Opinie o Santander Bank Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Santander Bank Polska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Santander Bank Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Santander Bank Polska S.A. w Warszawa

Danka

Polecam pracę w tym banku. Mam porównanie do innych banków i w Santander naprawdę fajnie się pracuje. Plany tak jak wszędzie robić trzeba ,w sprzedaży wszędzie plany są i będą. Benefity fajne, zarobki porównywalne. Okres wdrożeniowy też na plus. Na tą chwilę minusów nie widzę a pracuje od prawie roku

Julia
@Danka

Dzięki za info. No ogólnie ja z bankami nie mam najlepszych wspomnień, ale jak tu jest lepiej to może się skuszę wysłać cv. Jakie zarobki oferują na start?

Nik

Nie polecam aplikowania - oferują na start (i to nie w obsłudze klienta!) umowę na czas określony 12 msc! Potrzebują 12 msc żeby się namyślić czy chcą z tobą pracować!

@Nik

Oferujemy pierwszą umowę na czas określony 12 miesięcy z pominięciem okresu próbnego, z którego część pracodawców korzysta. Ten czas traktujemy jako okres wzajemnego poznania. To jest czas potrzebny zarówno nowemu pracownikowi, jak i pracodawcy. Nowy pracownik ma możliwość korzystania w tym czasie ze szkoleń oraz benefitów. Może lepiej poznać swoje obowiązki, zespół, przełożonych. Zapraszamy do rekrutacji, na rozmowie rekrutacyjnej można dowiedzieć się więcej o pracy w naszym zespole! Warunki zatrudnienia uzgadniane są z każdym kandydatem indywidualnie w trakcie rozmów.

WTF
@Nik

To lepiej dostać umowę na 3 msc i chwile po zatrudnieniu się stresować, czy Cie zostawią? Rok to fajny okres, gdzie obie strony mogą się upewnić, czy ze sobą dobrze współgrają. Zwłaszcza, że szkolenia i adaptacja w bankach zajmują sporo czasu. Akurat dla mnie to bardzo duży plus. Poza tym umowa na 12 miesięcy nie zmienia faktu, że możesz złożyć wypowiedzenie wcześniej (:

Bejbi
@Nik

A ty jestes poważny? normalnie dostajesz 3 miesiące, więc to chyba jeszcze gorsza paranoja. No co za typ xD

tak

warto wiedzieć

Mimi
@WTF

Prawda, to jest dużą zaletą, Niedawno przeszłam rozmowę o pracę i jestem bardzo zadowolona. Polecam póki co

@Mimi

Dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że do nas dołączyłaś!

Cleo

Ile przeciętnie może zarobić doradca biznesowy w Santander Bank Polska ?

Ola

Jak atmosfera w Lublinie, czy warto aplikować? Duże naciski na sprzedaż?

Santander Bank Polska S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Menedżer Centrum Kompetencyjnego Testów Manualnych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Witam wszystkich obecnych i byłych pracowników :) Zwracam się do Was z prośbą abyście mi podpowiedzieli parę rzeczy. Dostałam propozycję pracy w Santander Bank Polska na stanowisko doradca klienta w mieście ok 50 tys mieszkańców. Zastanawiam się nad przyjęciem tam pracy. Proszę powiedzcie jak wyglądają tam plany oraz ich realizacja czy są realne do zrealizowania na 100 %.Jakos szybko wyliczyłam i wydają mi się bardzo duże. Jakie są premie za realizację celu. Ile można zarobić na premii. I jak ogólnie jakich produktów trzeba najbardziej sprzedawać.? :)

Huehuehue

Firma kpi sobie chyba z pracowników :D Otrzymałem zaproszenie na rozmowę po kilku miesiącach od wysłaniu aplikacji. Odpowiedziałem, że dziękuję ale już przyjąłem inna ofertę. Skutek? Po tygodniu dostałem email, że nie spełniam ich kryteriów :D

Zdecydowanie odradzam! Wyzysk, prześladowanie pracownika, ciężka praca za marne pieniądze.

Doradca

Cześć, na jaką podstawę może liczyć pracownik oddziału z małym doświadczeniem ~pół roku? I czy w ogóle może liczyć na odzew jak zaaplikuje?

@Doradca

Więcej szczegółów przekazujemy w trakcie procesu rekrutacyjnego. Wynagrodzenie uzależnione jest od kompetencji i umiejętności kandydata oraz od jego doświadczenia. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy i aplikowania na te najbardziej interesujące.

Jacek

Czy ktoś mógłby podzielić się informacjami na temat pracy jako Doradca Klienta Korporacyjnego w Warszawie? Na jakie zarobki można liczyć? Z góry dziękuję

bank
@Jacek

20 tys brutto

Lukas

Wpłatomat zawiesił się podczas wpłaty 4 000 zł. Po zgłoszeniu reklamacji Bank uzna zwrot w wysokości 2 900 zł. 1 100 wyparowało. Pozostała mi batalia sądowa. Bareja wiecznie żywy. Nie mamy Pana płaszcza... idź Pan do sądu.

aaa
@Lukas

Pisz Pan do KNF...

Co jaki okres czasu w Santander Bank Polska S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Prac sell

Niezbyt często a jeśli już to dostaniesz 100-200 złotych brutto, oczywiście jeśli pracujesz lepiej niż inni. Jak będziesz pracował na takim samym poziomie i niczym się nie wyróżnisz to nawet nie startuj.

Raz do roku kalendarzowego. Obecnie przez "PANDEMIE" bez zmiany stanowiska jest to niemożliwe. A jak już zmieniasz stanowisko na wyższe. (np. w oddziale z większą ilością planów to realnie 200-600 zł brutto.

Czy okres wdrożenia trwa więcej niż miesiąc ?

DDKK
@Ania

3 miesiące

zainteresowany

Jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds obsługi kredytów hipotecznych? Jak dokładnie wygląda praca? Jakie zarobki?

Dori Kaczmarkova
@zainteresowany

SCB Nie posiada kredytów hipotecznych, mylisz nas z SANTANDER BANK POLSKA.

Dori Kaczmarkova
@zainteresowany

sorry mój błąd, nie ogarnęłam że mi google podsuneło SBP a nie consumera. Cofam co napisałam

Martyna

Czy do banku można dostać się na praktyki?

Milkae36

Mi się bardzo podobało w Call Center! Polecam z czystym sumieniem, niestety z powodów prywatnych musiałam zrezygnować z pracy ale planuje wrócić ! FAJNA EKIPA JAK I KIEROWNICTWO:) W żadnej pracy mi się tak nie podobało jak tutaj. Praca na luzie jeśli masz dryg do sprzedaży jest całkiem niezła wypłata "za siedzenie przed komputerem". Na początku trzeba się przyzwyczaić później z przyjemnością się tylko chodzi ;) Minusem może to ze na dwie zmiany ale czas szybko leci idzie się przyzwyczaić; Fakt siedziba jest na 5 pietrze ale do zdrowia można się przejść. Dodatkowo jest karta Multisport, dofinansowanie do posiłków jak i również do okularów, darmowa kawa z automatu ;) Fajne prezenty na święta. POLECAM i strasznie tęsknie za tą praca! :(

Balli
@Milkae36

To miłe co napisałaś, budujace.

ameba

Praca w Santander z początku wydawała się być obiecująca i ciekawa. Jednak jest sporo materiałów do nauki, pełno egzaminów na okresie próbnym. Do nauki jest 10 programów i mnóstwo informacji / notatek. Mają dobry socjal dla pracownika. Godziny pracy to wcale nie jest 6-14,14-22 ale 11-19, 8-16, 9-17. Każde święto pracujące. Obsługa posprzedażowa pracuje 24 h / 7 dni w tygodniu przez 365 dni. Oferują ciekawą premię, ale odejmowane są z niej co chwile błędy popełniane podczas rozmowy.

Anka

Mam kilka pytań dotyczących pracy na stanowisku OBSŁUGI POSPRZEDAŻOWEJ w Santander: 1. Na czym dokładnie polega obsługa, jak liczna jest grupa działu i w jakich warunkach się pracuje? 2. Jaki jest zakres obowiązków i na co w największym stopniu kładzie się nacisk? 3. Czy pracownik oprócz obsługi posprzedażowej też musi wykonywać połączenia i sprzedawać? 4. Od czego zależy wysokość premii? Jakie wyniki wpływają na jej wysokość i w jaki sposób mierzone są efekty pracy? 5. Jaki system zarządzania mają koordynatorzy, czy nowy pracownik z niewielkim doświadczeniem może liczyć na wsparcie i w przypadku wątpliwości po zapytaniu otrzyma od przełożonego konkretną odpowiedz z wyjaśnieniem? 6. Jak wygląda kwestia szkoleń/ warsztatów? Czy ta praca daje możliwość rozwoju? 7. Jaka atmosfera panuje na dziale, jak układa się współpraca między ludźmi? Czy organizowane są np. wyjścia integracyjne? 8. Czy pracownika CC obowiązuje ścisły dressing code bankowca, który klientów obsługuje bezpośrednio? Będę wdzięczna, jeśli choć na część pytań otrzymam rzetelną odpowiedź.

Jacek

Podzieliłaś się swoimi przemyśleniami na temat zarobków, nie wspomniałaś natomiast nic na temat atmosfery wewnątrz zespołu. Co możesz o niej powiedzieć oraz jakie jest podejście szefostwa do pracowników Santander Bank Polska? Liczę na Twoją odpowiedź.

Agie

Praca w Santander Bank Polska zapowiadala sie obiecujaco , fajna podstawa, zachecajace premie jednak po 2 latach czar prysnal. Plany sprzedazowe coraz wieksze, cisnienie rowniez....a zarobki coraz mniejsze niestety, rozwazam zmiane pracy.

Agata

Planuję złożyć CV do tej firmy. Powiedzcie mi, proszę, jak wyglądają zarobki? Jaki styl sprzedaży obowiązuje? Jak atmosfera? Czy presja jest duża?

Weronika
@Agata

też jestem ciekawa, ktoś, coś?

Atoli
@Agata

W MCK (infolinia, chat, video) zarobki teraz to chyba coś koło niecałych 3 tysiaków brutto na start + do tego premie miesięczne, kwartalne, uznaniowe, roczne itp. Ale presja na sprzedaż jest bardzo duża. Co chwilę wysyłają raporty, który zespół ile sprzedał i nawet jak jesteś na obsłudze to dużo rzeczy kręci się wokół sprzedaży. Czasem można odnieść wrażenie że cała obsługa jest trochę przy okazji bo doradca jest od tego żeby proponować i zbijać obiekcje klienta.

Xxx
@Agata

W santander bank polska: Praca 7 dni w tygodniu. 24 na dobe. Grafik ulozony niedorzecznie. Cisnienie na sprzedaz. Wieczne raporty. Jak zrobisz przerwe 5 minut to wielka burza dlaczego przekrocxyles przerwe o 5 sekund. Niby praca na obsludze a wieczne cisnienie na sprzedaz. Jak jest kolejka na 100 osob bo cos nie dziala to uslysz tylko tekst "moi drodzy 100 osob w kolejce to 100 okazji sprzedazowych" ...

Zostaw merytoryczną opinię o Santander Bank Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Santander Bank Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Santander Bank Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Santander Bank Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Santander Bank Polska S.A.