Santander Bank Polska S.A.

3.6 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Santander Bank Polska S.A.

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w Santander Bank Polska S.A. dogadują się między sobą?

Kwiat Sahary
Pracownik
@Pytanie

Różnie z tym bywa

Pracodawca

Dziękujemy za uwagi. Cały czas pracujemy nad jak najlepszymi warunkami pracy dla naszych pracowników. Nie promujemy walki szczurów. Wręcz przeciwnie - mamy w ofercie działania wellbeing, do których zachęcamy pracowników.

Mama3BBB Nowy wpis
Były pracownik
@Santander Bank Polska S.A.

Z moich obserwacji to Bank dba ale raczej nie o oddziały a wciaz o centralę. Dysktyminuje male miejscowosci gdzie wciaz trwa zamiana na placowki partnerskie. Przez to ze w malych miejscowosciach brak fajnych ofrert po 10 latach skazuje na prace w placowce partnerskiej na najnizsza krajowa i.z premia pod stolem a.nabija kabze partnerowi. Gdzie w tym.wszystkim jest człowiek.jego rodzina.male dzieci. Nie licza sie ludzie tylko kasa....

atanerka23 Nowy wpis
Były pracownik
@Santander Bank Polska S.A.

Bank nie dba o oddziały. Wyścig szczurów - Ciągłe rankingi, konkursy sprzedażowe to co innego jak wyścig szczurów. Wg mnie to nagrody uznaniowe powinny wyglądać tak że jako doradca w oddziale wykonuje swoją robotę najlepiej jak umiem i np. po zakończonym kwartale ktoś robi zestawienie i wówczas BANK nagradza za systematyczność, brak pustej sprzedaży, jakość, brak szkodowości czy zamkniętych polis. Dalej w odniesieniu do wyścigu szczurów, zamykanie małych oddziałów zwłaszcza w duzych miastach bo jedynie tam jest szansa na pozostanie w strukturach ale w innym większym oddziale, powoduje dublowanie stanowisk i dopiero zaczyna się wyścig szczurów.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Witam, czy w Santander Bank Polska pracownicy dostają jakieś premie świąteczne lub inne dodatki? Jest jakiś fundusz socjalny? Karta multisport?

nico Nowy wpis
Pracownik
@Pracownik

Tak, jest wiele takich świadczeń. Prywatna przychodnia lekarska, karty multisport, bony, cafeteria my benefit- sam wybierasz co chcesz, czy bon do kina, sklepu czy wyjazd do hotelu. Świadczenia dodatkowe są fajne

Kamila Nowy wpis
@nico

A dużo można sobie wybrać takich świadczeń? Bo pewnie nie wszystkie? :D

Cleo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
Kandydat
 Pytanie

Ile przeciętnie może zarobić doradca biznesowy w Santander Bank Polska ?

Pytam, więc nie błądzę
Kandydat
 Pytanie

Cześć! Jest wiele ogłoszeń o pracę i zatrudnienie na różne działy przez firmę Mellon. Skąd taki nabór? Wyniki idą w dół? Zła atmosfera i ludzie się zwalniają? Jak z połączeniami? Przerwami? Klientami? Atmosferą w zespole?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Santander Bank Polska S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca Firmy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Ola
Kandydat
 Pytanie

Jak atmosfera w Lublinie, czy warto aplikować? Duże naciski na sprzedaż?

Ania
Kandydat
 Pytanie

Witam wszystkich obecnych i byłych pracowników :) Zwracam się do Was z prośbą abyście mi podpowiedzieli parę rzeczy. Dostałam propozycję pracy w Santander Bank Polska na stanowisko doradca klienta w mieście ok 50 tys mieszkańców. Zastanawiam się nad przyjęciem tam pracy. Proszę powiedzcie jak wyglądają tam plany oraz ich realizacja czy są realne do zrealizowania na 100 %.Jakos szybko wyliczyłam i wydają mi się bardzo duże. Jakie są premie za realizację celu. Ile można zarobić na premii. I jak ogólnie jakich produktów trzeba najbardziej sprzedawać.? :)

Huehuehue
Kandydat
 Pytanie

Firma kpi sobie chyba z pracowników :D Otrzymałem zaproszenie na rozmowę po kilku miesiącach od wysłaniu aplikacji. Odpowiedziałem, że dziękuję ale już przyjąłem inna ofertę. Skutek? Po tygodniu dostałem email, że nie spełniam ich kryteriów :D

1
Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Jakie są widełki w dziale ryzyka finansowego? Co powiedzieć, warto tam aplikować? Jaka jest kadra mgr? :>

7

Pracodawca

@Ciekawy

Wszystkie najważniejsze informacje są poruszane na rozmowach rekrutacyjnych. O finansach można rozmawiać na zaawansowanych etapach rekrutacji. Menedżerowie są otwarci na drugiego człowieka i wyzwania oraz cechują się dużą kompetencją. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Dostępne są w serwisie GoWork i w naszej zakładce Kariera - https://www.santander.pl/kariera

Ciekawy
Kandydat
@Santander Bank Polska S.A.

O finansach to należy wspomnieć w ogłoszeniu - żeby było wiadomo czy warto w ogóle poświęcać czas na te etapy ;)

Anna P.
Kandydat
@Santander Bank Polska S.A.

Finanse podaje się w ogłoszeniu, czy w ogóle warto fatygować się do składania aplikacji ... ajjj Wasi rekruterzy coś mocno nie na czasie są

Doradca
Kandydat
 Pytanie

Cześć, na jaką podstawę może liczyć pracownik oddziału z małym doświadczeniem ~pół roku? I czy w ogóle może liczyć na odzew jak zaaplikuje?

Pracodawca

@Doradca

Więcej szczegółów przekazujemy w trakcie procesu rekrutacyjnego. Wynagrodzenie uzależnione jest od kompetencji i umiejętności kandydata oraz od jego doświadczenia. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy i aplikowania na te najbardziej interesujące.

Jacek
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś mógłby podzielić się informacjami na temat pracy jako Doradca Klienta Korporacyjnego w Warszawie? Na jakie zarobki można liczyć? Z góry dziękuję

1
bank
Pracownik
@Jacek

20 tys brutto

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Santander Bank Polska S.A.?

Xyz
Pracownik
@Pytanie

Jeżeli chodzi o oddział to podejrzewam że jak większość doradców między 3500-3700 brutto z obietnicą premi. Plany z miesiąca na miesiąc coraz wyższe premia rzadko.

Nowa
Kandydat
@Pytanie

Zależy ile utargujesz. Możesz rzucić 4500 brutto.

1
Pytanie
 Pytanie

Co jaki okres czasu w Santander Bank Polska S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Prac sell
Pracownik
@Pytanie

Niezbyt często a jeśli już to dostaniesz 100-200 złotych brutto, oczywiście jeśli pracujesz lepiej niż inni. Jak będziesz pracował na takim samym poziomie i niczym się nie wyróżnisz to nawet nie startuj.

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Raz do roku kalendarzowego. Obecnie przez "PANDEMIE" bez zmiany stanowiska jest to niemożliwe. A jak już zmieniasz stanowisko na wyższe. (np. w oddziale z większą ilością planów to realnie 200-600 zł brutto.

zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds obsługi kredytów hipotecznych? Jak dokładnie wygląda praca? Jakie zarobki?

Dori Kaczmarkova
Pracownik
@zainteresowany

SCB Nie posiada kredytów hipotecznych, mylisz nas z SANTANDER BANK POLSKA.

2
Dori Kaczmarkova
Pracownik
@zainteresowany

sorry mój błąd, nie ogarnęłam że mi google podsuneło SBP a nie consumera. Cofam co napisałam

1
Anka
 Pytanie

Mam kilka pytań dotyczących pracy na stanowisku OBSŁUGI POSPRZEDAŻOWEJ w Santander: 1. Na czym dokładnie polega obsługa, jak liczna jest grupa działu i w jakich warunkach się pracuje? 2. Jaki jest zakres obowiązków i na co w największym stopniu kładzie się nacisk? 3. Czy pracownik oprócz obsługi posprzedażowej też musi wykonywać połączenia i sprzedawać? 4. Od czego zależy wysokość premii? Jakie wyniki wpływają na jej wysokość i w jaki sposób mierzone są efekty pracy? 5. Jaki system zarządzania mają koordynatorzy, czy nowy pracownik z niewielkim doświadczeniem może liczyć na wsparcie i w przypadku wątpliwości po zapytaniu otrzyma od przełożonego konkretną odpowiedz z wyjaśnieniem? 6. Jak wygląda kwestia szkoleń/ warsztatów? Czy ta praca daje możliwość rozwoju? 7. Jaka atmosfera panuje na dziale, jak układa się współpraca między ludźmi? Czy organizowane są np. wyjścia integracyjne? 8. Czy pracownika CC obowiązuje ścisły dressing code bankowca, który klientów obsługuje bezpośrednio? Będę wdzięczna, jeśli choć na część pytań otrzymam rzetelną odpowiedź.

4
Doradca
 Pytanie

Doradca Nowy wpis17.01.2020 17:43 Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień. Witam, Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku doradca klienta w placówce? Jakie zarobki tj ile podstawy na dzień dobry i ewentualnie w jakich przedziałach premia? Czy duże ciśnienie na wynik? No i pytanie z innej beczki jeśli chodzi o zaświadczenie o niekaralności to czy jest wymagane? Jakiś czas temu straciłem prawko i nie wiem czy to w tym banku mnie dyskwalifikuje? Obecnie pracuję w banku konkurencji i o tej sytuacji poinformowałem przełożonych ale nikomu to nie przeszkadzało, ale przeprowadzam się do mniejszej miejscowości gdzie nie ma mojego banku, a Santander prowadzi rekrutację. Tylko właśnie nie wiem jak to jest z tym zaświadczeniem o niekaralności. Bardzo proszę o odpowiedź osób, które mają wiedzę na ten temat a nie domysły.

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Santander Bank Polska S.A.?

Pracownica CC SCB ostrow
@Pytanie

1 umowa 3 msc okres próbny. 2 umowa 12 msc. 3 umowa 1.5 roku. 3 umowa na stałe.

1

Zostaw merytoryczną opinię o Santander Bank Polska S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Santander Bank Polska S.A.