Opinie o POLTRANS w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie POLTRANS. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w POLTRANS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLTRANS w Żywiec

nick

były poltransowiec - 2012-01-23 09:51:34 A mnie nauczył... Nie pracuje już w Poltransie :)) Zarabiam wreszcie adekwatnie normalne pieniądze..... A najważniejsze dawno już zapomniałem to dziwne miejsce... Czego i Wam życzęAdekwatnie do czego zarabiasz normalne pieniądze??

xxx

były poltransowiec - 2012-01-23 09:51:34 A mnie nauczył... Nie pracuje już w Poltransie :)) Zarabiam wreszcie adekwatnie normalne pieniądze..... A najważniejsze dawno już zapomniałem to dziwne miejsce... Czego i Wam życzęTo gdzie tak można podbierać kolego ?:D

były poltransowiec

Ten w szoku.....

Jak widać kryzys nikogo niczego nie nauczył......

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie POLTRANS na stanowisko KIEROWCA WYWROTKI? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Najlepiej jak kierowca na webasto mówi debasto to jest dopiero porażka.

aro

jak juz ogrzewanie postojowe webasto to firma :)

Prezes

Powiem tak pilnuj tacho , przepisów , zakazów itp(usunięte przez administratora)

wykształciuch

Hahaha nikt tu nie mówi o literówkach / t, d/ ...... Ale jak spedytor szuka ładunku dla auta w Trzebrzeszynie / dla niewtajemniczonych SZCZEBRZESZYN!!!!/ to dopiero cios!!! I to spedytor z maturą ;) Matura nie świadczy o niczym, ale po co się wywyższać i poniżać innych mniej światłych.

i agree

that is soo funny - 2011-04-04 11:45:50 Przypominam sobie czasy gdy POlska weszła do unii ,wówczas otworzyły się granice dla przewoźników.Jedynym problemem było brak kierowców którzy odważyli by się na tak wielkie krok jakim był wyjazd za granice i wyduszenie z siebie kilku słów po angielsku bądź niemiecku .Nauka 10 sformułowań zajmuje około godziny co daje 6 minut na jedno:) ,a to bardzo dużo .I tak Panowie kierowcy wyruszyli w świat mając przy sobie masę słowników .I doszło drodzy Państwo do tego ,że po przejeżdżeniu kilku miesięcy mają czelność zapytać czy spedytor ma maturę :) No dla mnie jest to śmieszne a poza tym co to za wyznacznik inteligencji ? Oj wy grzesznicy nie podzielam strony ani pracodawcy ani pracobiorcy lecz próbuje się tylko dowiedzieć co to [usunięte przez moderatora] jest dla was matura kierowcy .Z resztą zapraszam do założenia własnej działalności i pokażcie na co was stać cienkie bolki Potwierdzam to co Pan napisał banda kierowców cwaniaki na forach :D Do roboty [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!! Jakie to daremne !!

that is soo funny

Zaskoczony - 2011-04-04 10:16:27 Chyba zabolało....Czyżby to wszystko było prawdą....Koszmar riposta jak z pierwszej klasy [usunięte przez moderatora] .Gratuluje oczytania :)

anonim - 2011-04-04 11:23:27 niedoinformowany - 2011-04-04 10:45:47 A jakie szkoły skończyli spedytorzy, maja maturę....? Hehehe :D A Pan co zrobił w życiu by osiągnąć to co sobie wymarzył ? Po pana nicku można stwierdzić bez wahania kto tu maturę posiadł :) Taki twardy dżolo jesteś a na kredycie całe życie ciągniesz

anonim - 2011-04-04 11:23:27 niedoinformowany - 2011-04-04 10:45:47 A jakie szkoły skończyli spedytorzy, maja maturę....? Hehehe :D A Pan co zrobił w życiu by osiągnąć to co sobie wymarzył ? Tu matura nie potrzebna trzeba mieć głowe na karku a nie prawo jazdy :)

niedoinformowany

A jakie szkoły skończyli spedytorzy, maja maturę....?

Zaskoczony

Chyba zabolało....Czyżby to wszystko było prawdą....Koszmar

atomizer

Do roboty a nie na fora oczerniać firmy. Matoły zęby wam od ropy wypadają [usunięte przez moderatora] jedne.Prawo jazdy zrobić i za kółko- tyle w życiu osiągneliście pajace bez szkół .Na kredyty nie możecie narobić ?Stała na PL kto to widział żaden inteligentny człowiek nie zapłaci komuś za nie wyrabianie normy.Najlepiej zabrać stałą i do domku , bo czas się skończył albo noga boli.Nikt wam stałej nie zapłaci nieroby . Jak wam robota nie pasuje za kółkiem to zapraszam do koszenia trawników w parku. 70% z was egzystuje w poważnych dołkach intelektualnych . [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora] .Kto wie może orkiestra zagra kiedyś dla biednych kierowców :***

wykształciuch - 2011-03-22 14:25:45 Zastanawiam się jaką szkołę skończył autor tego postu....Lotność wypowiedzi poraża, dotalna grafomania!!! Może czas na naukę !!! A snucie teorii, że w życiu samemu trzeba do czegoś dojść - w przypadku Poltransu - nie zdaje egzaminu. To firma rodzinna!!!! I jeszcze jedno a Ty drogi człowieku co zrobiłeś, żeby coś w zyciu osiągnąć....? Ilu ludzi skrzywdziłeś....? Zastanów sie nad sobą, a potem obrażaj innych! Trochę kultury! Jesteś pewnie pracownikiem biurowym, wiec zachowuj się odpowiednio. Życzę nadal dobrego samopoczucia!!! I kto tutaj nie popełnia błędów ha ha wykształciuch poraża...

wykształciuch

xxx

to wszystko prawda,Pan [usunięte przez moderatora] na wypłatach,nigdy w dodatku niema jej na czas i trzeba sie w dodatku prosic,niema stałej po PL a na zagranicy to porazka,faktem jest iz podobno jest 12 procent ale ja migdy niedostalemtyle a jak chcesz zobaczyc fracht to ci powie pani [usunięte przez moderatora] ze tajemnica słuzbowa,pracowałem tam i nie polecam tej firmy,Strzescie sie kierowcy,samochody zajechane w imen a jak przyjdzie co do czego to potrafia obciazyc za byle gowno,bylem tego swiadkiem w sierpniu 2010 bardzo duza rotacja kazdy ucieka,niema stałych kierowcow,ale jak tak płaci Pan [usunięte przez moderatora] totak jest w firmie syf i kiła,a słyszałem ze oststnio to nwet za paliwo obciaza paru kierowcow ale dali juz go do sadu.ciekawe jakie skutki tego beda moze sie polepszy hehehe.pozdrawiam i odradzam lepiej siedziec w domu

rewfwef

Popieram spedycja ma pensje miesieczna i maja to w (usunięte przez administratora) pupile maja lepsze frachty i kase oblatywaczy jest duzo bo firme na takich tylko stac poządny kierowca chce zarobic i pracuje w zachodnich firmach za lepsza kase w systemie 3 na 1!!!!!!!!!!! a nie za jałomużnę w systemie 2 na 2 tylko że 2 tygodnie w trasie na 2 dni w domu w porywach 3 dni w domu

hahaha

Mądrze napisane