CHOMAR Sp. z o.o.

Pietrzykowice

Opinie o CHOMAR Sp. z o.o.

zatrudniający

szukam kierowców chętnych rozwozić mrożonki po UK, rzetelny pracodawca i atrakcyjne warunki zatrudnienia

pok

Dobre i takie benefity, ale wiadomo czy oprócz tego sa jeszcze jakieś premie do podstawy zarobków? Pewnie tak, bo miały się pojawić przed wakacjami. Pozdrawiam

Mrówka

Dolmat zaprasza ;) nowe Volvo do oddania dla kierowcy

biuro

UWAGA !!!!! WPIS TAKLPO z 2016-07-07 nie dotyczy firmy CHOMAR. Numer telefonu jest nie prawdziwy i ktoś podszywa się po firmę podając nie prawdziwe informacje !!!!

Taklpo

Zatrud nienie na podstawie umowy o pracę Nowoczesny tabor Praca w systemie ; 2 tyg-wolne ( sob-niedziela) 7. 000PLN 2 tyg-wolne (2 tyg ) 4. 000PLN 2 tyg-wolne (sob-niedziela-ponie działek) 6. 500PLN 2 tyg-wolne (1 tydzien) 6. 000PLN 4 tyg - wolne 7 dni -7500 PLN Pracę z zachowaniem norm czasu pracy Szkolenia przygotowujące Term inowość wynagrodzeń Jak Cie to interesuje dzwon 607 607 178

@Taklpo 07.07.2016 15:32

ktos mial marzenia ?

@bibi 18.12.2016 12:12
ktos mial marzenia ?

mazenia o wolnosci powstaly po 2 wojnie , a zdrajcy POLSKI chodza po naszych ulicach

miśo

A ile zarobię jak młody i jak długo jeździ się w podwójnej na przyuczeniu?

firma OK.pozdrawiam

PIKOLO

Weksle in blanco i to w dodatku bez kwoty?Czy wy wiecie ,że mogą wpisać tam każda kwotę i możecie popłynąć?Ludzie co wy robicie???

niko
@PIKOLO 10.02.2016 15:55
Weksle in blanco i to w dodatku bez kwoty?Czy wy wiecie ,że mogą wpisać tam każda kwotę i możecie popłynąć?Ludzie co wy robicie...

Podpisywanie in blanko to kryminalna sprawa! Chyba ze prokurator i sedzia poluje razem z szefem to nic z tego!

żal

ludzie to widać siedzą te biurwy tutaj z pientrzynkowic :):):) i podsycają zę super firma bo umowę daje o ale szał pauuuuuuuuu :):):) ża......... lllllll

małża

filip dla czego trudne miało by być dostanie się do chomara na stanowisko kierowcy międzynarodowego? przecież poszukują kierowców nawet bez doświadczenia także zastanów się za nim coś napiszesz a umowa o pracę hahha no błagam jaki to wyznacznik dobrobytu w firmie albo jesteś z biura i liczysz na to ze przeczyta to jakis naiwny valduś ipażdzioszek lub jesteś taki super że aż żal pozdrawiam serdecznie :):):)

jakisTyp

a ktos sie moze wypowiedzec jakie sa warunki pracy jako spedytor miedzynarodowy? Mialem przyjemnosc pracowac w Chomarze jako wozkowy ale tylko krotki epizod a z tego co wiem to spedytr moze tam dobrze zarobic

Rak :)

kolego poldi, dobrą firmą powiadają Twoi znajomi dobrze w porządku, zapytaj się ile mają podstawy i ile z tej łacznej kwoty którą zarobią mają odprowadzane składki do przyszłej ewentualnej emerytury, zapytaj się ich zobaczymy czy wtedy będą chwalić, w każdej firmie transportowej która ma kilka kontraktów z większymi firmami dla których wozi ich rzeczy musi być kilku ewentualnie kilkunastu ludzi którzy mają powiedzmy przypuszczając a ci co wiedzą to wiedzą nie od kilometra a dietę bo ktoś musi obsługiwać tych kilka kontraktów by pan miał a sługa więcej od innych sług by myślał że jest lepszy nie wiesz jak działa psychologia społeczna? już nie wspominając o psychologii marketingu, a zadowolony ten kto ma lepiej od drugiego 3eciego i 8ego jest zadowolony i z chęcią obsługuje te kilka kontraktów strategicznych dla danej firmy by mieć tak samo lepiej jak ma dotychczas a reszta? hmmmmmmm, reszta to od km, bo jak coś się trafi to firma zarobi i jemu da od tego co zarobi a jeżeli nic sie dodatkowego nie trafi to taki parobek bo trzeba nazwać sprawy po imieniu stojji bez żadnej diety na parkingu bo firma nie dała diety bo nie zarabia no ale kierowca to dla siebie siedzi u nich w ich ciężarówce:) no i wtedy kierowca także nie zarabia taki systemik nooooooooooo, a podstawa co tam podstawa dla takiego jednego i drugiego ze zwrotu podatku się zwróci ludzie którzy robią za km wielkie gratulacje :):):) róbcie tak dalej :):):) brawoooooooo:):):)

kRAB :)

no to faktycznie super firma jeżeli tak jest jak to opisuje ktoś powyżej i podpisujesz kwit in blanco hehhe superrrrrrrrrrrrRRRRRRRRRRRRRR :):):) tylko iść i chwalić pana swego łaskawego hehe:):):) oj polanie polanie z wami to nigdy tutaj dobrze nie będzie w pl krainie doputy dopuki zgoda na takie praktyki będzie to pan będzie w niebo wzięty :):):) viva gł.....ota ludzko - pol---ska :) VIVAAAAAAAAAAAA :):):)

Joy

Trucker prawdę najprawdziwszą piszesz, mam prosbę o kontakt mój e-mail wwgucio@gmail.com Pozdrawiam

Joy
@Joy 25.02.2016 16:23

sorry, odpowiedx dotyczy fargo ;)

Trucker

Płacą podstawę ok 1800 zł + 5 centów za km, + dodatki za "kółko". Podstawa na konto, reszta do ręki a w kasie podpisujesz kwit kw in blanco (że wziąłeś kasę, ale bez kwoty, daty ani za co). Obiecują 2 tyg. w trasie i weekend w domu, ale bywa różnie. Praca na legalu, na umowę o pracę. Największy minus to atmosfera, obciążają cię za każdą pierdołę i to ty musisz udowodnić że nie twoja wina, a poza tym traktują cię jak najtańszą część w aucie, która na dodatek sama się wymieni. Wytrzymałem 5 lat.

andre

placa za kilometry a to nielegalne !!!!

martin

ile można zarobic w chomaze jakie warunki

nagi

Nie poleca żadnego stanowiska w tej firmie to !!!!!!!!!!!!!!

............hmm......

nie martw się i mnie zwolnili za free bez podwyżki serwis rulez lejek i łysy to spółka:]

Leon

Jak wygląda praca w tej firmie? Jakie zarobki i ogólnie jaka atmosfera?

luk

Jakie zarobki teraz w chomarze? Jest jakaś podstawa? ile czasu na wyjeździe?

jack

Ale nie powiem socjal jest w porządku kasa zawsze na czas.

jack

Firma do bani pracowałem 5 lat poszedłem o podwyżkę 0.50groszy i zostałem zwolniony a zaznaczam że miałem 12.80 na godzinę a pracuję już 5 lat robiąc wszystko na magazynie,zero szacunku zero szacunku brak szacunku dla pracowników.

uczciwy
@jack 15.10.2014 19:37

dobrych pracowników się nie zwalnia, napisz prawdę za co wyleciałeś :)

Kris
@jack 15.10.2014 19:37

Zapomniał pan dodać, że rozładunek zaczynał pan od papierosa, który trwał 5 minut i kończył pan papierosem z przerwą minimum takiej samej długości, z przerwy śniadaniowej trzeba było pana wyganiać, jak się później okazało kłamał i donosił pan na nas (współpracowników) bezpośrednio do szefostwa i nie tylko (głupoty o idiotach z którymi pan musi pracować słychać było w całej firmie), cyrk który pan odstawiał przechodził wszelkie granice, a na koniec chyba pan przegiął pałę i doniósł na przełożonego i dzień dziecka się skończył...

Heniek001

firma jest w porzadku ale placi za kilometry 5euro centow i tu problem.Jak masz Dobrego spedytora to zarobisz a jest ich tylko trzech,czterech.Diety dostaja tylko wybrani.Do domu zjedziesz jak zdecyduje spedytor.

Zostaw opinię o CHOMAR Sp. z o.o. - Pietrzykowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHOMAR Sp. z o.o.