Santander Bank Polska S.A.

3.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Santander Bank Polska S.A.

Czy pracownicy w Santander Bank Polska S.A. dogadują się między sobą?

Kwiat Sahary

Różnie z tym bywa

Pracodawca

Dziękujemy za uwagi. Cały czas pracujemy nad jak najlepszymi warunkami pracy dla naszych pracowników. Nie promujemy walki szczurów. Wręcz przeciwnie - mamy w ofercie działania wellbeing, do których zachęcamy pracowników.

Mama3BBB Nowy wpis
@Santander Bank Polska S.A.

Z moich obserwacji to Bank dba ale raczej nie o oddziały a wciaz o centralę. Dysktyminuje male miejscowosci gdzie wciaz trwa zamiana na placowki partnerskie. Przez to ze w malych miejscowosciach brak fajnych ofrert po 10 latach skazuje na prace w placowce partnerskiej na najnizsza krajowa i.z premia pod stolem a.nabija kabze partnerowi. Gdzie w tym.wszystkim jest człowiek.jego rodzina.male dzieci. Nie licza sie ludzie tylko kasa....

atanerka23 Nowy wpis
@Santander Bank Polska S.A.

Bank nie dba o oddziały. Wyścig szczurów - Ciągłe rankingi, konkursy sprzedażowe to co innego jak wyścig szczurów. Wg mnie to nagrody uznaniowe powinny wyglądać tak że jako doradca w oddziale wykonuje swoją robotę najlepiej jak umiem i np. po zakończonym kwartale ktoś robi zestawienie i wówczas BANK nagradza za systematyczność, brak pustej sprzedaży, jakość, brak szkodowości czy zamkniętych polis. Dalej w odniesieniu do wyścigu szczurów, zamykanie małych oddziałów zwłaszcza w duzych miastach bo jedynie tam jest szansa na pozostanie w strukturach ale w innym większym oddziale, powoduje dublowanie stanowisk i dopiero zaczyna się wyścig szczurów.

Witam, czy w Santander Bank Polska pracownicy dostają jakieś premie świąteczne lub inne dodatki? Jest jakiś fundusz socjalny? Karta multisport?

nico Nowy wpis
@Pracownik

Tak, jest wiele takich świadczeń. Prywatna przychodnia lekarska, karty multisport, bony, cafeteria my benefit- sam wybierasz co chcesz, czy bon do kina, sklepu czy wyjazd do hotelu. Świadczenia dodatkowe są fajne

Kamila Nowy wpis
@nico

A dużo można sobie wybrać takich świadczeń? Bo pewnie nie wszystkie? :D

Nik
Kandydat

Nie polecam aplikowania - oferują na start (i to nie w obsłudze klienta!) umowę na czas określony 12 msc! Potrzebują 12 msc żeby się namyślić czy chcą z tobą pracować!

@Nik

Oferujemy pierwszą umowę na czas określony 12 miesięcy z pominięciem okresu próbnego, z którego część pracodawców korzysta. Ten czas traktujemy jako okres wzajemnego poznania. To jest czas potrzebny zarówno nowemu pracownikowi, jak i pracodawcy. Nowy pracownik ma możliwość korzystania w tym czasie ze szkoleń oraz benefitów. Może lepiej poznać swoje obowiązki, zespół, przełożonych. Zapraszamy do rekrutacji, na rozmowie rekrutacyjnej można dowiedzieć się więcej o pracy w naszym zespole! Warunki zatrudnienia uzgadniane są z każdym kandydatem indywidualnie w trakcie rozmów.

WTF
@Nik

To lepiej dostać umowę na 3 msc i chwile po zatrudnieniu się stresować, czy Cie zostawią? Rok to fajny okres, gdzie obie strony mogą się upewnić, czy ze sobą dobrze współgrają. Zwłaszcza, że szkolenia i adaptacja w bankach zajmują sporo czasu. Akurat dla mnie to bardzo duży plus. Poza tym umowa na 12 miesięcy nie zmienia faktu, że możesz złożyć wypowiedzenie wcześniej (:

Bejbi
@Nik

A ty jestes poważny? normalnie dostajesz 3 miesiące, więc to chyba jeszcze gorsza paranoja. No co za typ xD

tak

warto wiedzieć

Cleo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
Kandydat

Ile przeciętnie może zarobić doradca biznesowy w Santander Bank Polska ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Santander Bank Polska S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca Firmy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Riddle

Trafione podsumowanie.

Nick
@Riddle

Dlaczego opinia z 15.03 została usunięta przez administratora? Była merytoryczna,kulturalna.

basia
@Nick

To samo chciałabym wiedzieć. Widziałam w e mailu początek,a na forum juz była usunięta.

Riddle

Trudno streścić całość, ogólnie komentarz zdecydowanie pochodził od kogoś, kto dobrze zna tę organizację. Dotyczył benefitów, systemów motywacyjnych, wynagrodzenia. Nie była to laurka, ale zdecydowanie opinia nie kwalifikowała się do usunięcia, nie było ani żadnych imiennych wycieczek, ani wulgaryzmów czy zbędnych epitetów. Kompletnie nie rozumiem tej sytuacji. Anulowałam wszystkie powiadomienia z tego portalu, bo zdecydowanie ta sytuacja wskazuje na zbyt duże ingerencje administratora, traci to sens.

@Riddle

Jako firma mamy swoje wewnętrzne rozwiązania do rozmów z pracownikami i korzystamy z nich, aby w kilku odpowiedziach na pytania rozwiązać takie sytuacje i wesprzeć pracownika. Zachęcamy naszych pracowników do kontaktu z HR Biznes Partnerem, który wyjaśni wszystkie poruszone kwestie.

Pytam, więc nie błądzę
Kandydat

Cześć! Jest wiele ogłoszeń o pracę i zatrudnienie na różne działy przez firmę Mellon. Skąd taki nabór? Wyniki idą w dół? Zła atmosfera i ludzie się zwalniają? Jak z połączeniami? Przerwami? Klientami? Atmosferą w zespole?

Ola
Kandydat

Jak atmosfera w Lublinie, czy warto aplikować? Duże naciski na sprzedaż?

Ania
Kandydat

Witam wszystkich obecnych i byłych pracowników :) Zwracam się do Was z prośbą abyście mi podpowiedzieli parę rzeczy. Dostałam propozycję pracy w Santander Bank Polska na stanowisko doradca klienta w mieście ok 50 tys mieszkańców. Zastanawiam się nad przyjęciem tam pracy. Proszę powiedzcie jak wyglądają tam plany oraz ich realizacja czy są realne do zrealizowania na 100 %.Jakos szybko wyliczyłam i wydają mi się bardzo duże. Jakie są premie za realizację celu. Ile można zarobić na premii. I jak ogólnie jakich produktów trzeba najbardziej sprzedawać.? :)

Huehuehue
Kandydat

Firma kpi sobie chyba z pracowników :D Otrzymałem zaproszenie na rozmowę po kilku miesiącach od wysłaniu aplikacji. Odpowiedziałem, że dziękuję ale już przyjąłem inna ofertę. Skutek? Po tygodniu dostałem email, że nie spełniam ich kryteriów :D

Ja

Zdecydowanie odradzam! Wyzysk, prześladowanie pracownika, ciężka praca za marne pieniądze.

Ciekawy
Kandydat

Jakie są widełki w dziale ryzyka finansowego? Co powiedzieć, warto tam aplikować? Jaka jest kadra mgr? :>

@Ciekawy

Wszystkie najważniejsze informacje są poruszane na rozmowach rekrutacyjnych. O finansach można rozmawiać na zaawansowanych etapach rekrutacji. Menedżerowie są otwarci na drugiego człowieka i wyzwania oraz cechują się dużą kompetencją. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Dostępne są w serwisie GoWork i w naszej zakładce Kariera - https://www.santander.pl/kariera

Ciekawy
@Santander Bank Polska S.A.

O finansach to należy wspomnieć w ogłoszeniu - żeby było wiadomo czy warto w ogóle poświęcać czas na te etapy ;)

Anna P.
@Santander Bank Polska S.A.

Finanse podaje się w ogłoszeniu, czy w ogóle warto fatygować się do składania aplikacji ... ajjj Wasi rekruterzy coś mocno nie na czasie są

W Warszawa Santander Bank Polska S.A. poszukuje osoby na stanowisko Doradca Biznesowy. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Doradca
Kandydat

Cześć, na jaką podstawę może liczyć pracownik oddziału z małym doświadczeniem ~pół roku? I czy w ogóle może liczyć na odzew jak zaaplikuje?

@Doradca

Więcej szczegółów przekazujemy w trakcie procesu rekrutacyjnego. Wynagrodzenie uzależnione jest od kompetencji i umiejętności kandydata oraz od jego doświadczenia. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy i aplikowania na te najbardziej interesujące.

Jacek
Kandydat

Czy ktoś mógłby podzielić się informacjami na temat pracy jako Doradca Klienta Korporacyjnego w Warszawie? Na jakie zarobki można liczyć? Z góry dziękuję

bank
@Jacek

20 tys brutto

Lukas
Klient

Wpłatomat zawiesił się podczas wpłaty 4 000 zł. Po zgłoszeniu reklamacji Bank uzna zwrot w wysokości 2 900 zł. 1 100 wyparowało. Pozostała mi batalia sądowa. Bareja wiecznie żywy. Nie mamy Pana płaszcza... idź Pan do sądu.

aaa
Klient
@Lukas

Pisz Pan do KNF...

Jakie są warunki zatrudnienia w Santander Bank Polska S.A.?

Xyz
@Pytanie

Jeżeli chodzi o oddział to podejrzewam że jak większość doradców między 3500-3700 brutto z obietnicą premi. Plany z miesiąca na miesiąc coraz wyższe premia rzadko.

Nowa
@Pytanie

Zależy ile utargujesz. Możesz rzucić 4500 brutto.

Co jaki okres czasu w Santander Bank Polska S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Prac sell
@Pytanie

Niezbyt często a jeśli już to dostaniesz 100-200 złotych brutto, oczywiście jeśli pracujesz lepiej niż inni. Jak będziesz pracował na takim samym poziomie i niczym się nie wyróżnisz to nawet nie startuj.

@Pytanie

Raz do roku kalendarzowego. Obecnie przez "PANDEMIE" bez zmiany stanowiska jest to niemożliwe. A jak już zmieniasz stanowisko na wyższe. (np. w oddziale z większą ilością planów to realnie 200-600 zł brutto.

Ania

Czy okres wdrożenia trwa więcej niż miesiąc ?

DDKK
@Ania

3 miesiące

zainteresowany
Kandydat

Jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds obsługi kredytów hipotecznych? Jak dokładnie wygląda praca? Jakie zarobki?

Dori Kaczmarkova
@zainteresowany

SCB Nie posiada kredytów hipotecznych, mylisz nas z SANTANDER BANK POLSKA.

Dori Kaczmarkova
@zainteresowany

sorry mój błąd, nie ogarnęłam że mi google podsuneło SBP a nie consumera. Cofam co napisałam

Martyna

Czy do banku można dostać się na praktyki?

Zostaw merytoryczną opinię o Santander Bank Polska S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Santander Bank Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Santander Bank Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Santander Bank Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Santander Bank Polska S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Santander Bank Polska S.A., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Santander Bank Polska S.A.