Opinie o POLTRANS w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy POLTRANS, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w POLTRANS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLTRANS w Żywiec

Jeszcze pracownik

Młody póda umawia się na określoną stawkę A w rzeczywistości płaci dużo zaniżoną kwotę. Zdecydowanie NIE polecam

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna do POLTRANS odbywa się w siedzibie firmy?

Karol Nowy wpis

Czyli proponują inna stawkę niż jest?

Jeszcze pracownik

Przemek Nowy wpis
@Jeszcze pracownik

Bzdura na resorach. Pracuje od sierpnia 2020, codzienne zjazdy do domu , stałe miejsca załadunku , tacho legal , płaca na dniówki 6 z przodu , hajs na czas.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w POLTRANS?

Kulfon Nowy wpis
@Pytanie

???

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

B.pracownik

Młody oktuś jeszcze pampersa nosi A tatuś już to nauczył jak się kierowców w rogi wali

Patrycja

@login na jakim stanowisku?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w POLTRANS?

login
@Pytanie

ja dostałem po 6 miesiącach

jacek

A to prawda, że zwalniają w biurach ...? słyszałam, że znowu zwolnili następna dziewczynę...

Klos
@jacek

Jeden poszedł już , następny już ma robotę . Będzie każda za kilka tygodni

Agnieszka

Jesteś zatrudniony w POLTRANS? Co więcej możesz napisać o panujących warunkach w firmie? Co przede wszystkim cenicie sobie w pracy, a co według Was wymaga zmiany? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.

Kejs

Wpływa raczej tak, że są zmiany @milenka. Z oferty na kierowcę samochodu ciężarowego, którego teraz szukają, widzę, że praca jest od poniedziałku do piątku i zarobki wynoszą od 4200 do 5000 zł brutto miesięcznie. Nieźle w takim razie można zarobić. Ciekawe od czego zależy ten przedział.

szanujacy prace

odpuśćcie sobie ta firme pracowalem ##lat obciazaja za niby przepaly placa niby z kilometra a raz od frachtu sam nie wiedziałem dom konca za co robiłemi biora sobie z kąta bankowego sami pieniadze nie pytajac kierowcy.zero jakichkolwiek dodatków nawet o rekawiczki trzeba sie prosic teraz slyszałem ze nowymi zestawami maja zachencac jak wiekszosc podłosc pracodawcy nie zna granic.

agi

Poltrans cały czas przyjmuje kierowców wejdz na stone Rejonowego Urzedu Pracy w Zywcu tam jest całoroczne i aktualne oferty pracy w Poltransie.

nienormalny

a ja się wykruszyłem bo miałem dosyć tej \" miłej atmosfery\"....

doinformowany

pajacyk - 2012-05-30 10:13:44 bo baza transportowa to nie miejsce dla normalnych kobiet.....ja bym swojej żonie nie pozwolił pracować w takich warunkach..... kobita ma pracować w przyzwoitych warunkach...czyli w Biedronce...hahahaha

pajacyk

szkoda słów

widzę, że niektórym ciągle żal [usunięte przez moderatora]

poltransowiec

Nie ma źle faktycznie urlop jak ma być to jest, wypłata na czas, dłużej niż jeden weekend za bazą nie siedziałem.Sprzęt zadbany (same Volviaki :D ) współczucie dla tych co się nie mieszczą w normach bo to u Nich rzecz święta :) Z tego co zuważyłem to raczej jakiejś segregacji nie ma, stała obsada.Wykruszają się tylko ci którym jazda za kierownicą nie jest pisana Pozdrawiam

były poltransowiec

Adekwatnie do pracy jaką wykonuję ....Odpowiedzialności, zaangażowaniu i wyników:)) A pracę kto szuka ten znajduje ... Zawsze może być lepiej, ale jest ok:)) Pensja, premia / motywacyjna/ i połowa urlopu do dyspozycji / można coś wreszcie zaplanować/. I co najważniejsze - zero \" lewizny\" wszystko na konto. Jest także Fundusz Socjalny dla każdego pracownika. Jest sprawiedliwie choć nie po równo ;) No i bez inwigilacji......Tyle. Stres stresem, ale jakaś stabilizacja finansowa jest

nick

były poltransowiec - 2012-01-23 09:51:34 A mnie nauczył... Nie pracuje już w Poltransie :)) Zarabiam wreszcie adekwatnie normalne pieniądze..... A najważniejsze dawno już zapomniałem to dziwne miejsce... Czego i Wam życzęAdekwatnie do czego zarabiasz normalne pieniądze??

xxx

były poltransowiec - 2012-01-23 09:51:34 A mnie nauczył... Nie pracuje już w Poltransie :)) Zarabiam wreszcie adekwatnie normalne pieniądze..... A najważniejsze dawno już zapomniałem to dziwne miejsce... Czego i Wam życzęTo gdzie tak można podbierać kolego ?:D

Zostaw merytoryczną opinię o POLTRANS - Żywiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

POLTRANS