubezpieczeniowymi? Ja się na agenta nie zgadzalem. Poza tym nie będę zakładać żadnej działalności gospodarczej. Co za chłam.

@Niebedeubezpieczycielem

Pracuje tu ok 7 miesiecy nikt z pracownikow nie zakłada żadnej działalnosci gospodarczej czemu wprowadzasz ludzi w błąd.?Ubezpieczenie proponujesz przy wnioskach ratalnych i to tyle ...a żeby to robić musisz zostac przeszkolony i służy to tylko do celow wewnętrznych.

@Monika

W takim razie napisz proszę, na jakich warunkach obecnie przebiega współpraca pomiędzy Santander Bank Call Center, a pracownikiem. Czy można liczyć na podpisanie z firmą umowy o pracę na czas nieokreślony? Stabilność zatrudnienia jest dla wielu osób jednym z najważniejszych czynników. Będą wdzięczne za informacje, jakie są realia w tym miejscu.

@Marzena

Pierwsza umowa na okres 3 miesięczny próbny, kolejną podpisałam na rok.No a kolejne zgodnie z kodeksem.Pracują osoby, które posiadają umowę na czas nieokreślony.

Atoli
@Monika

Serio? A słyszałaś o czymś takim jak ubezpieczenie NNW, do mieszkania, do karty płatniczej? To jak najbardziej doradcy proponują mimo iż nie są już z tego tak rozliczani jak kiedyś. Ale fakt że działalności do tego mieć nie trzeba.

kkkk
@Monika

Buhahaha. Szkolenie elernigowe i po łebkach. Przestań z tym koroporacyjnym bełkotem!

@Atoli

Tylko ze ktoś tu się pomylił bo ja dodawałam swoje wypowiedzi do pracy w Santander Consumer Banku w Ostrowie Wlkp. na ul. Krotoszyńskiej a widze ze nagle administrator zmienił na Santander Bank Polska.

@Marzena

Pani Marzeno zaszla pomyłka Santander Bank Call Center to był Santander Consumer Bank i wcześniejsze komentarze były do contact center z Krotoszyńskiej z Ostrowa Wlkp ktoś z administratorów wrzucił te komentarze do Santander Bank Polska to wprowadza w błąd...z tego co się orientuje Santander Bank Polska nie posiada cc w Ostrowie Wlkp

Santander Bank Polska S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Menedżer Centrum Kompetencyjnego Testów Manualnych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Pit

Ja tam pracowalem i powiem tak. Firma jest nie doinwestowana. Twoja rola jest odbieranie teleonow i pomoc klientowi ktory ma problemy ze splata kredytu, ktory nie moze sie zalogowac, ktory pyta sie o srodki na koncie etc. Dla mnie firma jest mega niedoinwestowana, np ludzie dzwonili bo nie mogli sie zalogowac a my sami mielismy problem z systemem by im pomoc i czasem dzwonili do nas podobnie i najgorzej bylo jak znowu klient sie do Ciebie dodzownil a ty nie umiales mu pomoc. Hajs dostaniecie najnizsza krajowa, jest multisport i prywatna opieka zdrowotna jak ktos chce.

ZainteresowANA

Orientuje się ktoś czy potrzebują do pracy ? Nie ma ogłoszenia na olx :( A bardzo chce się tam wybrać! Może ktoś mi podpowie czy w najbliższym czasie będzie jakaś rekrutacja ?

Weronika
@ZainteresowANA

wisi teraz ogłoszenie, sama będę składała cv

A jakie są zmiany? Czy również jest możliwość pracy w wymiarze mniejszym niż 160h?

@Anna

Tak, jest możliwość pracy w niższym wymiarze godzin.

Byebye

Hej, powiedzcie mi czy to call center to tylko praca na infolinii przychodzącej czy wychodzącej też ?? ????

Zestresowana
@Byebye

jak masz obsluge posprzedazowa to infolinia przychodzaca

Tralal
@Zestresowana

Na poczatku masz tylko przychodzace, ale jak wbijesz na sprzedaż to dzwonisz sama i proponujesz klientom produkty.

@Tralal

Rozumiem, że jesteś zatrudniony w Santander Bank Call Center. Wobec tego mam pytanie, czy jest możliwość dostosowania grafiku pracy do innych aktywności, np. zajęć na uczelni? Wiele osób chce łączyć pracę z funkcjonowaniem w innych obszarach i elastyczne godziny pracy są dla nich atutem. Zainteresowani użytkownicy będą wdzięczni za informację, jakie są możliwości w tej firmie.

Zestresowana

kto zaczyna od 26.11? ;) a jak z autobusem pracowniczym? skąd odjeżdża, o której i czy jest jakoś oznaczony?

Tralal
@Zestresowana

Autobus chyba jedzie spod lidla albo dworca Nie mam pewnosci, ale dzwon pytac

Hhhh

Mam pytanie o pracownika posprzedazowego,jak jest faktycznie z premia? I czy latwo ja wyrobic?,takie nietypowe pyt czy jest mikrofala i czjanik????

@Hhhh

Cześć premie są co miesiąc jeśli chodzi o wysokość to na początku nie spodziewaj się kokosów ale jak bedziesz robić kilka produktow to całkiem fajna kasa.czajnik jest mikrofala tez nawet blender ????jest kawomat , kanapkomat kiedy zaczynasz?

ON

Co prawda juz nie pracuje w CC w Ostrowie( sytuacja prywatna), ale z czystym sumieniem mogę polecić każdemu to miejsce. Fajna atmosfera, szkolenie na początku gdzie wszystkiego się dowiedziałem. Zarobki jak na takie stanowisko są całkiem dobre :) Oprócz tego jest darmowa kawa, dofinansowanie jedzenia w kantynie i wiele innych korzyści. Mam nadzieję, że w przyszłości powrócę do tej pracy :D

ONA

Gdzie lepiej iść do sprzedaży czy do obsługi posprzedażowej?

Gosia

Cześć, wysłałam CV do call center Santandera w Ostrowie i szukam opinii o tym miejscu.Ktoś, coś? bo cisz tu i nie wiem jaka kasa, atmosfera i generalnie czy warto? Ktoś może się wypowiedzieć?

Grusia
@Gosia

Zależy na co się nastawiasz.Kokosów nie zarobisz,jak w call center,ale są premie i niezły sicjal,także w ogólnym rozrachunku nie jest zle.Są organizowane różne szkolenia,wiec nawet bez doświadczenia można sie tam szybko odnaleźć.Klimat tez spoko,ludzie kontaktowi.Jak cie zaproszą, to idz na rozmowę,nic nie tracisz a zobaczysz co i jak.

Gosia
@Grusia

Dzięki :)

Krzychu
@Gosia

Pracuję kilka miesięcy na sprzedaży.Wcześniej nie miałem okazjì pracować w call center więc nie mogę porównywać ale jestem zadowolony.Praca nie jest łatwa telefon za telefonem ale w końcu to call center:) jak masz problemy z obsługą to są treningi i szkolenia.Jak masz dryg do sprzedaży to możesz sobie wyrobić fajną premie, podstawa mogłaby być wyższa ale ja pracuje na 3/4 etatu. Pracują tam zarówno młode jak i starsze osoby- można znaleźć towarzystwo. Minusem jest brak windy, palacze muszą sie troche powspinać po schodach.

Oli
@Krzychu

Mają Multisporta?

Krzychu
@Oli

Multisport jest dodatkowo refundacja okularów, dofinansowanie do posiłków, i pewnie coś jeszcze o czym zapomniałem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Santander Bank Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Santander Bank Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Santander Bank Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Santander Bank Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Santander Bank Polska S.A.