Opinie o Indigo Nails s.c. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Indigo Nails s.c.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Indigo Nails s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indigo Nails s.c. w Łódź

Hey

Mam pytanie:ile jest zmian na produkcji?

6-14, 8-16

Maja

7-15.Nie polecam

Gtgt
@Hey

A jakie są zarobki w Indigo, bo nigdzie w konwersacjach tego nie można znaleźć?

Zaniepokojony

Mam pytanie do osób pracujących. Widzę ogłoszenie na koordynatora ds. wdrożeń nowych produków - sporo wymagań. Poczytałem opinie i widzę, że często pojawia się temat dodatkowych, niespodziewanych obowiązków... Czy jest w ogóle sens aplikować czy to recepta na samowypalenie? Dzięki za odpowiedzi.

Ktoś ma informacje jak wygląda praca projektanta graficznego w firmie indigo? ;)

A

Prawdą jest, że Indigo nie jest firmą, w której odnajdzie się z powodzeniem każdy. To oczywiste, że firma stale się rozwijającą odznacza się dynamiką pracy, a nie jej stagnacją. Wymagana w Indigo jest samodzielność zarówno w myśleniu, działaniu jak i podejmowaniu decyzji i to nie tylko na stanowiskach kierowniczych. Dla niektórych, taki sposób zarządzania firmą jest niekorzystny, ponieważ wiele osób boi się brać odpowiedzialność za swoje działania i decyzje. Jednak dla osób, które czerpią satysfakcję z pracy, z osobistego rozwoju, chcą czuć, że za coś odpowiadają, mieć możliwość samodzielnego prowadzenia istotnych projektów i mieć poczucie że mają na firmę realny wpływ, Indigo jest naprawdę dobrym miejscem. Osoby, które miały problem z ponoszeniem odpowiedzialności i samodzielną pracą, nie poradziły sobie, a następnie mylą brak zarządzania z zarządzaniem poprzez dawanie wolnej ręki w działaniu pracownikom. W firmie pracownicy są oceniani za efekt końcowy ich pracy, a nie na każdym kroku prowadzeni za rękę. Dzięki temu jest to miejsce pozwalające na samorealizację. W firmie, w której nie działa zarządzanie nie udałoby się wdrożyć z powodzeniem między innymi tylu nowoczesnych rozwiązań czy norm jakościowych, czy kampanii reklamowych. Na niesprawiedliwe i nieprawdziwe słowa pisane pod adresem konkretnych osób pracujących i tworzących Indigo, nie będę odpowiadał, bo oczywistym jest, że są jedynie próbą odegrania się za wyimaginowane problemy, lub najczęściej pisane z niezdrowej zazdrości.

#jakZwykle
@A

@A. Dzięki za ten wpis. To kwintesencja Indigo. Dokładnie tak jest, Indigo tłumaczy ze oczekuje samodzielności i nie prowadzi pracownika za rękę. Normalne oczekiwania pracodawcy. Jednak to co wyróżnia Indigo i jest Tu przedmiotem krytyki - tu robisz wszystko bez wdrożenia, instrukcji a zakres jest niejasny i rosnie w oczach. Jeśli uważasz, ze coś nie leży w Twoich kompetencjach - słyszysz tekst taki jak @A. Różnica jest taka, ze w normalnych miejscach pracy są standardy, pomoc przełożonych, czytelne procesy i podział obowiązków. Jest rozmowa, dialog. A tu jest taka odpowiedz jak w komentarzu @A, na wszystko. Co więcej, logika podpowiada, ze skoro negatywne komentarze pojawiają się wciąż o tych samych osobach, to istnieje prawdopodobieństwo ze jest w tym cień prawdy. Logicznie można wnioskować, ze skoro tyle osób w Indigo ma problem z ponoszeniem odpowiedzialności i jest zwalniana przez to, to ze jednak w firmie jest coś nie tak i słowo odpowiedzialność przez zarządzających może być nadużywane. Skoro tak niewiele osób pracuje tam długoterminowo i jest rotacja na tak dużym poziomie to albo znaczy ze dziwnie się wymaga albo że od tych nielicznych zadowolonych wymaga się inaczej. To nie jest zarządzanie przez dawanie samodzielności. To nie jest zarządzanie, proszę doczytać czym jest zarządzanie zespołem. Czytam te komentarze broniące Indigo: „niemiło się czyta”, „wyimaginowane problemy” i reszta i tak sobie myślę: pomyślcie czasem jak było niemiło tym zwalnianym z dnia na dzień. Kilka smutnych słów w internecie to nie problem, nie ma co się gniewać, cierpi ego, a tam cierpiał status materialny i bezpieczeństwo finansowe rodzin. Tamci są w większości a Was zadowolonych jest kilkoro. Cieszymy się, ze się realizujecie. Ale nie dla wszystkich samorealizacja jest robienie rzeczy innych niż te po które się zatrudniłeś i chciałeś w życiu robić. Osoby broniące rozumiem, Wam kilkoro się układa. Tylko jesteście w mniejszości. A ktoś kto rozważa zatrudnienie w Indigo, warto by wiedział, ze nielicznym się udaje, a tym którzy są zwalniani lub odchodzą jednak nie. I warto wiedzieć których jest większość. Na miejscu Indigo zamiast bronić, warto wziąć kilka uwag do serca i bez emocji przemyśleć. Tak o Was mówią. Zamiast negować pomyślcie co z tym zrobić, żeby mogli mówić lepiej i chcieli to robić. Przemyślcie proces rekrutacji, bo rozumiem, ze zatrudniacie wciąż nieodpowiedzialnych, szukających stagnacji i niemyślących samodzielnie i stad częste zwolnieni. Czy to w trakcie wychodzi? Przyciągacie ich jak magnez :) ... albo... albo jednak w sposób krzywdzący tak ich oceniacie i być może wcale niesłusznie. Coś się nie klei. Radzę przemyśleć na spokojnie

Magnez
@#jakZwykle

Magnez - stabilizuje funkcje układu nerwowego i usprawnia pracę szarych komórek.

Hm
@#jakZwykle

Witam, od niedawna śledzę opinie o firmie ponieważ bardzo zainteresowało mnie jedno stanowisko w Indigo. Po przeczytaniu tych informacji jestem przerażony. Spotykałem się już wcześniej z manipulacjami w miejscu pracy. Brak reguł, zasad, procedur, niejasny zakres pracy i odpowiedzialności, wprowadzanie chaosu to działania mające na celu MANIPULOWANIE pracownikami. Przerzucanie obowiązków w razie potrzeby na kogokolwiek, obarczanie odpowiedzialnością nawet jeśli nie leży to w twoim zakresie obowiązków. Zastraszanie, obrażanie, wpływanie na poczucie własnej wartości a zwalnianie ludzi z dnia na dzień to forma poniżania i demonstracja władzy, która się zyskało wysokim stanowiskiem. Powiedzcie mi czy rotacja jest tak duża ze względu na zwolnienia czy pracownicy decydują się sami odejść ?

izi
@Hm

Trudno ocenić dokładnie, gdyż należałoby sięgnąć do firmowych statystyk, niemniej pozwolę sobie stwierdzić, że tych zwalnianych przez zarząd jest jednak więcej. Z różnych, często bardzo zaskakujących powodów. Jeżeli szukasz miejsca pracy, gdzie będziesz mógł uczyć się, rozwijać, być szanowanym i odpowiednio wynagradzanym za swoją uczciwą pracę - radzę trzymać się od Indigo jak najdalej. Te wszystkie negatywne opinie nie wzięły się znikąd, to wszystko, niestety, doświadczyłem na własnej skórze. Duża napompowana plastikiem bańka pozorantów, ot, że o panującej tam atmosferze już nie wspomnę.

B
@A

A to ciekawe, co piszesz... samodzielność w działaniu, myśleniu...taaa. A co z osobami, które samodzielnie myślą, kombinują, wykonują a na końcu okazuje się, że dany projekt juz jest NIEAKTUALNY, albo zostaly wprowadzone znaczne zmiany w nim? Dowiadujesz się ostatni, bo przecież nikt nie jest w stanie powiedzieć Ci o tym wcześniej.Albo zachodzi milion zmian w trakcie i po prostu z efektem finalnym i deadlinem się nie wyrabiasz? Kto dostaje po czterech literach? Ten, kto nie powiedział o zmianach czy ten, który odpowiada za projekt?! Ja znam odpowiedź doskonale.Zapytam Ciebie więc...jakie samodzielne działanie?! W tej firmie musisz biegać od działu do działu i samemu pytać o wszystko, dopracowywac wszystko, żeby było cacy a na koniec LIŚĆ. Okazuje się, że cały Twój plan i działania idą na marne, bo ktoś sobie zmienił koncepcje, nie powiadamiając o tym. Działające zarządzanie? Idziesz zgłosić problem i okazuje sie, że teraz jest czas na kawkę i papieroska a nie rozwiązywanie problemów. Przecież to na spokojnie...nikomu się nie spieszy, jaki problem... M i D już dawno powinni zwolnić osoby które zarządzają i naprawdę zatrudnić kogoś,kto zacznie zauważać problemy tej firmy. Bo mają duże problemy, są oszukiwani, zwodzeni za nos, ale mam wrażenie, że ich zarobki przyćmiły im obraz tego szamba, które się wylewa w tej fabryce. Szkoda. Mieli kilku dobrych pracownikow, którzy zrobiliby dla tej firmy więcej niż pan koszula czy inni kolesie. Słowa nie są nieprawdziwe i dobrze wiedzą o tym wszyscy, którzy w tej firmie pracowali. Czekam na pozew zbiorowy o mobbing. P.S Ładna nowa koszula, gustowna taka.

Kolega
@A

Przestan wymyslac. Opinie sa prawdziwe ! Zeby byc dobrym kierownikiem czy szefem, najpierw wypadało być człowiekiem. A tam nie ma ludzi. TYLKO ROBOTY.

Niki
@Kolega

Tak, człowiekiem trzeba zawsze pozostać. Co do robotów, to poza automatem na produkcji nie widziałem tam robotów. Proponuję sceptykom popracować w korporacjach i najlepiej na taśmach. Będzie widać jak na dłoni gdzie roboty.

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Uwolniona

Dla firmy pracowałam dosyć długi okres czasu więc mogę się wypowiedzieć jak to wygląda od środka. Mimo sporego rozrostu firmy na przestrzeni ostatnich kilku lat zarobki na tym samym średnim poziomie. Jak już wspomniano w poprzednich opiniach firma zarządzana w sposób fatalny przez niekompetentne osoby. Zdecydowana część pracowników nie ma pojęcia co robi i czym się zajmuje, wiele stanowisk obejmują osoby "po znajomości". Zrzucanie odpowiedzialności za swoje niepowodzenia na innych w celu zachowania posady jest na porządku dziennym. Plotki, ploteczki, wyśmiewanie i obgadywanie za plecami, fałsz oraz dwulicowość to domena wielu pracujących tam osób. "Pan w kraciastej koszuli" który pojawia się dosyć czesto w negatywnych opiniach to prawa ręka szefa, facet o wybujałym ego i bardzo niskim poczuciu wartości, jego nastawienie zależy od tego którą nogą wstanie z łóżka. Praca dla Nich w dziwny sposób męczy człowieka i wysysa energię.

jajo
@Uwolniona

Jak się robi z listonosza dyrektora to nie może się udać - niestety. To dlatego wszyscy w firmie są głupi, bo tylko takie informacje docierają do zarządu. Kto ośmieli się zwrócić uwagę że pan w kraciastej koszuli popełnił błąd już nie pracuje. Niestety większość tych opinii o tym człowieku jest prawdziwa - ale zarządzanie wymaga jakiejkolwiek wiedzy. Na szczęście mam to już za sobą, jeśli chodzi o zarobki to puenta jest taka: przyjaciel/dyrektor/prawa i lewa ręka zarządu chodzi tydzień, dwa miesiąc w tej samej, spranej, brudnej śmierdzącej koszuli w porwanych trampkach to jest to najlepsza wizytówka firmy i zarobków :-)

Jajo2
@jajo

O jakie to prawdziwe! Z jednym wyjątkiem, dyrektor to nie listonosz tylko ex kurier :) ubrania faktycznie ciagle te same, krótkie spodenki i trampki. Ku przestrodze! Szuka teraz asystentki. Nie potrafię sobie wyobrazić gorszej pracy niż praca dla niego. Jest nieuczciwy, a jak zwrócisz uwagę to jesteś głupi i zaraz znajdzie się na ciebie hak. Prosty człowiek i bezwzględny. Poniża, ubliża, straszy. Zarząd ceni go za lojalność, i wierzy ślepo. I to błąd, bo koleś nauczył się wykorzystywać ta sytuacje i często swoje błędy sprzedaje jako cudze. Nie można się odezwać i powiedzieć ze on zawinił. Wierzą tylko jemu. Sami sobie pętle na szyje zakładają. Jego prawa ręka - tzw. „Seba” szybko przejął podobny styl i nie lepiej odzywa się do ludzi. Przejął kulturę postępowania i metody. Bardzo dba o swoją opinie, kosztem innych. Ludzie naśladują styl zarządu - tam jest pies pogrzebany, ryba psuje sie od głowy. Rynsztokowe słownictwo, wyśmiewanie. To samo dyrektor grafików - wcześniej pracował w salonie tatuażu i zarządzania widać tam się uczył, słownictwa również. Są wulgarni, są bezwzględni. Praca tam meczy i pierze łeb. To firma dwojga ludzi, którym się udało a myślą ze osiągneli szczyty. Dużo osiągneli, ale sami od tego czasu nie rozwinęli się a firma ich przerasta, nie umieją poprowadzić, zarządzać, konsekwentnie rozwijać zespołu i stylu pracy biorą do tego lojalnych sebiksów i listonoszy. Braki w edukacji, braki obycia w zawodowym środowisku, braki w elokwencji - nawet nie próbują nadrobić. Na spotkanie z prezydent miasta wjeżdżają w dziurawych dzinsach bo są cool i reguły ich nie obowiązują, drescode również.

Niki
@Jajo2

Jeżeli nie macie własnego stylu, to naśladujecie każdy inny. Szacunek innych należy sobie wypracować zarówno podwładnych jak i kierownictwa wyższego od samego początku i do samego końca. Osobiście nie odczułem negatywnych relacji z zarządem i to co czytam w opiniach jest raczej wylaniem negatywnych opinii osób, które nie dowiodły własnej wartości i pozwalały na takie relacje jeżeli w ogóle miały miejsce. Ta marka jest oparta na kreowaniu własnego stylu i możliwe, że dziurawe portki są akceptowanym drescode free style.

AURELIA

Witam. Wczoraj zadałąm pytanie na tej stronie i nie wiem czemu nie widzę juz mojego pytania ani tym bardziej jakiejkolwiek odpowiedzi. Pytalam oczywiście jak sie pracuje w firmie indigo na produkcji przy pakowaniu lakierów? Przeszłam juz rozmowe czekam na decyzje, ale po tych opiniach co tutaj czytałam to przyznam szczerze, że sie troszkę obawiam. Jaką pensję oferują przy pracy na tym stanowisku?? I w jakiej wysokości sa dwie premie o których się dowiedziałam że są ,ale rownież bez podania kwoty . Jeśli ktos ma jakies rzetelne informacje na ten temat to bardzo proszę o napisanie. Pozdrawiam.

@AURELIA

Idź popracuj i wyrób sobie własną opinię. Ludzie czy wy macie 5 lat? Próbujcie, doznawajcie i poznawajcie!

@Koza

Poznawanie to również umiejętności takie jak research, nie wszystkiego trzeba samemu doświadczyć żeby móc wyrobić sobie choćby wstępną opinię - inteligentni ludzie często tak właśnie robią, tobie jak widać jest to obce

tiger king

Daj jakies detale, nie mozesz tak zostawic widowni z taka zdawkowa informacja ;)

Zuza

Czy może ktoś opisać jak wygląda praca na stanowisku administratora strony? Czy naprawdę jest tak źle, że ludzie w tym dziale są sobie wilkiem itd.?

Fretek
@Zuza

Naprawdę jest tak źle, osoba odpowiedzialna za stronę to w sumie jeden człowiek, pomiatany od kilku lat - jednoosobowa działalność, może przytoczę fakt kilkukrotnej próby odchodzenia gdy był przytrzymywany różnymi gratisami finansowymi mającymi rekompensować to piekło ;) Słynny pan w kratkę orientował się jak bardzo wielki problem sobie tworzy znęcając się nad tym człowiekiem w ostatniej chwili.

Julian

Witam, interesowaloby mnie stanowisko na magazynie. Dostałem propozycję od znajomego, czy może ktoś powiedzieć dokładnie jak to tam wygląda?

@Julian

AURELIA

Witam. Mam [pytanie o prace na produkcji, przy pakowaniu lakierów. Jaka atmosfera panuje na tym dziale? Jak czytam te wszystkie opinie to jestem przerażona, nie wyobrażam sobie jak mozna poniżać pracowników, wytykać nie ich błędy,itp o mobbingu juz nie wspominam bo jest to dla mnie nie dopuszczalne. Byłam na rozmowie, mam dość spore doświadczenie w branży produkcyjnej, ale Pani niestety nie była w stanie na pierwszej rozmowie powiedziec mi ile bedzie wynosić moja pensja. Jesli ktos coś wie w tym teamcie jak rowniez zarobków na produkcji to prosze o odpowiedz. Pozdrawiam.

Czy w Indigo Nails s.c. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jegomość

Chyba żartujesz :D

Antyteza

Pracuję w Indigo już dłuższy czas i o ilę zgodzę się z tym, że firma ma wysokie oczekiwania wobec pracowników i tempo pracy jest zawrotne, tak za krzywdzące uważam komentarze o braku możliwości awansu czy rozwoju. Każdy z nas szuka w pracy czegoś innego i tym osobom, które były niezadowolone gratuluję jeżeli znalazły sobie lepszą pracę. Pamiętajcie proszę, że przed Indigo większość z Nas miała inną pracę i z jakiś powodów zdecydowaliśmy się ją zmienić właśnie na tą w Indigo. A nie zakładam, że człowiek dąży do pogorszenia swoich warunków zatrudnienia ;-) Każdy z Nas jest kowalem własnego losu więc ma prawo odejść z pracy która mu nie odpowiada. Przykro się czyta falę hejtu pod adresem konkretnych osób, które wypracowały sobie awans w tej firmie. Lojalność wobec pracodawcy jest raczej jednym z podstawowych oczekiwań w każdej firmie. Jeżeli ktoś nie chce się angażować i szuka spokojnej pracy "od do" to na pewno w Indigo nie zagrzeje miejsca. Osoby które szukają wyzwań, są wielozadaniowe i lubią przesuwać sobie poprzeczkę coraz wyżej będą się natomiast nudziły w typowych korporacjach. Po prostu trzeba wybrać dla siebie firmę na miarę swoich oczekiwań a w Łodzi jest w czym wybierać. Jeżeli chodzi o współpracę z Zarządem to na pewno nie przypomina w niczym standardowych relacji z przeciętnym pracodawcą- w mojej opinii jest to plusem. Niestety nie każdy ma w firmie możliwość bliższego poznania Założycieli, ale to w większości firm. Natomiast wielki szacun za to że dwojgu młodych ludzi udało się stworzyć taką firmę, która daje pracę kilkuset osobom a jak doliczymy salony i dystrybutorów to będzie chyba lepszy rezultat niż nie jedno korpo ;-) Szczęście ? na pewno też, ale również dużo ciężkiej pracy, sporo wyrzeczeń i zmysł biznesowy. Życzę nam wszystkim, żebyśmy też w przyszłości mogli odcinać takie kupony z własnej pracy.

Paula

Zamówiłam na dystrybutorze i dostałam bazę do lipca czyli jeszcze jakoś 1,5 miesiąca. Kpina. 60 zł. Widać ze brudna jakby używana.

Saszka
@Paula

To nie jest miejsce na ocenę produktu tylko opinie o pracodawcy ????????

Opinia

Nie jest to miejsce pracy, w którym można czuć się stabilnie. Średnio co 6 miesięcy fale zwolnień, jesteśmy świeżo po kolejnej takiej właśnie fali. Powody zwolnień w moich oczach, trudne do zrozumienia. Zwalniają, bo ktoś podpadł, bo ktoś doniósł i na tej podstawie miał zbudowaną opinie. Można zmienić zdanie o człowieku z dnia na dzień i zapomnieć ze wiele zrobił i raz mu się noga podwinęła. Tu na pewno nie można czuć się równo traktowanym. Są faworyci, Ci którym się zawsze wierzy i Ci uznawani za niepotrzebnych głupków. Tak zresztą się o nich mówi. O tych co odeszli mówi się zawsze źle. Najgorsza jest atmosfera.awantury w których udowadnia się winę a nie szuka rozwiązania. Kłótnie szefostwa na naszych oczach i niecenzuralne słowa. Dużo tego. Dużo pogardy, dla gorszych, głupszych, ale i brzydszych gorzej ubranych. To co obiecane podczas rozmowy wstępnie często niedotrzymywanie, obowiązki są wtykane chociaż to nie miał być Twój zakres, nie po to się zatrudnialeś. Dużo pretensji o to, że się nie domyśliłeś. Jak powiesz, ze nie wiedziałeś, nikt Ci nie powiedział to jesteś nazwany guzikowym, albo mówią Ci ze nie myślisz i nie łączysz kropek. No nie łącze, bo tam kropek jest za dużo i ciagle się ruszają. Szefowie sami nie wiedza czego chcą. Nie podejmują decyzji a jak już podejmują to się ich nie trzymają. Nie przyznają tego na głos, usłyszymy ze nie łączysz kropek i nie dopychasz kolanem. Szefowie to ludzie porywczy, żeby nie powiedzieć że wybuchowi i agresywni. Potrafią w chwile zmienić zdanie, front, zdanie na Twój temat. Praca dziwna, często bez efektów, jakoś brak w firmie pomysłu i konsekwencji. Szefowie dużo by chcieli; ale zwyczajnie nie umieją zarządzać ludźmi. Na prawe ręce wybrali zaufanych, ale niekoniecznie kompetentnych i kulturalnych ludzi. To osoby które głównie odpowiadają ze nieznośna atmosferę pełna pogardy, niesmacznych tekstów i krzywdzących ocen. (usunięte przez administratora) Firma fatalnie zarządzana. Nie zarządzana wcale. Pracownik nie ma praw i chętnie jest wymieniany.

Jak się pracuje z ludźmi z Indigo Nails s.c.?

Saszka

Na produkcje i kierownictwo produkcji nie moge narzekać.

ITI

Gdybym chciał wytoczyć sprawę o mobbing to wszyscy z tej gromadki wzajemnej adoracji dostaliby po czterech swoich literach. Tyle w temacie. Praca ogólnie super ale niestety to co się dzieje od środka to jakiś żart. A przynajmniej na poczatku tak się wydaje, że to głupi żart..ale później okazuje się, że oni po prostu tak traktują ludzi. Wyśmiewanie na porządku dziennym, nawet w obecności szefa co uważam już za podstawę do zgłoszenia,odzywki na poziomie gimbazy, szyderstwo z "gorszego" ubioru czy sylwetki pracownika również na porządku dziennym. ( A Pan w kraciastej koszuli jakoś za często jej nie zmienia- czy ktoś z tego żartuje?) Oczekują pracy na nawyższym poziomie, tylko jak można mieć wolną głowę, kiedy przed chwilą ktoś się z ciebie wyśmiewał, albo darł twarz ( na usta cisną się inne słowa) przy całym zespole,bo coś nie tak... Czy szefostwo to kiedyś zrozumie i wyciągnie konsekwencje czy nadal będą udawać, że nie słyszą?

Ex
@ITI

Żaden z managerów nie ma konta na linkedin. Są skromni i anonimowi. Rotacja duża, ale to zrozumiałe - ludzie rozwijają się i awansują poza strukturami. Zarobki ok, lepiej niż w korpo, choć stres nieco większy. Mobbingu - w kodeksowym rozumieniu - brak. Szefostwo - super, zwłaszcza na insta.

Ciekawa

Witam, Czy ktoś z Was pracował na stanowisku młodszy specjalista ds. Sprzedaży i jest w stanie powiedzieć coś więcej? Rozmowę mam w poniedziałek i zastanawiam się czy się wybrać patrzac po Waszych opiniach. Z góry Dziekuje

Halina
@Ciekawa

Właśnie widziałam to ogłoszenie - widnieje na jednym z bardziej znanych portali z ofertami pracy. Na to stanowisko Indigo Nails wymaga między innymi doświadczenia w obsłudze klienta krajowego oraz predyspozycji do prowadzenia działań handlowych. Termin rozmowy już minął. Byłaś na niej?

Zainteresowana

A czy ktoś pracował jako specjalista ds rozliczania zleceń produkcyjnych? Jakie opinie? Warto? Są nadgodziny?

Angelika

@poszigo3 czy ktoś dalej się zajął ta sprawa ?

Posziko3
@Angelika

W żadnym wypadku, ale jest mi to już prawdę mówiąc obojętne.

zuoze

Czy ktoś pracował/pracuje w Indigo jako retuszer? Jak wygląda praca na tym stanowisku oraz atmosfera w biurze?

Zostaw merytoryczną opinię o Indigo Nails s.c. - Łódź

• Jak się pracuje w Indigo Nails s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Indigo Nails s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indigo Nails s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indigo Nails s.c.?

Kandydaci do pracy w Indigo Nails s.c. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indigo Nails s.c.
1.8/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Gen. Lucjana żeligowskiego 3/5
    90-752 Łódź