Opinie o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amazon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amazon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

zwalniają bez powodu

powinni zrobić normę 50 jak tyle byśćie nie mieli to powinni was wszystkich zwolnić na duża kasę trzeba (usunięte przez administratora) nie ma tak ze norme byście 20 chcieli kase łatwo z amazona brać nic powinni kazać strasznie wam wszystkim szybko pracować bo inaczej zwolnienia by się wam posypały wy strasznie długo pracujecie bo oszukujecie że robicie czas przelatuje z koleżankami przegadujecie muzyczki słuchacie tyłkami kręcicie powinni wam śrubę przykręcić do tego tyłka albo szybko pracować albo zwolnienie wam dać tak firma się was pozbyć chcę tylko myślą jak was wyrzucić bo wy się wcale do żadnej pracy nie nadajecie amazon dobrze o tym wie ze jesteście główniarze do niczego lepsi ludzie by za was przyśli co w normach by sie wyrabiali jak ja i w porządku by było nikt nikogo za normę by nie zwalniał bo tylko za normę mnie zwolnili że szybko pracowałem tak nie powinno być bo wysokie normy naprawde powinni wszyscy mieć tak naprawdę powinni wszyscy (usunięte przez administratora) a nie stać i przegadywać robotę

@zwalniają bez powodu

Tacy leniwi zostali liderami i menadżerami . Dlatego się śmieją za plecami robotników . Wymagają potem bóg wie czego i pilnują bezczelnie człowieka . Ludzie się boją iść do toalety . Na tych stanowiskach powinni być ludzie z dziesięcioletnim doświadczeniem. Zamiast złośliwych dzieci bez żadnej wiedzy .

zwalniają bez powodu

wy tam nie pracujecie udajecie że robicie z koleżankami gadacie i czas przelatuje za darmo bierzecie pieniądze i temu sie normami nie przejmujecie sie wam się nie che pracować największe śmierdzace lenie w amazonie pracują co powinni dawno wylecieć i do tego (usunięte przez administratora)obgadywanie pokazywanie lecenie do agencji na kolege głupoty nagadywanie że by mnie zwolnić bo norme robiłem dużą starałem sie żeby coś z tego było a oni się nie staraja chcieli byscie normy niskie i oszukiwanie że pracujecie wy jesteście oszusty nie pracownicy

zwalniają bez powodu

ja zaskarże amazon o (usunięte przez administratora)nie będzie pokazywanie palcami obgadywanie kolegi potem pójscia do agencji głupot na pieprzyć żebyśćie wiedzieli że ja sie wystaram że wy też wylecicie wszyscy nie będziecie (usunięte przez administratora) że pracujecie

zwalniają bez powodu

tam już przed świętami wypowidają umowy

znajomy z amazonu
@zwalniają bez powodu

nie zwalniaja tylko pewnie zostales oddelegowany na zaufanego klienta

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja w bardzo nie milej atmosferze. Tekstu typu jaki z Pana fachowiec..Nie wiem wszystkiego ale to nie znaczy żeby kogoś krytykować w taki sposób można okazać troche szacunku i poprostu zakonczyc rozmowę. Atmosfera grobowa. Na podstawie rysunków wydrukowanych na kartce i kilku pytaniach oceniaja czlowieka. No ale fachowcy z Sosnowca są najlepsi więc mogą wysmiewac ludzi w twarz. Nie widząc nawet jak ktoś pracuje. Kontak przez pocztę. Zero na temat zarobków itp. Już od pocztku rozmowy osoba zadajaca pytania wyglądała na nie zainteresowaną. Plus szybka odpowiedź z wynikami rozmowy.

Pytania o karierę zawodową. Kilka pytań technicznych.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Nògi

Dawid, instruktor,to bardzo mądry, odpowiedzialny , przemiły,pomocny koleś.Wszyscy go bardzo lubią.Jest poważany , jest przy tym bardzo skromny.wiec twój wpis, jest nie na miejscu.To że cię zwolnili to tylko i wyłącznie,twoja wina. Pretensję miej tylko do siebie

@Nògi

tak że mnie zwolnili bom normę wyrabiałem wy chcecie stać nie pracować skoleżankami rozmawiać robicie niskie normy i was trzymają bo umowy stałe ciężko rozwiązać i tak was kiedyś wszystkich wywalą ja idę dp PIP i zrobie porządek jakieś kolesie mnie obgadały i jakaś stara baba w okularach obrzydliwa zaskarże firme o (usunięte przez administratora)nie powinni nikogo obgadywać i palcem pokazywać macie nie porządek to wygryść patrzycie nowego pracownika żeby tylko dla was było miejsce przesiadywać i pieniądze za darmo chcecie brać wy tam wcale nie pracujecie tylko stoicie nowy pracownik wam pokazał jak się szybko fajnie pracuje to zaraz do adecco polecieli obgadać i wypowiedzenie na stół że norma wysoka jeszcze miałem umowe do końca grudnia i powiniem pracować nie powinni mnie wyrzucić w środku miesiąca idę do paaństwowej inspekcji pracy niech to inspektor pomyśli i rozważy zwolnili mnie bez podania przyczyn ani nie powiedzieli dlaczego rozwiązują mi umowe kto co nagadał to będzie sie tłumaczył

zwalniają bez powodu

ale sie wściekasz bo prawda robicie w firmie (usunięte przez administratora)idę do PIP i zrobie z tym adekiem porządek i z tym amazonem

@Nògi

(usunięte przez administratora) Dawid Instruktor jest super zawsze wesoły i odpowiedzialny. A to że cię zwolnili to już twój pech a z resztą idź pan w (usunięte przez administratora)

@zwalniają bez powodu

Właśnie taki hejt między ludźmi pojawił się w Amazonie . Jeden drugiemu wilkiem . Nikt się nie zastawia , czy ktoś mówi prawdę . Bo nikt tej prawdy nie szuka . Ślepo wierzą pierwszemu lepszemu złośliwemu człowiekowi . Ewentualne sprawdzanie ogranicza się do zapytania innej osoby o zdanie . Zwykle osoby , która już się zaraziła hejtem . Ludzie ślepo powtarzają cudze bzdury . Albo robią to ze strachu . I niewinnej osobie wmawiają potem , że jest , delikatnie mówiąc , ,,niemądra,, . Wmawiają , że to ona się myli . Sami zaś nie mylą się w niczym . Są przekonani o swojej wyższości i nieomylności . To efekt tego , że na wyższych stanowiskach pracują same dzieciaki . Ludzie starsi są traktowani , jak ich zabawki . Wyjątkowo nieprofesjonalni ludzie . Dlatego ta firma pożyje maksymalnie 5 lat jeszcze . Podobno takie firmy pracują kilkadziesiąt lat . A ta ma już 25 lat , jeśli się nie mylę . Nie dość, że Polak tam robi za zaniżoną pensję , to jeszcze zastępują go Ukraińcem , który potrafi się źle zachowywać w stosunku do ciebie . Dostali w Polsce wszystko . Inne kraje miały dla nich tylko obozy . A Polak nie ma gdzie mieszkać i jest bezczelnie obrażany takim zwolnieniem .

Wa

Amazon to firma przez którą wielu ludzi trafia do psychiatry, zastanów się czy chcesz tam pracować.

@Wa

Bez przesady nie znasz chyba gorszych firm, tak każdy może mówić.

@Kandydatka

Popracuj z pół roku i zobaczysz jak będzie wyglądać twoje zdrowie psychiczne. Tylko zapamiętaj z nowym rokiem 95% pracowników pod agencją wyleci bo Amazon zatrudnia teraz ludzi żeby być przygotowany na większą wydajność magazynów, Co roku tak zatrudnia a potem prawie każdy nie dostaje umowy.

@Kandydatka

Poczekaj popracujesz to zobaczysz co to jest ten amazon...jeszcze będziesz żałować że nie wybrałaś innej firmy...pozdo

@Kasia

Pracuje w jeszcze gorszej firmie nas wykopują Polaków na nasze miejsce obcokrajowców zatrudniają, bardzo ciężka fizyczna praca. Napewno Amazon to raj w porównaniu do mojej obecnej pracy, my się nie liczymy tylko akord z nocki na drugą zmianę, z drugiej na pierwszą. Niekiedy człowiek nie ochłonie a tu do pracy. Warunki zmienne, z chłodnego do ciepłego i na odwrót. Dźwiganie 25 kg, kręgosłup wysiada, wszystkie kobiety mają problem z plecami. Tłumaczenie się dlaczego chce mieć wolną sobotę itd. Dwa lata zaniosłam hardcore i moje zdrowie psychiczne jest ok. Zależy od człowieka czy chce pracować czy nie.

@Amazon

Nie mam zabardzo wyboru mieszkam w małej miejscowości gdzie lokalni przedsiębiorcy zatrudniają Ukraińców a nas zwalniają. Zawsze lepiej pracować w Amazonie między czasie szukać czegoś innego, niż siedzieć bez pracy. Nikt mi nic za darmo nie da. Pozdrawiam

@Kasia

Dokładnie w styczniu wszyscy lecą jeden za drugim..macie dwa miechy żeby się nachapać zrobić jakieś nadgodziny zerzreć darmowe obiadki coś tam zarobić a pod koniec roku wszyscy won z amazona!!!

amazońskie nic
@Wa

Śmiechu warte co znowu rekrutacja i naiwniaki, którzy tam pójdą, zostaną przemieleni, wyeksploatowani i jeszcze mówicie, że gdzieś jest gorzej ? Buhaha nie wiem naprawdę gdzie rozum i godność człowieka? Znam te teksty - nie narzekaj, są gorsze firmy, i tak zasuwasz miesiąc po miesiącu jak Ci się uda jakimś cudem załapać na umowę. Rozwalony organizm i psychika to tylko benefity. Walcie drzwiami i oknami. Albo derperaci albo odklejeni tam zostaną na dłuższą metę.

Kate89
@Wa

Zgadzam się pracowałam ponad rok sama odeszłam nigdy więcej Amazona

@Kasia

To agencja zatrudnia tylko na dwa miesiące?

Hel
@Amazon

Uważasz że jeśli człowiek zatrudni się w grudniu to po Świętach już papa? Czyli agencja pierwsza umowę daje na miesiąc?

StayOne

Tak to prawda

Ra
@Hel

Agencja to nawet umowy daje na dwa tygodnie

Xxx
@Wa

Niestety to prawda ...dobre traktowanie ludzi to tylko pozory ja czuje się jak (usunięte przez administratora) A zapieprzalam nadgodziny i byłam na każde zawolanie

Xxx
@Hel

Manager cret obłuda

@Wa

Dokładnie tak . Nawet twoje uwagi , że nie masz komfortu pracy albo współpracy , nikogo nie ruszą . Nie interesuje ich to . Kampania przeciw dyskryminacji , będzie tylko tuszować przykrą prawdę , ale Amazon robił co się da . Dlatego pracownika czeka tylko niechciana choroba . A dyskryminować można za byle co i każdego jak leci . Pomysłów na to jest naprawdę dużo . Taka dyskryminacja ma wymusić , żebyś się sam zwolnił. Manipulacja życiem pracowników jest totalna . Chyba , że ktoś nie chce myśleć samodzielnie . Wtedy cię ominą w spokoju . Jednak , cytuję : ,,zatrudnimy inteligentnych , zmotywowanych,, . Śmiem twierdzić- myślących samodzielnie . Obawiam się , że reklama kłamie . Zaś pytania na spotkaniu wstępnym szukają złodziei i tych co myślą samodzielnie w celu eliminacji wstępnej .

@Ra

szkoda tam iść

firma ludzi nie normalnych
@Wa

to jest prawda tam pracują ludzie wariaty i nienormalni nie da się z takimi ludzmi pracować

SZKODA SIĘ PRZYJMOWAĆ
@Ewa

TO AGENCJA PRZYJMUJE TYLKO NA DWA TYGODNIE

Ana__
@Kate89

Brawo Ty , trzeba wiedzieć kiedy odejść w dogodnym dla siebie momencie.Dla Amazona liczy się " potrzeba biznesowa" Nie ma co się starać, nie doceniają tego.Dla nich liczy się wykorzystanie człowieka a jak będzie niepotrzebny bo nie ma "potrzeby biznesowej " to dowidzenia. Bardzo nieładnie z ich strony. Ich teksty w stylu ,że liczysz się dla nich Ty nijak się mają do tego jak w rzeczywistości traktują ludzi.Pieknie to tylko piszą.

zwalniają bez powodu

naprawdę żeby mnie zatrudnili jak innych przez firme nie agencję pracy to ani by mnie nie przyjeli

zwalniają bez powodu

to nie jest żadna praca to jest takie przyjęcie się przed świętami a reszta wyrzucić człowieka wykorzystać bo w tym sezonie mają dużo towaru to trzeba będzie szukać frajerów przez ADECCO a reszta przychodzi kurierka i umowy wypowiada że im juz ludzi nie potrzeba to nie jest prawdziwa praca

zwalniają bez powodu

tam tylko znajomki menagerów są pozatrudniani przez firmę amazon nie masz znajomst to tylko czeka cię agencja ADECCO na dwa tygodnie to jest nic anie praca

SZKODA SIĘ PRZYJMOWAĆ

LUDZIE NIE ZTRUDNIAJCIE SIĘ TAM TAM JEST MOBBING ANI NIE BĘDZIESZ WIEDZIAŁ ZACO WYLECISZ PRACA DZIADOSTKA PRACA NA CHWILE WYKORZYSTAĆ TYLKO CZŁOWIEKA NA SWIĘTA A RESZTA W STYCZNIU PAPA I DOOWIDZENIA NAWET JUŻ PRZED ŚWIĘTAMI WYPOWIADAJĄ UMOWY SZKODA TAM TYLKO ZACHODU

obiady śmierdzące jak skarpetki po babci czy dziadku ja tam nic nie jadłem ale się wkurzali a co oni mnie przymuszali żebym ten smrud jadł to jest mój wybór będe chciał jedzenie to sobie swoje z domu przyniose chłopak wymiotował z tego ich obiadu ja bym tego w życiu do ust nie wziął

glupi amazon

oj jaki wam kurde (usunięte przez administratora) gotują ja bym tego ani to ust nie wziął chłopak kolega łukasz z tego żygał z takiego waszego smierdzącego żarcia brak higieny tam by czabyło jeszcze sanepid zawołać co to pracownikom stroją dobrze w talerzu będzie nawet robaczeg i wy zjecie buhaha

NIE POLECAM AMAZONA

LUDZIE UNIKAJCIE AMAZONA SZEROKIM ŁUKIEM JA PRACOWAŁEM STARAŁEM SIĘ I ZA TO DOSTAŁEM WYPOWIEDZENIE UMOWY WE FIRMIE JEST (usunięte przez administratora)WYŚMIEWANIE SIĘ OBGADYWANIE NABIJANIE SIE Z KOLEGI ŚMIECH NA SALI JAKA (usunięte przez administratora) FIRMA TA FIRMA SIĘ DO ZAMKNIĘCIA NADAJE LUDZIE (usunięte przez administratora) ŻE PRACUJĄ NORMY NISKIE CHĄ BO TAM SĄ ŚMIERDZĄCE LENIE PRACOWAĆ IM SIĘ NIECHE BOJĄ SIĘ DUŻYCH NORM KTO MA DUŻĄ NORMĘ TO GO NISZCZĄ TO ICH NISZCZYĆ BO TO LENIE CO NIE CHĄ PRACOWAĆ JAK SIĘ TAM NIECHE LUDZIOM ROBIĆ TO KTO ICH PRZYMUSZA ZWOLNILI BY ŚIĘ I ŚWIĘTY SPOKUJ Z NIMI BY BYŁ ANIE WYKAŃCZAĆ LUDZI NOWYCH ŻE ONI CHCĄ NORMY NISKIE PRZYŚLI BY WSZYSCY NOWI LEPSI LUDZIE ŻE NORMY WYSOKIE BY MIELI WSZYSCY CO TE LUDZIE TAM JESZCZE ROBIĄ ŻE NORMY MAJĄ NISKIE TO JUŻ DAWNO WYLECIEĆ TAM WSZYSCY POWINNI JA ZROBIE PORZĄDEK JEDNA DZIEWCZYNA PALUSZKI SOBIE JADŁA ROZMAWIAŁA SOBIE Z KOLEŻANKĄ I JA SIĘ ZAPYTAŁEM JAKIE DZIEWCZYNY BĘDZIECIE MIEĆ NORMY A ONE POWIEDZIAŁY CO CIE TO OBCHODZI TAKICH LUDZI TRZYMAJĄ CO PRACOWAĆ NIE UMIĄ CENTRALA POWINNA DAĆ NAKAZ WSZYSTKICH Z TAMTĄD USUNĄĆ BO TO SĄ LUDZIE CO UDAWAJĄ ŻE PRACUJĄ I PIENIĄDZE ZA DARMO BIORĄ PATRZĄ NA ZEGARECZKI KIEDY BĘDZIE PRZERWKA OBIADZIK ŚMIERDZĄCY ZJEŚC I NA AUTOBUSIK I DO DOMCIU JECHAĆ TAK IM PRACOWAĆ POTRAFIĄ LUDZIE PRACOWAĆ NIE POTRAFIĄ I TYLE

Amazon_666
@NIE POLECAM AMAZONA

Potwierdzam amazon to (usunięte przez administratora)oraz na wyższych stanowiskach nepotyzm ale i tak większość z tych niby menadżerów nawet nie wie co to jest nepotyzm i tego nie rozumie...(usunięte przez administratora)

zwalniają bez powodu

we firmie jest (usunięte przez administratora)pokazywanie palcem wytypowanie obgadywanie wyśmiewanie sie tykanie nabijanie jeszcze biora udział stare obrzydliwe śmierdzące baby w okularach firma nie przedłuża umów bo kolesie nagadują polecieli do adecco nagadać i zaras wypowiedzenie ktoś powinien zrobić porządek a nimi nie polecam

boże żeby ten amazon upadł wszystkie śmierdzące gnoje wyleciały i bez roboty zostali

tam praują ludzie co im się nie chcę pracować mają małe normy oni chcą przesiadywać rozmawiać z kolegami z koleżankami kto ma duże normy to zaraz go zniszczyć zwolnić to ludzie w amazonie to same wariaty nienormalne dziewczyny nie nadjace się do innej pracy ona chcę przesiadywać i pieniądze za darmo z amazona brać i wcale nie robić nażryć się śmierdzącymi obiatkami co z tych ich obiadów na wymioty bierze tam kucharki sam (usunięte przez administratora) gotują a nie obiady te głupie ludzie chą przesiedzieć dziesięć godzin i nazywać lajkowa praca to są lenie śmierdzące gnoje amazońskie ktoś powinien tam porządek zrobić kto się nowy tam przyjmie stara się pracować to zaraz go niszczyć żeby dla gnoji śmierdzących tylko miejsce było i pieniądze zadarmo brali i nie pracowali

amazon to główno

amazonem sie powinna zająć państwowa inspekcja pracy bo tam jest brud nie porządek przymusowe nadgodziny w żadnej firmie tak nie ma i nie będzie

amazon to główno

amazonem sie powinna zająć państwowa inspekcja pracy bo tam jest brud nie porzdek

amazon to główno

nie polecam tam pracy ludzie w amazonie wcale nie pracują przesiadują mają niskie normy zadarmo chcą wyciągać pieniądze i nażryć się darmowymi śmierdzącymi obiatkami z tależa smierdziało jak skarpeta po babci czy po dziadku nic tam nie jadłem bo same (usunięte przez administratora) te jedzenie amazońskie to mnie wrodziło kto ma wysokie normy to zaraz go zniszczyć i zwolnić bo oni chcą przesiadywać z koleżankami rozmawiać to są pracownicy co im sie nie chcę robić powinni im jeszcze podwyszyć normę 50 zrobić bo to lenie śmierdzące a nie ludzie gnoje do innej pracy się nie nadaja tylko do przesidywania w amazonie i zabierania zadarmo pieniędzy powinni wszystkich wyzwolniać wszystkich cały amazon wyczyśćić z tych wariatów a nie ludzi jedna paluszki jadła na stacji a ni się normą nie przejmowała te ludzie nie cha pracowac tylko zadarmo pieniądze brać i sobie nazywaja lajkowa praca

AMAZON TO GŁÓWNO

TA FIRMA TO DNO LUDZIE NIE POLECAM JA NORMALNIE PRACOWAŁEM A TU JUŻ MNIE WOŁA PANI Z ADECCO Z WYPOWIEDZENIEM UMOWY JA MIAŁEM UMOWĘ DO KOŃCA GRUDNIA I POWINIENEM TAM JESZCZE PRACOWAĆ BO JAKIEŚ KOLESIE MNIE OBGADALI I ZARAZ ZAWOŁALI MNIE DO BIURKA ŻE UMOWA ZOSTANIE WYPOWIEDZIANA JA TO ZGŁOSZE DO PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY JESZCZE WCALE NIE PODPISAŁEM WYPOWIEDZENIA I MNIE ZWOLNILI NIE POWINNI MNIE ZWOLNIĆ JAK PRACOWNIK NIE PODPISZE IM TEGO

koniec Amazon

w tej firmie jest MOBBING wyśmiewają się obgadują kolegę pokazują palcami na kantynie pracują ludzie co nie nadają sie do życia

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 836.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 629, z czego 112 to opinie pozytywne, 200 to opinie negatywne, a 317 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon
1.8/5 Na podstawie 1040 ocen.